Potrošni dijagnostički medicinski materijal za laboratorij
SPECIJALNA BOLNICA DUGA RESA
potrošni medicinski i dijagnostički materijal za bolnički laboratorij, detaljno opisan troškovnicima- tehničkom specifikacijom
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-06-10. Nabava je objavljena 2026-05-11.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-11 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-05-18 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-06-01 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-22 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-24 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-13 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-14 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-05-11)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Potrošni dijagnostički medicinski materijal za laboratorij
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Medicinski potrošni materijal 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 6
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 6
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Dijagnostička sredstva za aparat SYSMEX XS-1000i
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: opis predmeta nabave detaljno je opisan troškovnikom tehničkom specifikacijom
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Ljekarna Specijalne bolnice za produženo liječenje Duga Resa
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Karlovačka županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-06-24 📅
Trajanje ugovora, okvirnog sporazuma ili dinamičkog sustava nabave
Ovaj ugovor podliježe produljenju ✅
Opis
Opis produljenja: Naručitelj ima potrebu za nabavom kontinuirano, najmanje 6 godina
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Dijagnostički materijal i sredstva za aparat BECKMAN COULTER AU 480
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 48 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Test trake i reagensi
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 22 250 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Reagensi za koagulometar REAGENSI ZA KOAGULOMETAR SYSMEX CA-600
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Reagensi za acidobazni analizator RL
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Reagensi za imonukemijske pretrage COBAS Pro
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 167 450 EUR 💰
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Ljekarna Specijalne bolnice za produženo liječenje
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-06-10 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-06-10 10:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 6
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-06-10 10:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Specijalna bolnica duga resa
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Josef Jeruzalem 7
Poštanski broj: 47250
Mjesto: Duga Resa
Regija: Karlovačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Mirjana Vlašić
E-pošta: mirjana.vlasic@bolnica-dugaresa.hr 📧
Telefon: +385 47819099 📞
URL: http://www.bolnica-dugaresa.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: http://www.bolnica-dugaresa.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/83840 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/83840 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 092-327358 (2026-05-11)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Potrošni dijagnostički medicinski materijal za laboratorij
Referentni broj:
06/26 MV
Kratki opis:
potrošni medicinski i dijagnostički materijal za bolnički laboratorij, detaljno opisan troškovnicima- tehničkom specifikacijom
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Medicinski potrošni materijal 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 6
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 6
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
06/26 MV-1
Naslov: Dijagnostička sredstva za aparat SYSMEX XS-1000i
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: opis predmeta nabave detaljno je opisan troškovnikom tehničkom specifikacijom
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Ljekarna Specijalne bolnice za produženo liječenje Duga Resa
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Karlovačka županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-06-24 📅
Trajanje ugovora, okvirnog sporazuma ili dinamičkog sustava nabave
Ovaj ugovor podliježe produljenju ✅
Opis
Opis produljenja: Naručitelj ima potrebu za nabavom kontinuirano, najmanje 6 godina
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
06/26 MV-2
Naslov: Dijagnostički materijal i sredstva za aparat BECKMAN COULTER AU 480
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 48 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
06/26 MV-3
Naslov: Test trake i reagensi
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 22 250 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
06/26 MV-4
Naslov: Reagensi za koagulometar REAGENSI ZA KOAGULOMETAR SYSMEX CA-600
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
06/26 MV-5
Naslov: Reagensi za acidobazni analizator RL
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
06/26 MV-6
Naslov: Reagensi za imonukemijske pretrage COBAS Pro
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 167 450 EUR 💰
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Ljekarna Specijalne bolnice za produženo liječenje
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-06-10 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-06-10 10:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 6
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-06-10 10:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Predujam isključen, kao i traženje garancije i mjeničnih izjava. Naručitelj će plaćanje izvršiti u roku 60 dana od primitka računa za izvršenu isporuku temeljem Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13, 71/15, 78/15).
Sukladno odredbama Zakona o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18)Naručitelj je obvezan zaprimati račune u elektroničkom obliku (dalje eRačun) s propisanim elementima i prema Naručitelju je obvezno slanje isključivo eRačuna (bez obzira na vrijednost). eRačun treba nasloviti na točan naziv Naručitelja s oznakom broja ugovora o javnoj nabavi.
Plaćanje se vrši na IBAN ponuditelja. Ukoliko ponuditelj daje dio ugovora o javnoj nabavi u podugovor tada će Naručitelj za onaj dio robe koju isporuči podugovaratelj neposredno platiti podugovaratelju.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Specijalna bolnica duga resa
Nacionalni registracijski broj:
92512048276
Poštanska adresa: Josef Jeruzalem 7
Poštanski broj: 47250
Mjesto: Duga Resa
Regija: Karlovačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Mirjana Vlašić
E-pošta: mirjana.vlasic@bolnica-dugaresa.hr 📧
Telefon: +385 47819099 📞
URL: http://www.bolnica-dugaresa.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: http://www.bolnica-dugaresa.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/83840 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/83840 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji i ma ili je imao pravni interes za dobivanje ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnog kršenja subjektivnih prava.
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave u pisanom obliku i dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH
Sustav e-Žalba bez odgode šalje obavijest o zaprimljenoj žalbi strankama žalbenog postupka u njihov siguran elektronički pretinac na poslužitelju EOJN RH te na njihovu adresu elektroničke pošte.
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 092-327358 (2026-05-11)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-05-18)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Opis
20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-05-20 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 6c85cece-7db1-443a-9f22-2f499fe0d3ba-01
Izvor: OJS 2026/S 095-342738 (2026-05-18)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Opis
20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Povodom upita zainteresiranog gospodarskog subjekta Naručitelj prihvaća zahtjev za izmjenom te se mijenja opis stavka 4 troškovnika grupa 6
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-05-20 📅
Druge dodatne informacije
Povodom upita zainteresiranog gospodarskog subjekta za izmjenom stavke 4 grupe 6 Naručitelj je prihvatio zahtjev za dopunom opisa stavke.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 6c85cece-7db1-443a-9f22-2f499fe0d3ba-01
Izvor: OJS 2026/S 095-342738 (2026-05-18)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Opis
20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-06-03 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 6c85cece-7db1-443a-9f22-2f499fe0d3ba-01
Izvor: OJS 2026/S 104-375101 (2026-06-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Opis
20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - u troškovniku grupe 3 ispravlja se greška u pisanju na način da umjesto u dvije kolone stoji "ukupno bez pdv-a za 24 mjeseca" u posljednjoj koloni ispravno stoji "ukupno sa PDV-om za 24 mjeseca".
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-06-03 📅
Druge dodatne informacije
ispravak greške u pisanju u posljednjoj koloni troškovnika grupe 3 gdje treba stajati "ukupno sa PDV-om za 24 mjeseca"
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 6c85cece-7db1-443a-9f22-2f499fe0d3ba-01
Izvor: OJS 2026/S 104-375101 (2026-06-01)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-22)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 243 309 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-30 📅
Naslov: Dijagnostički materijal i sredstva za aparat BECKMAN COULTER AU 480
2️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 47 964 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 47 964 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Beckman Coulter d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Avenija Većeslava Holjevca 40
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Gordana Ćorić
E-pošta: gcoric@beckman.com 📧
Telefon: +385 914899012 📞
URL: https://www.beckmancoulter.com/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 195 345 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 195344.62 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ROCHE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 269A
Kontaktna točka: Loreta Kalauz
E-pošta: loreta.kalauz@roche.com 📧
Telefon: +385 0911319179 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Izvor: OJS 2026/S 140-508654 (2026-07-22)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 243 309 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
02-04-2927/26 za grupu 2
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-30 📅
Naslov: Dijagnostički materijal i sredstva za aparat BECKMAN COULTER AU 480
2️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 47 964 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 47 964 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
IHR08062026-1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Beckman Coulter d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
46191202403
Poštanska adresa: Avenija Većeslava Holjevca 40
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Gordana Ćorić
E-pošta: gcoric@beckman.com 📧
Telefon: +385 914899012 📞
URL: https://www.beckmancoulter.com/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 195 345 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 195344.62 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
14_26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0006
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ROCHE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
18787746778
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 269A
Kontaktna točka: Loreta Kalauz
E-pošta: loreta.kalauz@roche.com 📧
Telefon: +385 0911319179 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Izvor: OJS 2026/S 140-508654 (2026-07-22)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-24)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 243 309 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Dodjela ugovora
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 47 964 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 47 964 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 195 345 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 195344.62 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 142-517037 (2026-07-24)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 243 309 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Dodjela ugovora
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 47 964 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 47 964 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 195 345 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 195344.62 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 142-517037 (2026-07-24)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-13)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 314 501 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
Naslov: Dijagnostička sredstva za aparat SYSMEX XS-1000i
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 20 884 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 20 884 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MES d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Savska Cesta 1
Kontaktna točka: Vana Žunić
E-pošta: mes@meshr.hr 📧
Telefon: +385 13666428 📞
URL: https://meshr.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 47 964 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 47 964 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 22 246 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 22246.60 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDI-LAB d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Aleksandra Hondla 2/9
Kontaktna točka: Livija Radić
E-pošta: javnanabava@medilab.hr 📧
Telefon: +385 12356751 📞
URL: http://medilab.hr/ 🌏
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 7 414 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 7413.60 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 20 648 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 20647.90 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 195 345 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 195344.62 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 156-566091 (2026-08-13)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 314 501 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
02-04-2908/26 za grupu 1
Naslov: Dijagnostička sredstva za aparat SYSMEX XS-1000i
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 20 884 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 20 884 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
10062026_1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MES d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
07701805862
Poštanska adresa: Savska Cesta 1
Kontaktna točka: Vana Žunić
E-pošta: mes@meshr.hr 📧
Telefon: +385 13666428 📞
URL: https://meshr.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 47 964 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 47 964 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 22 246 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 22246.60 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
69-JN-2026/3
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDI-LAB d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
77804145433
Poštanska adresa: Ulica Aleksandra Hondla 2/9
Kontaktna točka: Livija Radić
E-pošta: javnanabava@medilab.hr 📧
Telefon: +385 12356751 📞
URL: http://medilab.hr/ 🌏
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 7 414 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 7413.60 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
69-JN-2026/4
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0004
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 20 648 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 20647.90 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
69-JN-2026/5
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0005
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 195 345 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 195344.62 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 156-566091 (2026-08-13)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 157250.26 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 10 442 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 23 982 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 11123.2 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3706.8 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 10323.95 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 97672.31 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Izvor: OJS 2026/S 157-567550 (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 157250.26 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 900 EUR 💰
48 200 EUR 💰
22 250 EUR 💰
10 000 EUR 💰
21 200 EUR 💰
167 450 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
02-04-2909/26 za grupu 1 CON-0003
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 10 442 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0003
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 23 982 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0002
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 11123.2 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0004
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3706.8 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0005
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 10323.95 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0006
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 97672.31 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Izvor: OJS 2026/S 157-567550 (2026-08-14)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕