USLUGE PRIJEVOZA UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA KOJIMA JE OSNIVAČ GRAD GOSPIĆ
Grad Gospić
Predmet nabave je prijevoz učenika osnovnih škola kojima je osnivač Grad Gospić: Osnovne škole dr. Jure Turića, Osnovne škole Dr. Ante Starčević Pazarište Klanac i Osnovne škole Dr. Franje Tuđmana Lički Osik za školsku godinu 2026./2027. Ponuditelj je obvezan pružati uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza i to na linijama sukladno priloženom troškovniku. Stavke troškovnika sastavljene su prema trenutnom popisu učenika stoga su podložne promjenama, ovisno o mjestima prebivališta učenika. Ukoliko u tekućoj školskoj godini dođe do promjena relacija i količina prijevoza s odabranim ponuditeljem sklopit će se aneks ugovora.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-08-17. Nabava je objavljena 2026-07-17.
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-17 | Obavijest o javnoj nabavi |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge prijevoza učenika osnovnih škola kojima je osnivač grad gospić
Referentni broj:
Kratki opis:
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 243 500 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 3
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 3
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 123 500 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje: Nije primjenjivo
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja: Ličko-senjska županija 🏙️
Trajanje
Datum početka: 2026-09-07 📅
Datum završetka: 2027-07-09 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Prosječna starost vozila
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Osnovna škola dr. Ante Starčević Pazarište Klanac, Klanac
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 60 000 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Lički Osik
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad gospić
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Mjesto: GRAD GOSPIĆ
Dodatne informacije:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Potrebna dozvola ili članstvo u određenoj organizaciji za ugovore o uslugama
Alati, biljke ili tehnička oprema
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad gospić
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Budačka ulica 55
Poštanski broj: 53000
Mjesto: Gospić
Regija: Ličko-senjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Tomislava Milinković
E-pošta: tomislava.milinkovic@gospic.hr 📧
Telefon: +385 53572714 📞
URL: https://gospic.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/91067 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/91067 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 138-502913 (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge prijevoza učenika osnovnih škola kojima je osnivač grad gospić
Referentni broj:
JNVV-02/26
Kratki opis:
Predmet nabave je prijevoz učenika osnovnih škola kojima je osnivač Grad Gospić: Osnovne škole dr. Jure Turića, Osnovne škole Dr. Ante Starčević Pazarište Klanac i Osnovne škole Dr. Franje Tuđmana Lički Osik za školsku godinu 2026./2027.
Ponuditelj je obvezan pružati uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza i to na linijama sukladno priloženom troškovniku. Stavke troškovnika sastavljene su prema trenutnom popisu učenika stoga su podložne promjenama, ovisno o mjestima prebivališta učenika. Ukoliko u tekućoj školskoj godini dođe do promjena relacija i količina prijevoza s odabranim ponuditeljem sklopit će se aneks ugovora.
Prikaži više
Proizvodi/usluge: Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 243 500 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 3
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 3
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
JNVV-02/26-1
Naslov: Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 123 500 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Predmet nabave je usluga prijevoz učenika Osnovne škole dr. Jure Turića za školsku godinu 2026./2027.
Ponuditelj je obvezan pružati uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza i to na linijama sukladno priloženom troškovniku. Stavke troškovnika sastavljene su prema trenutnom popisu učenika stoga su podložne promjenama, ovisno o mjestima prebivališta učenika. Ukoliko u tekućoj školskoj godini dođe do promjena relacija i količina prijevoza s odabranim ponuditeljem sklopit će se aneks ugovora.
Prikaži više
Obrazloženje: Nije primjenjivo
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Usluga se pruža na području Grada Gospića po mjestima odnosno relacijama kako je navedeno u Tehničkim specifikacijama.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Ličko-senjska županija 🏙️
Trajanje
Datum početka: 2026-09-07 📅
Datum završetka: 2027-07-09 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Prosječna starost vozila
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
JNVV-02/26-2
Naslov: Osnovna škola dr. Ante Starčević Pazarište Klanac, Klanac
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 60 000 EUR 💰
Opis nabave:
Predmet nabave je usluga prijevoz učenika Osnovne škole dr. Ante Starčević Pazarište - Klanac za školsku godinu 2026./2027.
Ponuditelj je obvezan pružati uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza i to na linijama sukladno priloženom troškovniku. Stavke troškovnika sastavljene su prema trenutnom popisu učenika stoga su podložne promjenama, ovisno o mjestima prebivališta učenika. Ukoliko u tekućoj školskoj godini dođe do promjena relacija i količina prijevoza s odabranim ponuditeljem sklopit će se aneks ugovora.
Prikaži više
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
JNVV-02/26-3
Naslov: Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Lički Osik
Opis nabave:
Predmet nabave je usluga prijevoz učenika Osnovne škole dr. Franje Tuđmana Lički Osik za školsku godinu 2026./2027.
Ponuditelj je obvezan pružati uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza i to na linijama sukladno priloženom troškovniku. Stavke troškovnika sastavljene su prema trenutnom popisu učenika stoga su podložne promjenama, ovisno o mjestima prebivališta učenika. Ukoliko u tekućoj školskoj godini dođe do promjena relacija i količina prijevoza s odabranim ponuditeljem sklopit će se aneks ugovora.
Prikaži više
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad gospić
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Sukladno članku 282. stavak 8. ZJN 2016., pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici Ponuditelja.
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Ovlaštenje mora biti potpisano od strane ovlaštene osobe ponuditelja i ovjereno pečatom, a ukoliko je ovlaštena osoba na otvaranju ponuda, dužna je umjesto ovlaštenja donijeti kopiju rješenja o registraciji/obrtnicu i kopiju identifikacijskog dokumenta ili drugi dokument iz kojeg se može utvrditi ovlast zastupanja te iste predati prisutnim članovima stručnog povjerenstva.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Mjesto: GRAD GOSPIĆ
Dodatne informacije:
Sukladno članku 282. stavak 8. ZJN 2016., pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici Ponuditelja.
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Ovlaštenje mora biti potpisano od strane ovlaštene osobe ponuditelja i ovjereno pečatom, a ukoliko je ovlaštena osoba na otvaranju ponuda, dužna je umjesto ovlaštenja donijeti kopiju rješenja o registraciji/obrtnicu i kopiju identifikacijskog dokumenta ili drugi dokument iz kojeg se može utvrditi ovlast zastupanja te iste predati prisutnim članovima stručnog povjerenstva.
Prikaži više
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Potrebna dozvola ili članstvo u određenoj organizaciji za ugovore o uslugama
Alati, biljke ili tehnička oprema
Tražene depozite i jamstva:
Jamstvo za ozbiljnost ponude je jamstvo za slučaj odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažurnih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016, neprihvaćanja ispravka računske greške, odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi.
Jamstvo za ozbiljnost ponude prilaže se u obliku zadužnice ili bjanko zadužnice koja mora biti solemnizirana kod javnog bilježnika i popunjena u skladu s važećim Pravilnikom o obliku i sadržaju bjanko zadužnice/Pravilnikom o obliku i sadržaju zadužnice.
Naručitelj će naplatiti jamstvo za ozbiljnost ponude ukoliko ponuditelj:
1. odustane od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
2. ne dostavi ažurirane popratne dokumente sukladno čl. 263. ZJN 2016,
3. ne prihvati ispravak računske greške,
4. odbije potpisati ugovor o javnoj nabavi,
5. ne dostavi jamstvo za uredno ispunjenje ugovora.
U slučaju zajednice gospodarskih subjekata, traženo jamstvo za ozbiljnost ponude može dostaviti jedan član zajednice za sve ili svaki član zajednice može dostaviti jamstvo za svoj dio garancije. Ako jamstvo dostavlja jedan član zajednice gospodarskih subjekata za sve, dužnik može biti bilo koji član zajednice, dok ostali članovi zajednice moraju biti navedeni kao jamci platci (Na obrascu zadužnice i bjanko zadužnice na drugoj stranici omogućen je upis jamaca plataca i stoji izjava jamca platca: „da je suglasan da se radi naplate tražbine vjerovnika iz te zadužnice /bjanko zadužnice zaplijene svi njegovi računi kod banaka, te da se novac s tih računa, u skladu s izjavom sadržanom u zadužnici/bjanko zadužnici, izravno s računa isplate vjerovniku/isplaćuje vjerovniku.“).
Rok valjanosti jamstva za ozbiljnost ponude mora biti sukladno roku valjanosti ponude, a gospodarski subjekt može dostaviti i jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
Ako istekne rok valjanosti ponude, naručitelj će tražiti od ponuditelja produženje roka valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude sukladno tom produženom roku.
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke dostave ponude, u papirnatom obliku, u zatvorenoj omotnici na kojoj su navedeni podaci o ponuditelju, s dodatkom.
"Postupak nabave Prijevoz učenika osnovnih škola kojima je osnivač Grad Gospić Grupa __, broj: JNVV-02/26 - Dio ponude koji se
dostavlja odvojeno, NE OTVARAJ".
Izvornik ne smije biti ni na koji način oštećen (bušenjem, klamanjem i sl.).
U slučaju novčanog pologa uplata mora biti vidljiva na računu Naručitelja do isteka roka za dostavu ponuda.
Prikaži više
Plaćanje se vrši putem računa koje odabrani ponuditelj dostavlja Naručitelju, temeljem sklopljenog ugovora o javnoj nabavi, najkasnije u roku od 30 dana po primitku računa i odobrenju od
nadzornog tijela Naručitelja, na temelju Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13) odnosno u najkraćem roku u skladu s proračunskim načinom plaćanja, na račun odabranog ponuditelja.
Sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/2018), Naručitelj je od 1. prosinca 2018. godine obvezan zaprimati, obrađivati te izvršiti plaćanje elektroničkih računa i pratećih isprava izdanih sukladno europskoj normi i njezinim ispravcima, izmjenama i dopunama.
Na računu treba biti iskazana specifikacija i količina izvršenog predmeta nabave te jedinična i ukupna cijena, a sve sukladno jediničnim cijenama iz ponudbenog troškovnika.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora:
<p>a) Ugovor o javnoj nabavi bit će sklopljen sukladno uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi i ponudi odabranog ponuditelja, a zaključit će se najkasnije u roku od 90 dana od dana izvršnosti odluke o odabiru.</p>
<p>b) Međusobna prava, obveze i odgovornosti koja proizlaze iz ugovora, a istim nisu regulirana, ugovorne strane tumačit će sukladno odredbama važećeg Zakona o obveznim odnosima te odredbama drugih materijalnih propisa Republike Hrvatske koji se odnose na predmet nabave.</p>
<p>c) Sve sporove iz ugovora o javnoj nabavi, ugovorne strane će nastojati riješiti sporazumno, a u protivnom ugovaraju nadležnost stvarno nadležnog suda u Gospiću.</p>
<p>d) Prilikom izvršenja ugovora primjenjivat će se odgovarajuće odredbe važećeg Zakona o prijevozu u cestovnom prometu, Pravilnika o uvjetima koje moraju ispunjavati autobusi kojima se organizirano prevoze djeca te drugi zakonski i podzakonski propisi vezani uz predmet nabave.</p>
<p>e) Sukladno članku 4. stavku 4. Zakona o javnoj na...
Prikaži više
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad gospić
Nacionalni registracijski broj:
22538763965
Poštanska adresa: Budačka ulica 55
Poštanski broj: 53000
Mjesto: Gospić
Regija: Ličko-senjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Tomislava Milinković
E-pošta: tomislava.milinkovic@gospic.hr 📧
Telefon: +385 53572714 📞
URL: https://gospic.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/91067 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/91067 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od:
- petnaest dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- deset dana od dana:
a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentacije o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana:
- objave poziva na nadmetanje u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi,
- objave obavijesti o ispravku u odnosu na sadržaj ispravka,
- objave izmjene dokumentacije o nabavi u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije,
Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 138-502913 (2026-07-17)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada) (4 nove nabave)