Poslužitelji i diskovni sustavi
Ministarstvo financija
Nabava robe sukladno Tehničkoj specifikaciji (Prilog br. 1) i Troškovniku (Prilog br. 2. )
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-07-31. Nabava je objavljena 2026-06-25.
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-25 | Obavijest o javnoj nabavi |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Poslužitelji i diskovni sustavi
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Poslužitelji 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 750 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Cilj strateške nabave: Smanjenje utjecaja na okoliš
Aspekti se odnose na: Tehničke specifikacije
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Ostalo
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Ulica grada Vukovara 70, Grad Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-10-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Produženo proizvođačko jamstvo
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-31 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-31 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Zagreb, Katančićeva 5
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 60 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-07-31 13:00:00.0000000 📅
Mjesto: Zagreb, Katančićeva 5
Dodatne informacije:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Ostali ekonomski ili financijski zahtjevi
Reference na određene isporuke
Tehničari ili tehnička tijela za kontrolu kvalitete
Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Mjere za osiguranje kvalitete
Certifikati neovisnih tijela o standardima osiguranja kvalitete
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo financija
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Katančićeva 5
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Senka Zurak
E-pošta: opci.poslovi@mfin.hr 📧
Telefon: 385 14591166 📞
URL: https://mfin.gov.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://mfin.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Gospodarski i financijski poslovi
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88527 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88527 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 122-442093 (2026-06-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Poslužitelji i diskovni sustavi
Referentni broj:
89/26
Kratki opis:
Nabava robe sukladno Tehničkoj specifikaciji (Prilog br. 1) i Troškovniku (Prilog br. 2. )
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Poslužitelji 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 750 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
89/26
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Nabava robe sukladno Tehničkoj specifikaciji (Prilog br. 1) i Troškovniku (Prilog br. 2. )
Naručitelj ne može prihvatiti isporuku robe koja ne zadovoljava funkcionalne zahtjeve specificirane u Tehničkoj specifikaciji (Prilog br.1.). Naručitelj ne može prihvatiti isporuku rabljene robe već kompletna ponuđena roba mora biti nova i nekorištena.
Ponuditelj je dužan ponuditi instalaciju i integraciju robe sukladno opisu u Tehničkoj specifikaciji (Prilog br.1.)
Ponuditelj je dužan osigurati usklađenost cjelokupnog predmeta nabave s važećim propisima i standardima iz područja informacijske i kibernetičke sigurnosti, u dijelu primjenjivom na predmet nabave.
Prikaži više
Aspekti se odnose na: Tehničke specifikacije
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Ostalo
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Ulica grada Vukovara 70, Grad Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-10-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Produženo proizvođačko jamstvo
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-31 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-31 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Zagreb, Katančićeva 5
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda mogu prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja u postupku javnog otvaranja ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva i ovlašteni predstavnici ponuditelja koji su dostavili svoje ovlaštenje u pisanom obliku.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 60 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-07-31 13:00:00.0000000 📅
Mjesto: Zagreb, Katančićeva 5
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda mogu prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja u postupku javnog otvaranja ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva i ovlašteni predstavnici ponuditelja koji su dostavili svoje ovlaštenje u pisanom obliku.
Prikaži više
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Ostali ekonomski ili financijski zahtjevi
Reference na određene isporuke
Tehničari ili tehnička tijela za kontrolu kvalitete
Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Mjere za osiguranje kvalitete
Certifikati neovisnih tijela o standardima osiguranja kvalitete
Tražene depozite i jamstva:
Gospodarski subjekti koji predaju ponudu obvezni su Naručitelju s ponudom dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u iznosu od 22.500,00 eura.
Jamstvo za ozbiljnost ponude može biti dostavljeno u obliku:
• bankarske garancije ili
• uplatom novčanog pologa u traženom iznosu na račun Naručitelja
Jamstvo za ozbiljnost ponude, bez obzira u kojem obliku je dostavljeno, biti će naplaćeno u sljedećim slučajevima:
- u slučaju odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti
- u slučaju nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenta sukladno članku 263. ZJN 2016
- u slučaju neprihvaćanja ispravka računske greške
- u slučaju dostavljanja neistinitih podataka,
- u slučaju nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora i nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima,
- u slučaju odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi
- u slučaju nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi
Trajanje jamstva za ozbiljnost ponude ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude, tj. ne smije biti kraće od 60 (slovima: šezdeset) dana od dana isteka roka za dostavu ponuda. Ako jamstvo za ozbiljnost ponude ne bude naplaćeno, Naručitelj se obvezuje vratiti ponuditeljima jamstvo za ozbiljnost ponude dostavljeno u fizičkom obliku u roku od 10 (deset) dana od dana od dana izvršnosti odluke o poništenju ili potpisivanja ugovora s odabranim ponuditeljem, odnosno dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora.
Bankarska garancija
Ukoliko se kao jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja bankarska garancija, iz iste mora biti razvidno:
- da je korisnik garancije Ministarstvo financija (uži dio),
- da je predmet nabave - Poslužitelji i diskovni sustavi
- naziv nalogodavca (tj. gospodarskog subjekta po nalogu i za račun kojega se bankarska garancija izdaje)
- da se garant (tj. poslovna banka koja izdaje garanciju) obvezuje bezuvjetno, neopozivo i na prvi pisani poziv korisnika garancije, bez prigovora platiti gore navedeni iznos u slučaju:
- odustajanja ponuditelja od dostavljene ponude u roku njezine valjanosti
- nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016
- neprihvaćanja ispravka računske greške
- u slučaju dostavljanja neistinitih podataka,
- u slučaju nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora i nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima,
- odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi
- nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi
Jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke ponude, u papirnatom obliku.
Novčani polog
Kao jamstvo za ozbiljnost ponude, gospodarski subjekt/ponuditelj može dati i novčani polog u traženom iznosu.
Podaci za uplatu novčanog pologa
Naziv primatelja: Državni proračun Republike Hrvatske
IBAN primatelja: HR 12 1001 0051 8630 00160
SWIFT CODE: NBHRHR2X
Model: HR 64
Poziv na broj: 9725-20157- OIB uplatitelja
Opis plaćanja: Jamstvo za ozbiljnost ponude, Poslužitelji i diskovni sustavi, ev. broj: 89/26
U slučaju da ponuditelj uplaćuje novčani polog, dostavlja dokaz o uplati novčanog pologa koji se prilaže/uvezuje u ponudu. Na temelju dostavljenog dokaza o plaćanju pologa, naručitelj provjerava izvršenje uplate na račun naručitelja.
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u zatvorenoj omotnici na adresu Naručitelja. Na omotnici ponude mora biti naznačeno:
1. naziv i adresa Naručitelja
2. naziv i adresa ponuditelja
3. evidencijski broj nabave
4. naziv predmeta nabave
5. naznaka "dio ponude koji se dostavlja odvojeno – Jamstvo za ozbiljnost ponude "
6. naznaka "ne otvaraj",
sve sukladno odredbi članka 11. Pravilnika o dokumentaciji o nabavi te ponudi u postupcima javne nabave.
Sukladno prethodno navedenom na prednjoj strani omotnice se navodi:
REPUBLIKA HRVATSKA, Ministarstvo financija,
Katančićeva 5, 10000 Zagreb
s naznakom: Poslužitelji i diskovni sustavi
Evidencijski broj nabave : 89/26
„Dio/dijelovi ponude koji se dostavljaju odvojeno od ponude“
„NE OTVARATI“
- na poleđini ili u gornjem lijevom kutu omotnice:
Naziv i adresa ponuditelja/članova zajednice ponuditelja
Ako ponuditelj dostavlja jamstvo za ozbiljnost ponude u papirnatom obliku, ono je važeće samo u izvorniku.
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u roku za dostavu ponuda.
Rok valjanosti jamstva za ozbiljnost ponude mora biti najmanje do isteka roka valjanosti ponude, a gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
U slučaju zajednice gospodarskih subjekata:
U slučaju zajednice gospodarskih subjekata, jamstvo za ozbiljnost ponude može dostaviti jedan član zajednice gospodarskih subjekata za sve ili svaki član zajednice može dostaviti jamstvo za svoj dio jamstva.
Prikaži više
Naručitelj se obvezuje izvršiti plaćanje isporučenih roba koje su predmet ovog otvorenog postupaka javne nabave, sukladno prethodno ovjerenom Zapisniku o primopredaji (obrazac Naručitelja) u roku od najviše 30 (trideset) dana od dana primitka e-računa za isporučene robe.
Predujam je isključen, kao i traženje sredstava osiguranja plaćanja od strane ugovaratelja.
Izdavanje, slanje, zaprimanje i obrada, te plaćanje računa i pratećih isprava izdanih kao rezultat ovog postupka javne nabave podliježe primjeni odredbi Zakona o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi ("Narodne novine" , broj 94/18) i njemu pripadajućih podzakonskih akata.
Naručitelj će neposredno plaćati podugovaratelju za dio ugovora koji je isti izvršio, osim ako ugovaratelj dokaže da su obveze prema podugovaratelju za taj dio ugovora već podmirene. Ugovaratelj mora svom računu ili situaciji priložiti račune ili situacije svojih podugovaratelja koje je prethodno potvrdio.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo financija
Nacionalni registracijski broj:
18683136487
Poštanska adresa: Katančićeva 5
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Senka Zurak
E-pošta: opci.poslovi@mfin.hr 📧
Telefon: 385 14591166 📞
URL: https://mfin.gov.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://mfin.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Gospodarski i financijski poslovi
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88527 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88527 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od:
- petnaest dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- deset dana od dana:
a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 122-442093 (2026-06-25)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕