PLINOENERGETSKA OPREMA PO GRUPAMA
Hep-Plin d.o.o.
PLINOENERGETSKA OPREMA PO GRUPAMA
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-07-27. Nabava je objavljena 2026-06-26.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-26 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-17 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-11 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-26)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Plinoenergetska oprema po grupama
Referentni broj:
Kratki opis: PLINOENERGETSKA OPREMA PO GRUPAMA
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Oprema za plinsku mrežu 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 560 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Pehd materijal
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: PEHD MATERIJAL
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: CARA HADRIJANA 7, OSIJEK
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok na isporučenu robu
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Ormar za plinomjere
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 000 EUR 💰
Opis nabave: ORMAR ZA PLINOMJERE
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Osijek
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Skupina ponuditelja kojoj je dodijeljen ugovor mora imati određeni pravni oblik ✅
Datum otvaranja: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: OSIJEK
Dodatne informacije:
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor: Akt o poslovnoj suradnji.
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju: 60 dana, sukladno čl. 4. Okvirnog sporazuma.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HEP-PLIN d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica cara Hadrijana 7
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Nada Flanjak Rošoci
E-pošta: nada.flanjak@hep.hr 📧
Telefon: +385 993877182 📞
URL: https://hep.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://hep.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Proizvodnja, prijenos i distribucija plina i topline
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88536 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88536 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 122-442611 (2026-06-26)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Plinoenergetska oprema po grupama
Referentni broj:
F4-V-1/26
Kratki opis: PLINOENERGETSKA OPREMA PO GRUPAMA
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Oprema za plinsku mrežu 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 560 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
F4-V-1/26-3
Naslov: Pehd materijal
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: PEHD MATERIJAL
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: CARA HADRIJANA 7, OSIJEK
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok na isporučenu robu
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
F4-V-1/26-4
Naslov: Ormar za plinomjere
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 000 EUR 💰
Opis nabave: ORMAR ZA PLINOMJERE
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Osijek
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
U skladu s člankom 282. stavkom 8. ZJN 2016, pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️ Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Skupina ponuditelja kojoj je dodijeljen ugovor mora imati određeni pravni oblik ✅
Datum otvaranja: 2026-07-27 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: OSIJEK
Dodatne informacije:
U skladu s člankom 282. stavkom 8. ZJN 2016, pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor: Akt o poslovnoj suradnji.
Tražene depozite i jamstva:
Kao jamstvo za ozbiljnosti ponude ponuditelj dostavlja bjanko zadužnicu potvrđenu (solemniziranu) kod javnog bilježnika u skladu sa odredbama Ovršnog zakona, odnosno Pravilnika o obliku i sadržaju bjanko zadužnice (NN 115/2012, 82/2017, 154/2022) ili može dati novčani polog.
U slučaju podnošenja zajedničke ponude jamstvo za ozbiljnost ponude treba sadržavati jasan i nedvosmislen navod o tome tko je ponuditelj. U jamstvu za ozbiljnost ponude trebaju se nalaziti podaci o svim članovima zajednice gospodarskih subjekata bez obzira na to koji od članova zajednice gospodarskih subjekata dostavlja jamstvo u sklopu ponude.
Traženo jamstvo za ozbiljnost ponude koje u ovom trenutku nije moguće slati i primati kao elektronički dokument, zainteresirani gospodarski subjekt u roku za dostavu ponuda, dostavlja Naručitelju u zatvorenoj poštanskoj omotnici na adresu za dostavu ponuda.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
<p>Postupak javne nabave uključuje sklapanje Okvirnog sporazuma o javnoj nabavi za svaku grupu predmeta nabave na razdoblje od 12 mjeseci, s rokom isporuke prema izdanim Narudžbenicama, ne duljim od 60 dana. </p>
<p>Okvirni sporazum o javnoj nabavi sklopit će se u pisanom obliku u skladu s uvjetima određenima u DON-u i odabranom ponudom.</p>
<p>Okvirni sporazum o javnoj nabavi stupa na snagu kada ga potpišu obje ugovorne strane s datumom zadnjeg potpisa, a sklapa se na rok od 12 mjeseci. </p>
<p>Opći uvjeti Okvirnog sporazuma će se temeljiti na Zakonu o obveznim odnosima i ostalim pozitivnim zakonskim propisima Republike Hrvatske. </p>
<p>Izmjena Okvirnog sporazuma o javnoj nabavi tijekom njegova trajanja dozvoljena je sukladno čl. 314. ZJN.</p>
Prikaži više
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HEP-PLIN d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
41317489366
Poštanska adresa: Ulica cara Hadrijana 7
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Nada Flanjak Rošoci
E-pošta: nada.flanjak@hep.hr 📧
Telefon: +385 993877182 📞
URL: https://hep.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://hep.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Proizvodnja, prijenos i distribucija plina i topline
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88536 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88536 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi petnaest (15) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
te u roku od deset (10) dana od dana:
(a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
(b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.“.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 122-442611 (2026-06-26)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 560 000 EUR 💰
Opis
230 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-19 📅
Broj odjeljka:
Nova vrijednost
Tekst:
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: e891f6f6-a519-4551-bc91-cbf04ac3ed11-01
Izvor: OJS 2026/S 137-498444 (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 560 000 EUR 💰
Opis
230 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Izmjena troškovnika za grupu 4, dodane su kolone tip i proizvođač.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-19 📅
Broj odjeljka:
BUYER
Nova vrijednost
Tekst:
Podaci o naručitelju - Izmjena u dijelu popisa gospodarskih subjekata s kojima je naručitelj u sukobu interesa.
Druge dodatne informacije
Ispravak pogreške u troškovniku za grupu 4, dodane su kolone koje se trebaju ispuniti s nazivom "tip" i"proizvođač".
Izmjena u dijelu popisa gospodarskih subjekata s kojima je naručitelj u sukobu interesa.
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: e891f6f6-a519-4551-bc91-cbf04ac3ed11-01
Izvor: OJS 2026/S 137-498444 (2026-07-17)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-11)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 560 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 221 601 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-10 📅
Naslov: Pehd materijal
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 221 601 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 221600.8 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: REUS INŽENJERING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Radnička cesta 27
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marina Šomen
E-pošta: marina.somen@reus.hr 📧
Telefon: +385 989834659 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
2️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Nisu zaprimljene ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti
Identifikacijski broj grupe:
Izvor: OJS 2026/S 154-558056 (2026-08-11)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 560 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 221 601 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Broj ugovora:
SF4-54/26 za grupu 3
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-10 📅
Naslov: Pehd materijal
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 221 601 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 221600.8 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
77/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: REUS INŽENJERING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
81915436265
Poštanska adresa: Radnička cesta 27
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marina Šomen
E-pošta: marina.somen@reus.hr 📧
Telefon: +385 989834659 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
2️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Nisu zaprimljene ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Izvor: OJS 2026/S 154-558056 (2026-08-11)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕