Nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala

Grad Vinkovci

Predmet nabave je nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala za obvezne predmete za osnovne škole na području grada Vinkovaca, sukladno Troškovniku i prijedlogu ugovora.

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-07-27. Nabava je objavljena 2026-06-25.

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-06-25 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-01 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-17 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-24 Obavijest o javnoj nabavi
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala
Referentni broj: EVV-6/26-1
Kratki opis:
Predmet nabave je nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala za obvezne predmete za osnovne škole na području grada Vinkovaca, sukladno Troškovniku i prijedlogu ugovora.
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Školske knjige 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 250 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: EVV-6/26-1
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Osnovne škole na području grada Vinkovaca.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Vukovarsko-srijemska županija 🏙️
Trajanje: 20 dana
Trajanje
Datum početka: 2026-08-03 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 80
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 20
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-27 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-27 13:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-07-27 13:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Predujam, kao i traženje instrumenata osiguranja plaćanja, je isključeno. Plaćanje se vrši temeljem računa koji se ispostavlja nakon uspješno obavljene primopredaje, temeljem jediničnih cijena iz ponudbenog Troškovnika i stvarno isporučene robe koja je predmet Ugovora, a računu mora biti priložen potpisani i ovjereni zapisnik o primopredaji. Plaćanje se vrši u roku od 30 dana od dana primitka računa. Naručitelj ima pravo prigovora na ispostavljeni račun ako utvrdi nepravilnosti, te pozvati Izvršitelja da uočene nepravilnosti otkloni i objasni. U tom slučaju rok plaćanja počinje teći od dana kada je naručitelj zaprimio pisano objašnjenje s otklonjenim uočenim nepravilnostima. Izvršitelj je obvezan izdavati i slati elektroničke račune i prateće isprave sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi („Narodne novine“ br. 94/2018).
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad vinkovci
Nacionalni registracijski broj: 67648791479
Poštanska adresa: Bana J. Jelačića 1
Poštanski broj: 32100
Mjesto: Vinkovci
Regija: Vukovarsko-srijemska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Luka Turda, dipl. iur.
E-pošta: luka.turda@vinkovci.hr 📧
Telefon: +385 32337205 📞
URL: https://www.grad-vinkovci.hr/hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88480 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88480 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od: - petnaest dana od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - deset dana od dana: a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH. Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 121-441901 (2026-06-25)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 250 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj je uočio neispravne formule u troškovniku (excel dokumentu), te ovim putem objavljuje troškovnik s ispravljenim formulama.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-03 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj je uočio neispravne formule u troškovniku (excel dokumentu), te ovim putem objavljuje troškovnik s ispravljenim formulama.
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 12984b85-b30b-4351-8936-e4f41109af2a-01
Izvor: OJS 2026/S 125-455801 (2026-07-01)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 250 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja Troškovnik u sljedećem dijelu: - OŠ Bartola Kašića, prvi razred, st. 1.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-19 📅
Druge dodatne informacije
Temeljem zahtjeva zainteresiranog gospodarskog subjekta, Naručitelj je izmijenio Troškovnik.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 1eb86406-b6d9-4d82-b797-3080180dc6cb-01
Izvor: OJS 2026/S 137-498786 (2026-07-17)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-24)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 250 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-04 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-04 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-08-04 13:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja Troškovnik u sljedećim dijelovima: - OŠ A. G. Matoš - 8. razred, - OŠ I. Mažuranića - 2. i 3. razred.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-26 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Rok za dostavu ponuda produžuje se do 04.08.2026. do 13:00 sati.
Druge dodatne informacije
Naručitelj mijenja Troškovnik, te produžuje rok za dostavu ponuda do 04.08.2026. do 13:00 sati.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: ea8693e7-068c-4ba0-b027-10e6b7cc88a9-01
Izvor: OJS 2026/S 142-518562 (2026-07-24)