Nabave u regiji Međimurska županija

7 aktivnih nabava

Nedavne nabave u regiji Međimurska županija

2026-08-27   Deadline 2026-09-28   ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA (Središnji državni ured za središnju javnu nabavu)
Predmet nabave je pružanje javnih govornih, mješovitih i podatkovnih usluga te dopunske i pomoćne usluge u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži, u tuzemstvu i inozemstvu (roaming), zajedno s isporukom uređaja i elektroničkih kartica (SIM kartice) za korištenje tih usluga. Pogledaj nabavu »
2026-08-24   Deadline 2026-09-29   IZGRADNJA III OŠ Čakovec (Grad Čakovec)
Predmet nabave je izgradnja/rekonstrukcija III. osnovne škole Čakovec sve sukladno projektnoj dokumentaciji i troškovniku koji čine sastavni dio dokumentacije o nabavi. Pogledaj nabavu »
2026-08-17   Deadline 2026-09-18   Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa... (Državna geodetska uprava)
Predmet nabave: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2026. godini. Detaljan opis predmeta nabave s tehničkim specifikacijama nalazi se u privitku ove Dokumentacije o nabavi – Privitak br. 1 Tehničke specifikacije i čine njezin sastavni dio. U privitku br. 1a ponuditeljima se daju na raspolaganje podaci o broju katastarskih čestica, broju zgrada, broj upisanih osoba i drugi podaci … Pogledaj nabavu »
2026-08-12   Deadline 2026-09-15   Rekonstrukcija paviljona 6 zgrada “Feštetić” i stare zgrade tehničke službe bolnice (Međimurska županija)
Radovi koji su predmet ovog postupka javne nabave odnose se na cjelovitu rekonstrukciju postojećih građevina, koja obuhvaća uklanjanje dotrajalih dijelova konstrukcije i aneksa, konstrukcijsku sanaciju i ojačanje objekata, zamjenu vanjske i unutarnje stolarije, međukatnih konstrukcija, podova te svih instalacijskih sustava, ugradnju novih sustava grijanja, hlađenja i ventilacije, kao i izvedbu svih ostalih građevinskih, obrtničkih i instalaterskih radova potrebnih za potpuno funkcionalan rad objekta. … Pogledaj nabavu »
2026-08-10   Deadline 2026-09-10   Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju nove zgrade zdravstvene namjene u sklopu Županijske bolnice Čakovec (Županijska bolnica Čakovec)
Predmet ovog postupka javne nabave je: Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju nove zgrade zdravstvene namjene u sklopu Županijske bolnice Čakovec. Usluga obuhvaća izradu Glavnog projekta i Izvedbenog projekta sa svim potrebnim projektnim mapama, elaboratima, studijama, analizama, proračunima, troškovnicima i ostalom projektno-tehničkom dokumentacijom potrebnom za ishođenje građevinske dozvole te pružanje stručne podrške tijekom provedbe postupka javne nabave radova. Predmet nabave izvršava … Pogledaj nabavu »
2026-08-06   Deadline 2026-09-11   Usluge projektiranja elektroenergetskih objekata za grupu područja Sjever (HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.)
Usluge projektiranja elektroenergetskih objekata za grupu područja Sjever Pogledaj nabavu »
2026-08-04   Deadline 2026-09-07   Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na izgradnji parka Zelena oaza (Međimurska županija)
Predmet nabave su usluge stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na izgradnji parka Zelena oaza. Projektom „Zelena oaza Čakovca“ planira se uspostava nove zelene infrastrukture u urbanom području Grada Čakovca kroz izgradnju suvremenog gradskog parka koji će u potpunosti zamijeniti postojeću, zapuštenu i neiskorištenu površinu. Navedenom intervencijom uspostavit će se nova zelena infrastruktura koja u potpunosti slijedi odredbe Programa razvoja zelene infrastrukture u … Pogledaj nabavu »
2026-07-21   VOZILO ZA PRIJEVOZ OTPADA - SMEĆAR - 112 (GKP Čakom d.o.o.)
Predmet ovog postupka je nabava vozila za prijevoz otpada - smećara, prema detaljnom opisu u prilogu Tehničke specifikacije koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Ponuditelj je obvezan ponuditi cjelokupan predmet nabave sukladno opisu predmeta nabave (prilog Tehničke specifikacije). Ponuda u kojoj nije ponuđen cijelokupan predmet nabave biti će odbijena. U svojoj ponudi ponuditelj je dužan dostaviti popunjeni prilog Tehničke specifikacije ove dokumentacije kojim potvrđuje da je ponuđeno vozilo … Pogledaj nabavu »
2026-07-14   Nabava usluga čišćenja ureda za potrebe HZZ-a, nabava po grupama, ponovljena nabava za 9 grupa (Hrvatski zavod za zapošljavanje)
Nabava usluga čišćenja ureda za potrebe HZZ-a po grupama, ponovljena nabava za 9 grupa Pogledaj nabavu »
2026-07-07   Usluge servisa, ispitivanja i ovjeravanja vodomjera, nabava novih vodomjera i opreme za daljinsko očitanje (Međimurske vode d.o.o.)
Usluge servisa, ispitivanja i ovjeravanja vodomjera, nabava novih vodomjera i opreme za daljinsko očitanje Grupa 1. Usluga servisa, ispitivanja i ovjeravanja vodomjera Grupa 2. Nabava novih vodomjera Grupa 3. Oprema za daljinsko očitanje vodomjera Pogledaj nabavu »
2026-07-05   Nabava potrošnog materijala za hemodijalizu za zdravstvene ustanove u RH (Klinička bolnica Merkur)
Nabava potrošnog materijala za hemodijalizu za zdravstvene ustanove u RH Pogledaj nabavu »
2026-07-02   Opremanje dograđenog prostora zgrade Osnovne škole Prelog (Međimurska županija)
Opremanje dograđenog prostora zgrade Osnovne škole Prelog namještajem i računalnom opremom. Pogledaj nabavu »
2026-06-30   OSIGURATELJNE USLUGE (GKP Čakom d.o.o.)
Naručitelj nabavlja osigurateljne usluge na razdoblje od 4 godine. Osigurateljne usluge obuhvaćaju sljedeće vrste osiguranja: I. OSIGURANJE IMOVINE a) Osnovni rizici: požar, eksplozija (i implozija), oluja, elementarne nepogode (udar munje, tuča (grad), poplava) b) Dopunski rizici: izljev vode i drugih tekućina c) Dopunski rizici: potres, pad ili udar letjelice sa franšizom 2%, samozapaljenje zaliha II. OSTALA OSIGURANJA IMOVINE a) Lom postrojenja, opreme, strojeva i aparata b) Lom staklenih, keramičkih, … Pogledaj nabavu »
2026-06-25   Oprema za Odjel za radiologiju i ultrazvuk (Županijska bolnica Čakovec)
Predmet postupka javne nabave je Oprema za Odjel za radiologiju i ultrazvuk, za potrebe Županijske bolnice Čakovec sukladno troškovnicima i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije o nabavi. Pogledaj nabavu »
2026-06-25   Građevinsko-obrtnički radovi na izgradnji novog gradskog parka "Zelena oaza" (Međimurska županija)
Projektom „Zelena oaza Čakovca“ planira se uspostava nove zelene infrastrukture u urbanom području Grada Čakovca kroz izgradnju suvremenog gradskog parka koji će u potpunosti zamijeniti postojeću, zapuštenu i neiskorištenu površinu. Navedenom intervencijom uspostavit će se nova zelena infrastruktura koja u potpunosti slijedi odredbe Programa razvoja zelene infrastrukture u urbanim područjima 2021.-2030. kao i načela Novog europskog Bauhausa – održivost, inkluzivnost i estetska kvaliteta prostora. Novi … Pogledaj nabavu »
2026-06-24   Organizirani prilagođeni prijevoz učenika s teškoćama u razvoju za školsku godinu 2026./2027., 2027./2028.,... (CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ČAKOVEC)
Organizirani prilagođeni prijevoz učenika s teškoćama u razvoju Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec za nastavnu godinu 2026./2027., 2027./2028., 2028./2029. i 2029./2030. Prijevoz se odvija sukladno članku 69. stavku 4. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23, 156/23), vezanim propisima te Odlukom Povjerenstva o potrebi organiziranog prilagođenog prijevoza … Pogledaj nabavu »
2026-06-19   Nabava usluge stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu II nad izvođenjem građevinskih radova na 5 područnih... (HRVATSKI ZAVOD ZA SOCIJALNI RAD)
Predmet nabave su usluge stručnog nadzora i koordinatora II zaštite na radu tijekom izgradnje i rekonstrukcije Područnih ureda Hrvatskog zavoda za socijalni rad (PU Prelog i PU Hrvatska Kostajnica – Dvor) u sklopu projekta PK.6.2.04.0002 "Nova perspektiva Hrvatskog zavoda za socijalni rad: Izgradnja i rekonstrukcija za snažniju podršku zajednici", koji se financira iz Europskog fonda za regionalni razvoj kroz Program Konkurentnost i kohezija 2021. – 2027., sukladno troškovnicima koji čine sastavni dio … Pogledaj nabavu »
2026-06-19   Građevinski radovi za 5 područnih ureda HZSR (PU Hrvatska Kostajnica – Dvor, PU Ivanec, PU Krapina, PU Prelog i PU... (HRVATSKI ZAVOD ZA SOCIJALNI RAD)
Predmet ove nabave su građevinski radovi za Područne urede Hrvatskog zavoda za socijalni rad, podijeljeni u grupe, Grupa 1. PU Prelog i Grupa 2. PU Hrvatska Kostajnica – Dvor, koji se izvode u sklopu projekta PK.6.2.04.0002 "Nova perspektiva Hrvatskog zavoda za socijalni rad: Izgradnja i rekonstrukcija za snažniju podršku zajednici", sukladno troškovnicima i projektno-tehničkoj dokumentaciji. Detaljna specifikacija se nalazi u projektno-tehničkoj dokumentaciji koja je objavljena u sklopu ovog postupka … Pogledaj nabavu »
2026-06-17   Nabava zaštitne opreme za obuku u slučaju elementarnih nepogoda po projektu "Ready to act" (Općina Nedelišće)
Predmet nabave je isporuka specijalizirane opreme za potrebe jačanja kapaciteta sustava civilne zaštite i vatrogastva u okviru projekta READY TO ACT, s ciljem povećanja spremnosti i učinkovitosti odgovora na prirodne i druge nesreće. Nabava obuhvaća opremu nužnu za intervencije, spašavanje i pružanje prve pomoći, uključujući zaštitnu opremu za operativne snage te automatske vanjske defibrilatore. Predmet nabave podijeljen je u dvije grupe: Grupa 1: Zaštitna i interventna oprema, Grupa 2: Automatski … Pogledaj nabavu »
2026-06-08   2. faza obnove unutrašnjosti sportske dvorane Graditeljske škole Čakovec (Međimurska županija)
2. faza obnove unutrašnjosti sportske dvorane Graditeljske škole Čakovec ima za cilj opremiti i obnoviti unutrašnjost sportske dvorane novim tribinama, semaforima, sportskom opremom i obnovom ventilacijskih i rashladnih sustava te tako stvoriti bolje uvjete za sve korisnike sportske dvorane. Ukupna povrašina građevine GBP je 2987m2, a površina zahvata odnosi se na glavno borilište koje ima 1368m2 Pogledaj nabavu »
2026-06-02   Nabava namještaja i dodatne opreme za Centar za kulturu Nedelišće (Općina Nedelišće)
Predmet nabave je isporuka, doprema, unos, montaža i ugradnja namještaja i dodatne opreme za potrebe rekonstrukcije zgrade javne i društvene namjene – Centra kulture Nedelišće, sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama i projektnoj dokumentaciji. Nabava obuhvaća opremanje prostora različitih namjena unutar građevine i pripadajućih prostora, uključujući dvorane, višenamjenske prostore, prostore za radionice, uredske i prateće prostore, hodnike, komunikacije te terasu, funkcionalnim i estetski … Pogledaj nabavu »
2026-06-01   Scenska mehanizacija i scenska rasvjeta polivalentne dvorane Doma kulture Sveti Martin na Muri (OPĆINA SVETI MARTIN NA MURI)
Predmet nabave je opremanje dvorane Doma kulture u Svetom Martinu na Muri u Domu kulture prema troškovnicima. Pogledaj nabavu »
2026-06-01   Izgradnja Doma kulture u Svetom Martinu na Muri-5. faza B- Unutarnje uređenje- namještaj i oprema (OPĆINA SVETI MARTIN NA MURI)
Predmet nabave je opremanje Doma kulture u Svetom Martinu na Muri namještajem - tipskim i projektiranim. Pogledaj nabavu »
2026-05-15   Ugradbeni i potrošni materijal za endoskopiju i endoskopske aparate za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj (Klinički bolnički centar Sestre milosrdnice)
Ugradbeni i potrošni materijal za endoskopiju i endoskopske aparate za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj Pogledaj nabavu »
2026-05-15   Opremanje praone po sistemu "ključ u ruke" (Županijska bolnica Čakovec)
Predmet ovog postupka javne nabave je "Opremanje praone po sistemu "ključ u ruke"" za potrebe Županijske bolnice Čakovec. Predmet nabave po sistemu „ključ u ruke” obuhvaća izradu projektno-tehničke dokumentacije, isporuku, dopremu, montažu, instalaciju, ispitivanje i puštanje u rad opreme bolničke praonice te izvođenje svih radova i zahvata potrebnih za potpunu funkcionalnost i zakonitu uporabu sustava. Predmet nabave po sistemu „ključ u ruke” uključuje i izradu svih potrebnih projekata, elaborata, … Pogledaj nabavu »
2026-05-15   Materijal za higijenske potrebe i njegu (uključujući antiseptike i dezinficijense) - Ponavljanje (Klinika za infektivne bolesti Dr. Fran Mihaljević)
Materijal za higijenske potrebe i njegu (uključujući antiseptike i dezinficijense) - Ponavljanje Pogledaj nabavu »
2026-05-13   USLUGE ČIŠĆENJA PROSTORIJA (Središnji državni ured za središnju javnu nabavu)
Predmet nabave obuhvaća usluge redovnog i periodičnog čišćenja poslovnih prostorija te dodatnu prisutnost djelatnika, sukladno tehničkim specifikacijama i troškovnicima. Predmet nabave podijeljen je na način da svaka grupa čini jednu teritorijalnu cjelinu: županija, dio županije, gradovi Rijeka, Pula i Split, te gradske četvrti Grada Zagreba i Ulica grada Vukovara 78, 10000 Zagreb. Grupe na području Grada Zagreba formirane su na način da obuhvaćaju sljedeće gradske četvrti: Zagreb I: Stenjevec, … Pogledaj nabavu »
2026-05-06   Nabava robotski asistiranog sustava za ortopediju (Županijska bolnica Čakovec)
Predmet nabave je usluga najma robotski asistiranog sustava za ortopedsku kirurgiju, s pripadajućom opremom, instrumentima i servisnom podrškom na period od 4 godine računajući od dana obostranog sklapanja Ugovora. Sustav mora biti u potpunosti sukladan tehničkim specifikacijama navedenima u troškovniku, funkcionalan i spreman za kliničku uporabu. U ponudu mora biti uključeno minimalno: • instalacija i puštanje sustava u rad, • osiguranje potrebnih instrumenata i potrošnog materijala za rad sustava, • … Pogledaj nabavu »
2026-05-04   Radovi na dogradnji Srednje škole Prelog (Međimurska županija)
Radovi na dogradnji Srednje škole Prelog Pogledaj nabavu »
2026-04-24   Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova dogradnje OŠ "Petar Zrinski" Šenkovec i... (Međimurska županija)
Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova dogradnje OŠ "Petar Zrinski" Šenkovec i izgradnje školske sportske dvorane, nad izvođenjem radova dogradnje OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica i nad izvođenjem radova dogradnje OŠ Dr.Ivana Novaka Macinec i izgradnje sportske dvorane Pogledaj nabavu »
2026-04-23   NAFTNI PROIZVODI - GORIVO (GKP Čakom d.o.o.)
Naručitelj provodi postupak nabave naftnih proizvoda - gorivo Pogledaj nabavu »
2026-04-20   Nabava novog komunalnog vozila smećara putem financijskog leasinga (Murs-Ekom d.o.o.)
Specijalno komunalno vozilo za sakupljanje otpada s nadogradnjom zapremnine min. 25 m³ - novo vozilo Pogledaj nabavu »
2026-04-14   RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA (Središnji državni ured za središnju javnu nabavu)
Predmet nabave je nabava računala i računalne opreme koja uključuje nabavu osobnih, sve u jedan (All-in-one) i prijenosnih računala, monitora, prijenosnih pisača i periferne računalne opreme, za obveznike središnje javne nabave sukladno članku 12. Uredbe o unutarnjem ustrojstvu Središnjeg državnog ureda za središnju javnu nabavu (NN, broj 97/20) i za zdravstvene ustanove iz Odluke Vlade Republike Hrvatske (NN, broj 42/25). Pogledaj nabavu »
2026-04-10   Radovi na dogradnji škole i školske sportske dvorane Osnovne škole "Petar Zrinski" Šenkovec, dogradnji škole i... (Međimurska županija)
Radovi na dogradnji škole i školske sportske dvorane OŠ "Petar Zrinski" Šenkovec, dogradnji škole i izgradnji školske sportske dvorane OŠ Macinec i dogradnji OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica Pogledaj nabavu »
2026-04-08   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XX - zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XX - zajednička nabava Pogledaj nabavu »
2026-04-07   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XIV - zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
ZAJEDNIČKA NABAVA - Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XIV Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XII- zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XII- zajednička nabava Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XVI - zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XVI- zajednička nabava. Predmet nabave su lijekovi koji se ne nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu HZZO) već je za iste potrebno ishoditi suglasnost Povjerenstva za lijekove (lijekovi koji imaju odobrenje ali se koriste izvan propisane indikacije i lijekovi koji imaju odobrenje ali se nalaze izvan Osnovne i Dopunske liste lijekova), a za pojedine grupe … Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XIII - zajednička nabava. (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XIII - zajednička nabava. Predmet nabave su lijekovi koji se nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje samo pod nezaštićenim nazivom, a koji ne spadaju u kategoriju pod brojem 1. Lijekovi na listama Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu: HZZO) koji imaju generičke paralele ni u kategoriju pod rednim brojem 17. Posebne skupine lijekova. Za lijekove koji se … Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XVII - zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XVII - zajednička nabava Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XV- zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XV- zajednička nabava. Predmet nabave su lijekovi koji se ne nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu HZZO) već je za iste potrebno ishoditi suglasnost Povjerenstva za lijekove (lijekovi koji imaju odobrenje ali se koriste izvan propisane indikacije i lijekovi koji imaju odobrenje ali se nalaze izvan Osnovne i Dopunske liste lijekova), a za pojedine grupe … Pogledaj nabavu »
2026-04-01   Nabava medicinskih plinova za potrebe zdravstvenih ustanova u RH (Klinička bolnica Merkur)
Predmet nabave su medicinski i tehnički plinovi za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj, sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama i svim uvjetima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji i prilozima Dokumentacije. Pogledaj nabavu »
2026-03-27   GORIVO (Središnji državni ured za središnju javnu nabavu)
Predmet nabave je nabava raznih vrsta goriva sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi Pogledaj nabavu »
2026-03-27   Sječa granja i raslinja na trasama distribucijskih nadzemnih vodova za grupu područja Sjever (HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.)
Sječa granja i raslinja na trasama distribucijskih nadzemnih vodova za grupu područja Sjever Pogledaj nabavu »
2026-03-20   KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL ZA ZDRAVSTVENE USTANOVE U REPUBLICI HRVATSKOJ (Klinički bolnički centar Osijek)
KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL ZA ZDRAVSTVENE USTANOVE U REPUBLICI HRVATSKOJ Pogledaj nabavu »