Usluga održavanja plovila tip C Rab 830
Ministarstvo unutarnjih poslova
Usluga održavanja plovila tip C more Rab 830 zajedno sa pripadajućim pogonskim motorima i generatorima
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2023-07-19. Nabava je objavljena 2023-06-16.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?- • Hrvatska
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2023-06-16 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2023-12-22 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-19 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2023-06-16)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge popravaka plovila
Referentni broj: 90/23
Kratki opis:
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge popravaka plovila 📦
Dodatna CPV oznaka: Usluge popravaka plovila 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Naziv tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo unutarnjih poslova
Poštanska adresa: Ilica 335
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.mup.hr 🌏
E-pošta: jscavnicar@mup.hr 📧
Telefon: +385 13788867 📞
Faks: +385 13788826 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0025728 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-06-16 📅
Rok za dostavu: 2023-07-19 📅
Datum objave: 2023-06-21 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 118-369898
Izdanje SL-S: 118
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 330 000 EUR 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 330 000 EUR 💰
Trajanje: 24 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 3 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2023-07-19 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: MUP RH, Zagreb, Ilica 335, objekt 1, I. kat, sala za sastanke broj 218
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstvo na ugrađene dijelove i izvršene radove
Kriterij kvalitete (težina): Sukladno DON
Kriterij troška (naziv): Cijena
Kriterij troška (težina): Sukladno DON
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 36162371878
Kontakt
Kontaktna točka: Josipa Ščavničar
Internetska adresa: www.mup.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: www.mup.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0025728 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Izvor: OJS 2023/S 118-369898 (2023-06-16)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge popravaka plovila
Referentni broj: 90/23
Kratki opis:
Usluga održavanja plovila tip C more Rab 830 zajedno sa pripadajućim pogonskim motorima i generatorima
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge popravaka plovila 📦
Dodatna CPV oznaka: Usluge popravaka plovila 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Naziv tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo unutarnjih poslova
Poštanska adresa: Ilica 335
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.mup.hr 🌏
E-pošta: jscavnicar@mup.hr 📧
Telefon: +385 13788867 📞
Faks: +385 13788826 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0025728 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-06-16 📅
Rok za dostavu: 2023-07-19 📅
Datum objave: 2023-06-21 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 118-369898
Izdanje SL-S: 118
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 330 000 EUR 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 330 000 EUR 💰
Trajanje: 24 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja su policijske uprave u kojima su na korištenju predmetna plovila MUP-a RH
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Sposobnost za obavljanje profesionalne djelatnosti:
1. Gospodarski subjekt mora dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegovog poslovnog nastana
2. Ponuditelj dostavlja valjanu potvrdu, certifikat, ugovor ili drugi dokaz iz kojeg je vidljivo da je za područje
Republike Hrvatske ovlašteni serviser za:
- pogonske motore tip Steyr i generatore tip Vetus
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 3 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2023-07-19 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: MUP RH, Zagreb, Ilica 335, objekt 1, I. kat, sala za sastanke broj 218
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstvo na ugrađene dijelove i izvršene radove
Kriterij kvalitete (težina): Sukladno DON
Kriterij troška (naziv): Cijena
Kriterij troška (težina): Sukladno DON
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 36162371878
Kontakt
Kontaktna točka: Josipa Ščavničar
Internetska adresa: www.mup.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: www.mup.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0025728 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje određenog ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava. Pravo na žalbu ima i središnje tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave i nadležno državno odvjetništvo.
Prikaži više
Sukladno članku 405. i 406. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16 i NN 114/22) i Pravilniku o elektroničkoj žalbi u javnoj nabavi (NN 101/17), žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državnoj komisije za kontrolu postupaka javne nabave i EOJN RH u pisanom obliku u roku 10 (deset) dana od dana:
Prikaži više
A. objave poziva na nadmetanje u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi;
B. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka;
C. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije;
D. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dodatne dokumentacije o nabavi i na postupak otvaranja ponuda i konačnih ponuda
E. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, uključujući kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta, ili razloge poništenja.
Ako tijekom roka za žalbu sustav e-Žalba na poslužitelju EOJN RH postane nedostupan, rok za žalbu iz članaka 406. do 414. Zakona produžuje se za onoliko dana koliko je sustav e-Žalba bio nedostupan. Ako je sustav e-Žalba bio nedostupan samo zadnjeg dana roka za žalbu, rok za žalbu produžuje se do isteka prvog sljedećeg radnog dana.
Prikaži više
Žalba mora sadržavati najmanje podatke navedene u članku 420. Zakona o javnoj nabavi.
U slučaju izjavljivanja žalbe na dokumentaciju o nabavi ili izmjenu dokumentacije o nabavi, naručitelj će, sukladno članku 419. Zakona o javnoj nabavi, objaviti informaciju da je izjavljena žalba i da se zaustavlja postupak javne nabave.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave, nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2023-12-22)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 310876.41 EUR 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-12-22 📅
Datum objave: 2023-12-27 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 249-790981
Odnosi se na obavijest: 2023/S 118-369898
Izdanje SL-S: 249
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2023-12-04 📅
Naziv: Brodogradnja Pičuljan d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 43260503660
Poštanska adresa: Barbat 226
Mjesto: Rab
Poštanski broj: 51280
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 51721013 📞
E-pošta: info@piculjan.hr 📧
Država: Primorsko-goranska županija 🏙️
Ukupna vrijednost nabave: 310876.41 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Izvor: OJS 2023/S 249-790981 (2023-12-22)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 310876.41 EUR 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-12-22 📅
Datum objave: 2023-12-27 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 249-790981
Odnosi se na obavijest: 2023/S 118-369898
Izdanje SL-S: 249
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2023-12-04 📅
Naziv: Brodogradnja Pičuljan d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 43260503660
Poštanska adresa: Barbat 226
Mjesto: Rab
Poštanski broj: 51280
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 51721013 📞
E-pošta: info@piculjan.hr 📧
Država: Primorsko-goranska županija 🏙️
Ukupna vrijednost nabave: 310876.41 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Izvor: OJS 2023/S 249-790981 (2023-12-22)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-19)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluga održavanja plovila tip C Rab 830
Referentni broj:
Kratki opis: Usluga održavanja plovila tip C Rab 830
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge popravaka plovila 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 330 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 103625.47 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Cijena izlaska na teren
Jamstvo na ugrađene dijelove i jamstvo na izvršene radove
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-03-27 📅
Naslov: Usluga održavanja plovila tip C Rab 830
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 103625.47 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BRODOGRADNJA PIČULJAN d. o. o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Barbat 226
Poštanski broj: 51280
Mjesto: Rab
Regija: Primorsko-goranska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Fabijan Mikelić
E-pošta: info@piculjan.hr 📧
Telefon: 385 51721013 📞
URL: http://www.piculjan.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo unutarnjih poslova
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: ULICA GRADA VUKOVARA 33
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Josipa Ščavničar
E-pošta: jscavnicar@mup.hr 📧
Telefon: +385 1 3788867 📞
URL: https://mup.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Javni red i sigurnost
Komunikacija
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Izvor: OJS 2026/S 160-576224 (2026-08-19)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluga održavanja plovila tip C Rab 830
Referentni broj:
90/23
Kratki opis: Usluga održavanja plovila tip C Rab 830
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge popravaka plovila 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 330 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 103625.47 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
90/23
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja su policijske uprave u kojima su na korištenju predmetna plovila MUP-a RH.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Cijena izlaska na teren
Jamstvo na ugrađene dijelove i jamstvo na izvršene radove
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
KLASA: 406-09/23-04/105, URBROJ: 511-01-164-26-21 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-03-27 📅
Naslov: Usluga održavanja plovila tip C Rab 830
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 103625.47 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BRODOGRADNJA PIČULJAN d. o. o.
Nacionalni registracijski broj:
43260503660
Poštanska adresa: Barbat 226
Poštanski broj: 51280
Mjesto: Rab
Regija: Primorsko-goranska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Fabijan Mikelić
E-pošta: info@piculjan.hr 📧
Telefon: 385 51721013 📞
URL: http://www.piculjan.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo unutarnjih poslova
Nacionalni registracijski broj:
36162371878
Poštanska adresa: ULICA GRADA VUKOVARA 33
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Josipa Ščavničar
E-pošta: jscavnicar@mup.hr 📧
Telefon: +385 1 3788867 📞
URL: https://mup.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Javni red i sigurnost
Komunikacija
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Usluge popravaka i održavanja (15 nove nabave)