Osiguranje imovine i osoba
Jadrolinija
Predmet nabave su USLUGE NEŽIVOTNOG OSIGURANJA I TO USLUGE OSIGURANJA IMOVINE I OSOBA
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-09-02. Nabava je objavljena 2026-07-31.
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-31 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-18 | Obavijest o javnoj nabavi |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-31)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Osiguranje imovine i osoba
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Osigurateljne usluge 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 220 400 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Mjesto pružanja usluga: sjedište Naručitelja - Jadrolinija, Rijeka, Riva 16
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Primorsko-goranska županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Svota osiguranja po štetnom događaju
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-02 09:45:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-02 09:45:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Sjedište Naručitelja, ured broj26
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-09-02 09:45:00.0000000 📅
Mjesto: Sjedište Naručitelja, ured broj26
Dodatne informacije:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Potrebna dozvola ili članstvo u određenoj organizaciji za ugovore o uslugama
Reference na određene usluge
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Jadrolinija
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Riva 16
Poštanski broj: 51000
Mjesto: Rijeka
Regija: Primorsko-goranska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Jagoda Kolarić Belušić
E-pošta: javna.nabava@jadrolinija.hr 📧
Telefon: +385 51666147 📞
URL: https://www.jadrolinija.hr/hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/92817 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/92817 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Dodatne informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 147-536323 (2026-07-31)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Osiguranje imovine i osoba
Referentni broj:
EVV 157/2026
Kratki opis:
Predmet nabave su USLUGE NEŽIVOTNOG OSIGURANJA I TO USLUGE OSIGURANJA IMOVINE I OSOBA
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Osigurateljne usluge 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 220 400 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
EVV 157/2026
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Predmet nabave je usluga neživotnog:
- osiguranje imovine
- osiguranje izvan ugovorne (javne) odgovornosti
- osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode)
a sve prema Tehničkoj specifikaciji koja je priložena ovoj Dokumentaciji o nabavi kao Prilog 1.
Prikaži više
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Mjesto pružanja usluga: sjedište Naručitelja - Jadrolinija, Rijeka, Riva 16
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Primorsko-goranska županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Svota osiguranja po štetnom događaju
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-02 09:45:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-02 09:45:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Sjedište Naručitelja, ured broj26
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici Ponuditelja i druge osobe.
Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici Ponuditelja.
Ovlašteni predstavnici Ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva neposredno prije javnog otvaranja ponuda.
Zapisnik o otvaranju ponuda Naručitelj će odmah uručiti svim ovlaštenim predstavnicima Ponuditelja nazočnima na javnom otvaranju a ostalim Ponuditeljima zapisnik se dostavlja javnom objavom u EOJN-u.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-09-02 09:45:00.0000000 📅
Mjesto: Sjedište Naručitelja, ured broj26
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici Ponuditelja i druge osobe.
Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici Ponuditelja.
Ovlašteni predstavnici Ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva neposredno prije javnog otvaranja ponuda.
Zapisnik o otvaranju ponuda Naručitelj će odmah uručiti svim ovlaštenim predstavnicima Ponuditelja nazočnima na javnom otvaranju a ostalim Ponuditeljima zapisnik se dostavlja javnom objavom u EOJN-u.
Prikaži više
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Potrebna dozvola ili članstvo u određenoj organizaciji za ugovore o uslugama
Reference na određene usluge
Tražene depozite i jamstva:
5. JAMSTVO ZA OZBILJNOST PONUDE
Ponuditelji su obvezni u ponudi priložiti jamstvo za ozbiljnost ponude – u obliku bankarske garancije (osim ako ponuditelj koristi mogućnost uplate novčanog pologa) koja mora biti neopoziva, bezuvjetna, na "prvi poziv" i "bez prigovora", na iznos od 4.000,00 € (slovima: četiri tisuće eura) s rokom važenja do isteka roka valjanosti ponude.
U bankarskoj garanciji mora biti navedeno sljedeće:
− da je korisnik garancije Jadrolinija, Rijeka,
− da se garant obvezuje bezuvjetno, neopozivo i na prvi pisani poziv korisnika garancije, bez prigovora isplatiti naznačeni iznos u slučaju: odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona, neprihvaćanja ispravka računske greške, odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje Ugovora.
Rok valjanosti bankarske garancije mora biti najmanje do isteka roka valjanosti ponude.
Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, Naručitelj će tražiti od Ponuditelja produženje roka valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude od Ponuditelja koji je odnio najpovoljniju ponudu sukladno tom produženom roku.
Jamstvo za ozbiljnost ponude (bankarska garancija) dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke dostave ponude, u papirnatom obliku.
Ako jamstvo za ozbiljnost ponude ne bude naplaćeno, Naručitelj će vratiti Ponuditeljima izvornik jamstva za ozbiljnost ponude u roku od deset (10) dana od dana potpisivanja Ugovora odnosno dostave jamstva za uredno ispunjenje Ugovora, a presliku jamstva obvezan je pohraniti.
U slučaju Zajednice Ponuditelja, Naručitelj će prihvatiti jamstvo koje glasi na bilo kojega člana Zajednice Ponuditelja (garanta), s time da u jamstvu moraju biti navedeni svi članovi Zajednice Ponuditelja.
Prikaži više
Sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi, Naručitelj kao obveznik javne nabave od 01.07.2019. je u obavezi zaprimati isključivo e-Račun i to isključivo putem informatičkog posrednika FINE ( servisa eRačun za državu).
Plaćanje će se vršiti u četiri (4) jednake rate (obroka) godišnje u roku od šezdeset (60) dana od dana primitka e-Računa za svaki pojedini obrok.
Ako Ponuditelj dio ugovora o javnoj nabavi daje u podugovor, tada za usluge koje će isporučiti podugovaratelj Naručitelj neposredno plaća podugovaratelju, odnosno kako je definirano ovom Dokumentacijom u točki 29. Ponuditelj mora svom računu obvezno priložiti račune svojih podugovaratelja koje je prethodno potvrdio.
Avansno plaćanje je isključeno, kao i traženje garancija i mjeničnih izjava.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Imovinom subjekta upravlja stečajni upravitelj
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
+ još 9
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Stečaj
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Stečaj
Imovinom subjekta upravlja stečajni upravitelj
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Jadrolinija
Nacionalni registracijski broj:
38453148181
Poštanska adresa: Riva 16
Poštanski broj: 51000
Mjesto: Rijeka
Regija: Primorsko-goranska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Jagoda Kolarić Belušić
E-pošta: javna.nabava@jadrolinija.hr 📧
Telefon: +385 51666147 📞
URL: https://www.jadrolinija.hr/hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/92817 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/92817 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Dodatne informacije
Sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi, Naručitelj kao obveznik javne nabave od 01.07.2019. je u obavezi zaprimati isključivo e-Račun i to isključivo putem informatičkog posrednika FINE ( servisa eRačun za državu).
Plaćanje će se vršiti u četiri (4) jednake rate (obroka) godišnje u roku od šezdeset (60) dana od dana primitka e-Računa za svaki pojedini obrok.
Ako Ponuditelj dio ugovora o javnoj nabavi daje u podugovor, tada za usluge koje će isporučiti podugovaratelj Naručitelj neposredno plaća podugovaratelju, odnosno kako je definirano ovom Dokumentacijom u točki 29. Ponuditelj mora svom računu obvezno priložiti račune svojih podugovaratelja koje je prethodno potvrdio.
Avansno plaćanje je isključeno, kao i traženje garancija i mjeničnih izjava.
Plaćanje kompenzacijom je moguće, ali uz jasnu naznaku što se sa čime kompenzira. U slučaju kompenzacije dospjele premije sa isplatom štete, ponuditelj/osiguratelj je dužan na Izjavi o prijeboju navesti broj štete radi lakšeg financijskog praćenja kod naručitelja.
Ponuditelj ne može zahtijevati promjenu dinamike plaćanja, niti uvjetovati isplatu osigurnine plaćanjem premije osiguranja prije ovdje propisanih rokova dospijeća premije osiguranja. U slučaju slanja opomena odabrani ponuditelj nema pravo na naplatu troškova opomena.
Prikaži više
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od:
- petnaest dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- deset dana od dana:
a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 147-536323 (2026-07-31)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-18)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 220 400 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-20 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 48d662d1-432f-45da-8d81-443e4bd79c81-01
Izvor: OJS 2026/S 159-572973 (2026-08-18)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 220 400 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Nakon upita zainteresiranog gospodarskog subjekta Naručitelj nadodaje dokument "povijest šteta u zadnjih 5 godina"
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-20 📅
Druge dodatne informacije
Nakon upita zainteresiranog gospodarskog subjekta Naručitelj nadodaje dokument "povijest šteta u zadnjih 5 godina"
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 48d662d1-432f-45da-8d81-443e4bd79c81-01
Izvor: OJS 2026/S 159-572973 (2026-08-18)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Financijske i osigurateljne usluge (6 nove nabave)