Nabava usluga na saniranju nastale štete ili posljedica nastale štete uzrokovane višom silom ili zbog drugih okolnosti
Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Nabava usluga na saniranju nastale štete ili posljedica nastale štete uzrokovane višom silom ili zbog drugih okolnosti
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2022-05-25. Nabava je objavljena 2022-04-25.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2022-04-25 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2022-08-10 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2024-11-27 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-27 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2022-04-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge u vezi s onečišćenjem vode
Referentni broj: OP 2022/94
Kratki opis:
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge u vezi s onečišćenjem vode 📦
Dodatna CPV oznaka: Usluge u vezi s onečišćenjem vode 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 220
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.voda.hr 🌏
E-pošta: tihana.fialakovacevic@voda.hr 📧
Telefon: +385 16307493 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0016980 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-04-25 📅
Rok za dostavu: 2022-05-25 📅
Datum objave: 2022-04-29 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 084-226184
Izdanje SL-S: 84
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 9 100 000 HRK 💰
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za srednju i donju Savu
Broj grupe: 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 500 000 HRK 💰
Trajanje: 48 mjeseci
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za gornju Savu
Broj grupe: 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 500 000 HRK 💰
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Muru i gornju Dravu
Broj grupe: 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 700 000 HRK 💰
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Dunav i donju Dravu
Broj grupe: 4
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove sjevernog Jadrana
Broj grupe: 5
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove južnog Jadrana
Broj grupe: 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 000 000 HRK 💰
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Sukladno točki 12. Dokumentacije o nabavi
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-05-25 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: Ulica grada Vukovara 220, Zagreb
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Vrijeme dolaska na mjesto onečišćenja
Kriterij kvalitete (težina): 20
Cijena (težina): 80
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 28921383001
Kontakt
Kontaktna točka: Tihana Fiala Kovačević
Internetska adresa: www.voda.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0016980 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2022/S 084-226184 (2022-04-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge u vezi s onečišćenjem vode
Referentni broj: OP 2022/94
Kratki opis:
Nabava usluga na saniranju nastale štete ili posljedica nastale štete uzrokovane višom silom ili zbog drugih okolnosti
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge u vezi s onečišćenjem vode 📦
Dodatna CPV oznaka: Usluge u vezi s onečišćenjem vode 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 220
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.voda.hr 🌏
E-pošta: tihana.fialakovacevic@voda.hr 📧
Telefon: +385 16307493 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0016980 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-04-25 📅
Rok za dostavu: 2022-05-25 📅
Datum objave: 2022-04-29 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 084-226184
Izdanje SL-S: 84
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 9 100 000 HRK 💰
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za srednju i donju Savu
Broj grupe: 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 500 000 HRK 💰
Trajanje: 48 mjeseci
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za gornju Savu
Broj grupe: 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 500 000 HRK 💰
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Muru i gornju Dravu
Broj grupe: 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 700 000 HRK 💰
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Dunav i donju Dravu
Broj grupe: 4
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove sjevernog Jadrana
Broj grupe: 5
Naslov grupe: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove južnog Jadrana
Broj grupe: 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 000 000 HRK 💰
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Sukladno točki 12. Dokumentacije o nabavi
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Gospodarski subjekt mora dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegova poslovnog nastana.
Gospodarski subjekt mora dokazati da posjeduje važeće ovlaštenja ili suglasnosti koji su potrebni u zemlji sjedišta za obavljanje djelatnosti povezane s predmetom nabave - Rješenje za djelatnost iz članka 209. točka 4. Zakona o vodama („Narodne novine“, broj 66/19 i 84/21) koje se izdaje sukladno Pravilniku o posebnim uvjetima za obavljanje djelatnosti sprječavanja širenja i otklanjanja posljedica izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda i vodnoga dobra („Narodne novine“, broj 3/2020)
Prikaži više
Zakon o javnoj nabavi ("Narodne novine", broj: 120/16), člankom 257. stavkom 2. propisuje da ako gospodarski subjekt mora posjedovati određeno ovlaštenje ili biti član određene organizacije kako bi mogao pružati usluge u državi njegova poslovnog nastana, javni naručitelj u postupcima javne nabave usluga može od njega zahtijevati da dokaže posjedovanje takvog ovlaštenja ili članstva.
Prikaži više
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-05-25 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: Ulica grada Vukovara 220, Zagreb
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Vrijeme dolaska na mjesto onečišćenja
Kriterij kvalitete (težina): 20
Cijena (težina): 80
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 28921383001
Kontakt
Kontaktna točka: Tihana Fiala Kovačević
Internetska adresa: www.voda.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0016980 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2022/S 084-226184 (2022-04-25)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2022-08-10)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 9 100 000 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-08-10 📅
Datum objave: 2022-08-12 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 155-444814
Odnosi se na obavijest: 2022/S 084-226184
Izdanje SL-S: 155
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2022-07-29 📅
Naziv: AEKS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 64811851682
Poštanska adresa: Omladinska 45
Mjesto: Ivanić Grad
Poštanski broj: 10310
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 12881440 📞
E-pošta: info@aeks.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 1 842 910 HRK 💰
1 098 610 HRK 💰
516 930 HRK 💰
513 680 HRK 💰
2 173 660 HRK 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
4
Izvor: OJS 2022/S 155-444814 (2022-08-10)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 9 100 000 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-08-10 📅
Datum objave: 2022-08-12 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 155-444814
Odnosi se na obavijest: 2022/S 084-226184
Izdanje SL-S: 155
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2022-07-29 📅
Naziv: AEKS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 64811851682
Poštanska adresa: Omladinska 45
Mjesto: Ivanić Grad
Poštanski broj: 10310
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 12881440 📞
E-pošta: info@aeks.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 1 842 910 HRK 💰
1 098 610 HRK 💰
516 930 HRK 💰
513 680 HRK 💰
2 173 660 HRK 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
4
Izvor: OJS 2022/S 155-444814 (2022-08-10)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2024-11-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava usluga na saniranju nastale štete ili posljedica nastale štete uzrokovane višom silom ili zbog drugih okolnosti
Referentni broj:
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge u vezi s onečišćenjem vode 📦
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 432619.21 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove južnog Jadrana
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2022-07-29 📅
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove južnog Jadrana
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 144124.95 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: AEKS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Omladinska 45
Poštanski broj: 10310
Mjesto: Ivanić Grad
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: info@aeks.hr 📧
Telefon: +385 12881440 📞
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 220
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Tihana Fiala Kovačević
E-pošta: tihana.fialakovacevic@voda.hr 📧
Telefon: +385 16307493 📞
URL: http://www.voda.hr 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
URL: http://www.dkom.hr 🌏
Izmjene
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Broj odjeljka: CON-0006
Nova vrijednost
Tekst:
Izvor: OJS 2024/S 233-729111 (2024-11-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava usluga na saniranju nastale štete ili posljedica nastale štete uzrokovane višom silom ili zbog drugih okolnosti
Referentni broj:
OP 2022/94
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge u vezi s onečišćenjem vode 📦
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 432619.21 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
6
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove južnog Jadrana
Opis nabave:
Nabava usluga na saniranju nastale štete ili posljedica nastale štete uzrokovane višom silom ili zbog drugih okolnosti
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Postupak
Vrsta postupka
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Broj ugovora:
15-007/22
Datum sklapanja ugovora: 2022-07-29 📅
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove južnog Jadrana
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 144124.95 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
OP 2022/94
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0006
Naziv i adresa izvođača
Naziv: AEKS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
64811851682
Poštanska adresa: Omladinska 45
Poštanski broj: 10310
Mjesto: Ivanić Grad
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: info@aeks.hr 📧
Telefon: +385 12881440 📞
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Nacionalni registracijski broj:
28921383001
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 220
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Tihana Fiala Kovačević
E-pošta: tihana.fialakovacevic@voda.hr 📧
Telefon: +385 16307493 📞
URL: http://www.voda.hr 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
URL: http://www.dkom.hr 🌏
Izmjene
Druge dodatne informacije
dana 28.09.2024. nakon intenzivnih padalina došlo je do onečišćenja voda i vodnog okoliša rijeke Zrmanje uzvodno i nizvodno od Obrovca. Rješenjem više vodopravne inspektorice Hrvatskim vodama je naloženo žurno poduzimanje mjera na sprječavanju širenja iznenadnog onečišćenja voda te otklanjanje posljedica iznenadnog onečišćenja i saniranja stanja na vodotoku.
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Broj odjeljka: CON-0006
Nova vrijednost
Tekst:
Priroda i opseg izmjena: dana 28.09.2024. nakon intenzivnih padalina došlo je do onečišćenja voda i vodnog okoliša rijeke Zrmanje uzvodno i nizvodno od Obrovca. Rješenjem više vodopravne inspektorice Hrvatskim vodama je naloženo žurno poduzimanje mjera na sprječavanju širenja iznenadnog onečišćenja voda te otklanjanje posljedica iznenadnog onečišćenja i saniranja stanja na vodotoku.
Prikaži više
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava usluga saniranja nastale štete ili posljedica nastale štete uzrokovane višom silom ili zbog drugih okolnosti
Kratki opis:
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 297900.31 EUR 💰
Druga ograničenja koja se odnose na mjesto izvršenja: Bilo gdje u određenoj zemlji
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za srednju i donju Savu
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 331807.02 EUR 💰
Opis nabave:
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Brodsko-posavska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Vrijeme dolaska na mjesto onečišćenja
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za gornju Savu
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 199084.21 EUR 💰
Opis nabave:
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Muru i gornju Dravu
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 92905.96 EUR 💰
Opis nabave:
Mjesto izvršenja: Međimurska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Dunav i donju Dravu
Opis nabave:
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove sjevernog Jadrana
Opis nabave:
Mjesto izvršenja: Primorsko-goranska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2022-08-02 📅
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za srednju i donju Savu
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 122298.09 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Poštanska adresa: Omladinska ulica 45
Mjesto: Ivanić-Grad
Kontaktna točka: Marijana Mazur
URL: https://aeks.hr/hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 72905.3 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 34304.2 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 34088.52 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Mjesto: Grad Zagreb
E-pošta: voda@voda.hr 📧
Telefon: +385 16307333 📞
URL: https://voda.hr/hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 220
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Tihana Fiala Kovačević
E-pošta: voda@voda.hr 📧
Telefon: +385 16307333 📞
URL: https://voda.hr/hr 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Izvor: OJS 2026/S 144-525566 (2026-07-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava usluga saniranja nastale štete ili posljedica nastale štete uzrokovane višom silom ili zbog drugih okolnosti
Kratki opis:
Nabava usluga saniranja nastale štete ili posljedica nastale štete uzrokovane višom silom ili zbog drugih okolnosti
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1207777.55 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 297900.31 EUR 💰
Druga ograničenja koja se odnose na mjesto izvršenja: Bilo gdje u određenoj zemlji
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
OP 2022/94-1
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za srednju i donju Savu
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 331807.02 EUR 💰
Opis nabave:
Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za srednju i donju Savu
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: područje vodnogospodarskog odjela za srednju i donju Savu,
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Brodsko-posavska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Vrijeme dolaska na mjesto onečišćenja
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
OP 2022/94-2
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za gornju Savu
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 199084.21 EUR 💰
Opis nabave:
Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za gornju Savu
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: područje vodnogospodarskog odjela za gornju Savu
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
OP 2022/94-3
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Muru i gornju Dravu
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 92905.96 EUR 💰
Opis nabave:
Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Muru i gornju Dravu
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: područje vodnogospodarskog odjela za Muru i gornju Dravu
Mjesto izvršenja: Međimurska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
OP 2022/94-4
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Dunav i donju Dravu
Opis nabave:
Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za Dunav i donju Dravu
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: područje vodnogospodarskog odjela za Dunav i donju Dravu
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
OP 2022/94-5
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove sjevernog Jadrana
Opis nabave:
Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za slivove sjevernog Jadrana
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: područje vodnogospodarskog odjela za slivove sjevernog Jadrana
Mjesto izvršenja: Primorsko-goranska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
15-023/22 za grupu 1 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2022-08-02 📅
Naslov: Sanacija izvanrednih i iznenadnih onečišćenja voda na području vodnogospodarskog odjela za srednju i donju Savu
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 122298.09 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Poštanska adresa: Omladinska ulica 45
Mjesto: Ivanić-Grad
Kontaktna točka: Marijana Mazur
URL: https://aeks.hr/hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 72905.3 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0002
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 34304.2 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0003
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0004
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0004
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 34088.52 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0005
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0005
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Mjesto: Grad Zagreb
E-pošta: voda@voda.hr 📧
Telefon: +385 16307333 📞
URL: https://voda.hr/hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Nacionalni registracijski broj:
28921383001
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 220
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Tihana Fiala Kovačević
E-pošta: voda@voda.hr 📧
Telefon: +385 16307333 📞
URL: https://voda.hr/hr 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša (19 nove nabave)