Komplet odore specijalne policije
Ministarstvo unutarnjih poslova
Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava Kompleta odore specijalne policije u skladu s priloženim propisnicima i tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u priloženoj dokumentaciji.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2022-04-25. Nabava je objavljena 2022-03-18.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
- • ČATEKS d.d.
- • Čateks dd Čakovec
- • DAVOR VL.DAVOR RAJKOVIĆ
- • DAVOR, pletačko trikotažerska djelatnost, vl. Davor Rajković, Osijek, Srijemska 9
- • Galeb d.d.
- • Hemco d.o.o.
- • Jadran-čarape trgovina d.o.o.
- • Jadran-čarape trgovina d.o.o. za trgovinu i usluge
- • KAP-KO d.o.o.
- • Konfeks d.o.o.
- • KROJOSTIL d.o.o.
- • Kroko Proizvodnja i razvoj d.o.o.
- • Odjeća d.o.o.
- • Varteks Pro d.o.o.
- • Jakne i sakoi › Jakne
- • Majice s kratkim rukavima i košulje › Košulje
- • Policijske uniforme
- • Radna odjeća › Kombinezoni
- • Razna vanjska odjeća › Hlače
- • Hrvatska
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2022-03-18 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2022-07-26 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-03 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2022-03-18)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Policijske uniforme
Referentni broj: 42/22
Kratki opis:
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Roba
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Policijske uniforme 📦
Dodatna CPV oznaka: Policijske uniforme 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Naziv tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo unutarnjih poslova
Poštanska adresa: Ilica 335
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.mup.hr 🌏
E-pošta: kbarac@mup.hr 📧
Telefon: +385 13788462 📞
Faks: +385 13788826 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0011163 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-03-18 📅
Rok za dostavu: 2022-04-25 📅
Datum objave: 2022-03-23 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 058-151531
Izdanje SL-S: 58
Dodatne informacije
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 14 886 200 HRK 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 14 886 200 HRK 💰
Trajanje: 60 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Uvjeti izvršenja ugovora: U skladu s priloženim prijedlogom Okvirnog sporazuma.
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Obrazloženje okvirnog sporazuma:
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 3 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-04-25 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 11:00
Mjesto: MUP RH, Ilica 335, objekt 1, I. kat, sala za sastanke broj 218.
Dodatne informacije:
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Točka 34.DoN.
Kriterij kvalitete (težina): Tehn komp 40 bod
Kriterij troška (naziv): Točka 34.DoN.
Kriterij troška (težina): Cijena 60 bod.
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 36162371878
Kontakt
Kontaktna točka: Kristina Barać
Internetska adresa: www.mup.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: www.mup.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0011163 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Izvor: OJS 2022/S 058-151531 (2022-03-18)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Policijske uniforme
Referentni broj: 42/22
Kratki opis:
Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava Kompleta odore specijalne policije u skladu s priloženim propisnicima i tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u priloženoj dokumentaciji.
Prikaži više
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Roba
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Policijske uniforme 📦
Dodatna CPV oznaka: Policijske uniforme 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Naziv tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo unutarnjih poslova
Poštanska adresa: Ilica 335
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.mup.hr 🌏
E-pošta: kbarac@mup.hr 📧
Telefon: +385 13788462 📞
Faks: +385 13788826 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0011163 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-03-18 📅
Rok za dostavu: 2022-04-25 📅
Datum objave: 2022-03-23 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 058-151531
Izdanje SL-S: 58
Dodatne informacije
Veljko Štriga
Luca Bole
Tanja Uštar
Miroslav Bošnjak
Vladimir Trivunović
Ivka Ivanković
Melanija Ergotić
Ivica Harapin
Kristina Barać
Ante Bečić
Josipa Ščavničar
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 14 886 200 HRK 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 14 886 200 HRK 💰
Trajanje: 60 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Ministarstvo unutarnjih poslova RH, Skladište odore, odjeće i osobne opreme, Ilica 335, Zagreb.
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Gospodarski subjekt mora dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegovog poslovnog nastana.
Izvršenje ugovora
Uvjeti izvršenja ugovora: U skladu s priloženim prijedlogom Okvirnog sporazuma.
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Obrazloženje okvirnog sporazuma:
Potreba opremanja policijskih službenika u kontinuitetu i kvaliteti policijskim odorama.
Obrazloženje okvirnog sporazuma s trajanjem dužim od četiri godine:
Potreba opremanja policijskih službenika u kontinuitetu i kvaliteti policijskim odorama.
Vrijeme za primanje ponuda: 11:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 3 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-04-25 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 11:00
Mjesto: MUP RH, Ilica 335, objekt 1, I. kat, sala za sastanke broj 218.
Dodatne informacije:
Veljko Štriga
Luca Bole
Tanja Uštar
Miroslav Bošnjak
Vladimir Trivunović
Ivka Ivanković
Melanija Ergotić
Ivica Harapin
Kristina Barać
Ante Bečić
Josipa Ščavničar
Kriterij kvalitete (naziv): Točka 34.DoN.
Kriterij kvalitete (težina): Tehn komp 40 bod
Kriterij troška (naziv): Točka 34.DoN.
Kriterij troška (težina): Cijena 60 bod.
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 36162371878
Kontakt
Kontaktna točka: Kristina Barać
Internetska adresa: www.mup.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: www.mup.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0011163 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje određenog ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava. Pravo na žalbu ima i središnje tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave i nadležno državno odvjetništvo.
Prikaži više
Sukladno članku 405. i 406. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16) i Pravilniku o elektroničkoj žalbi u javnoj nabavi (NN 101/17), žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave, Koturaška cesta 43/IV, 10000 Zagreb u pisanom obliku u roku 10 (deset) dana od dana:
Prikaži više
A. objave poziva na nadmetanje u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi;
B. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka;
C. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije;
D. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dodatne dokumentacije o nabavi i na postupak otvaranja ponuda i konačnih ponuda
E. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, uključujući kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta, ili razloge poništenja
Žalba mora sadržavati najmanje podatke navedene u članku 420. Zakona o javnoj nabavi.
Žalitelj je obvezan primjerak žalbe dostaviti naručitelju u roku za žalbu.
U slučaju izjavljivanja žalbe na dokumentaciju o nabavi ili izmjenu dokumentacije o nabavi, naručitelj će, sukladno članku 419. Zakona o javnoj nabavi, objaviti informaciju da je izjavljena žalba i da se zaustavlja postupak javne nabave.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave, nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2022-07-26)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 14 884 600 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-07-26 📅
Datum objave: 2022-07-29 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 145-413343
Odnosi se na obavijest: 2022/S 058-151531
Izdanje SL-S: 145
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2022-07-04 📅
Naziv: HEMCO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 20537224592
Poštanska adresa: A. Starčevića 196/b
Mjesto: Đakovo
Poštanski broj: 31400
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 31817350 📞
E-pošta: hemco@os.t-com.hr 📧
Naziv: Galeb d.d.
Nacionalni registracijski broj: 74554924553
Poštanska adresa: Punta 6
Mjesto: Omiš
Poštanski broj: 21310
Telefon: +385 21434729 📞
E-pošta: ivica.glavinic@galeb.hr 📧
Naziv: Jadran-čarape trgovina d.o.o. za trgovinu i usluge
Nacionalni registracijski broj: 91985628192
Poštanska adresa: Vinka Žganeca 2
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10040
Telefon: +385 12961432 📞
Naziv: Kroko proizvodnja i razvoj d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 52724184128
Poštanska adresa: Belostenčeva 8
Poštanski broj: 10000
Telefon: +385 13772777 📞
E-pošta: info@kroko.hr 📧
Naziv: Konfeks d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 59622477494
Poštanska adresa: Vlaška 40
Naziv: KAP-KO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 49702093753
Poštanska adresa: Prijepoljska 20a
Mjesto: Zagreb
Telefon: +385 12989463 📞
E-pošta: info@kap-ko.hr 📧
Naziv: KROJOSTIL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 74447506206
Poštanska adresa: Toplička 50
Mjesto: Jakovlje
Poštanski broj: 10297
Telefon: +385 98488604 📞
E-pošta: krojostil@gmail.com 📧
Naziv: ODJEĆA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 59645137605
Poštanska adresa: Ilica 33
Telefon: +385 14831420421 📞
E-pošta: kristina@odjeca.net 📧
Naziv: Davor vl.davor rajković
Nacionalni registracijski broj: 06970341051
Poštanska adresa: Srijemska 9
Mjesto: Osijek
Poštanski broj: 31000
Telefon: +385 31540300 📞
E-pošta: marieta.rajkovic@optinet.hr 📧
Naziv: Varteks PRO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 12524143215
Poštanska adresa: Zagrebačka 94
Mjesto: Varaždin
Poštanski broj: 42000
Telefon: +385 42377563 📞
E-pošta: lmusliu@varteks.com 📧
Naziv: Čateks dd Čakovec
Nacionalni registracijski broj: 16536095427
Poštanska adresa: Zrinsko Frankopanska 25
Mjesto: Čakovec
Poštanski broj: 40000
Telefon: +385 40379444 📞
E-pošta: v.kutnjak@cateks.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 14 884 600 HRK 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 14 884 600 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-07-26 📅
Datum objave: 2022-07-29 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 145-413343
Odnosi se na obavijest: 2022/S 058-151531
Izdanje SL-S: 145
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2022-07-04 📅
Naziv: HEMCO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 20537224592
Poštanska adresa: A. Starčevića 196/b
Mjesto: Đakovo
Poštanski broj: 31400
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 31817350 📞
E-pošta: hemco@os.t-com.hr 📧
Naziv: Galeb d.d.
Nacionalni registracijski broj: 74554924553
Poštanska adresa: Punta 6
Mjesto: Omiš
Poštanski broj: 21310
Telefon: +385 21434729 📞
E-pošta: ivica.glavinic@galeb.hr 📧
Naziv: Jadran-čarape trgovina d.o.o. za trgovinu i usluge
Nacionalni registracijski broj: 91985628192
Poštanska adresa: Vinka Žganeca 2
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10040
Telefon: +385 12961432 📞
Naziv: Kroko proizvodnja i razvoj d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 52724184128
Poštanska adresa: Belostenčeva 8
Poštanski broj: 10000
Telefon: +385 13772777 📞
E-pošta: info@kroko.hr 📧
Naziv: Konfeks d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 59622477494
Poštanska adresa: Vlaška 40
Naziv: KAP-KO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 49702093753
Poštanska adresa: Prijepoljska 20a
Mjesto: Zagreb
Telefon: +385 12989463 📞
E-pošta: info@kap-ko.hr 📧
Naziv: KROJOSTIL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 74447506206
Poštanska adresa: Toplička 50
Mjesto: Jakovlje
Poštanski broj: 10297
Telefon: +385 98488604 📞
E-pošta: krojostil@gmail.com 📧
Naziv: ODJEĆA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 59645137605
Poštanska adresa: Ilica 33
Telefon: +385 14831420421 📞
E-pošta: kristina@odjeca.net 📧
Naziv: Davor vl.davor rajković
Nacionalni registracijski broj: 06970341051
Poštanska adresa: Srijemska 9
Mjesto: Osijek
Poštanski broj: 31000
Telefon: +385 31540300 📞
E-pošta: marieta.rajkovic@optinet.hr 📧
Naziv: Varteks PRO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 12524143215
Poštanska adresa: Zagrebačka 94
Mjesto: Varaždin
Poštanski broj: 42000
Telefon: +385 42377563 📞
E-pošta: lmusliu@varteks.com 📧
Naziv: Čateks dd Čakovec
Nacionalni registracijski broj: 16536095427
Poštanska adresa: Zrinsko Frankopanska 25
Mjesto: Čakovec
Poštanski broj: 40000
Telefon: +385 40379444 📞
E-pošta: v.kutnjak@cateks.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 14 884 600 HRK 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
U skladu s člancima od 405. do 414. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16) i Pravilniku o elektroničkoj žalbi u javnoj nabavi (NN 101/17) žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave, Koturaška cesta 43/IV, 10000 Zagreb.
Izvor: OJS 2022/S 145-413343 (2022-07-26)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-03)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Komplet odore specijalne policije
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Policijske uniforme 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1975738.27 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 28964.36 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Tehnička komponenta
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-04-14 📅
Naslov: Komplet odore specijalne policije
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 28964.36 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: HEMCO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ante Starčevića 196
Poštanski broj: 31400
Mjesto: Đakovo
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Mislav Mihalj
E-pošta: info@hemco.hr 📧
Telefon: +385 31 817 350 📞
URL: https://www.hemco.hr/hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: GALEB d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Punta 6
Poštanski broj: 21310
Mjesto: Omiš
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Mato Arbulić
E-pošta: mato.arbulic@galeb.hr 📧
Telefon: +385 21434729 📞
URL: https://galeb.hr 🌏
Naziv: Jadran-čarape trgovina d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Vinka Žganeca 2
Poštanski broj: 10040
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Jasmina Fajt
E-pošta: jasmina.fajt@jadran-carapa.hr 📧
Telefon: +385992573208 92573208 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Naziv: KROKO PROIZVODNJA I RAZVOJ d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Ivana Belostenca 8
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Iva Bolta
E-pošta: info@kroko.hr 📧
Telefon: +385 13730751 📞
URL: https://www.kroko.hr 🌏
Naziv: KONFEKS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Vlaška ulica 40
Kontaktna točka: Vladimir bolšec
E-pošta: konfeks@zg.t-com.hr 📧
Telefon: +385 14819777 📞
Naziv: KAP-KO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Prijepoljska ulica 20 a
Kontaktna točka: Ivana kovač
E-pošta: info@kap-ko.hr 📧
Telefon: +385 12989463 📞
URL: https://www.kap-ko.hr 🌏
Naziv: KROJOSTIL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Toplička 50
Poštanski broj: 10297
Mjesto: Jakovlje
Kontaktna točka: Davorka Grgec Pudić
E-pošta: krojostil@gmail.com 📧
Telefon: 098488604 📞
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Naziv: ODJEĆA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Miljana 14
Poštanski broj: 49290
Mjesto: Zagorska Sela
Regija: Krapinsko-zagorska županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana Radišić
E-pošta: info@odjeca.net 📧
Telefon: +385 994988026 📞
URL: https://odjeca.net/ 🌏
Naziv: DAVOR, pletačko trikotažerska djelatnost, vl. Davor Rajković, Osijek, Srijemska 9
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Srijemska, 9
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Kontaktna točka: Davor Rajković
E-pošta: marieta.rajkovic@optinet.hr 📧
Telefon: +385 315403000 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Naziv: VARTEKS PRO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Zagrebačka ulica 94
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Darko Vurušić
E-pošta: pro@varteks.com 📧
Telefon: +385989315296 📞
URL: http://www.vartekspro.hr/ 🌏
Naziv: ČATEKS d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Zrinsko-Frankopanska 25
Poštanski broj: 40000
Mjesto: Čakovec
Regija: Međimurska županija 🏙️
Kontaktna točka: Hrvoje Salopek
E-pošta: eojn@cateks.hr 📧
Telefon: +385 40379400 📞
URL: https://cateks.hr 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo unutarnjih poslova
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: ULICA GRADA VUKOVARA 33
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kristina Barać
E-pošta: kbarac@mup.hr 📧
Telefon: +385 13788867 📞
URL: https://mup.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Javni red i sigurnost
Komunikacija
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Komplet odore specijalne policije
Referentni broj:
42/22
Kratki opis:
Komplet odore specijalne policije u skladu s propisnicima, tehničkim specifikacijama i troškovniku.
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Policijske uniforme 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1975738.27 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 28964.36 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
42/22
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Ministarstvo unutarnjih poslova RH, Skladište odore, odjeće i osobne opreme, Ilica 335, Zagreb.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Tehnička komponenta
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
511-01-164-26-40 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-04-14 📅
Naslov: Komplet odore specijalne policije
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 28964.36 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: HEMCO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
20537224592
Poštanska adresa: Ante Starčevića 196
Poštanski broj: 31400
Mjesto: Đakovo
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Mislav Mihalj
E-pošta: info@hemco.hr 📧
Telefon: +385 31 817 350 📞
URL: https://www.hemco.hr/hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: GALEB d.d.
Nacionalni registracijski broj:
74554924553
Poštanska adresa: Punta 6
Poštanski broj: 21310
Mjesto: Omiš
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Mato Arbulić
E-pošta: mato.arbulic@galeb.hr 📧
Telefon: +385 21434729 📞
URL: https://galeb.hr 🌏
Naziv: Jadran-čarape trgovina d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
91985628192
Poštanska adresa: Vinka Žganeca 2
Poštanski broj: 10040
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Jasmina Fajt
E-pošta: jasmina.fajt@jadran-carapa.hr 📧
Telefon: +385992573208 92573208 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Naziv: KROKO PROIZVODNJA I RAZVOJ d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
52724184128
Poštanska adresa: Ulica Ivana Belostenca 8
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Iva Bolta
E-pošta: info@kroko.hr 📧
Telefon: +385 13730751 📞
URL: https://www.kroko.hr 🌏
Naziv: KONFEKS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
59622477494
Poštanska adresa: Vlaška ulica 40
Kontaktna točka: Vladimir bolšec
E-pošta: konfeks@zg.t-com.hr 📧
Telefon: +385 14819777 📞
Naziv: KAP-KO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
49702093753
Poštanska adresa: Prijepoljska ulica 20 a
Kontaktna točka: Ivana kovač
E-pošta: info@kap-ko.hr 📧
Telefon: +385 12989463 📞
URL: https://www.kap-ko.hr 🌏
Naziv: KROJOSTIL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
74447506206
Poštanska adresa: Toplička 50
Poštanski broj: 10297
Mjesto: Jakovlje
Kontaktna točka: Davorka Grgec Pudić
E-pošta: krojostil@gmail.com 📧
Telefon: 098488604 📞
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Naziv: ODJEĆA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
59645137605
Poštanska adresa: Miljana 14
Poštanski broj: 49290
Mjesto: Zagorska Sela
Regija: Krapinsko-zagorska županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana Radišić
E-pošta: info@odjeca.net 📧
Telefon: +385 994988026 📞
URL: https://odjeca.net/ 🌏
Naziv: DAVOR, pletačko trikotažerska djelatnost, vl. Davor Rajković, Osijek, Srijemska 9
Nacionalni registracijski broj:
06970341051
Poštanska adresa: Srijemska, 9
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Kontaktna točka: Davor Rajković
E-pošta: marieta.rajkovic@optinet.hr 📧
Telefon: +385 315403000 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Naziv: VARTEKS PRO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
12524143215
Poštanska adresa: Zagrebačka ulica 94
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Darko Vurušić
E-pošta: pro@varteks.com 📧
Telefon: +385989315296 📞
URL: http://www.vartekspro.hr/ 🌏
Naziv: ČATEKS d.d.
Nacionalni registracijski broj:
16536095427
Poštanska adresa: Ulica Zrinsko-Frankopanska 25
Poštanski broj: 40000
Mjesto: Čakovec
Regija: Međimurska županija 🏙️
Kontaktna točka: Hrvoje Salopek
E-pošta: eojn@cateks.hr 📧
Telefon: +385 40379400 📞
URL: https://cateks.hr 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo unutarnjih poslova
Nacionalni registracijski broj:
36162371878
Poštanska adresa: ULICA GRADA VUKOVARA 33
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kristina Barać
E-pošta: kbarac@mup.hr 📧
Telefon: +385 13788867 📞
URL: https://mup.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Javni red i sigurnost
Komunikacija
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
U skladu s člancima od 405. do 414. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16 i 114/22) i Pravilniku o elektroničkoj žalbi u javnoj nabavi (NN 101/17 i 19/23) žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave (Državna komisija).
Izvor: OJS 2026/S 127-464013 (2026-07-03)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Policijske uniforme (1 nove nabave)