OSIGURATELJNE USLUGE

GKP Čakom d.o.o.

Naručitelj nabavlja osigurateljne usluge na razdoblje od 4 godine. Osigurateljne usluge obuhvaćaju sljedeće vrste osiguranja: I. OSIGURANJE IMOVINE a) Osnovni rizici: požar, eksplozija (i implozija), oluja, elementarne nepogode (udar munje, tuča (grad), poplava) b) Dopunski rizici: izljev vode i drugih tekućina c) Dopunski rizici: potres, pad ili udar letjelice sa franšizom 2%, samozapaljenje zaliha II. OSTALA OSIGURANJA IMOVINE a) Lom postrojenja, opreme, strojeva i aparata b) Lom staklenih, keramičkih, kamenih površina c) Osiguranje od provalne krađe i razbojstva u zaključanim prostorijama osiguranika. III. OSIGURANJE OPĆE ODGOVORNOSTI IZ DJELATNOSTI - BEZ FRANŠIZE a) Javna izvanugovorna odgovornost osiguranika za štete pričinjene trećim osobama, na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize b) Osiguranje odgovornosti osiguranika kao poslodavca za naknadu štete prema djelatniku ako djelatnik pretrpi štetu na radu ili u vezi s radom - bez franšize c) Osiguranje od odgovornosti uslijed onečišćenja okoliša za štete zbog smrti i/ili tjelesnih ozljeda osoba, te za štete od odgovornosti zbog oštećenja stvari koje su posljedica onečišćenja na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize IV. OBVEZNO OSIGURANJE OD AUTOMOBILSKE ODGOVORNOSTI MOTORNIH VOZILA, RADNIH STROJEVA I PRIKLJUČNIH VOZILA V. KASKO OSIGURANJE RADNIH STROJEVA I VOZILA – SVE BEZ FRANŠIZE VI. OSIGURANJE RADNIKA OD POSLJEDICA NESRETNOG SLUČAJA - 24 SATA VII. DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE RADNIKA VIII. OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI DIREKTORA

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-07-31. Nabava je objavljena 2026-06-30.

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-06-30 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-15 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-16 Obavijest o javnoj nabavi
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-30)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Osigurateljne usluge
Referentni broj: VV-23/26
Kratki opis:
Naručitelj nabavlja osigurateljne usluge na razdoblje od 4 godine. Osigurateljne usluge obuhvaćaju sljedeće vrste osiguranja: I. OSIGURANJE IMOVINE a) Osnovni rizici: požar, eksplozija (i implozija), oluja, elementarne nepogode (udar munje, tuča (grad), poplava) b) Dopunski rizici: izljev vode i drugih tekućina c) Dopunski rizici: potres, pad ili udar letjelice sa franšizom 2%, samozapaljenje zaliha II. OSTALA OSIGURANJA IMOVINE a) Lom postrojenja, opreme, strojeva i aparata b) Lom staklenih, keramičkih, kamenih površina c) Osiguranje od provalne krađe i razbojstva u zaključanim prostorijama osiguranika. III. OSIGURANJE OPĆE ODGOVORNOSTI IZ DJELATNOSTI - BEZ FRANŠIZE a) Javna izvanugovorna odgovornost osiguranika za štete pričinjene trećim osobama, na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize b) Osiguranje odgovornosti osiguranika kao poslodavca za naknadu štete prema djelatniku ako djelatnik pretrpi štetu na radu ili u vezi s radom - bez franšize c) Osiguranje od odgovornosti uslijed onečišćenja okoliša za štete zbog smrti i/ili tjelesnih ozljeda osoba, te za štete od odgovornosti zbog oštećenja stvari koje su posljedica onečišćenja na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize IV. OBVEZNO OSIGURANJE OD AUTOMOBILSKE ODGOVORNOSTI MOTORNIH VOZILA, RADNIH STROJEVA I PRIKLJUČNIH VOZILA V. KASKO OSIGURANJE RADNIH STROJEVA I VOZILA – SVE BEZ FRANŠIZE VI. OSIGURANJE RADNIKA OD POSLJEDICA NESRETNOG SLUČAJA - 24 SATA VII. DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE RADNIKA VIII. OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI DIREKTORA
Prikaži više
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Osigurateljne usluge 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 320 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: VV-23/26
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave:
Naručitelj nabavlja osigurateljne usluge na razdoblje od 4 godine. Osigurateljne usluge obuhvaćaju sljedeće vrste osiguranja: I. OSIGURANJE IMOVINE a) Osnovni rizici: požar, eksplozija (i implozija), oluja, elementarne nepogode (udar munje, tuča (grad), poplava) b) Dopunski rizici: izljev vode i drugih tekućina c) Dopunski rizici: potres, pad ili udar letjelice sa franšizom 2%, samozapaljenje zaliha II. OSTALA OSIGURANJA IMOVINE a) Lom postrojenja, opreme, strojeva i aparata b) Lom staklenih, keramičkih, kamenih površina c) Osiguranje od provalne krađe i razbojstva u zaključanim prostorijama osiguranika. III. OSIGURANJE OPĆE ODGOVORNOSTI IZ DJELATNOSTI - BEZ FRANŠIZE a) Javna izvanugovorna odgovornost osiguranika za štete pričinjene trećim osobama, na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize b) Osiguranje odgovornosti osiguranika kao poslodavca za naknadu štete prema djelatniku ako djelatnik pretrpi štetu na radu ili u vezi s radom - bez franšize c) Osiguranje od odgovornosti uslijed onečišćenja okoliša za štete zbog smrti i/ili tjelesnih ozljeda osoba, te za štete od odgovornosti zbog oštećenja stvari koje su posljedica onečišćenja na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize IV. OBVEZNO OSIGURANJE OD AUTOMOBILSKE ODGOVORNOSTI MOTORNIH VOZILA, RADNIH STROJEVA I PRIKLJUČNIH VOZILA V. KASKO OSIGURANJE RADNIH STROJEVA I VOZILA – PUNO KASKO OSIGURANJE – SVE BEZ FRANŠIZE VI. OSIGURANJE RADNIKA OD POSLJEDICA NESRETNOG SLUČAJA - 24 SATA VII. DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE RADNIKA VIII. OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI DIREKTORA Naručitelj prilaže prilog Podaci za izradu polica osiguranja prema vrstama osiguranja i opisima predmeta osiguranja po osiguranim slučajevima gdje su detaljno opisane sve vrste osiguranja
Prikaži više
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto pružanja usluge je područje pružanja usluga naručitelja (pretežito područje Međimurske županije)
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Međimurska županija 🏙️
Trajanje
Datum početka: 2026-09-01 📅
Datum završetka: 2030-08-31 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isplate osigurnine
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-31 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-31 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Sjedište naručitelja Mihovljanska 10, Mihovljan, 40000 Čakovec
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici Ponuditelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda ima samo Stručno povjerenstvo za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici Ponuditelja. Dokaz ovlasti ovlaštene osobe Ponuditelja je pisana punomoć, ovlaštenje i sl. Dokaz ovlasti zakonskog zastupnika ponuditelja je izvadak iz sudskog registra ili druga odgovarajuća isprava iz koje je vidljivo svojstvo zakonskog zastupnika.
Prikaži više
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2026-07-31 09:00:00.0000000 📅
Mjesto: Sjedište naručitelja Mihovljanska 10, Mihovljan, 40000 Čakovec
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici Ponuditelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda ima samo Stručno povjerenstvo za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici Ponuditelja. Dokaz ovlasti ovlaštene osobe Ponuditelja je pisana punomoć, ovlaštenje i sl. Dokaz ovlasti zakonskog zastupnika ponuditelja je izvadak iz sudskog registra ili druga odgovarajuća isprava iz koje je vidljivo svojstvo zakonskog zastupnika.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Potrebna dozvola ili članstvo u određenoj organizaciji za ugovore o uslugama
Reference na određene usluge
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je obvezan u ponudi dostaviti Jamstvo za ozbiljnost ponude u iznosu od 9.000,00 eura, u obliku: - solemnizirane bjanko zadužnice ili zadužnice, ispunjene, potpisane i ovjerene prema važećim zakonskim i podzakonskim propisima (Ovršnom zakonu (NN 112/12, 25/13, 93/14, 55/16, 73/17, 131/20 i 114/22), Pravilniku o obliku i sadržaju zadužnice (NN 115/12, 82/17 i 154/22) i Pravilniku o obliku i sadržaju bjanko zadužnice (NN 115/12, 82/17 i 154/22) ili - novčanog pologa. Novčani polog uplaćuje se u korist Naručitelja GKP ČAKOM d.o.o., Mihovljan, Mihovljanska 10, OIB: 14001865632, račun: HR12 2340 0091 1160 0916 6, model 00, poziv na broj: OIB uplatitelja. Pod svrhom plaćanja potrebno je navesti da se radi o jamstvu za ozbiljnost ponude i navesti evidencijski broj nabave za koju se jamstvo podnosi. Dokaz o uplati novčanog pologa (preslika) Ponuditelj je dužan priložiti u ponudu. Novčani polog mora biti evidentiran na računu Naručitelja najkasnije u trenutku isteka roka za dostavu ponuda. Ponuditelj navedeno jamstvo treba dati kao dio svoje ponude u slučaju: - odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, - nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno čl. 263 ZOJN, - neprihvaćanja ispravka računske greške, - odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, - nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi. Za naplatu jamstva za ozbiljnost ponude dovoljno je da se u odnosu na ponuditelja ostvari jedan (bilo koji) od prethodno navedenih uvjeta. Trajanje jamstva mora biti dulje od roka valjanosti ponude. Naručitelj će odbiti ponudu ponuditelja koji nije dostavio jamstvo za ozbiljnost ponude, odnosno ako dostavljeno jamstvo nije valjano, sukladno članku 295. stavak 1. ZJN. Jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bjanko zadužnice ili zadužnice dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke dostave ponude, u papirnatom obliku, umetnuto u prozirnu plastičnu košuljicu, u zatvorenoj omotnici. Zatvorenu omotnicu ponuditelj predaje neposredno ili preporučenom poštanskom pošiljkom na adresu Naručitelja – GKP ČAKOM d.o.o., Mihovljanska 10, Mihovljan, 40000 Čakovec uz naznaku “Dio/dijelovi ponude koji se dostavljaju odvojeno“, naziv predmeta nabave i evidencijski broj postupka i naznakom ››NE OTVARAJ‹‹. U slučaju Zajednice ponuditelja naznačuje se da se radi o Zajednici ponuditelja i upisuje se puni naziv i adresa svih članova Zajednice ponuditelja. Na poleđini se upisuje naziv i adresa ponuditelja. Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, Naručitelj je obvezan prije odabira zatražiti produženje roka valjanosti ponude i jamstva od Ponuditelja koji je podnio ekonomski najpovoljniju ponudu u primjernom roku ne kraćem od 5 dana. U slučaju zajednice gospodarskih subjekata, jamstvo za ozbiljnost ponude: a) mora glasiti na sve članove zajednice, a ne samo na jednog člana te jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata ili b) svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja jamstvo za svoj dio jamstva kumulativno do ukupno traženog iznosa.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Rok plaćanja računa je 30 dana, a početak roka za plaćanje teče od datuma primitka računa. Ponuditelj je dužan ispostavljati Naručitelju e-račune. Plaćanje godišnje obaveze osiguranja za auto odgovornost i kasko će se izvršiti nakon izdavanja police osiguranja od auto odgovornosti, a po ispostavljenom računu. Plaćanje dopunskog zdravstvenog osiguranja radnika plaćati će se mjesečno, ovisno o broju radnika koji se osigurava, prema podacima iz kadrovske evidencije naručitelja. Plaćanje za ostale vrste osiguranja izvršiti će se prema godišnjoj polici u 4 tromjesečne rate prema ispostavljenim e- računima.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: GKP ČAKOM d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 14001865632
Poštanska adresa: Mihovljan, Mihovljanska 10
Poštanski broj: 40000
Mjesto: Čakovec
Regija: Međimurska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Nikolina Jelaš Varga
E-pošta: cakom@cakom.hr 📧
Telefon: +385 40372431 📞
URL: https://www.cakom.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88908 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88908 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od: - petnaest dana od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - deset dana od dana: a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH. Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 125-452918 (2026-06-30)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-15)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 320 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja troškovnik i prilaže dokumentaciji o nabavi 1. izmjenu troškovnika, u kojoj je u rekapitulaciji troškovnika ispustio polja za obračun PDV-a te je uredio sve listove troškovnika na način da se u polje godišnja premija upisuju jedinične cijene na dvije decimale. S opisanom izmjenom troškovnika uskladio je i točku 3.2. Uputa za ponuditelje - Način određivanja cijene ponude.
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-17 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - S obzirom na izmjenu troškovnika, naručitelj je uskladio i točku 3.2. Uputa za ponuditelje - Način određivanja cijene ponude, na način da je ispustio odredbe o iskazivanju PDV-a te je umjesto upute da se u listove I.-VIII. troškovnika unose jedinične cijene na tri decimale odredio da se unose jedinične cijene na dvije decimale.
Prikaži više
Druge dodatne informacije
Naručitelj na zamolbu gospodarskog subjekta mijenja troškovnik i prilaže dokumentaciji o nabavi 1. izmjenu troškovnika, u kojoj je u rekapitulaciji troškovnika ispustio polja za obračun PDV-a te je uredio sve listove troškovnika na način da se u polje godišnja premija upisuju jedinične cijene na dvije decimale. S opisanom izmjenom troškovnika naručitelj je uskladio i točku 3.2. Uputa za ponuditelje - Način određivanja cijene ponude.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 47f8201e-bbb1-4ce5-a5ef-d0bc8aefe239-01
Izvor: OJS 2026/S 135-494046 (2026-07-15)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-16)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 320 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Promjena ostalih uvjeta nabave - Naručitelj će na zamolbu gospodarskog subjekta izmijeniti prijedlog okvirnog sporazuma i precrtati odredbu o ugovornoj kazni.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-18 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Promjena ostalih uvjeta nabave - Naručitelj će iz točke 3.1.5. Općih podataka o postupku - Trajanje okvirnog sporazuma maknuti odredbu o ugovornoj kazni.
Druge dodatne informacije
Gospodarski subjekt zamolio je naručitelja da izbriše propisanu ugovornu kaznu zbog kašnjenja u isplati osigurnine iz teksta Okvirnog sporazuma (čl. 8.) iz zazloga što prema čl. 350. st. 3. ZOO-a ugovorna kazna ne može biti ugovorena za novčane obveze, a isplata osigurnine je novčana obveza. Naručitelj je prihvatio zamolbu gospodarskog subjekta i priložiti će dokumentaciji o nabavi 1. izmjenu prijedloga okvirnog sporazuma u kojoj će crvenom bojom označiti i precrtati spornu odredbu o ugovornoj kazni. Također će odredbu o ugovornoj kazni maknuti iz točke 3.1.5. Općih podataka o postupku - Trajanje okvirnog sporazuma.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 8d47f714-9e56-4163-bc2d-14a2544cf184-01
Izvor: OJS 2026/S 136-495908 (2026-07-16)