Stručni nadzor (građevinski, geodetski i koordinator II zaštite na radu) nad radovima restauracije područja Biljskog rita

Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama

Stručni nadzor (građevinski, geodetski i koordinator II zaštite na radu) nad radovima restauracije područja Biljskog rita

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2023-08-10. Nabava je objavljena 2023-07-05.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2023-07-05 Obavijest o javnoj nabavi
2023-11-03 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2023-07-05)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nadzor građevinskih radova
Referentni broj: OP 2023/207
Kratki opis:
Stručni nadzor (građevinski, geodetski i koordinator II zaštite na radu) nad radovima restauracije područja Biljskog rita
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Nadzor građevinskih radova 📦
Dodatna CPV oznaka: Nadzor građevinskih radova 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Osječko-baranjska županija 🏙️

Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda

Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 220
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.voda.hr 🌏
E-pošta: vesna.galzina@voda.hr 📧
Telefon: +385 31252800 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0028305 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-07-05 📅
Rok za dostavu: 2023-08-10 📅
Datum objave: 2023-07-10 📅
Datum početka: 2023-09-01 📅
Datum završetka: 2025-12-31 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 130-415364
Izdanje SL-S: 130

Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 199084.21 EUR 💰
Kratki opis:
stručni nadzor (građevinski, geodetski i koordinator II zaštite na radu) nad radovima restauracije područja Biljskog rita
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 199084.21 EUR 💰
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Biljski rit

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti: Sukladno DoN-u točka 20.

Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 10:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 6 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2023-08-10 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 10:00
Mjesto: Vodnogospodarski odjel za Dunav i donju Dravu, Splavarska 2a, 31 000 Osijek
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Tehnički dio ponude
Kriterij kvalitete (težina): 15 bodova
Kriterij troška (naziv): Financijski dio ponude
Kriterij troška (težina): 85 bodova

Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 28921383001
Kontakt
Kontaktna točka: Vesna Galzina
Internetska adresa: www.voda.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0028305 🌏

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2023/S 130-415364 (2023-07-05)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2023-11-03)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 37 800 EUR 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima

Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-11-03 📅
Datum objave: 2023-11-08 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 215-677822
Odnosi se na obavijest: 2023/S 130-415364
Izdanje SL-S: 215

Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2023-11-02 📅
Naziv: VAL-ING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 30899765615
Poštanska adresa: Tina Ujevića 5
Mjesto: Valpovo
Poštanski broj: 31550
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 31652346 📞
E-pošta: val-ing@net.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 37 800 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Izvor: OJS 2023/S 215-677822 (2023-11-03)