PRIJEVOZ UČENIKA OŠ NA PODRUČJU SDŽ (12 GRUPA - 12 ŠKOLSKIH USTANOVA)
Splitsko-dalmatinska županija
Prijevoz učenika Osnovnih škola na području Splitsko-dalmatinske županije (12 grupa - 12 školskih ustanova).
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-08-07. Nabava je objavljena 2026-07-02.
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-02 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-27 | Obavijest o javnoj nabavi |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-02)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: PRIJEVOZ UČENIKA OŠ NA PODRUČJU SDŽ (12 GRUPA - 12 ŠKOLSKIH USTANOVA)
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Usluge cestovnog prijevoza 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 060 240 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 12
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 12
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš ante starčević, dicmo
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 127 400 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Ante Starčević, Dicmo.
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Sukladno Troškovniku/Specifikaciji.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-07 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Prosječna starost vozila
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš bijaći, kaštel novi
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 83 720 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Bijaći, Kaštel Novi.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš dugopolje, dugopolje
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 91 000 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Dugopolje, Dugopolje.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš fra pavla vučkovića, sinj
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole fra Pavla Vučkovića, Sinj.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš ivana dukonović, marina
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 180 180 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Ivan Duknović, Marina.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš jesenice, dugi rat
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 165 620 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Jesenice, Dugi Rat.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš kneza mislava, kaštel sućurac
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 345 800 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Kneza Mislava,Kaštel Sućurac.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš kralja zvonimira, seget donji
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 200 200 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Kralja Zvonimira, Seget Donji.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš prof. filipa lukasa, pš prgomet
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 47 320 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole prof. Filipa Lukasa, PŠ Prgomet.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš prof. filipa lukasa, kaštel stari
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 300 300 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole prof. Filipa Lukasa, Kaštel Stari.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš strožanac, podstrana
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 362 180 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Strožanac, Podstrana.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Oš vladimira nazora, postira
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 72 800 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Vladimira Nazora, Postira.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-07 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-07 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Poslovne prostorije Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 1, 3. kat, soba 63.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-08-07 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Javna nabava obuhvaćena je područjem primjene Direktive 2009/33/EZ Europskog parlamenta i Vijeća (Direktiva o čistim vozilima) ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Potrebna dozvola ili članstvo u određenoj organizaciji za ugovore o uslugama
Mjere za osiguranje kvalitete
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Splitsko-dalmatinska županija
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Domovinskog rata 2
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Matija Cota
E-pošta: matija.cota@dalmacija.hr 📧
Telefon: +385 21450446 📞
URL: https://www.dalmacija.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.dalmacija.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/89057 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/89057 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 126-458120 (2026-07-02)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: PRIJEVOZ UČENIKA OŠ NA PODRUČJU SDŽ (12 GRUPA - 12 ŠKOLSKIH USTANOVA)
Referentni broj:
EVV 30/26
Kratki opis:
Prijevoz učenika Osnovnih škola na području Splitsko-dalmatinske županije (12 grupa - 12 školskih ustanova).
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge cestovnog prijevoza 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 060 240 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 12
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 12
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-1
Naslov: Oš ante starčević, dicmo
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 127 400 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Ante Starčević, Dicmo.
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Sukladno Troškovniku/Specifikaciji.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-07 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Prosječna starost vozila
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-2
Naslov: Oš bijaći, kaštel novi
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 83 720 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Bijaći, Kaštel Novi.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-3
Naslov: Oš dugopolje, dugopolje
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 91 000 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Dugopolje, Dugopolje.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-4
Naslov: Oš fra pavla vučkovića, sinj
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole fra Pavla Vučkovića, Sinj.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-5
Naslov: Oš ivana dukonović, marina
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 180 180 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Ivan Duknović, Marina.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-6
Naslov: Oš jesenice, dugi rat
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 165 620 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Jesenice, Dugi Rat.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-7
Naslov: Oš kneza mislava, kaštel sućurac
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 345 800 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Kneza Mislava,Kaštel Sućurac.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-8
Naslov: Oš kralja zvonimira, seget donji
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 200 200 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Kralja Zvonimira, Seget Donji.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-9
Naslov: Oš prof. filipa lukasa, pš prgomet
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 47 320 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole prof. Filipa Lukasa, PŠ Prgomet.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-10
Naslov: Oš prof. filipa lukasa, kaštel stari
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 300 300 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole prof. Filipa Lukasa, Kaštel Stari.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-11
Naslov: Oš strožanac, podstrana
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 362 180 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Strožanac, Podstrana.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 30/26-12
Naslov: Oš vladimira nazora, postira
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 72 800 EUR 💰
Opis nabave: Prijevoz učenika Osnovne škole Vladimira Nazora, Postira.
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0012
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-07 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-07 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Poslovne prostorije Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 1, 3. kat, soba 63.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici gospodarskih subjekata taj status dokazuju predajom punomoći ili preslike isprave o upisu u poslovni, sudski (trgovački), strukovni, obrtni ili drugi odgovarajući registar u slučaju kada otvaranju prisustvuje osoba koja je u toj ispravi navedena kao osoba ovlaštena za zastupanje gospodarskog subjekta.
Prilikom javnog otvaranja ponuda, javni naručitelj će voditi zapisnik koji će odmah biti stavljen na uvid, provjeru sadržaja i potpis prisutnim ovlaštenim predstavnicima gospodarskog subjekta nazočnima na javnom otvaranju, a ostalim gospodarskim subjektima zapisnik se dostavlja na njihov pisani zahtjev, osim ako je zapisnik javno objavljen u EOJN RH.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-08-07 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Poslovne prostorije Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 1, 3. kat, soba 63.
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici gospodarskih subjekata taj status dokazuju predajom punomoći ili preslike isprave o upisu u poslovni, sudski (trgovački), strukovni, obrtni ili drugi odgovarajući registar u slučaju kada otvaranju prisustvuje osoba koja je u toj ispravi navedena kao osoba ovlaštena za zastupanje gospodarskog subjekta.
Prilikom javnog otvaranja ponuda, javni naručitelj će voditi zapisnik koji će odmah biti stavljen na uvid, provjeru sadržaja i potpis prisutnim ovlaštenim predstavnicima gospodarskog subjekta nazočnima na javnom otvaranju, a ostalim gospodarskim subjektima zapisnik se dostavlja na njihov pisani zahtjev, osim ako je zapisnik javno objavljen u EOJN RH.
Prikaži više
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Javna nabava obuhvaćena je područjem primjene Direktive 2009/33/EZ Europskog parlamenta i Vijeća (Direktiva o čistim vozilima) ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Potrebna dozvola ili članstvo u određenoj organizaciji za ugovore o uslugama
Mjere za osiguranje kvalitete
Tražene depozite i jamstva:
Jamstvo za ozbiljnost ponude, za slučaj odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016., neprihvaćanja ispravka računske greške, dostavljanja neistinitih podataka, nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora i nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima, odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma/ugovora o javnoj nabavi ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora.
Kao jamstvo za ozbiljnost ponude gospodarski subjekt u ponudi dostavlja jamstvo s rokom valjanosti najmanje do roka valjanosti ponude, a može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude, u iznosu od:
1. OŠ ANTE STARČEVIĆ, DICMO - 3.822,00 EUR
2. OŠ BIJAĆI, KAŠTEL NOVI - 2.511,60 EUR
3. OŠ DUGOPOLJE, DUGOPOLJE - 2.730,00 EUR
4. OŠ FRA PAVLA VUČKOVIĆA, SINJ - 2.511,60 EUR
5. OŠ IVAN DUKNOVIĆ, MARINA - 5.405,40 EUR
6. OŠ JESENICE, DUGI RAT- 4.968,60 EUR
7. OŠ KNEZA MISLAVA, KAŠTEL SUĆURAC - 10.374,00 EUR
8. OŠ KRALJA ZVONIMIRA, SEGET DONJI - 6.006,00 EUR
9. OŠ PROF. FILIPA LUKASA, PŠ PRGOMET - 1.419,60 EUR
10. OŠ PROF. FILIPA LUKASA, KAŠTEL STARI - 9.009,00 EUR
11. OŠ STROŽANAC, PODSTRANA - 10.865,40 EUR
12. OŠ VLADIMIRA NAZORA, POSTIRA - 2.184,00 EUR
Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, javni naručitelj obvezan je prije odabira zatražiti produženje roka valjanosti ponude i jamstva od ponuditelja koji je podnio najpovoljniju ponudu u primjerenom roku ne kraćem od pet dana.
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u obliku garancije banke ili polaganjem depozita (novčani polog u traženom iznosu) na žiro račun /IBAN:HR7124070001800017008, model 68, poziv na broj odobrenja 9032-OIB (uz dostavu dokaza o izvršenom pologu i podacima o računu /IBAN na koje će se polog vratiti).
Ukoliko se jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja u obliku garancije banke ista mora biti plativa na prvi poziv, bez prava prigovora (protesta) i bezuvjetna, kao korisnik mora biti označena Splitsko-dalmatinska županija i mora glasiti na sve dolje navedene slučajeve.
Jamstvo za ozbiljnost ponude naručitelj će naplatiti u slučaju da:
• ponuditelj odustane od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
• nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016.
• neprihvaćanja ispravka računske greške
• dostavljanja neistinitih podataka
• nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora i nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima
• odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma/ugovora
• nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora
Ukoliko se jamstvo za ozbiljnost ponude daje u obliku garancije banke dostavlja se u izvorniku, kao dio ponude u papirnatom obliku (izvornik jamstva predan u obliku garancije banke ne smije biti oštećen na način koji onemogućuje naplatu).
Ako ponuditelj uplati novčani polog kao jamstvo za ozbiljnost ponude, dužan je u sklopu svoje ponude dostaviti dokaz o plaćanju na temelju kojeg se može utvrditi da je transakcija izvršena, pri čemu se dokazom smatraju i neovjerene preslike ili ispisi provedenih naloga za plaćanje, uključujući i onih izdanih u elektroničkom obliku.
Na temelju dostavljenog dokaza o plaćanju pologa, naručitelj provjerava izvršenje uplate na računu naručitelja.
NAČIN DOSTAVE JAMSTVA ZA OZBILJNOST PONUDE (DIO PONUDE)
Traženo jamstvo za ozbiljnost ponude, koje nije moguće dostaviti elektroničkim sredstvima komunikacije, gospodarski subjekt dostavlja u izvorniku, prije isteka roka za dostavu ponuda, u zatvorenoj poštanskoj omotnici na adresu za dostavu ponude koja se upisuje u upisnik o zaprimanju dijela/dijelova ponude, a u elektronički izrađenoj ponudi prilaže odnosno učitava („upload“) presliku toga jamstva.
Takva poštanska omotnica sadrži naznaku:
SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Vukovarska 1, 21000 Split (pisarnica)
za otvoreni postupak javne nabave s naznakom:
Usluga prijevoza učenika osnovnih škola na području Splitsko-dalmatinske županije
(12 školskih ustanova - 12 grupa)
evidencijski broj: EVV 30/26
- ne otvaraj – „jamstvo za ozbiljnost ponude (dio ponude) za grupu/grupe……………“
Na poleđini omotnice se označavaju puni naziv i adresa gospodarskog subjekta.
Ukoliko gospodarski subjekt poštansku omotnicu ne šalje poštom odnosno istu predaje osobno, to će učiniti na gore navedenoj adresi Naručitelja.
Dostavljena poštanska omotnica sa jamstvom za ozbiljnost ponude bit će upisana u upisnik o zaprimanju dijela/dijelova ponude.
Dijelovi ponude koji se dostavljaju sredstvima komunikacije koja nisu elektronička moraju biti dostavljeni prije isteka roka za dostavu ponuda te se u tom slučaju ponuda smatra dostavljenom u trenutku dostave ponude elektroničkim sredstvima komunikacije.
Sukladno članku 11. stavak 5. Pravilnika ponuditelj može dostaviti dijelove ponude (garancija banke) za sve grupe u jednoj omotnici.
Prikaži više
Plaćanje usluga izvršiti će se jednom mjesečno i to u roku od 15 dana od dana dostave računa za usluge izvršene u proteklom mjesecu.
Škola je od 01. prosinca 2018. god. obvezna zaprimati i obrađivati te izvršiti plaćanje elektroničkih računa i pratećih isprava izdanih sukladno europskoj normi sukladno članku 6. stavak 1. i članku 7. Zakona o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi („N.N.“ broj: 94/18.).
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Splitsko-dalmatinska županija
Nacionalni registracijski broj:
40781519492
Poštanska adresa: Ulica Domovinskog rata 2
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Matija Cota
E-pošta: matija.cota@dalmacija.hr 📧
Telefon: +385 21450446 📞
URL: https://www.dalmacija.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.dalmacija.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/89057 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/89057 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od:
- petnaest dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- deset dana od dana:
a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 126-458120 (2026-07-02)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-27)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 060 240 EUR 💰
Opis
127 400 EUR 💰
83 720 EUR 💰
91 000 EUR 💰
180 180 EUR 💰
165 620 EUR 💰
345 800 EUR 💰
200 200 EUR 💰
47 320 EUR 💰
300 300 EUR 💰
362 180 EUR 💰
72 800 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-29 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 6cdb371b-6573-4531-86fe-378ffd39212c-01
Izvor: OJS 2026/S 143-520655 (2026-07-27)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 060 240 EUR 💰
Opis
127 400 EUR 💰
83 720 EUR 💰
91 000 EUR 💰
180 180 EUR 💰
165 620 EUR 💰
345 800 EUR 💰
200 200 EUR 💰
47 320 EUR 💰
300 300 EUR 💰
362 180 EUR 💰
72 800 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Dodan dokument "TEHNIČKA SPECIFIKACIJA" uz grupu 11 - OŠ Strožanac, Podstrana koji je omaškom izostavljen u toj grupi.
Dokument je jednak za sve grupe predmeta nabave.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-29 📅
Druge dodatne informacije
Dodan dokument "TEHNIČKA SPECIFIKACIJA" uz grupu 11 - OŠ Strožanac, Podstrana koji je omaškom izostavljen u toj grupi.
Dokument je jednak za sve grupe predmeta nabave.
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 6cdb371b-6573-4531-86fe-378ffd39212c-01
Izvor: OJS 2026/S 143-520655 (2026-07-27)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada) (4 nove nabave)