Opskrba električnom energijom sa otkupom viškova električne energije za Bazenski kompleks u Velikom Korenovu - TERME BJELOVAR - okvirni sporazum na 2 godine s jednim gospodarskim subjektom
TERME BJELOVAR d.o.o.
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava robe, odnosno opskrba električnom energijom Naručitelja kao povlaštenog kupca, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji za nadmetanje.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-08-17. Nabava je objavljena 2026-07-14.
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-14 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-17 | Obavijest o javnoj nabavi |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-14)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Opskrba električnom energijom sa otkupom viškova električne energije za Bazenski kompleks u Velikom Korenovu - TERME BJELOVAR - okvirni sporazum na 2 godine s jednim gospodarskim subjektom
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Električna energija 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 700 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Dodatne informacije:
Cilj strateške nabave: Smanjenje utjecaja na okoliš
Aspekti se odnose na: Kriterij za odabir ponude
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Ublažavanje klimatskih promjena
Socijalni cilj koji se promiče: Pristupačnost za sve
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja: Bjelovarsko-bilogorska županija 🏙️
Trajanje
Datum početka: 2026-11-01 📅
Datum završetka: 2028-11-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Količina energije iz obnovljivih izvora
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Bjelovar, Trg Eugena Kvaternika 2, 43000 Bjelovar (za Terme Bjelovar d.o.o.) II. kat zgrade Gradske uprave Grada Bjelovara, soba br. 45.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: TERME BJELOVAR d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Trg Eugena Kvaternika 2
Poštanski broj: 43000
Mjesto: Bjelovar
Regija: Bjelovarsko-bilogorska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Lidija Janći
E-pošta: ljanci@bjelovar.hr 📧
Telefon: +385 43622097 📞
URL: https://termebjelovar.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Rekreacija, kultura i religija
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/90399 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/90399 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 135-493596 (2026-07-14)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Opskrba električnom energijom sa otkupom viškova električne energije za Bazenski kompleks u Velikom Korenovu - TERME BJELOVAR - okvirni sporazum na 2 godine s jednim gospodarskim subjektom
Referentni broj:
2/Ro-26
Kratki opis:
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava robe, odnosno opskrba električnom energijom Naručitelja kao povlaštenog kupca, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji za nadmetanje.
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Električna energija 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 700 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
2/Ro-26
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Okvirni sporazum na 2 godine s jednim gospodarskim subjektom.
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava robe, odnosno opskrba električnom energijom Naručitelja kao povlaštenog kupca, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji za nadmetanje.
Prikaži više
Naručitelj, na lokaciji za koju se provodi predmetna nabava opskrbe električnom energijom, posjeduje i koristi sunčanu elektranu za vlastitu proizvodnju električne energije (priključne snage 499 kW, procijenjene godišnje predaje električne energije u mrežu od 250 MWh). Sukladno tome, dio potreba za električnom energijom podmiruje se iz vlastite proizvodnje, dok će se preostale količine osiguravati iz ugovorene opskrbe. Opskrbljivač mora uzeti u obzir navedenu okolnost pri planiranju i obračunu opskrbe, uključujući eventualne viškove električne energije koji se predaju u mrežu, ako je primjenjivo.
Ponuditelj je dužan uz ponudu dostaviti Prilog 4. Izjavu o načinu obračuna preuzete proizvedene električne energije, a u kojem navodi način izračuna (formule).
Obračunsko mjerno mjesto br. 0600036041, na lokaciji Veliko Korenovo bb, bazenski kompleks Wellovar, u trenutku pokretanja ovog postupka javne nabave još uvijek nije aktivno (objekt je u izgradnji i tek treba biti spojen na distribucijsku mrežu). Iako na predmetnoj lokaciji trenutačno postoji potrošnja putem privremenog (gradilišnog) priključka, povijesni mjerni podaci tog priključka ne odražavaju budući profil potrošnje trajnog objekta.
Opskrbljivači će ponudu dati isključivo na temelju planiranih (procijenjenih) količina navedenih u troškovniku, s obzirom na to da je predmetno trajno obračunsko mjerno mjesto novo i neaktivno. Postojeća potrošnja putem privremenog (gradilišnog) priključka ne odražava budući profil potrošnje i ne uzima se u obzir za izradu ponude.
U slučaju potrebe za uključenjem dodatnih obračunskih mjernih mjesta (OMM) unutar istog kompleksa/lokacije tijekom trajanja ugovora, Naručitelj i odabrani Ponuditelj će sukladno odredbama Zakona o javnoj nabavi sklopiti dodatak ugovoru pod istim komercijalnim uvjetima (jediničnim cijenama) iz ove nabave, ili će se provesti zaseban postupak nabave.
Prikaži više
Aspekti se odnose na: Kriterij za odabir ponude
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Ublažavanje klimatskih promjena
Socijalni cilj koji se promiče: Pristupačnost za sve
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Bazenski kompleks Wellovar, Veliko Korenovo BB, 43000 Veliko Korenovo - Terme Bjelovar d.o.o.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Bjelovarsko-bilogorska županija 🏙️
Trajanje
Datum početka: 2026-11-01 📅
Datum završetka: 2028-11-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Količina energije iz obnovljivih izvora
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Bjelovar, Trg Eugena Kvaternika 2, 43000 Bjelovar (za Terme Bjelovar d.o.o.) II. kat zgrade Gradske uprave Grada Bjelovara, soba br. 45.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Sukladno članku 282. stavak 8. Zakona o javnoj nabavi, pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju članovima stručnog povjerenstva predati svoje pisano ovlaštenje neposredno prije javnog otvaranja ponuda te im predočiti identifikacijski dokument. Ovlaštenje mora biti potpisano od strane ovlaštene osobe ponuditelja, a ukoliko je ovlaštena osoba na otvaranju ponuda, dužna je umjesto ovlaštenja donijeti kopiju rješenja o registraciji / obrtnicu i kopiju identifikacijskog dokumenta te iste predati prisutnim članovima stručnog povjerenstva.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-08-17 12:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Grad Bjelovar, Trg Eugena Kvaternika 2, 43000 Bjelovar (za Terme Bjelovar d.o.o.)
II. kat zgrade Gradske uprave Grada Bjelovara, soba br. 45.
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Sukladno članku 282. stavak 8. Zakona o javnoj nabavi, pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju članovima stručnog povjerenstva predati svoje pisano ovlaštenje neposredno prije javnog otvaranja ponuda te im predočiti identifikacijski dokument. Ovlaštenje mora biti potpisano od strane ovlaštene osobe ponuditelja, a ukoliko je ovlaštena osoba na otvaranju ponuda, dužna je umjesto ovlaštenja donijeti kopiju rješenja o registraciji / obrtnicu i kopiju identifikacijskog dokumenta te iste predati prisutnim članovima stručnog povjerenstva.
Prikaži više
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Tražene depozite i jamstva:
Gospodarski subjekt je obvezan u ponudi dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije, bjanko zadužnice ili novčanog pologa.
U bankarskoj garanciji mora biti navedeno sljedeće:
• Da je korisnik garancije Terme Bjelovar d.o.o., Trg Eugena Kvaternika 2, 43 000 Bjelovar, OIB: 99555369979
• Da je Nalogodavac gospodarski subjekt koji podnosi ponudu (u slučaju ponude zajednice gospodarskih subjekata nalogodavac mogu biti svi članovi ili nalogodavac može biti jedan od članova zajednice gospodarskih subjekata koji daje bankarsku garanciju u ime ove zajednice gospodarskih subjekata i u garanciji moraju biti navedeni svi članovi zajednice gospodarskih subjekata).
• Ovom garancijom Banka se obvezuje da će Korisniku garancije neopozivo, bezuvjetno, na prvi pisani poziv i bez prava prigovora isplatiti jamčeni iznos na temelju pisanog zahtjeva Korisnika garancije u kojem će stajati da Nalogodavac krši svoju obvezu ili obveze i na koji način, a u slučaju:
- odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti;
- nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN;
- neprihvaćanja ispravka računske greške;
- dostavljanja neistinitih podataka;
- nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora;
- nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima, ako su traženi u dokumentaciji u nabavi;
- odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma;
- nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma ako okvirni sporazum obvezuje na sklapanje i izvršenje.
NAPOMENA: U tekstu bankarske garancije obavezno je taksativno navesti sve slučajeve popisane prethodno za koje se izdaje jamstvo. Za naplatu jamstva za ozbiljnost ponude dovoljno je da se u odnosu na ponuditelja ostvari jedan (bilo koji) od prethodno navedenih uvjeta. Rok valjanosti bankarske garancije mora biti najmanje do isteka roka valjanosti ponude, a gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
Zajednica gospodarskih subjekata dostavlja jednu bankarsku garanciju u ime cijele zajednice gospodarskih subjekata ili uz ispunjavanje prethodno navedenih uvjeta može dostaviti više bankarskih garancija čiji zbroj mora odgovarati traženom iznosu jamstva za ozbiljnost ponude.
Iznos jamstva je 20.000,00 eura (slovima: dvadesettisućaeura).
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke ponude, u papirnatom obliku. Jamstvo ne smije biti ni na koji način oštećeno (bušenjem, klamanjem i sl.), a što se ne odnosi na uvezivanje od strane javnog bilježnika ili ovlaštenog sudskog tumača. Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, Naručitelj obvezan je prije donošenja odluke o odabiru zatražiti produženje roka valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude od Ponuditelja koji je podnio ekonomski najpovoljniju ponudu u primjernom roku ne kraćem od 5 dana. U slučaju isteka roka valjanosti jamstva za ozbiljnost ponude prije dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora, Naručitelj će tražiti njegovo produljenje.
Naručitelj je obvezan vratiti ponuditeljima jamstvo za ozbiljnost ponude u roku od deset dana od dana potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, odnosno dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora o javnoj nabavi, a presliku jamstva obvezan je pohraniti.
Umjesto dostavljanja jamstva u obliku bankarske garancije ponuditelj ima mogućnost dostaviti bjanko zadužnicu koja pokriva iznos jamstva od 20.000,00 eura (slovima: dvadesettisućaeura).
Umjesto dostavljanja jamstva za ozbiljnost ponude u obliku bakarske garancije ili bjanko zadužnice, ponuditelj ima mogućnost dati novčani polog u traženom iznosu visine jamstva i to na račun Naručitelja, IBAN: HR7824020061100968412, model HR00, poziv na broj OIB/nacionalni identifikacijski broj uplatitelja. Pod svrhom plaćanja potrebno je navesti da se radi o jamstvu za ozbiljnost ponude i navesti evidencijski broj nabave. Polog mora biti evidentiran na računu Naručitelja najkasnije u roku određenom za dostavu ovog jamstva.
Polog mora biti evidentiran na računu Naručitelja u trenutku isteka roka za dostavu ponuda.
Prikaži više
Plaćanje se vrši temeljem mjesečnog eRačuna za izvršenu isporuku u prethodnom mjesecu, doznakom na poslovni račun odabranog Ponuditelja, člana zajednice ponuditelja, odnosno podugovaratelja, u roku do 30 dana od dana zaprimanja računa.
Predujam isključen, kao i traženje sredstava osiguranja plaćanja.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: TERME BJELOVAR d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
99555369979
Poštanska adresa: Trg Eugena Kvaternika 2
Poštanski broj: 43000
Mjesto: Bjelovar
Regija: Bjelovarsko-bilogorska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Lidija Janći
E-pošta: ljanci@bjelovar.hr 📧
Telefon: +385 43622097 📞
URL: https://termebjelovar.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Rekreacija, kultura i religija
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/90399 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/90399 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od:
- petnaest dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- deset dana od dana:
a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 135-493596 (2026-07-14)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 700 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-19 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: f8f3634f-2e6c-470a-9213-f7e15fa6c093-01
Izvor: OJS 2026/S 137-501243 (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 700 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj je izmijenio tekst dokumenta Prilog 3. sukladno izmjeni Uredbe Vijeća EU broj 2026/506 te učitao dokument Prilog 3 - Izjava o nepostojanju okolnosti za zabranu dodjele ugovora - Izmjena 1.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-19 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Promjena ostalih uvjeta nabave - Naručitelj je izmijenio Upute za ponuditelje odredbu 4.3.2. Jamstvo za uredno ispunjenje ugovora na temelju okvirnog sporazuma te odredbe čl. 8. Prijedloga okvirnog sporazuma te učitao dokument Prilog 6 - Prijedlog okvirnog sporazuma - Izmjena 1.
Prikaži više
Naručitelj je izmijenio tekst dokumenta Prilog 3. sukladno izmjeni Uredbe Vijeća EU broj 2026/506 te učitao dokument Prilog 3 - Izjava o nepostojanju okolnosti za zabranu dodjele ugovora - Izmjena 1.
Sukladno upitu zainteresiranog gospodarskog subjekta Naručitelj je izmijenio Upute za ponuditelje odredbu 4.3.2. Jamstvo za uredno ispunjenje ugovora na temelju okvirnog sporazuma te odredbe čl. 8. Prijedloga okvirnog sporazuma te učitao dokument Prilog 6 - Prijedlog okvirnog sporazuma - Izmjena 1 (pogrešan tekst je prekrižen, a važeći je označen crvenom bojom). Naručitelj je propisao da Ugovaratelj dostavlja jamstvo za uredno ispunjenje ugovora temeljem okvirnog sporazuma, a ne jamstvo za uredno ispunjenje okvirnog sporazuma, kako je bilo navedeno.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: f8f3634f-2e6c-470a-9213-f7e15fa6c093-01
Izvor: OJS 2026/S 137-501243 (2026-07-17)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕