Nabave u regiji Vukovarsko-srijemska županija

4 aktivnih nabava

Nedavne nabave u regiji Vukovarsko-srijemska županija

2026-08-27   Deadline 2026-09-28   ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA (Središnji državni ured za središnju javnu nabavu)
Predmet nabave je pružanje javnih govornih, mješovitih i podatkovnih usluga te dopunske i pomoćne usluge u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži, u tuzemstvu i inozemstvu (roaming), zajedno s isporukom uređaja i elektroničkih kartica (SIM kartice) za korištenje tih usluga. Pogledaj nabavu »
2026-08-24   Deadline 2026-09-30   Nabava opreme za obradu biootpada (ČISTOĆA ŽUPANJA d.o.o.)
Nabava opreme za obradu biootpada podijeljena u dvije grupe: Grupa 1 – Novi samostojeći, okolišno neutralni komposter s biofilterom (biostabilizator) kapaciteta 30m3 prilagođen prijevozu navlakačem kontejnera; Grupa 2 – Novi stroj za usitnjavanje biootpada (drobilica) na gusjenicama s daljinskim upravljanjem, minimalne snage 170 kW, s kompletima za fino i grubo usitnjavanje, magnetnim separatorom i sitom. Pogledaj nabavu »
2026-08-20   Deadline 2026-09-21   Nabava vozila za potrebe Agrotehnološkog centra za skladištenje i doradu povrtlarskih i voćarskih kultura u Cerni (Vukovarsko-srijemska županija)
Predmet nabave je nabava vozila za potrebe Agrotehnološkog centra za skladištenje i doradu povrtlarskih i voćarskih kultura u Cerni. Vozila koja su predmet nabave moraju u svemu odgovarati opisu u Tehničkim specifikacijama vozila, koje su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi Pogledaj nabavu »
2026-07-29   Deadline 2026-09-03   Ocjena morfodinamičkog stanja kritičnih dionica na vodnom putu rijeke Save u RH (Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture)
Ocjena morfodinamičkog stanja kritičnih dionica na vodnom putu rijeke Save u RH Pogledaj nabavu »
2026-07-28   Opskrba električnom energijom (Vukovarsko-srijemska županija)
Predmet nabave je nabava i isporuka električne energije za potrebe Vukovarsko-srijemske županije, škola i domove za starije i nemoćne kojima je Vukovarsko-srijemska županija osnivač. Pogledaj nabavu »
2026-07-17   Izrada projektne dokumentacije i ishođenje građevinske dozvole za građenje višestambenih zgrada u Pakracu, Lipiku,... (Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine)
Izrada projektne dokumentacije i ishođenje građevinske dozvole za građenje višestambenih zgrada u Pakracu, Lipiku, Vrhovinama, Drnišu i Gradištu te usluga projektantskog nadzora tijekom građenja. Pogledaj nabavu »
2026-07-13   Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost devet višestambenih... (Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine)
Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost devet (9) višestambenih zgrada u Ličko-senjskoj, Vukovarsko-srijemskoj, Sisačko-moslavačkoj, Osječko-baranjskoj i Karlovačkoj županiji. Pogledaj nabavu »
2026-07-08   Prijevoz učenika osnovnih škola za školsku godinu 2026./2027. (Grad Vukovar)
Prijevoz učenika osnovnih škola za školsku godinu 2026./2027. Pogledaj nabavu »
2026-07-08   Prijevoz učenika osnovnih škola Vukovarsko-srijemske županije (Vukovarsko-srijemska županija)
Predmet nabave je usluga prijevoza učenika osnovnih škola kojima je osnivač Vukovarsko-srijemska županija. Ponuditelj je obvezan pružati uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza i to na linijama sukladno priloženom troškovniku. Odabrani ponuditelj obvezan je svakom učeniku koji ostvaruje uvjete za prijevoz izdati identifikacijsku kartu na njegovo ime, a koja vrijedi za vrijeme trajanja školske godine, odnosno za vrijeme važenja ugovora o prijevozu, temeljem koje će učenik imati … Pogledaj nabavu »
2026-07-07   Izvođenje radova na održavanju nerazvrstanih cesta (Grad Vinkovci)
Predmet nabave su radovi održavanja nerazvrstanih cesta na području grada Vinkovaca. Detaljan opis predmeta nabave, te vrsta i opseg radova, kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno su utvrđeni troškovnikom koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Pogledaj nabavu »
2026-07-05   Nabava potrošnog materijala za hemodijalizu za zdravstvene ustanove u RH (Klinička bolnica Merkur)
Nabava potrošnog materijala za hemodijalizu za zdravstvene ustanove u RH Pogledaj nabavu »
2026-06-25   Nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala (Grad Vinkovci)
Predmet nabave je nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala za obvezne predmete za osnovne škole na području grada Vinkovaca, sukladno Troškovniku i prijedlogu ugovora. Pogledaj nabavu »
2026-06-08   Usluge izrade projektne dokumentacije za izgardnju građevine POS-a u Vinkovcima (Agencija za pravni promet i posredovanje nekretninama)
Usluge izrade projektne dokumentacije za izgradnju višestambene građevine na lokaciji Grad Vinkovci, iz Programa društveno poticane stanogradnje Pogledaj nabavu »
2026-05-15   Ugradbeni i potrošni materijal za endoskopiju i endoskopske aparate za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj (Klinički bolnički centar Sestre milosrdnice)
Ugradbeni i potrošni materijal za endoskopiju i endoskopske aparate za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj Pogledaj nabavu »
2026-05-15   Materijal za higijenske potrebe i njegu (uključujući antiseptike i dezinficijense) - Ponavljanje (Klinika za infektivne bolesti Dr. Fran Mihaljević)
Materijal za higijenske potrebe i njegu (uključujući antiseptike i dezinficijense) - Ponavljanje Pogledaj nabavu »
2026-05-13   USLUGE ČIŠĆENJA PROSTORIJA (Središnji državni ured za središnju javnu nabavu)
Predmet nabave obuhvaća usluge redovnog i periodičnog čišćenja poslovnih prostorija te dodatnu prisutnost djelatnika, sukladno tehničkim specifikacijama i troškovnicima. Predmet nabave podijeljen je na način da svaka grupa čini jednu teritorijalnu cjelinu: županija, dio županije, gradovi Rijeka, Pula i Split, te gradske četvrti Grada Zagreba i Ulica grada Vukovara 78, 10000 Zagreb. Grupe na području Grada Zagreba formirane su na način da obuhvaćaju sljedeće gradske četvrti: Zagreb I: Stenjevec, … Pogledaj nabavu »
2026-05-13   Željeznički tucanik (po grupama) (HŽ Infrastruktura d.o.o.)
Željeznički tucanik (po grupama) Pogledaj nabavu »
2026-05-12   Čišćenje poslovnih prostora HŽ INFRASTRUKTURE (po grupama) (HŽ Infrastruktura d.o.o.)
Čišćenje poslovnih prostora HŽ Infrastrukture d.o.o. Pogledaj nabavu »
2026-05-08   Koncesija za obavljanje javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području grada Vinkovaca (Grad Vinkovci)
Predmet koncesije je obavljanje javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području grada Vinkovaca, te usluge na zahtjev korisnika usluge. Pogledaj nabavu »
2026-04-29   Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu (doznaka stabala) (MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, ŠUMARSTVA I RIBARSTVA)
Predmet nabave je usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu (dalje u tekstu: doznaka stabala) u šumama malih šumoposjednika na teritoriju Republike Hrvatske izuzev one koja se provodi u okviru intervencije 73.05. „Rekonstrukcija (konverzija) degradiranih šuma iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. Predmet nabave je podijeljen u 17 (sedamnaest) grupa. Grupe predmeta nabave su podijeljene po županijama. Dozvoljeno je nuđenje samo cjelokupnog … Pogledaj nabavu »
2026-04-21   Opskrba električnom energijom (Grad Vukovar)
Opskrba električnom energijom Pogledaj nabavu »
2026-04-14   RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA (Središnji državni ured za središnju javnu nabavu)
Predmet nabave je nabava računala i računalne opreme koja uključuje nabavu osobnih, sve u jedan (All-in-one) i prijenosnih računala, monitora, prijenosnih pisača i periferne računalne opreme, za obveznike središnje javne nabave sukladno članku 12. Uredbe o unutarnjem ustrojstvu Središnjeg državnog ureda za središnju javnu nabavu (NN, broj 97/20) i za zdravstvene ustanove iz Odluke Vlade Republike Hrvatske (NN, broj 42/25). Pogledaj nabavu »
2026-04-08   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XX - zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XX - zajednička nabava Pogledaj nabavu »
2026-04-07   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XIV - zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
ZAJEDNIČKA NABAVA - Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XIV Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XII- zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XII- zajednička nabava Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XVI - zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XVI- zajednička nabava. Predmet nabave su lijekovi koji se ne nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu HZZO) već je za iste potrebno ishoditi suglasnost Povjerenstva za lijekove (lijekovi koji imaju odobrenje ali se koriste izvan propisane indikacije i lijekovi koji imaju odobrenje ali se nalaze izvan Osnovne i Dopunske liste lijekova), a za pojedine grupe … Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XIII - zajednička nabava. (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XIII - zajednička nabava. Predmet nabave su lijekovi koji se nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje samo pod nezaštićenim nazivom, a koji ne spadaju u kategoriju pod brojem 1. Lijekovi na listama Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu: HZZO) koji imaju generičke paralele ni u kategoriju pod rednim brojem 17. Posebne skupine lijekova. Za lijekove koji se … Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XVII - zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XVII - zajednička nabava Pogledaj nabavu »
2026-04-03   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XV- zajednička nabava (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XV- zajednička nabava. Predmet nabave su lijekovi koji se ne nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu HZZO) već je za iste potrebno ishoditi suglasnost Povjerenstva za lijekove (lijekovi koji imaju odobrenje ali se koriste izvan propisane indikacije i lijekovi koji imaju odobrenje ali se nalaze izvan Osnovne i Dopunske liste lijekova), a za pojedine grupe … Pogledaj nabavu »
2026-04-02   Oprema za planetarij (Muzej Vučedolske kulture)
Nabava opreme za planetarij Pogledaj nabavu »
2026-04-01   Nabava medicinskih plinova za potrebe zdravstvenih ustanova u RH (Klinička bolnica Merkur)
Predmet nabave su medicinski i tehnički plinovi za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj, sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama i svim uvjetima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji i prilozima Dokumentacije. Pogledaj nabavu »
2026-03-30   Radovi na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Siniše Glavaševića u Vukovaru (Grad Vukovar)
Predmet nabave su radovi na rekonstrukciji i dogradnji zgrade Osnovne škole Siniše Glavaševića u Vukovaru. Naručitelj će u ovom postupku javne nabave primijeniti pravila koja vrijede za nabavu velike vrijednosti zbog visine procijenjene vrijednosti nabave koja je blizu praga za nabavu velike vrijednosti. Pogledaj nabavu »
2026-03-27   GORIVO (Središnji državni ured za središnju javnu nabavu)
Predmet nabave je nabava raznih vrsta goriva sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi Pogledaj nabavu »
2026-03-20   KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL ZA ZDRAVSTVENE USTANOVE U REPUBLICI HRVATSKOJ (Klinički bolnički centar Osijek)
KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL ZA ZDRAVSTVENE USTANOVE U REPUBLICI HRVATSKOJ Pogledaj nabavu »
2026-03-10   OPREMA I SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE I ODRŽAVANJE ZA POTREBE ZDRAVSTVENIH USTANOVA U REPUBLICI HRVATSKOJ (Hrvatski zavod za javno zdravstvo)
Oprema i sredstva za čišćenje i održavanje za potrebe zdravstvenih korisnika u Republici Hrvatskoj Pogledaj nabavu »
2026-02-26   Nabava vatrogasnog plovila u sklopu projekta I. D. Danube (Vukovarsko-srijemska županija)
Predmet nabave je nabava vatrogasnog plovila (čamca za javne namjene) sukladno tehničkim specifikacijama, troškovniku i prijedlogu ugovora. Nabava vatrogasnog plovila obuhvaća projektiranje, izradu i opremanje sukladno odredbama važećeg Pravilnika o brodicama, čamcima i jahtama te ostalim važećim propisima. Ukoliko tehničkim specifikacijama nisu obuhvaćeni svi tehnički uvjeti koji su predviđeni navedenim propisima ponuditelj se obvezuje ispuniti i te uvjete. Nadzor nad gradnjom plovila treba provoditi … Pogledaj nabavu »
2026-02-20   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) – VIII za zdravstvene ustanove u... (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) – VIII za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj Predmet nabave su ostali lijekovi koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17. - VIII za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj. Predmet nabave su lijekovi koji se nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu HZZO), a koji ne spadaju u kategoriju pod brojem 1. Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju … Pogledaj nabavu »
2026-02-19   Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) – VII za zdravstvene ustanove u... (Klinički bolnički centar Zagreb)
Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) – VII za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj Predmet nabave su ostali lijekovi koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17. - VII za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj. Predmet nabave su lijekovi koji se nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu HZZO), a koji ne spadaju u kategoriju pod brojem 1. Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju … Pogledaj nabavu »
2026-02-19   Ugradbeni i potrošni materijal za invazivnu i intervencijsku kardiologiju za zdravstvene ustanove u Republici... (Klinički bolnički centar Rijeka)
Ugradbeni i potrošni materijal za invazivnu i intervencijsku kardiologiju za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj III – ponovljeni postupak Pogledaj nabavu »