Usluge marketinga radi promidžbe dopunskog zdravstvenog osiguranja
Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje
Predmet nabave su usluge marketinga za dopunsko zdravstveno osiguranje na razdoblje od 24 mjeseci, sukladno tehničkoj specifikaciji, troškovniku i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije. Predmet nabave su usluge planiranja i zakupa medijskog prostora na grupama medija: televizijske kuće, radio postaje, tisak, internet/online, vanjsko oglašavanje i drugi mediji u Republici Hrvatskoj u skladu s detaljnim opisom i količinama određenim u Troškovniku u prilogu ove Dokumentacije o nabavi.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-06-08. Nabava je objavljena 2026-05-06.
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-06 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-05-19 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-11 | Obavijest o javnoj nabavi |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-05-06)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge marketinga radi promidžbe dopunskog zdravstvenog osiguranja
Referentni broj:
Kratki opis:
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge plasmana 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 660 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: na teritoriju Republike Hrvatske
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-07-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Agencijska provizija (AP)
Kvalitativni kriteriji (KK)
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-06-08 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-06-08 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Margaretska 3, Zagreb
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-06-08 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: Margaretska 3, Zagreb
Dodatne informacije:
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Prosječni godišnji promet
Reference na određene usluge
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Margaretska ulica 3
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Tihomir Ivoš
E-pošta: nabava@hzzo.hr 📧
Telefon: +385 14806333 📞
URL: https://hzzo.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://hzzo.hr/javna-nabava/profil-narucitelja 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/81228 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/81228 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 089-319244 (2026-05-06)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge marketinga radi promidžbe dopunskog zdravstvenog osiguranja
Referentni broj:
29/26-OP-OS
Kratki opis:
Predmet nabave su usluge marketinga za dopunsko zdravstveno osiguranje na razdoblje od 24 mjeseci, sukladno tehničkoj specifikaciji, troškovniku i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije.
Predmet nabave su usluge planiranja i zakupa medijskog prostora na grupama medija: televizijske kuće, radio postaje, tisak, internet/online, vanjsko oglašavanje i drugi mediji u Republici Hrvatskoj u skladu s detaljnim opisom i količinama određenim u Troškovniku u prilogu ove Dokumentacije o nabavi.
Prikaži više
Proizvodi/usluge: Usluge plasmana 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 660 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
29/26-OP-OS
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Predmet nabave su usluge marketinga za dopunsko zdravstveno osiguranje na razdoblje od 24 mjeseci, sukladno tehničkoj specifikaciji, troškovniku i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije.
Predmet nabave su usluge planiranja i zakupa medijskog prostora na grupama medija: televizijske kuće, radio postaje, tisak, internet/online, vanjsko oglašavanje i drugi mediji u Republici Hrvatskoj u skladu s detaljnim opisom i količinama određenim u Troškovniku u prilogu ove Dokumentacije o nabavi.
S obzirom da se radi o integriranoj marketinškoj komunikaciji, odnosno strateškom i detaljnom planiranju i zakupu medijskog prostora koji mora biti usklađen i koordiniran istovremeno između više grupa medija i velikog broja pojedinačnih medija unutar svake grupe, televizijske kuće, tiskana izdanja, radio mediji, vanjsko oglašavanje, internet/online mediji i drugi mediji u Republici Hrvatskoj predmet nabave nije podijeljen na grupe.
Prikaži više
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: na teritoriju Republike Hrvatske
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-07-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Agencijska provizija (AP)
Kvalitativni kriteriji (KK)
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-06-08 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-06-08 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Margaretska 3, Zagreb
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ponude otvaraju članovi stručnog povjerenstva naručitelja za predmetnu javnu nabavu.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️ Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-06-08 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: Margaretska 3, Zagreb
Dodatne informacije:
Ponude otvaraju članovi stručnog povjerenstva naručitelja za predmetnu javnu nabavu.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Prosječni godišnji promet
Reference na određene usluge
Tražene depozite i jamstva:
Gospodarski subjekt obvezan je dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude za slučaj:
- odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
- nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona
- neprihvaćanja ispravka računske greške
- odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi
- nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi
Iznos jamstva: 19.000,00 eura
Sredstvo jamstva: bankarska garancija (mora biti dostavljena u originalu) ili novčani polog.
U bankarskoj garanciji mora biti navedeno sljedeće:
- da je korisnik garancije Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje, Margaretska 3, Zagreb,
- da se garant obvezuje neopozivo, bezuvjetno na "prvi poziv" korisnika garancije, "bez prigovora", isplatiti iznos jamstva u slučaju odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona, neprihvaćanja ispravka računske greške, odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi.
Bankarska garancija dostavlja se u papirnatom obliku, u izvorniku, u roku za dostavu ponuda, odvojeno od elektroničke ponude na način propisan u dokumentaciji za nabavu.
Trajanje jamstva za ozbiljnost ponude ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude. Ako istekne rok valjanosti ponude i/ili jamstva za ozbiljnost ponude, naručitelj će tražiti njihovo produženje. U tu svrhu ponuditelju će se dati primjeren rok.
U skladu s člankom 214. stavkom 4. Zakona, umjesto bankarske garancije, ponuditelj može dati novčani polog u traženom iznosu uplatom na račun naručitelja. Ako ponuditelj na ime jamstva za
ozbiljnost ponude uplati novčani polog, obvezan je u ponudi dostaviti dokaz o uplati. Naručitelj će vratiti ponuditeljima jamstvo za ozbiljnost ponude u roku od deset (10) dana od dana potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, odnosno dostave jamstva za uredno ispunjenje ugovora, a presliku jamstva će pohraniti.
Prikaži više
Pružatelj usluga izdaje račun nakon što je Uslugu pružio u količini, vrsti, kakvoći i roku određenima u Zahtjevu za pružanje usluga (dalje u tekstu: Zahtjev), nakon izvršenja svakog pojedinačnog Zahtjeva, a u skladu s Troškovnikom i DON.
Račun mora biti zaprimljen na Urudžbeni zapisnik Naručitelja. Dan zaprimanja računa na Urudžbeni zapisnik Naručitelja smatra se danom primitka računa.
Račun koji Naručitelj ospori vratit će odabranom ponuditelju na ispravak, u kojem slučaju rok za plaćanje računa počinje teći od primitka ispravljenog računa na Urudžbeni zapisnik Naručitelja.
Račun mora sadržavati broj Ugovora, opis Usluga, količinu Usluga, jediničnu i ukupnu cijenu odnosno sve elemente propisane važećim zakonskim propisima.
Računu se obvezno prilaže Zapisnik o pruženoj usluzi koji potpisuju ovlašteni predstavnik Naručitelja i Odabranog ponuditelja.
Detaljnije je navedeno u Okvirnom sporazumu.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje
Nacionalni registracijski broj:
02958272670
Poštanska adresa: Margaretska ulica 3
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Tihomir Ivoš
E-pošta: nabava@hzzo.hr 📧
Telefon: +385 14806333 📞
URL: https://hzzo.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://hzzo.hr/javna-nabava/profil-narucitelja 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/81228 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/81228 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
5. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 089-319244 (2026-05-06)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-05-19)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 660 000 EUR 💰
Izmjene
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 887b840b-9ce9-4ba3-9d7c-94631b02201a-01
Izvor: OJS 2026/S 096-345648 (2026-05-19)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 660 000 EUR 💰
Izmjene
Druge dodatne informacije
Informacija o žalbenom postupku - Postupak nabave se ne zaustavlja zbog žalbenog postupka
Glavni razlog promjene: Postupak obustavljen zbog pritužbe, žalbe ili bilo kojeg drugog zahtjeva za preispitivanje
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 887b840b-9ce9-4ba3-9d7c-94631b02201a-01
Izvor: OJS 2026/S 096-345648 (2026-05-19)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-11)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 660 000 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-10-15 📅
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-07 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-07 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-09-07 10:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-13 📅
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 887b840b-9ce9-4ba3-9d7c-94631b02201a-01
Izvor: OJS 2026/S 155-563275 (2026-08-11)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 660 000 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-10-15 📅
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-07 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-07 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-09-07 10:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Temeljem Rješenja DKOM-a izvršena je izmjena kriterija 1. Cijena na pojedinačnim medijima (CPM) na način da je izmijenjen postojeći odlomak koji sada glasi:
„Ponuditelj je dužan dostaviti ovjerenu potvrdu od strane izdavača. Potvrda izdavača predstavlja dokaz komercijalnih uvjeta koje izdavač odobrava ponuditelju te ne ograničava ponuditelja u samostalnom formiranju konačne cijene ponude. Ponuditelj može u Troškovniku iskazati povoljnije uvjete od uvjeta navedenih u potvrdi izdavača, uključujući dodatni popust koji odobrava na teret vlastite marže, provizije ili drugih komercijalnih pogodnosti kojima raspolaže. Iznimno, u slučaju kada izdavač nije prisutan u RH, Naručitelj će prihvatiti potvrdu legalnog zastupnika izdavača na području RH, uz dokaz ovlaštenja izjavom izdavača. Navedeni zahtjev za dostavu potvrde ne odnosi se na kategorije „ostali mediji“.
Također je produljen rok za dostavu ponuda sukladno članku 419. stavku 5. ZJN2016.
Prikaži više
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-13 📅
Druge dodatne informacije
Temeljem Rješenja DKOM-a izvršena je izmjena kriterija 1. Cijena na pojedinačnim medijima (CPM) na način da je izmijenjen postojeći odlomak koji sada glasi:
„Ponuditelj je dužan dostaviti ovjerenu potvrdu od strane izdavača. Potvrda izdavača predstavlja dokaz komercijalnih uvjeta koje izdavač odobrava ponuditelju te ne ograničava ponuditelja u samostalnom formiranju konačne cijene ponude. Ponuditelj može u Troškovniku iskazati povoljnije uvjete od uvjeta navedenih u potvrdi izdavača, uključujući dodatni popust koji odobrava na teret vlastite marže, provizije ili drugih komercijalnih pogodnosti kojima raspolaže. Iznimno, u slučaju kada izdavač nije prisutan u RH, Naručitelj će prihvatiti potvrdu legalnog zastupnika izdavača na području RH, uz dokaz ovlaštenja izjavom izdavača. Navedeni zahtjev za dostavu potvrde ne odnosi se na kategorije „ostali mediji“.
Također je produljen rok za dostavu ponuda sukladno članku 419. stavku 5. ZJN2016.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 887b840b-9ce9-4ba3-9d7c-94631b02201a-01
Izvor: OJS 2026/S 155-563275 (2026-08-11)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕