Usluge koordinatora ZNR
HEP-Proizvodnja d.o.o.
Usluge koordinatora ZNR
RokDeadline 2026-09-08
Tko? Što? Gdje?- • Grad Zagreb › Grad Zagreb
- • Jadranska Hrvatska › Primorsko-goranska županija
- • Jadranska Hrvatska › Splitsko-dalmatinska županija
- • Panonska Hrvatska › Osječko-baranjska županija
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-30 | Obavijest o javnoj nabavi |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-30)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge koordinatora ZNR
Referentni broj:
Kratki opis: Usluge koordinatora ZNR
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge praćenja i nadzora 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 413 927 EUR 💰
Druga ograničenja koja se odnose na mjesto izvršenja: Bilo gdje u određenoj zemlji
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 4
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 4
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u EL-TO ZAGREB, TE-TO ZAGREB, KTE JERTOVEC i OIE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 223 630 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: EL-TO Zagreb, TE-TO Zagreb, KTE Jertovec, i OIE
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-28 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Radno iskustvo koordinatora zaštite na radu tijekom građenja na elektroenergetskim objektima
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u PP HE SJEVER, TE-TO SISAK, TE-TO OSIJEK i OIE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 351 760 EUR 💰
Opis nabave:
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Trajanje
Datum početka: 2026-08-24 📅
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u PP HE ZAPAD, TE PLOMIN, TE RIJEKA, OIE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 448 417 EUR 💰
Opis nabave:
Mjesto izvršenja: Primorsko-goranska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u PP HE JUG, HE DUBROVNIK, OIE-SE i OIE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 390 120 EUR 💰
Opis nabave:
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-08 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-08 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagorska ulica 1, 10 000 Zagreb, IV. kat, dvorana 407.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Skupina ponuditelja kojoj je dodijeljen ugovor mora imati određeni pravni oblik ✅
Datum otvaranja: 2026-09-08 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagorska ulica 1, 10 000 Zagreb, IV. kat, dvorana 407.
Dodatne informacije:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene usluge
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju: Uvjeti su definirani u prijedlogu ugovora.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HEP-Proizvodnja d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Zagorska ulica 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivan Jadrijević
E-pošta: proizvodnja-nabava3@hep.hr 📧
Telefon: +385 16322646 📞
URL: https://www.hep.hr/proizvodnja/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.hep.hr/proizvodnja/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Proizvodnja, prijenos i distribucija plina i topline
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/92595 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/92595 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 146-531722 (2026-07-30)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge koordinatora ZNR
Referentni broj:
27-V-55/26
Kratki opis: Usluge koordinatora ZNR
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge praćenja i nadzora 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 413 927 EUR 💰
Druga ograničenja koja se odnose na mjesto izvršenja: Bilo gdje u određenoj zemlji
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 4
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 4
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
27-V-55/26-1
Naslov: Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u EL-TO ZAGREB, TE-TO ZAGREB, KTE JERTOVEC i OIE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 223 630 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u EL-TO ZAGREB, TE-TO ZAGREB, KTE JERTOVEC i OIE
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: EL-TO Zagreb, TE-TO Zagreb, KTE Jertovec, i OIE
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-28 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Radno iskustvo koordinatora zaštite na radu tijekom građenja na elektroenergetskim objektima
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
27-V-55/26-2
Naslov: Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u PP HE SJEVER, TE-TO SISAK, TE-TO OSIJEK i OIE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 351 760 EUR 💰
Opis nabave:
Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u PP HE SJEVER, TE-TO SISAK, TE-TO OSIJEK i OIE
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: PP HE Sjever, TE-TO SISAK, TE-TO OSIJEK i OIE
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Trajanje
Datum početka: 2026-08-24 📅
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
27-V-55/26-3
Naslov: Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u PP HE ZAPAD, TE PLOMIN, TE RIJEKA, OIE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 448 417 EUR 💰
Opis nabave:
Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u PP HE ZAPAD, TE PLOMIN, TE RIJEKA, OIE
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: PP HE Zapad, TE Plomin, TE Rijeka, OIE
Mjesto izvršenja: Primorsko-goranska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
27-V-55/26-4
Naslov: Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u PP HE JUG, HE DUBROVNIK, OIE-SE i OIE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 390 120 EUR 💰
Opis nabave:
Usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom izrade projekta i tijekom građenja u PP HE JUG, HE DUBROVNIK, OIE-SE i OIE
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: PP HE JUG, HE DUBROVNIK i OIE
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-08 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-08 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagorska ulica 1, 10 000 Zagreb, IV. kat, dvorana 407.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda mogu prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe.
Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva Naručitelja koji provode javno otvaranje ponuda neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Ako je predstavnik ponuditelja na javnom otvaranju osoba po zakonu ovlaštena za zastupanje ili vlasnik obrta, dovoljno je donijeti na uvid izvadak iz sudskog registra ili obrtnicu.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Skupina ponuditelja kojoj je dodijeljen ugovor mora imati određeni pravni oblik ✅
Datum otvaranja: 2026-09-08 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagorska ulica 1, 10 000 Zagreb, IV. kat, dvorana 407.
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda mogu prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe.
Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva Naručitelja koji provode javno otvaranje ponuda neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Ako je predstavnik ponuditelja na javnom otvaranju osoba po zakonu ovlaštena za zastupanje ili vlasnik obrta, dovoljno je donijeti na uvid izvadak iz sudskog registra ili obrtnicu.
Prikaži više
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene usluge
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor:
Naručitelj ne zahtijeva od zajednice gospodarskih subjekata određeni pravni oblik u trenutku dostave ponude, ali može zahtijevati da ima određeni pravni oblik nakon sklapanja ugovora u mjeri u kojoj je to nužno za uredno izvršenje tog ugovora.
Tražene depozite i jamstva:
Kao jamstvo za ozbiljnosti ponude ponuditelj dostavlja/daje:
- garanciju banke koja mora biti neopoziva, plativa na prvi poziv, bez prava prigovora (protesta) i bezuvjetna. Garancija banke mora glasiti na Naručitelja HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagorska ulica 1, Zagreb, OIB: 09518585079. U slučaju podnošenja zajedničke ponude jamstvo za ozbiljnost ponude treba sadržavati jasan i nedvosmislen navod o tome tko je ponuditelj. U jamstvu za ozbiljnost ponude trebaju se nalaziti podaci o svim članovima zajednice ponuditelja bez obzira na to koji od članova zajednice ponuditelja dostavlja jamstvo u sklopu ponude.
„NAPOMENA: U slučaju dostave ponude zajednice gospodarskih subjekata, prihvatljivo jamstvo za ozbiljnost ponude može za ponuditelja dati bilo koji član zajednice na ukupno traženi iznos ili neki ili svi članovi zajednice kumulativno do ukupno traženog iznosa.
Traženo jamstvo za ozbiljnost ponude (osim u slučaju novčanog pologa), koje u ovom trenutku nije moguće slati i primati kao elektronički dokument, ponuditelj u roku za dostavu ponuda dostavlja u papirnatom obliku Naručitelju u zatvorenoj poštanskoj omotnici na adresu naručitelja u skladu s uputama navedenim u točki 2.1. Način dostave, Dio II – Upute za ponuditelja, Dokumentacije o nabavi.
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se za svaku grupu zasebno.
Naručitelj može polagati pravo na iznos jamstva za ozbiljnost ponude u slučaju:
- ako ponuditelj odustane od svoje ponude u roku njezine valjanosti;
- nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata u skladu s člankom 263. ZJN 2016;
- neprihvaćanja ispravka računske greške;
- dostavljanja neistinitih podataka,
- nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora navedenih u dokumentaciji o nabavi,
- nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima navedenih u dokumentaciji o nabavi,
- odbijanja potpisivanja Ugovora i/ili nedostavljana jamstva za uredno ispunjenje Ugovora.
U tekstu jamstva za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije treba taksativno navesti sve prethodno naznačene slučajeve za koje se izdaje jamstvo za ozbiljnost ponude.
Trajanje jamstva ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude. Ako se ponuditelj usuglasi sa zahtjevom Naručitelja za produženje valjanosti ponude, jamstvo za ozbiljnost ponude mora se produžiti u skladu s produženjem roka valjanosti ponude. U tu će se svrhu ponuditelju dati primjereni rok ne kraći od 5 dana.
Naručitelj će ponuditeljima, čija ponuda nije odabrana, jamstvo za ozbiljnost ponude vratiti najkasnije u roku od 10 (deset) dana od dana stupanja Ugovora na snagu, odnosno od dostave jamstva za uredno izvršenje Ugovora.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
<p>Uvjeti su definirani u prijedlogu okvirnog sporazuma i tehničkoj specifikaciji. </p>
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 9
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata ili prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Stečaj
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Stečaj
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HEP-Proizvodnja d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
09518585079
Poštanska adresa: Zagorska ulica 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivan Jadrijević
E-pošta: proizvodnja-nabava3@hep.hr 📧
Telefon: +385 16322646 📞
URL: https://www.hep.hr/proizvodnja/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.hep.hr/proizvodnja/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Proizvodnja, prijenos i distribucija plina i topline
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/92595 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/92595 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od:
- petnaest dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- deset dana od dana:
a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 146-531722 (2026-07-30)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕