Usluge nadzora nad izgradnjom pretovarnih stanica Centra za gospodarenje otpadom Dubrovačko-neretvanske županije Lučino razdolje – PS Janjina, PS Lastovo

Agencija za gospodarenje otpadom d.o.o.

Predmet nabave je usluga nadzora nad izgradnjom pretovarnih stanica Centra za gospodarenje otpadom Dubrovačko-neretvanske županije Lučino razdolje – PS Janjina, PS Lastovo.

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2023-09-11. Nabava je objavljena 2023-08-16.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2023-08-16 Obavijest o javnoj nabavi
2024-06-25 Obavijest o sklopljenim ugovorima
2026-08-17 Obavijest o sklopljenim ugovorima
2026-08-17 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2023-08-16)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge nadzora gradilišta
Referentni broj: 1/2023-U
Kratki opis:
Predmet nabave je usluga nadzora nad izgradnjom pretovarnih stanica Centra za gospodarenje otpadom Dubrovačko-neretvanske županije Lučino razdolje – PS Janjina, PS Lastovo.
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge nadzora gradilišta 📦
Dodatna CPV oznaka: Usluge nadzora gradilišta 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Dubrovačko-neretvanska županija 🏙️

Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda

Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Agencija za gospodarenje otpadom d.o.o.
Poštanska adresa: Pred Dvorom 1
Poštanski broj: 20000
Mjesto: Dubrovnik
Kontakt
Internetska adresa: http://ago-dnz.hr 🌏
E-pošta: info@ago-dnz.hr 📧
Telefon: +385 20358662 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0034902 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-08-16 📅
Rok za dostavu: 2023-09-11 📅
Datum objave: 2023-08-21 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 159-505212
Izdanje SL-S: 159

Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 166666.66 EUR 💰
Naslov grupe: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Janjina
Broj grupe: 1
Kratki opis: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjomPretovarne stanice Janjina
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 83333.33 EUR 💰
Trajanje: 15 mjeseci
Naziv projekta ili programa koji financira EU: OP Konkurentnost i Kohezija 2014.-2020
Naslov grupe: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Lastovo
Broj grupe: 2
Kratki opis: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjomPretovarne stanice Lastovo
Naziv projekta ili programa koji financira EU: OP Konkurentnost i Kohezija 2014.-2020.
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
k.č. 2325/19 k.o. Sreser (Općina Janjina)
k.č. 6930/52 k.o. Lastovo (Lastovo)

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Gospodarski subjekt mora dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi
odgovarajući registar u državi njegova poslovna nastana (ova točka se odnosi na
obje grupe predmeta nabave)

Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 10:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 5 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2023-09-11 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 10:00
Mjesto: Dubrovnik
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo nominiranih stručnjaka
Kriterij kvalitete (težina): 30%
Cijena (težina): 70%

Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 10713369361
Kontakt
Kontaktna točka: Marina Lobrović
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0034902 🌏

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2023/S 159-505212 (2023-08-16)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2024-06-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge nadzora nad izgradnjom pretovarnih stanica Centra za gospodarenje otpadom Dubrovačko-neretvanske županije Lučino razdolje – PS Janjina, PS Lastovo
Referentni broj: 1/2023-U
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge nadzora gradilišta 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 166666.66 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 157 500 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1
Naslov: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Janjina
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 83333.33 EUR 💰
Opis nabave:
Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Janjina
Dodatni proizvodi/usluge: Usluge nadzora gradilišta 📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Opis kriterija kvalitete:Specifično iskustvo nominiranih stručnjaka; Ponder (iznos ili opis):30%
Cijena
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 2
Naslov: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Lastovo
Opis nabave:
Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Lastovo
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak

Dodjela ugovora

1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: 718132_400273
Datum sklapanja ugovora: 2024-06-17 📅
Naslov: 83333.33
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: 1/2023-U
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: KLing d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 74360083856
Poštanska adresa: Lič 14
Poštanski broj: 51323
Mjesto: Lič
Regija: Primorsko-goranska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: info@ago-dnz.hr 📧
Telefon: +385 916126553 📞

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro, malo ili srednje poduzeće

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Agencija za gospodarenje otpadom d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 10713369361
Poštanska adresa: Pred Dvorom 1
Poštanski broj: 20000
Mjesto: Dubrovnik
Regija: Dubrovačko-neretvanska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marina Lobrović
E-pošta: info@ago-dnz.hr 📧
Telefon: +385 20358662 📞
URL: http://ago-dnz.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Okoliš

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
URL: http://www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2024/S 124-382012 (2024-06-25)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-17)
Predmet
Opseg nabave
Kratki opis:
Usluge nadzora nad izgradnjom pretovarnih stanica Centra za gospodarenje otpadom Dubrovačko-neretvanske županije Lučino razdolje – PS Janjina, PS Lastovo
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 129 415 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Instrument Europske unije za oporavak (EURI) (2021/2027)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Nabava je povezana s projektom i/ili programom koji se financira iz fondova Europske unije: da Broj ili uputa na projekt: OP Konkurentnost i Kohezija 2014.-2020
Opis
Interna identifikacijska oznaka: 1/2023-U-2
Naslov: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Lastovo
Opis nabave: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Lastovo
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: k.č. 6930/52 k.o. Lastovo (Lastovo)
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Dubrovačko-neretvanska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0

Dodjela ugovora
Broj ugovora: 4 za grupu 2
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-16 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 129 415 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: Ponuda 1
Naziv i adresa izvođača
Kontaktna točka: Katarina Marković
E-pošta: kling@kling.hr 📧
URL: https://kling.hr 🌏

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: AGENCIJA ZA GOSPODARENJE OTPADOM d.o.o.
Kontaktna točka: Josip Bačić
URL: https://www.ago-dnz.hr 🌏

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: AGENCIJA ZA GOSPODARENJE OTPADOM d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 10713369361
Poštanska adresa: Pred Dvorom 1
Poštanski broj: 20000
Mjesto: Dubrovnik
Regija: Dubrovačko-neretvanska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Josip Bačić
E-pošta: info@ago-dnz.hr 📧
Telefon: +385 20358662 📞
URL: https://www.ago-dnz.hr 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Žalba mora sadržavati najmanje podatke i dokaze navedene u članku 420. ZJN.
Prikaži više

Izmjene
Druge dodatne informacije
Produljenje roka izvođenja radova i dodatnog angažmana Izvršitelja
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena cijene usluga Ugovora
Izvor: OJS 2026/S 158-569448 (2026-08-17)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-17)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 117652.50 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: 1/2023-U-1
Naslov: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Janjina
Opis nabave: Usluge stručnog nadzora nad izgradnjom Pretovarne stanice Janjina
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: k.č. 2325/19 k.o. Sreser (Općina Janjina)

Dodjela ugovora
Broj ugovora: 5 za grupu 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 117652.50 EUR 💰

Izmjene
Druge dodatne informacije
Produljenje roka izvođenja radova i dodatnog angažmana Izvršitelja
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena cijene usluga Ugovora
Izvor: OJS 2026/S 158-571687 (2026-08-17)