PRIJEVOZ I ISPORUKA ZDRAVSTVENO ISPRAVNE VODE ZA LJUDSKU POTROŠNJU

VODOVOD I ODVODNJA BRAČA I HVARA D.O.O.

Usluge prijevoza pitke vode autocisternama otoka Brača i otoka Hvara – okvirni sporazum na 2 godine

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-07-27. Nabava je objavljena 2026-06-24.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-06-24 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-16 Obavijest o javnoj nabavi
2026-08-28 Obavijest o sklopljenim ugovorima
2026-08-31 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-24)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Prijevoz i isporuka zdravstveno ispravne vode za ljudsku potrošnju
Referentni broj: EVV:01/26
Kratki opis:
Usluge prijevoza pitke vode autocisternama otoka Brača i otoka Hvara – okvirni sporazum na 2 godine
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge cestovnog prijevoza 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 058 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 4
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 4

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: EVV:01/26-1
Naslov: Prijevoz pitke vode općina Bol i općina Nerežišće
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 48 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave:
Predmet nabave je prijevoz pitke vode putem cestovnog vozila za kućanstva u kojima vodoopskrba nije riješena putem javnog vodovoda Prijevoz pitke vode općina Bol i općina Nerežišće izuzet sve adrese zapadno od Vela Farske - otok Brač
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
općina Bol i općina Nerežišće izuzet sve adrese zapadno od Vela Farske - otok Brač
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-08-29 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok izvršenja
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: EVV:01/26-2
Naslov: Prijevoz pitke vode općina Milna - otok Brača
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 86 000 EUR 💰
Opis nabave:
Predmet nabave je prijevoz pitke vode putem cestovnog vozila za kućanstva u kojima vodoopskrba nije riješena putem javnog vodovoda OPĆINA MILNA uključujući sve adrese zapadno od Vela Farske koje spadaju pod Općinu Nerežišća, OPĆINA SUTIVAN, OPĆINA POSTIRA I GRAD SUPETRA
Prikaži više
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
OPĆINA MILNA uključujući sve adrese zapadno od Vela Farske koje spadaju pod Općinu Nerežišća, OPĆINA SUTIVAN, OPĆINA POSTIRA I GRAD SUPETRA
Trajanje
Datum početka: 2026-10-01 📅
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: EVV:01/26-3
Naslov: Prijevoz pitke vode općina Selca i općina Pučišća
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 24 000 EUR 💰
Opis nabave:
Predmet nabave je prijevoz pitke vode putem cestovnog vozila za kućanstva u kojima vodoopskrba nije riješena putem javnog vodovoda po grupama: Područje grupe 3. odnosi se na: OPĆINA SELCA I OPĆINA PUČIŠĆA
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: OPĆINA SELCA I OPĆINA PUČIŠĆA - OTOK BRAČ
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: EVV:01/26-4
Naslov: Prijevoz pitke vode na otoku Hvaru
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 900 000 EUR 💰
Opis nabave:
Predmet nabave je prijevoz pitke vode putem cestovnog vozila za kućanstva u kojima vodoopskrba nije riješena putem javnog vodovoda na području grada Hvara, općine Jelsa, općine Sučuraj i grada Stari Grada.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Područje otoka Hvara
Trajanje
Datum početka: 2026-07-06 📅
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Vodovod i odvodnja Brača i Hvara d.o.o. Žedno – Drage 41, 21400 Supetar
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati, osim ovlaštenih predstavnika Naručitelja i ovlašteni predstavnici ponuditelja i zainteresirane osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja u postupku javnog otvaranja ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Dokaz ovlasti ovlaštene osobe Ponuditelja je pisana punomoć, ovlaštenje i sl.
Prikaži više
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Vodovod i odvodnja Brača i Hvara d.o.o. Žedno – Drage 41, 21400 Supetar
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati, osim ovlaštenih predstavnika Naručitelja i ovlašteni predstavnici ponuditelja i zainteresirane osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja u postupku javnog otvaranja ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Dokaz ovlasti ovlaštene osobe Ponuditelja je pisana punomoć, ovlaštenje i sl.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe
Javna nabava obuhvaćena je područjem primjene Direktive 2009/33/EZ Europskog parlamenta i Vijeća (Direktiva o čistim vozilima)

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Alati, biljke ili tehnička oprema
Tražene depozite i jamstva:
Upute za sva jamstva tražena ovom Dokumentacijom o nabavi Sva tražena jamstva iz ove točke Dokumentacije dana u obliku bankovne garancije na poziv mogu biti dostavljena na stranom jeziku izdane od strane banke, međutim u tom slučaju, ponuditelj je dužan priložiti i prijevod na hrvatskom jeziku. Iznos jamstva može biti izražen u valuti različitoj od valute euro. Naručitelj će u tom slučaju, prilikom računanja protuvrijednosti, za valutu koja je predmet konverzije u euro koristiti srednji tečaj Hrvatske narodne banke koji je u primjeni na dan objave ove Dokumentacije o nabavu. U slučaju da valuta koja je predmet konverzije u euro ne kotira na deviznom tečaju u Republici Hrvatskoj, Naručitelj će prilikom računanja protuvrijednosti koristiti tečaj prema listi Izračunatih tečajnih valuta koje ne kotiraju na deviznom tržištu u Republici Hrvatskoj Hrvatske narodne banke koja je u primjeni za mjesec u kojem je dan slanja objave ove Dokumentacije o nabavi. U slučaju podnošenja zajedničke ponude svaki član zajednice gospodarskih subjekta treba dostaviti garanciju za svoj dio jamstva (proporcionalno vrijednosti obveze člana) ili dostaviti jamstvo koje glasi na bilo kojega člana zajednice ponuditelja (garanta), pod uvjetom da svako dostavljeno jamstvo sadrži jasan i nedvosmislen navod da se radi o jamstvu za ponudu zajednice gospodarskih subjekata s navođenjem svih članova zajednice gospodarskih subjekata. Zbroj svih garancija treba odgovarati iznosu jamstva određenom u ovoj Dokumentaciji o nabavi. .JAMSTVO ZA OZBILJNOST PONUDE Gospodarski subjekt je obvezan dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude na iznos 1. Grupa 1.440,00 € 2. Grupa 2.580,00 3. Grupa 720,00 4. Grupa 27.000,00 s rokom valjanosti najmanje jednakom roku valjanosti ponude u obliku bankovne garancije ili novčani polog na račun Naručitelja. Rok važenja jamstva mora biti sukladan roku valjanosti ponude, odnosno ne smije biti kraći od roka valjanosti ponude. Ponuditelj može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude. Naručitelj će jamstvo za ozbiljnost ponude zadržati i naplatiti u slučaju: • odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, • nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladnih navodima u članku 263. stavak 3. Zakon o javnoj nabavi (NN 120/2016 i 114/2022), • neprihvaćanja ispravka računske greške, • dostavljanja neistinitih podataka, • nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora • nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima, ako su traženi u dokumentaciji o nabavi • odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma • ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje okvirnog sporazuma. Jamstvo za ozbiljnost ponude vraća se svim ponuditeljima neposredno nakon završetka postupka javne nabave. Jamstvo za ozbiljnost odabrane ponude biti će vraćeno izabranom ponuditelju nakon što izabrani ponuditelj potpiše okvirni sporazum i dostavi jamstvo za uredno izvršenje okvirnog sporazuma, a najkasnije u roku od 10 dana sukladno čl. 217. ZJN. Ako istekne rok valjanosti ponude naručitelj će tražiti od ponuditelja produženje roka valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude sukladno produženom roku. Novčani polog mora biti evidentiran na računu Naručitelja do isteka roka za dostavu ponuda.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Sva plaćanja naručitelj će izvršiti na poslovni račun odabranog ponuditelja, odnosno podugovaratelja ako je primjenjivo. Plaćanje se vrši na temelju evidencije o izvršenoj usluzi isporuke vode (obrazac: Izvješće o isporučenim količinama vode po domaćinstvima za svaki mjesec) koja je prilog računu. Račun s Izvješćem o isporučenim količinama odabrani ponuditelj treba dostaviti Naručitelju najkasnije do 05. u mjesecu za prethodni mjesec.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: <p>/</p>
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Izravno ili neizravno sudjelovanje u pripremi ovog postupka javne nabave
+ još 8
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Narušavanje tržišnog natjecanja zbog izravnog ili neizravnog sudjelovanja u pripremi ovog postupka nabave

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Vodovod i odvodnja brača i hvara d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 45854645558
Poštanska adresa: Žedno-Drage 41
Poštanski broj: 21400
Mjesto: Supetar
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Jagoda klisović barhanović
E-pošta: info@vodovod-brac.hr 📧
Telefon: +385956311430 021631141 📞
URL: http://vodovod-brac.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Vodoopskrba
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88386 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88386 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje određenog ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava. Pravo na žalbu ima i središnje tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave i nadležno državno odvjetništvo. Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave u pisanom obliku. Žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH. Smatra se da je dostava Državnoj komisiji odnosno stranki žalbenog postupka obavljena na dan kada je žalba zaprimljena na poslužitelju EOJN RH. Žalba se izjavljuje u roku od petnaest dana od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije Žalba se izjavljuje u roku od deset dana od dana: a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno gore navedenim opcijama nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Žalba mora sadržavati najmanje podatke i dokaze navedene u članku 420. Zakon o javnoj nabavi (NN 120/2016, 114/2022 i 48/2026.). U slučaju žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, žalba obvezno sadržava i dokaz da je postupljeno sukladno članku 403.a stavku 1. Zakona.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 121-441879 (2026-06-24)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-16)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 058 000 EUR 💰
Opis
48 000 EUR 💰
86 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
900 000 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-08-06 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Promjena ostalih uvjeta nabave - Promjena oblika jamstva. Naručitelj traži jamstvo u obliku bankovne garancije za dobro izvršenje ugovora ili novčani polog.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-18 📅
Druge dodatne informacije
Promjena oblika jamstva. Naručitelj traži jamstvo u obliku bankovne garancije za dobro izvršenje ugovora ili novčani polog. U troškovniku grupe 3 promijenjen je naslov.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 44956a39-9ce0-47a6-b666-03d65f7a44a9-01
Izvor: OJS 2026/S 137-500458 (2026-07-16)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 058 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 1 075 109 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 48 000 EUR 💰
86 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
900 000 EUR 💰

Dodjela ugovora

1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: KLASA: 400-01/26-04/00011; URBROJ: 2181-11-2-02-06-26-00001 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-25 📅
Naslov: Prijevoz pitke vode općina Bol i općina Nerežišće
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 95 544 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 95 544 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: P-16/2026 - G1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BERICA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 17971252479
Poštanska adresa: Industrijska 24
Poštanski broj: 21400
Mjesto: Nerežišća
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Đani Nigoević
E-pošta: info@berica.hr 📧
Telefon: +385 21637155 📞
URL: https://berica.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 90 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 90 000 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: P-16/2026 - G2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002

3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 889 565 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 889 565 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 1/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0004
Naziv i adresa izvođača
Naziv: DVD Jelsa
Nacionalni registracijski broj: 83866642137
Poštanska adresa: Jelsa 104
Poštanski broj: 21465
Mjesto: Jelsa
Kontaktna točka: Roman Radonić
E-pošta: vatrogasci.jelsa@gmail.com 📧
Telefon: +385 98808503 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Izvor: OJS 2026/S 167-596677 (2026-08-28)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-31)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 058 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 1 131 109 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 48 000 EUR 💰
86 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
900 000 EUR 💰

Dodjela ugovora
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 95 544 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 95 544 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 90 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 90 000 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 56 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 56 000 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 01/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: JURAC, OBRT ZA GRAĐENJE I USLUGE vl. PETAR BEZMALINOVIĆ , SELCA
Nacionalni registracijski broj: 84268473502
Poštanska adresa: JURJA BASARIĆEKA 5
Poštanski broj: 21425
Mjesto: Selca
Kontaktna točka: Petar bezmalinović
E-pošta: jurac.brac@gmail.com 📧
Telefon: +385 915095893 📞
URL: https://jurac.hr/ 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 889 565 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 889 565 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 168-600957 (2026-08-31)