Oprema za dječja igrališta
Unikom d.o.o.
Predmet nabave su dječja igrališta podijeljeno u 4 grupe.
RokDeadline 2026-09-18
Tko? Što?- • Vrtuljci, ljuljačke, streljane i ostali predmeti za razonodu u lunaparku › Oprema za dječja igrališta
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Obavijest o javnoj nabavi |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Oprema za dječja igrališta
Referentni broj:
Kratki opis: Predmet nabave su dječja igrališta podijeljeno u 4 grupe.
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Oprema za dječja igrališta 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 142 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 4
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 4
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa 1 - Dječje igralište Brijest
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Dječje igralište na Brijestu u Osijeku
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-10-19 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 80
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 20
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa 2 - Dječje igralište Sarvaš
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 45 000 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa 3 - Dječje igralište J. Kozarca
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 25 000 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa 4 - Razna dječja igrališta
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 51 000 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Ružina ulica 11a, 31000 Osijek
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Mjesto: Ružina ulica 11a, 31000 Osijek
Dodatne informacije:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Certifikati neovisnih tijela o standardima osiguranja kvalitete
Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: UNIKOM d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ružina ulica 11a
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Katić
E-pošta: nabava@unikom.hr 📧
Telefon: +385 374239 📞
URL: https://unikom.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://unikom.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Stanovanje i prateći sadržaji
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/95454 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/95454 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 167-598694 (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Oprema za dječja igrališta
Referentni broj:
MV-43/26
Kratki opis: Predmet nabave su dječja igrališta podijeljeno u 4 grupe.
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Oprema za dječja igrališta 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 142 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 4
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 4
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
MV-43/26-1
Naslov: Grupa 1 - Dječje igralište Brijest
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na dječjem igralištu na Brijestu u Osijeku, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Dječje igralište na Brijestu u Osijeku
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-10-19 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 80
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 20
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
MV-43/26-2
Naslov: Grupa 2 - Dječje igralište Sarvaš
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 45 000 EUR 💰
Opis nabave:
Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na dječjem igralištu u Sarvašu, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Dječje igralište u Sarvašu
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
MV-43/26-3
Naslov: Grupa 3 - Dječje igralište J. Kozarca
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 25 000 EUR 💰
Opis nabave:
Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na dječjem igralištu u naselju J. Kozarca u u Osijeku, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Dječje igralište u naselju J. Kozarca u Osijeku
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
MV-43/26-4
Naslov: Grupa 4 - Razna dječja igrališta
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 51 000 EUR 💰
Opis nabave:
Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na različitim igralištima na području grada Osijeka, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Razna dječja igrališta u Osijeku
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Ružina ulica 11a, 31000 Osijek
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Ovlašteni predstavnici predaju svoje ovlasti neposredno prije javnog otvaranja ponuda.
Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi Stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Mjesto: Ružina ulica 11a, 31000 Osijek
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Ovlašteni predstavnici predaju svoje ovlasti neposredno prije javnog otvaranja ponuda.
Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi Stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Prikaži više
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Certifikati neovisnih tijela o standardima osiguranja kvalitete
Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Tražene depozite i jamstva:
Gospodarski subjekt je uz ponudu dužan dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u jednom od navedenih oblika:
• bjanko zadužnica ili zadužnica potvrđena od javnog bilježnika u skladu s odredbama Ovršnog zakona te popunjena sukladno Pravilniku o obliku i sadržaju bjanko zadužnice (NN 115/12)
Prikaži više
Naručitelj prihvaća e-račun. Ponuditelj je obvezan od 1.7.2019. sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi prema Naručitelju poslati isključivo eRačun. Naručitelj se obvezuje platiti temeljem ispostavljenog i ovjerenog računa na IBAN ugovaratelja/ člana zajednice gospodarskih subjekata/podugovaratelja, u roku od 60 dana. Sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi naručitelji su obvezni zaprimati i obrađivati te izvršiti plaćanje elektroničkih računa i pratećih isprava izdanih sukladno europskoj normi. Plaćanje po predujmu je isključeno.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: UNIKOM d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
07507345484
Poštanska adresa: Ružina ulica 11a
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Katić
E-pošta: nabava@unikom.hr 📧
Telefon: +385 374239 📞
URL: https://unikom.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://unikom.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Stanovanje i prateći sadržaji
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/95454 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/95454 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od:
- petnaest dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- deset dana od dana:
a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 167-598694 (2026-08-28)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕