Sistematski pregledi
Ministarstvo financija, Carinska uprava
Predmet ovog postupka nabave je nabava usluge sistematskih pregleda službenika i namještenika Naručitelja, za ukupno 1.024 osobe, a sve sukladno Prilogu br. 1. ove Dokumentacije o nabavi - Opisu predmeta nabave. Člankom 54. stavkom 1. Kolektivnog ugovora za državne službenike i namještenike (Narodne novine, broj 56/22) propisano je da svi službenici i namještenici do 50 godina starosti svake 3 godine, a zaposlenici iznad 50 godina starosti svake 2 godine imaju pravo na sistematski pregled u vrijednosti od 160,00 EUR, a koje će se obavljati u zdravstvenim ustanovama iz mreže javne zdravstvene službe, u pravilu prema mjestu rada.
RokDeadline 2026-09-29
Tko? Što? Gdje?- • Grad Zagreb › Grad Zagreb
- • Jadranska Hrvatska › Primorsko-goranska županija
- • Jadranska Hrvatska › Splitsko-dalmatinska županija
- • Panonska Hrvatska › Osječko-baranjska županija
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Obavijest o javnoj nabavi |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Sistematski pregledi
Referentni broj:
Kratki opis:
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge u području zdravstva 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 300 000 EUR 💰
Druga ograničenja koja se odnose na mjesto izvršenja: Bilo gdje u određenoj zemlji
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 4
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 4
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Zagreba
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 110 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Na na području grada Zagreba
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 6 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-10-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Broj osoba po danu (BOD)
Gratis pregled (GP)
Popust na dodatne preglede na zahtjev pojedinog pacijenta (PDP)
Popust na RTG srca i pluća prema indikaciji specijalista (PRTG)
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Rijeke
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 40 000 EUR 💰
Opis nabave:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Na na području grada Rijeke
Mjesto izvršenja: Primorsko-goranska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Osijeka
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 75 000 EUR 💰
Opis nabave:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Na na području grada Osijeka
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Splita
Opis nabave:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Na na području grada Splita
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-29 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-29 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Ponude se otvaraju na adresi Naručitelja: Republika Hrvatska, Ministarstvo financija, Carinska uprava, Središnji ured, Alexandera von Humboldta 4a, 10000 Zagreb.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-09-29 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene usluge
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo financija, Carinska uprava
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Alexandera von Humboldta 4a
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marica Vuković
E-pošta: javna.nabava@carina.hr 📧
Telefon: +385 16211219 📞
URL: https://carina.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Gospodarski i financijski poslovi
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/95453 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/95453 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 168-600184 (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Sistematski pregledi
Referentni broj:
11-VV-26
Kratki opis:
Predmet ovog postupka nabave je nabava usluge sistematskih pregleda službenika i namještenika Naručitelja, za ukupno 1.024 osobe, a sve sukladno Prilogu br. 1. ove Dokumentacije o nabavi - Opisu predmeta nabave.
Člankom 54. stavkom 1. Kolektivnog ugovora za državne službenike i namještenike (Narodne novine, broj 56/22) propisano je da svi službenici i namještenici do 50 godina starosti svake 3 godine, a zaposlenici iznad 50 godina starosti svake 2 godine imaju pravo na sistematski pregled u vrijednosti od 160,00 EUR, a koje će se obavljati u zdravstvenim ustanovama iz mreže javne zdravstvene službe, u pravilu prema mjestu rada.
Prikaži više
Proizvodi/usluge: Usluge u području zdravstva 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 300 000 EUR 💰
Druga ograničenja koja se odnose na mjesto izvršenja: Bilo gdje u određenoj zemlji
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 4
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 4
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
11-VV-26-1
Naslov: Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Zagreba
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 110 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Grupa 1. obuhvaća nabavu usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Zagreba i detaljno je specificirana u prilozima ove Dokumentacije o nabavi: Prilogu br. 1. Opis predmeta nabave, Prilogu br. 2.1. Troškovniku za Grupu 1. predmeta nabave, te Prilogu br. 6. Tehničkoj specifikaciji.
Prikaži više
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Na na području grada Zagreba
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 6 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-10-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Broj osoba po danu (BOD)
Gratis pregled (GP)
Popust na dodatne preglede na zahtjev pojedinog pacijenta (PDP)
Popust na RTG srca i pluća prema indikaciji specijalista (PRTG)
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
11-VV-26-2
Naslov: Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Rijeke
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 40 000 EUR 💰
Opis nabave:
Grupa 2. obuhvaća nabavu usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Rijeke i detaljno je specificirana u prilozima ove Dokumentacije o nabavi: Prilogu br. 1. Opis predmeta nabave, Prilogu br. 2.2. Troškovniku za Grupu 2. predmeta nabave, te Prilogu br. 6. Tehničkoj specifikaciji.
Prikaži više
Mjesto izvršenja: Primorsko-goranska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
11-VV-26-3
Naslov: Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Osijeka
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 75 000 EUR 💰
Opis nabave:
Grupa 3. obuhvaća nabavu usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Osijeka i detaljno je specificirana u prilozima ove Dokumentacije o nabavi: Prilogu br. 1. Opis predmeta nabave, Prilogu br. 2.3. Troškovniku za Grupu 3. predmeta nabave, te Prilogu br. 6. Tehničkoj specifikaciji.
Prikaži više
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
11-VV-26-4
Naslov: Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Splita
Opis nabave:
Grupa 4. obuhvaća nabavu usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Splita i detaljno je specificirana u prilozima ove Dokumentacije o nabavi: Prilogu br. 1. Opis predmeta nabave, Prilogu br. 2.4. Troškovniku za Grupu 4. predmeta nabave, te Prilogu br. 6. Tehničkoj specifikaciji.
Prikaži više
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-29 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-29 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Ponude se otvaraju na adresi Naručitelja: Republika Hrvatska, Ministarstvo financija, Carinska uprava, Središnji ured, Alexandera von Humboldta 4a, 10000 Zagreb.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda mogu biti nazočni ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe sa ili bez statusa zainteresirane osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja u postupku javnog otvaranja ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja (uz predočenje pisane i ovjerene punomoći – pisanog dokaza o ovlasti).
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-09-29 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Ponude se otvaraju na adresi Naručitelja: Republika Hrvatska, Ministarstvo financija, Carinska uprava, Središnji ured, Alexandera von Humboldta 4a, 10000 Zagreb.
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda mogu biti nazočni ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe sa ili bez statusa zainteresirane osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja u postupku javnog otvaranja ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja (uz predočenje pisane i ovjerene punomoći – pisanog dokaza o ovlasti).
Prikaži više
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene usluge
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja kao sastavni dio svoje ponude u obliku bjanko zadužnice ili zadužnice ili dokaza o uplati pologa na račun Naručitelja u iznosu koji odredi Naručitelj, a koje iznosi tri posto (3%) procijenjene vrijednosti za svaku od grupa predmeta nabave u ovom postupku.
1. Kao jamstvo za ozbiljnost ponude ponuditelj može dostaviti bjanko zadužnicu ili zadužnicu, sa sadržanom javnobilježničkom ovjerom te sljedećim podacima:
- podatke o dužniku (naziv tvrtke ili skraćena tvrtka, naziv za pravne osobe, odnosno ime i prezime za fizičke osobe; sjedište, odnosno mjesto i adresa i osobni identifikacijski broj (OIB),
- mjesto i datum izdavanja,
- upisan iznos prema podacima navedenim u tekstu niže:
Za Grupu 1. Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Zagreba
vrsta jamstva za ozbiljnost ponude:
- bjanko zadužnice na iznos do 10.000,00 EUR
- zadužnice na iznos 3.300,00 EUR
- dokaza o uplati pologa na račun Naručitelja u iznosu od 3.300,00 EUR
Grupa 2. Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Rijeke
vrsta jamstva za ozbiljnost ponude:
- bjanko zadužnice na iznos do 2.000,00 EUR
- zadužnice na iznos 1.200,00 EUR
- dokaza o uplati pologa na račun Naručitelja u iznosu od 1.200,00 EUR
Grupa 3. Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Osijeka
vrsta jamstva za ozbiljnost ponude:
- bjanko zadužnice na iznos do 10.000,00 EUR
- zadužnice na iznos 2.250,00 EUR
- dokaza o uplati pologa na račun Naručitelja u iznosu od 2.250,00 EUR
Grupa 4. Usluga sistematskih pregleda službenika na području grada Splita
vrsta jamstva za ozbiljnost ponude:
- bjanko zadužnice na iznos do 10.000,00 EUR
- zadužnice na iznos 2.250,00 EUR
- dokaza o uplati pologa na račun Naručitelja u iznosu od 2.250,00 EUR
Zadužnicom odnosno bjanko zadužnicom, dužnik (ponuditelj) daje suglasnost da se radi naplate tražbine u iznosu od najviše iznosa 3.300,00 EUR za Grupu 1., 1.200,00 EUR za Grupu 2., 2.250,00 EUR za Grupu 3. te 2.250,00 EUR za Grupu 4., za ovaj predmet nabave, zapljene svi računi kod banaka dužnika te da se novčana sredstva s tih računa, u skladu s izjavom sadržanom u istoj bjanko zadužnici, odnosno zadužnici, izravno s računa dužnika (ponuditelja) isplate vjerovniku.
Ako ponuditelj dostavlja ponudu za dvije ili više grupa, može dostaviti jedno jamstvo za ozbiljnost ponude (bjanko zadužnica, zadužnica ili uplata pologa) na iznos koji odgovara zbroju traženog iznosa jamstva za ozbiljnost ponude za sve grupe za koje dostavlja ponudu, s time da u slučaju uplate pologa na račun Naručitelja, u opisu svrhe uplate navede sve grupe za koje se uplaćuje jamstvo za ozbiljnost ponude.
Kod uplate pologa iz inozemstva, provizija za povrat uplate obračunava se na teret ponuditelja.
Naručitelj će naplatiti jamstvo za ozbiljnost ponude u slijedećim slučajevima:
- odustajanje ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
- nedostavljanje ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona,
- neprihvaćanje ispravka računske greške,
- dostavljanje neistinitih podataka,
- nedostavljanje dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora i
- nedostavljanje dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima, ako su traženi u dokumentaciji o nabavi,
- odbijanje potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili nedostavljanje jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi u roku od trideset (30) dana od sklapanja ugovora o nabavi.
Sukladno navedenome i uzimajući u obzir da je svrha dostavljanja jamstva za ozbiljnost ponude osiguranje Naručitelja od eventualne štete koja mu može nastati ukoliko gospodarski subjekt ne ispuni uvjete iz priloženog jamstva za ozbiljnost ponude, dužnik naveden u zadužnici/bjanko zadužnici koja se prilaže kao jamstvo za ozbiljnost ponude može biti i subjekt različit od ponuditelja (npr. član zajednice gospodarskih subjekata, podugovaratelj ili treća pravna ili fizička osoba).
Ako je dužnik u jamstvu za ozbiljnost ponude subjekt različit od ponuditelja, ponuditelj mora dostaviti Izjavu u kojoj dužnik izjavljuje da se navedeno jamstvo za ozbiljnost ponude odnosi na ovaj postupak nabave.
Trajanje jamstva za ozbiljnost ponude ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude. Ako istekne rok valjanosti ponude, Naručitelj će obavezno tražiti od gospodarskog subjekta produženje roka valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude sukladno produženom roku.
Ako jamstvo za ozbiljnost ponude ne bude naplaćeno, Naručitelj se obvezuje vratiti gospodarskim subjektima izvornik jamstva za ozbiljnost ponude u roku do deset (10) dana od dana potpisa ugovora o javnoj nabavi, odnosno dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora o javnoj nabavi.
Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, Naručitelj će prije odabira zatražiti produženje roka valjanosti ponude i jamstva od ponuditelja koji je podnio najpovoljniju ponudu u primjerenom roku ne kraćem od pet (5) dana.
Prikaži više
Predujam je isključen, kao i traženje sredstava osiguranja plaćanja.
Naručitelj će izvršenu uslugu platiti mjesečno, temeljem ispostavljenog eRačuna za prethodni mjesec, prema cijenama iz Troškovnika, u roku do trideset (30) dana od dana primitka urednog eRačuna za stvarno izvršenu uslugu.
eRačun se dostavlja Naručitelju sukladno odredbama Zakona o elektroničkom izdavanju eRačuna u javnoj nabavi.
Šifre za dostavu elektroničkih računa putem Financijske agencije kao centralnog informacijskog posrednika ili drugih informacijskih posrednika koji su povezani s Financijskom agencijom, su za Središnji ured – 11002, za Područni carinski ured Zagreb – 30007, za Područni carinski ured Rijeka – 60003, za Područni carinski ured Osijek – 70009 i za Područni carinski ured Split – 80004.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora:
<p>Ugovor će biti sačinjen sukladno uvjetima iz ove Dokumentacije i ponude odabranog ponuditelja, a sklopit će se nakon isteka roka mirovanja koji sukladno članku 306. stavak 1. i članku 312. Zakona.</p>
<p>Ukoliko Ugovaratelj ne izvrši svoje obveze koje su predmet ugovora o ovoj nabavi u ugovorenim rokovima ili naknadno ostavljenim rokovima kada je mogućnost istih predviđena ugovorom, Naručitelj ima pravo naplatiti od Ugovaratelja ugovornu kaznu u iznosu do pet posto (5%) ukupne vrijednosti ugovora bez poreza na dodanu vrijednost.</p>
<p>Ukoliko Ugovaratelj neuredno izvrši svoje obveze koje su predmet ugovora, Naručitelj ima pravo naplatiti od Ugovaratelja ugovornu kaznu u iznosu do pet posto (5%) ukupne vrijednosti ugovora bez poreza na dodanu vrijednost.</p>
<p>Ukoliko Ugovaratelj izvrši svoje obveze koje su predmet ugovora sa zakašnjenjem, Naručitelj ima pravo naplatiti od Ugovaratelja ugovornu kaznu u iznosu od 0,5% od ukupne vrijednosti ugovora bez poreza na dodanu vrijednos...
Prikaži više
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Imovinom subjekta upravlja stečajni upravitelj
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
+ još 16
Izravno ili neizravno sudjelovanje u pripremi ovog postupka javne nabave
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata ili prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Nagodba s vjerovnicima
Nesolventnost
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Situacije istovrsne stečaju prema nacionalnim zakonima
Stečaj
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Suspendirane poslovne aktivnosti
Teški poslovni prekršaj
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Stečaj
Nesolventnost
Imovinom subjekta upravlja stečajni upravitelj
Nagodba s vjerovnicima
Suspendirane poslovne aktivnosti
Situacije istovrsne stečaju prema nacionalnim zakonima
Teški profesionalni propust
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Narušavanje tržišnog natjecanja zbog izravnog ili neizravnog sudjelovanja u pripremi ovog postupka nabave
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo financija, Carinska uprava
Nacionalni registracijski broj:
18683136487
Poštanska adresa: Alexandera von Humboldta 4a
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marica Vuković
E-pošta: javna.nabava@carina.hr 📧
Telefon: +385 16211219 📞
URL: https://carina.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Gospodarski i financijski poslovi
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/95453 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/95453 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
U otvorenom postupku žalba se izjavljuje u roku petnaest (15) dana, i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi,
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka,
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije,
- u roku do deset (10) dana, i to od dana:
1. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda,
2. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 168-600184 (2026-08-28)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕