Marketinške i promotivne aktivnosti u sklopu projekta IC Palača Međimurske popevke

TURISTIČKA ZAJEDNICA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

Marketinške i promotivne aktivnosti u sklopu projekta IC Palača Međimurske popevke - nabava po grupama

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-02-09. Nabava je objavljena 2026-01-08.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-01-08 Obavijest o javnoj nabavi
2026-01-15 Obavijest o javnoj nabavi
2026-02-02 Obavijest o javnoj nabavi
2026-02-13 Obavijest o javnoj nabavi
2026-02-17 Obavijest o javnoj nabavi
2026-02-23 Obavijest o javnoj nabavi
2026-02-25 Obavijest o javnoj nabavi
2026-08-27 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2026-01-08)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Marketinške i promotivne aktivnosti u sklopu projekta IC Palača Međimurske popevke
Referentni broj: 6/25
Kratki opis:
Marketinške i promotivne aktivnosti u sklopu projekta IC Palača Međimurske popevke - nabava po grupama
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge grafičkog oblikovanja 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 265429.14 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 8
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 8

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 6/25-1
Naslov: Izrada marketinških studija i produkcija promotivnih materijala
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 65 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: Izrada marketinških studija i produkcija promotivnih materijala
Dodatni proizvodi/usluge: Studija izvodljivosti, savjetodavna usluga, analiza 📦
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: poslovne prostorije Izvršitelja i poslovne prostorije Naručitelja
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Međimurska županija 🏙️
Trajanje: 30 dana
Trajanje
Datum početka: 2026-03-02 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 70
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka za izradu marketinških studija
Kriterij kvalitete (težina): 30
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 6/25-2
Naslov: Produkcija dokumentarnog filma
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 000 EUR 💰
Opis nabave: Produkcija dokumentarnog filma
Dodatni proizvodi/usluge: Produkcija obrazovnih filmova i videofilmova 📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka za produkciju dokumentarnog filma – režiser/scenarist
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 6/25-3
Naslov: Izrada VR aplikacije
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 25 000 EUR 💰
Opis nabave: Izrada VR aplikacije
Dodatni proizvodi/usluge: Usluge programiranja aplikacijske podrške 📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka za izradu VR aplikacije
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 6/25-4
Naslov: Izrada i hosting mrežne stranice
Opis nabave: Izrada i hosting mrežne stranice
Dodatni proizvodi/usluge: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška 📦
Trajanje
Datum početka: 2026-02-02 📅
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka za izradu mrežnih stranice
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 6/25-5
Naslov: Provedba edukacija
Opis nabave: Provedba edukacija i kampanje za rodne stereotipe
Dodatni proizvodi/usluge: Usluge izobrazbe 📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka za izradu obrazovnog sadržaja (stručnjak za instrukcijski dizajn/izradu edukacije)
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 6/25-6
Naslov: Provedba oglašavanja
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 80 000 EUR 💰
Opis nabave: Provedba oglašavanja
Dodatni proizvodi/usluge: Usluge oglašavanja i plasmana 📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka za provedbu oglašavanja
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 6/25-7
Naslov: Organizacija događanja
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10429.14 EUR 💰
Opis nabave: Organizacija događanja
Dodatni proizvodi/usluge: Usluge organiziranja događanja 📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka za organizaciju događanja
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

8️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 6/25-8
Naslov: Dobava i postavljanje cestovne vertikalne (smeđe) signalizacije
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 15 000 EUR 💰
Opis nabave: Dobava i postavljanje cestovne vertikalne (smeđe) signalizacije
Dodatni proizvodi/usluge: Postavljanje cestovne prometne signalizacije 📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka za cestovnu signalizaciju
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-09 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-09 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): TURISTIČKA ZAJEDNICA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE Ulica bana Josipa Jelačića 22 E 40000 Čakovec
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2026-02-09 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
TURISTIČKA ZAJEDNICA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE Ulica bana Josipa Jelačića 22 E 40000 Čakovec
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Tehničari ili tehnička tijela za kontrolu kvalitete
Tražene depozite i jamstva:
Jamstvo za ozbiljnost ponude daje se u jednom od mogućih oblika: • u obliku izvornika bankarske garancije bezuvjetne, neopozive, bez prigovora i plative na prvi poziv, s rokom važenja koji ne smije biti kraći od roka valjanosti ponude. Korisnik bankarske garancije je Naručitelj. • u obliku izvornika zadužnice i/ili bjanko zadužnice koja mora biti potvrđena (solemnizirana) kod javnog bilježnika i popunjena u skladu s odredbama Pravilnika o obliku i sadržaju zadužnice (Nar. nov. br. 115/12, 82/17, 154/22) i Pravilnika o obliku i sadržaju bjanko zadužnice („Narodne novine“ broj 115/12, 82/17, 154/22) bez uvećanja, sa zakonskim zateznim kamatama po stopi određenoj sukladno odredbi članka 29. stavka 2. Zakona o obveznim odnosima s rokom važenja koji ne smije biti kraći od roka valjanosti ponude • ili uplatom novčanog pologa na IBAN Naručitelja. Naručitelj će naplatiti jamstvo za ozbiljnost ponude u slučaju: • odustajanja gospodarskog subjekta od svoje ponude u roku njezine valjanosti • nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno čl. 263. ZJN 2016 • neprihvaćanja ispravka računske pogreške • odbijanja potpisivanja ugovora • nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora Za naplatu jamstva za ozbiljnost ponude dovoljno je da se u odnosu na ponuditelja ostvari jedan (bilo koji) od prethodno navedenih uvjeta.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju: Navedeno je u prijedlogu ugovora.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Turistička zajednica međimurske županije
Nacionalni registracijski broj: 82613951376
Poštanska adresa: Ulica bana Josipa Jelačića 22
Poštanski broj: 40000
Mjesto: Čakovec
Regija: Međimurska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Mirjana Čusek-Slunjski
E-pošta: m.cusek.slunjski@gmail.com 📧
Telefon: +385 915308324 📞
URL: https://tzm.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Rekreacija, kultura i religija
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/70451 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/70451 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Identifikator fondova EU-a: NPOO.C1.6.R1-I1.01-V1.0006
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Rekonstrukcija građevine javne i društvene namjene 2.b. skupine-Interpretacijski centar Palača međimurske popevke„ NPOO.C1.6.R1-I1.01-V1.0006
Program financijskih sredstava EU-a: Europski fond za regionalni razvoj (EFRR) (2014/2020)
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 007-018749 (2026-01-08)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-01-15)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 265429.14 EUR 💰
Opis
65 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
25 000 EUR 💰
80 000 EUR 💰
10429.14 EUR 💰
15 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj je ažurirao podatke o sukobu interesa i objavio tehničke specifikacije-projektni zadatak za Grupu 4.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-01-17 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj je ažurirao informacije o sukobu interesa i objavio tehničke specifikacije Grupe 4.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: b5cc0d13-b91d-4688-be05-d06e508f5baf-01
Izvor: OJS 2026/S 012-036133 (2026-01-15)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-02-02)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 265429.14 EUR 💰
Opis
65 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
25 000 EUR 💰
80 000 EUR 💰
10429.14 EUR 💰
15 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-18 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-18 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-02-18 10:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj produžuje rok za dostavu ponuda zbog potrebe pripreme odgovora na postavljena pitanja.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-04 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj produžuje rok za dostavu ponuda zbog potrebe pripreme odgovora na postavljena pitanja.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: c9d120c5-0569-4216-9c09-4af6117cbf97-01
Izvor: OJS 2026/S 024-080127 (2026-02-02)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-02-13)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 265429.14 EUR 💰
Opis
65 000 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-04-01 📅
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (težina): 5
3
2
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka za instrukcijski dizajn
Specifično iskustvo stručnjaka za grafički dizajn
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 000 EUR 💰
Trajanje: 75 dana
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 25 000 EUR 💰
Trajanje: 45 dana
Trajanje
Datum završetka: 2026-06-30 📅
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 80 000 EUR 💰
10429.14 EUR 💰
15 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-24 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-24 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): TURISTIČKA ZAJEDNICA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE Ulica bana Josipa Jelačića 22 E 40000 Čakovec Multimedijalna dvorana
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-02-24 09:00:00.0000000 📅
Mjesto:
TURISTIČKA ZAJEDNICA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE Ulica bana Josipa Jelačića 22 E 40000 Čakovec Multimedijalna dvorana

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 6
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata ili prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj produžuje rok za dostavu ponuda zbog izmjena dokumentacije o nabavi. Izmijenjeni su rokovi izvršenja usluge u svim grupama.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-15 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj produžuje rok za dostavu ponuda zbog izmjena dokumentacije o nabavi. Izmijenjeni su rokovi izvršenja usluge u svim grupama.
Druge dodatne informacije
Naručitelj produžuje rok za dostavu ponuda zbog izmjena dokumentacije o nabavi. Izmijenjeni su rokovi izvršenja usluge u svim grupama.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 341f38a6-d124-4dca-8565-ea7f9ad70fe7-01
Izvor: OJS 2026/S 033-111861 (2026-02-13)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-02-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 265429.14 EUR 💰
Opis
65 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
25 000 EUR 💰
80 000 EUR 💰
10429.14 EUR 💰
15 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-03-02 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-03-02 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-03-02 10:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj je izmijenio specifikaciju Grupe 6 i produžio rok za dostavu ponuda.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-19 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostali podaci o rokovima - Naručitelj je izmijenio specifikaciju Grupe 6 (razdoblje provedbe usluge) i produžio rok za dostavu ponuda.
Druge dodatne informacije
Naručitelj je izmijenio specifikaciju Grupe 6 (razdoblje provedbe usluge) i produžio rok za dostavu ponuda.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: dc1dee22-2c5d-4eb9-ba86-b3d0a433c29a-01
Izvor: OJS 2026/S 035-120439 (2026-02-17)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-02-23)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 265429.14 EUR 💰
Opis
65 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
25 000 EUR 💰
Naslov: Provedba edukacija i kampanje za uklanjanje rodnih i spolnih stereotipa
Dodatni proizvodi/usluge: Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 80 000 EUR 💰
10429.14 EUR 💰
15 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-03-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-03-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-03-06 10:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj produžuje rok za dostavu ponuda zbog izmjena troškovnika, tehničkih specifikacija i prijedloga ugovora Grupe 5.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-25 📅
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj je izmijenio troškovnik, tehničke specifikacije i prijedlog ugovora Grupe 5.
Druge dodatne informacije
Naručitelj produžuje rok za dostavu ponuda zbog izmjena troškovnika, tehničkih specifikacija i prijedloga ugovora Grupe 5.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 28afd27f-c045-40bc-81c6-98623a6be095-01
Izvor: OJS 2026/S 039-131481 (2026-02-23)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-02-25)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 265429.14 EUR 💰
Opis
65 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
25 000 EUR 💰
80 000 EUR 💰
10429.14 EUR 💰
15 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-03-10 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-03-10 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-03-10 10:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj mijenja rok za dostavu ponuda iz internih-organizacijskih razloga.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-27 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj mijenja rok za dostavu ponuda iz internih-organizacijskih razloga.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: fafd0f78-0e6c-4dcf-8dc9-64cfaad8eadc-01
Izvor: OJS 2026/S 041-138653 (2026-02-25)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-27)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 265429.14 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 144 400 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Europski fond za regionalni razvoj (EFRR) (2014/2020)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Rekonstrukcija građevine javne i društvene namjene 2.b. skupine-Interpretacijski centar Palača međimurske popevke„ NPOO.C1.6.R1-I1.01-V1.0006
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 65 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
25 000 EUR 💰
80 000 EUR 💰
10429.14 EUR 💰
15 000 EUR 💰

Dodjela ugovora

1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: 34/26 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-05-19 📅
Naslov: Izrada marketinških studija i produkcija promotivnih materijala
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 24 800 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: LENS_0903
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: LENS, obrt za usluge, vl. Magdalena Jaklin, Čakovec, Ulica Putjane 76
Nacionalni registracijski broj: 47702147649
Poštanska adresa: ULICA PUTJANE 76
Poštanski broj: 40000
Mjesto: Čakovec
Regija: Međimurska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Magdalena jaklin
E-pošta: magdalena@lmkomunikacije.com 📧
Telefon: 91 6204400 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 5
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 5
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 5
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 8 800 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 18/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: NARATIV komunikacije d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 13651947568
Poštanska adresa: Korčulanska ulica 2
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Zoran Pehar
E-pošta: hello@narativ.agency 📧
Telefon: +385 98576986 📞
URL: https://narativ.agency/ 🌏

3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 10 000 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 03-VRTZMZ-ANIQ
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ANIQ d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 19013885451
Poštanska adresa: Augusta Cesarca 22
Poštanski broj: 44330
Mjesto: Novska
Regija: Sisačko-moslavačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Dominik Cvetkovski
E-pošta: info@aniq.tech 📧
Telefon: +385 919213062 📞
URL: https://aniq.tech/ 🌏

4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 8
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 8
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 9 500 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 01-PHY-TZMZ
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0004
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Phytopia d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 04727210446
Poštanska adresa: Trg Luke Ilića - Oriovčanina 8
Kontaktna točka: Sanja Cvetkovski
E-pošta: info@phytopia.hr 📧
Telefon: +385 919179754 📞

5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17 100 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 2026-001G5
Voditelj ponuditelja
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0005
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata
Naziv i adresa izvođača
Naziv: NIMFA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 20813937741
Poštanska adresa: ULICA IVANA KUKULJEVIĆA 30
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Sandra Jovanović
E-pošta: sjovanovic@nimfa.hr 📧
Telefon: +38595 9140962 📞
URL: https://nimfa.hr 🌏
Naziv: BAGGIZ j.d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 86966343765
Poštanska adresa: ULICA OGNJENA PRICE 23
Kontaktna točka: Tomislav Brozović
E-pošta: tomi@baggiz.hr 📧
Telefon: +385 915052828 📞

6️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 52 400 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: ponuda_tt_dt_jt_g6_10-2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0006
Naziv i adresa izvođača
Naziv: trotočka d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 67059989656
Poštanska adresa: Dubrovačka 55
Poštanski broj: 33520
Mjesto: Voćin
Regija: Virovitičko-podravska županija 🏙️
Kontaktna točka: Ileana Filić
E-pošta: ileana@trotocka.hr 📧
Telefon: +385 997335105 📞
Naziv: DVOTOČKA j.d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 50524513388
Poštanska adresa: ULICA VLADIMIRA NAZORA 2
Poštanski broj: 10105
Mjesto: Grad zagreb
E-pošta: radojevic.ileana@gmail.com 📧
Naziv: jedna točka j.d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 13425322985

7️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 9 800 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: ponuda_tt_dt_jt_g7_11-2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0007

8️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 12 000 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 37/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0008
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PAVLIC-ASFALT-BETON d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 77665363327
Poštanska adresa: Murska 48
Poštanski broj: 40320
Mjesto: Donji Kraljevec
Kontaktna točka: Darija Pavlic
E-pošta: darija.pavlic@gmail.com 📧
Telefon: +385 40655525 📞
URL: https://www.pavlic-asfalt-beton.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Izvor: OJS 2026/S 167-599696 (2026-08-27)