Usluge osiguranja

ZAPREŠIĆ, d.o.o.

Predmet nabave su usluge osiguranja na razdoblje od 24 mjeseca kako slijedi: - Osiguranje imovine - Osiguranje izvanugovorne (javne) odgovornosti - Osiguranje od odgovornosti prema vlastitim djelatnicima - Osiguranje profesionalne / ugovorne odgovornosti - Osiguranje od menadžerske odgovornosti - Osiguranje od odgovornosti operatora bespilotne letjelice za štete nanesene trećim osobama - Osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) - Osiguranje naknade plaće zaposlenim radnicima za vrijeme privremene nesposobnosti za rad (Bolovanja) - Obvezno osiguranje od automobilske odgovornosti, i osiguranje od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) za vozača, putnike i radnike - Osiguranje automobilskog kaska

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-07-23. Nabava je objavljena 2026-06-23.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-06-23 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-12 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-14 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-17 Obavijest o javnoj nabavi
2026-08-21 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-23)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge osiguranja
Referentni broj: E-VV_03/2026
Kratki opis:
Predmet nabave su usluge osiguranja na razdoblje od 24 mjeseca kako slijedi: - Osiguranje imovine - Osiguranje izvanugovorne (javne) odgovornosti - Osiguranje od odgovornosti prema vlastitim djelatnicima - Osiguranje profesionalne / ugovorne odgovornosti - Osiguranje od menadžerske odgovornosti - Osiguranje od odgovornosti operatora bespilotne letjelice za štete nanesene trećim osobama - Osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) - Osiguranje naknade plaće zaposlenim radnicima za vrijeme privremene nesposobnosti za rad (Bolovanja) - Obvezno osiguranje od automobilske odgovornosti, i osiguranje od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) za vozača, putnike i radnike - Osiguranje automobilskog kaska
Prikaži više
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Osigurateljne usluge 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 535 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: E-VV_03/2026
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave:
Predmet nabave je pružanje usluga osiguranja imovine, vozila, osoba i odgovornosti naručitelja te ostalih ugovorenih vrsta osiguranja, u skladu sa uvjetima propisanim dokumentacijom o nabavi i troškovnikom, za razdoblje od 24 mjeseca.
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Republika Hrvatska i sve ostalo kako je navedeno pod dodatnim opisom mjesta isporuke
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zagrebačka županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-08-17 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 85
Kriterij kvalitete (naziv): Limit osiguranja po štetnom događaju i agregatni limit po osiguranju od javne odgovornosti prema trećim osobama i vlastitim radnicima
Kriterij kvalitete (težina): 15
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-23 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-23 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Sjedište naručitelja na lokaciji Zelengaj 15, Zaprešić.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2026-07-23 12:00:00.0000000 📅
Mjesto: Sjedište naručitelja na lokaciji Zelengaj 15, Zaprešić.
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Potrebna dozvola ili članstvo u određenoj organizaciji za ugovore o uslugama
Reference na određene usluge
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je obvezan uz ponudu dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku zadužnice ili bjanko zadužnice na iznos od 16.000,00 EUR. Bez obzira koje je sredstvo jamstva za ozbiljnost ponude javni naručitelj odredio, ponuditelj može dati i novčani polog u traženom iznosu uplatom na račun naručitelja (IBAN: HR4223600001101309096). U opis plaćanja se upisuje riječ „Jamstvo za ozbiljnost ponude – E-VV_03/2026)“ i OIB ponuditelja. Kao dokaz o izvršenoj uplati u e-ponudi se dostavlja izvadak sa računa ponuditelja ili izvršen nalog za plaćanje. Naručitelj će jamstvo za ozbiljnost ponude aktivirati u sljedećim slučajevima: - odustajanje Ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, - nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ovoga Zakona - neprihvaćanja ispravka računske greške - odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma - ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma ako okvirni sporazum obvezuje na sklapanje i izvršenje U slučaju nedostavljanja jamstva za ozbiljnost ponude, isto će se smatrati neotklonjivim nedostatkom, te će takva ponuda biti odbijena sukladno čl. 295. stavak 1. Zakona o javnoj nabavi. Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se prije otvaranja ponuda u izvorniku i u neovjerenoj preslici na pisarnicu Naručitelja s naznakom predmeta nabave. Izvornik se dostavlja u zatvorenoj plastičnoj foliji kao dio ponude koji se dostavlja odvojeno od osnove ponude, dok se preslika dostavlja uz e-ponudu putem EOJN-a. Jamstvo ne smije biti ni na koji način oštećeno (bušenjem, klamanjem i sl.), a što se ne odnosi na uvezivanje od strane javnog bilježnika. Ako jamstvo za ozbiljnost ponude ne bude naplaćeno, Naručitelj će ga vratiti ponuditeljima neposredno nakon završetka postupka javne nabave, dok će odabranom ponuditelju jamstvo biti vraćeno nakon potpisa ugovora, odnosno kad dostave jamstvo za uredno ispunjenje ugovora. U slučaju da ponuditelj uplaćuje novčani polog, dostavlja dokaz o uplati koji se prilaže / uvezuje u ponudu. Na temelju dostavljenog dokaza o plaćanju pologa, naručitelj provjerava izvršenje uplate na računu naručitelja. Rok valjanosti jamstva za ozbiljnost ponude mora biti najmanje do isteka roka valjanosti ponude, a gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Plaćanje premije osiguranja izvršavati će se temeljem ispostavljenih elektroničkih računa, sukladno izdanim policama osiguranja odnosno na temelju sklopljenog Okvirnog sporazuma. Premija osiguranja za police obveznog osiguranja od automobilske odgovornosti i police automobilskog kaska plaća se jednokratno, u roku od 30 dana od dana zaprimanja valjanog e-računa. Premija za ostale vrste osiguranja plaća se obročno, u 12 jednakih mjesečnih obroka, bez obračuna kamata, naknada ili drugih dodatnih troškova za naručitelja, osim ako je posebnim propisom drugačije propisano. Račun se ispostavlja zasebno svakom naručitelju za police osiguranja odnosno dio predmeta nabave koji se odnosi na njegove potrebe. Svaki naručitelj plaća obveze koje proizlaze iz polica osiguranja izdanih u njegovo ime i za njegov račun. Plaćanje se obavlja na poslovni račun odabranog ponuditelja. Stavke ispostavljenog računa obvezno moraju biti prepoznatljive i usporedive sa svim stavkama Troškovnika.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
<p><strong>A. Samopridržaj/reosiguranje</strong></p> <p>Odabrani ponuditelj mora tijekom trajanja Okvirnog sporazuma o javnoj nabavi/police osiguranja imati zaključen ugovor o reosiguranju za sve vrste osiguranja ukoliko u vlastitom samopridržaju nema dovoljno kapaciteta za pokriće rizika koje je preuzeo u osiguranje. Samopridržaj predstavlja dio osigurane svote koju osiguratelj ne predaje u reosiguranje, već u slučaju nastanka štetnog događaja isti predstavlja granicu pokrića osiguratelja. Odabrani ponuditelj/osiguratelj dužan je pokriti reosiguranjem onaj dio preuzetih osiguranih rizika koji prema tablicama maksimalnog pokrića prelaze samopridržaj odnosno vlastite udjele u kompenzaciji rizika.</p> <p>Ponuditelj će u sklopu svoje ponude dostaviti:</p> <ul> <li>Izjavu kojom će izjaviti da se cjelokupni rizik za koji podnosi ponudu nalazi unutar granica njihovog samopridržaja ili</li> <li>Izjavu kojom se obvezuje da će dio rizika koji prelazi granicu njihovog samopridržaja predati ...
Prikaži više
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Imovinom subjekta upravlja stečajni upravitelj
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
+ još 17
Izravno ili neizravno sudjelovanje u pripremi ovog postupka javne nabave
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata ili prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Nagodba s vjerovnicima
Nesolventnost
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Situacije istovrsne stečaju prema nacionalnim zakonima
Sporazumi s drugim gospodarskim subjektima u cilju narušavanja tržišnog natjecanja
Stečaj
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Suspendirane poslovne aktivnosti
Teški poslovni prekršaj
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Stečaj
Nesolventnost
Imovinom subjekta upravlja stečajni upravitelj
Nagodba s vjerovnicima
Suspendirane poslovne aktivnosti
Situacije istovrsne stečaju prema nacionalnim zakonima
Teški profesionalni propust
Sporazumi s drugim gospodarskim subjektima u cilju narušavanja tržišnog natjecanja
Narušavanje tržišnog natjecanja zbog izravnog ili neizravnog sudjelovanja u pripremi ovog postupka nabave
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: ZAPREŠIĆ, d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 96412232479
Poštanska adresa: Zelengaj 15
Poštanski broj: 10290
Mjesto: Zaprešić
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Mario Jurič
E-pošta: zsluzbe@komunalno-zapresic.hr 📧
Telefon: +385 13310315 📞
URL: https://komunalno.vio-zapresic.hr/ 🌏
Vođa skupine
Adresa profila naručitelja: https://komunalno.vio-zapresic.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88212 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88212 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od: - petnaest dana od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - deset dana od dana: a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH. Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 120-438665 (2026-06-23)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-12)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 535 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj je omaškom u troškovniku u koloni 3 kod osiguranja odgovornosti naveo samo Varijantu 1. Ovim ispravkom troškovnika, Naručitelj u koloni 3 kod osiguranja odgovornosti navodi i dodatne 3 varijatne koje ponuditelj može odabrati u okviru ponuđenog.
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-14 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj je omaškom u troškovniku u koloni 3 kod osiguranja odgovornosti naveo samo Varijantu 1. Ovim ispravkom troškovnika, Naručitelj u koloni 3 kod osiguranja odgovornosti navodi i dodatne 3 varijatne koje ponuditelj može odabrati u okviru ponuđenog.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 64126a25-bdc2-40d9-904c-6b1b675241e0-01
Izvor: OJS 2026/S 133-485817 (2026-07-12)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 535 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-27 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-27 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-07-27 12:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj temeljem izmjena i dopuna tehničke specifikacije pomiče rok za dostavu ponuda na 27.07.2026. do 12 sati.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-16 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj je neovisno o zaprimljenim primjedbama, dodatno dopunio Tehničku specifikaciju tekstom kojim se pobliže pojašnjava terminologija povezana s osiguranjem od menadžerske odgovornosti te tekstom koji se odnosi na osiguranje od odgovornosti na stranici 22. tehničke specifikacije. Sve dopune označene su žutom bojom radi lakšeg uočavanja.
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Isto kao: Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Nova vrijednost
Ostalo - Naručitelj je temeljem prihvaćenog prijedloga gospodarskog subjekta, iz Tehničke specifikacije obrisao rečenicu koja se odnosi na štete nastaleod strane posjetitelja, korisnika usluga, pacijenata, učenika, studenata, vanjskih suradnika i sličnih osoba, budući da je prethodnom odredbom već određeno da zlonamjerna oštećenja obuhvaćaju namjerna neposredna oštećenja ili uništenja osigurane imovine od strane bilo koje osobe.
Prikaži više
Druge dodatne informacije
Izmjene Tehničke specifikacije izvršene su radi prihvaćanja dijela prijedloga zainteresiranoga gospodarskog subjekta te radi dodatnog pojašnjenja pojedinih zahtjeva naručitelja. Na temelju prihvaćenog prijedloga brisana je rečenica kojom su posebno nabrojene pojedine kategorije osoba koje mogu prouzročiti zlonamjerno oštećenje, budući da je prethodnom odredbom već određeno da pokriće obuhvaća namjerna neposredna oštećenja ili uništenja osigurane imovine od strane bilo koje osobe. Navedenim brisanjem ne mijenja se niti sužava traženi opseg osigurateljnog pokrića. Naručitelj je dodatno pojasnio terminologiju povezanu s osiguranjem od menadžerske odgovornosti te dopunio dio Tehničke specifikacije koji se odnosi na osiguranje od odgovornosti, radi otklanjanja mogućih nejasnoća, preciznijeg određivanja traženog osigurateljnog pokrića i omogućavanja izrade jasnih i usporedivih ponuda. Izmjenama se ne mijenja osnovna priroda ni predmet nabave.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: b418c166-66ef-4195-b05a-67f8feddf6ed-01
Izvor: OJS 2026/S 135-492205 (2026-07-14)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 535 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj mijenja Tehničku specifikaciju u dijelu koji se odnosi na osiguranje od menadžerske odgovornosti na način da briše odredbu prema kojoj je osiguratelj, u slučaju potrebe naručitelja, obvezan produžiti pokriće po ugovorenoj polici osiguranja po sustavu pro rata temporis najviše do 6 mjeseci. Izmjena se provodi temeljem prihvaćenog zahtjeva za pojašnjenje gospodarskog subjekta, uzimajući u obzir da mogućnost produljenja predmetnog osigurateljnog pokrića ovisi o uvjetima i odluci međunarodnog tržišta reosiguranja.
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-19 📅
Druge dodatne informacije
Izmjena se provodi radi usklađenja Tehničke specifikacije s objektivnim mogućnostima tržišta osiguranja i reosiguranja. Budući da se osiguranje od menadžerske odgovornosti u pravilu pribavlja uz fakultativno reosiguranje na međunarodnom tržištu, mogućnost produljenja osigurateljnog pokrića ovisi o uvjetima i odobrenju reosiguratelja te je ponuditelj ne može unaprijed bezuvjetno jamčiti. Slijedom navedenoga, naručitelj briše odredbu kojom je bila propisana obveza produljenja pokrića po sustavu pro rata temporis najviše do 6 mjeseci, kako bi zahtjevi dokumentacije bili primjereni tržišnim okolnostima i omogućili uredno podnošenje usporedivih ponuda.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 42e73a80-cbcc-409a-8410-1bb8886e85f1-01
Izvor: OJS 2026/S 138-504237 (2026-07-17)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-21)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 535 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 529 712 EUR (framework approximate) 💰

Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Broj ugovora: KLASA: 406-01/26/790; URBROJ: 238-33-116-09-26-06
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-14 📅
Naslov: Usluge osiguranja
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 529 712 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 529712.46 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: 291/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: CROATIA osiguranje d.d.
Nacionalni registracijski broj: 26187994862
Poštanska adresa: Ulica Vatroslava Jagića 33
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vedrana Fosić
E-pošta: corporate_javna.nabava@crosig.hr 📧
Telefon: +385 7200 1884 📞
URL: https://crosig.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Izvor: OJS 2026/S 162-583685 (2026-08-21)