Usluga ispitivanja bušotina Lunjkovec-1 i Kutnjak-1

BUKOTERMAL d.o.o.

Usluga ispitivanja bušotina Lunjkovec-1 i Kutnjak-1

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-07-27. Nabava je objavljena 2026-06-24.

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-06-24 Obavijest o javnoj nabavi
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-24)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluga ispitivanja bušotina Lunjkovec-1 i Kutnjak-1
Referentni broj: 2/26
Kratki opis: Usluga ispitivanja bušotina Lunjkovec-1 i Kutnjak-1
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge ispitivanja bušotine 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 500 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: 2/26
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Antolovec, K.O. Kutnjak i Lunjkovec, K.O. Lunjkovec
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Koprivničko-križevačka županija 🏙️
Trajanje: 3 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstvo za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): BUKOTERMAL d.o.o., Ulica Mihovila Pavleka Miškine 14 ,42231 Mali Bukovec.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Skupina ponuditelja kojoj je dodijeljen ugovor mora imati određeni pravni oblik
Datum otvaranja: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: BUKOTERMAL d.o.o., Ulica Mihovila Pavleka Miškine 14 ,42231 Mali Bukovec.
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor: Naručitelj može zahtijevati dostavu sporazuma zajednice ponuditelja.
Tražene depozite i jamstva:
Jamstvo za ozbiljnost ponude daje se u jednom od mogućih oblika: - u obliku izvornika bankarske garancije bezuvjetne, neopozive, bez prigovora i plative na prvi poziv ili - u obliku solemnizirane bjanko ili obične zadužnice u skladu s zahtjevima Ovršnog zakona (NN 112/12, 25/13,93/14,55/16,73/17,131/20,114/22,06/24) i odredbama Pravilnika o obliku i sadržaju zadužnice (NN 115/12, 82/17, 154/22) i Pravilnika o obliku i sadržaju bjanko zadužnice (NN 115/12, 82/17, 154/22) ili - u obliku novčanog pologa. Rok važenja jamstva za ozbiljnost ponude ne smije biti kraći od roka valjanosti ponude Naručitelj će naplatiti jamstvo za ozbiljnost ponude za slučaj odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016, neprihvaćanja ispravka računske greške, dostavljanja neistinitih podataka, nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora i nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima, ako su traženi u dokumentaciji o nabavi, odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma ako okvirni sporazum obvezuje na sklapanje i izvršenje Za naplatu jamstva za ozbiljnost ponude dovoljno je da se u odnosu na ponuditelja ostvari jedan (bilo koji) od prethodno navedenih uvjeta. Javni naručitelj obvezan je vratiti ponuditeljima jamstvo za ozbiljnost ponude dostavljeno u fizičkom obliku u roku od deset dana od dana izvršnosti odluke o poništenju ili potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma, odnosno dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora o javnoj nabavi, a presliku jamstva obvezan je pohraniti. Ako se jamstvo dostavlja odvojeno od e-ponude potrebno ga je dostaviti do roka za dostavu ponuda na adresu Naručitelja s dodatkom "NE OTVARAJ" ZA POSTUPAK USLUGE ISPITIVANJA BUŠOTINA LUNJKOVEC-1 i KUTNJAK-1, Evidencijski broj nabave: 2/26, s podacima o ponuditelju/pošiljatelju.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju: Navedeno je u prijedlogu ugovora.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
<p>Odabrani ponuditelj dužan je (osim ako naručitelj već posjeduje te dokumente) nakon sklapanja ugovora a najkasnije prije obavljanja prvog posla Naručitelju dostaviti:</p> <p>- za sve pravne osobe iz ponude koje će izvršavati uslugu dostaviti dokaze kojima se potvrđuje da ispunjavaju sve uvjete za obavljanje poslova koji se traže ovom nabavom.</p>
Prikaži više
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: BUKOTERMAL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 73104505002
Poštanska adresa: Ulica Mihovila Pavleka Miškine 14
Poštanski broj: 42230
Mjesto: Mali Bukovec
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Alen Požgaj
E-pošta: alen.pozgaj@bukotermal.hr 📧
Telefon: +385 977897682 📞
URL: https://www.varazdinska-zupanija.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Električna energija
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88384 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88384 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Dodatne informacije
Predmet nabave nije podijeljen na grupe jer usluge ispitivanja bušotina Lunjkovec-1 i Kutnjak-1 predstavljaju funkcionalno, tehnički i organizacijski povezanu cjelinu koja zahtijeva jedinstveni pristup izvršenju ugovora. Naručitelj smatra da bi podjela predmeta nabave na grupe mogla dovesti do poteškoća u koordinaciji izvršenja usluga, povećanja rizika vezanih uz organizaciju i provedbu ispitivanja te otežati utvrđivanje odgovornosti za uredno izvršenje ugovora. Također, objedinjavanjem predmetnih usluga omogućava se učinkovitije korištenje specijalizirane opreme i stručnog osoblja potrebnog za izvršenje ugovora te se ostvaruju organizacijske i ekonomske prednosti u provedbi predmeta nabave. Slijedom navedenoga, Naručitelj je ocijenio da podjela predmeta nabave na grupe nije svrhovita.
Prikaži više
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od: - petnaest dana od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - deset dana od dana: a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH. Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 121-439897 (2026-06-24)