Obloge i ostomijska pomagala

KB Dubrava

Predmet ovog postupka javne nabave je nabava obloga i ostomijskih pomagala za potrebe KB Dubrava, a sve sukladno Troškovniku koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-05-25. Nabava je objavljena 2026-04-17.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-04-17 Obavijest o javnoj nabavi
2026-08-20 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2026-04-17)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Obloge i ostomijska pomagala
Referentni broj: 4.3.
Kratki opis:
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava obloga i ostomijskih pomagala za potrebe KB Dubrava, a sve sukladno Troškovniku koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Medicinski potrošni materijal 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 540 250 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 15
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 15

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-1
Naslov: GRUPA 1: Obloge i ostomijska pomagala 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 1
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: KB Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6, 10000 Zagreb.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-06-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-2
Naslov: GRUPA 2: Obloge i ostomijska pomagala 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 101 200 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-3
Naslov: GRUPA 3: Obloge i ostomijska pomagala 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 30 800 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 3
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-4
Naslov: GRUPA 4: Obloge i ostomijska pomagala 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 234 000 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 4
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-5
Naslov: GRUPA 5: Obloge i ostomijska pomagala 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8 950 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 5
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-6
Naslov: GRUPA 6: Obloge i ostomijska pomagala 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 52 300 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 6
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-7
Naslov: GRUPA 7: Obloge i ostomijska pomagala 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 12 150 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 7
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

8️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-8
Naslov: GRUPA 8: Obloge i ostomijska pomagala 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 900 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 8
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008

9️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-9
Naslov: GRUPA 9: Obloge i ostomijska pomagala 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 300 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 9
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-10
Naslov: GRUPA 10: Obloge i ostomijska pomagala 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 500 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-11
Naslov: GRUPA 11: Obloge i ostomijska pomagala 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 500 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 11
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-12
Naslov: GRUPA 12: Obloge i ostomijska pomagala 12
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 42 550 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 12
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-13
Naslov: GRUPA 13: Obloge i ostomijska pomagala 13
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8 700 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 13
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-14
Naslov: GRUPA 14: Obloge i ostomijska pomagala 14
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 650 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 14
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 4.3.-15
Naslov: GRUPA 15: Obloge i ostomijska pomagala 15
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 13 750 EUR 💰
Opis nabave: Obloge i ostomijska pomagala 15
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0015

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-05-25 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-05-25 09:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-05-25 09:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Certifikati instituta za kontrolu kvalitete
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Isporučitelj se obvezuje za isporučenu robu ispostaviti e-računu u skladu s ugovorenim jediničnim cijenama, a Naručitelj je dužan istu platiti u roku od 60 dana od dana uredno zaprimljenog e-računa.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: KB Dubrava
Nacionalni registracijski broj: 32206148371
Poštanska adresa: Avenija Gojka Šuška 6
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Natalija Ivičinec, mag. oec.
E-pošta: nivicinec@kbd.hr 📧
Telefon: +385 12903422 📞
URL: https://www.kbd.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.kbd.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/81429 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/81429 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 077-270788 (2026-04-17)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-20)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 540 250 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 540746.93 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17 000 EUR 💰
101 200 EUR 💰
30 800 EUR 💰
234 000 EUR 💰
8 950 EUR 💰
52 300 EUR 💰
12 150 EUR 💰
4 900 EUR 💰
1 300 EUR 💰
6 500 EUR 💰
4 500 EUR 💰
42 550 EUR 💰
8 700 EUR 💰
1 650 EUR 💰
13 750 EUR 💰

Dodjela ugovora

1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: N-527/2026 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-19 📅
Naslov: GRUPA 1: Obloge i ostomijska pomagala 1
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 16927.3 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: 2026/154_1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: OKTAL PHARMA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 30750621355
Poštanska adresa: Utinjska ulica 40
Poštanski broj: 10020
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Sonja Lončar
E-pošta: tenderi@oktal-pharma.hr 📧
Telefon: +385 16596824 📞
URL: https://www.oktal-pharma.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 101136.8 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: SM 016-2-JN/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: STOMA MEDICAL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 90237326620
Poštanska adresa: Ulica Frana Folnegovića 1c
Poštanski broj: 10000
Kontaktna točka: Anja Begović
E-pošta: stomam@stoma-medical.hr 📧
Telefon: +385 15508999 📞
URL: https://www.stoma-medical.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje

3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 30838.2 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 10-26-264
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDIKA, d.d.
Nacionalni registracijski broj: 94818858923
Poštanska adresa: Capraška ulica 1
Kontaktna točka: Ana Marinović
E-pošta: javna.nabava@medika.hr 📧
Telefon: +385 2412651 📞
URL: https://www.medika.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište

4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 233831.8 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: P9-2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0004
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ROZI STEP d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 49802235217
Poštanska adresa: Jurkovićeva ulica 21
Kontaktna točka: Sanja Radaković
E-pošta: regulatory@rozi-step.hr 📧
Telefon: +385 12442051 📞
URL: https://www.rozi-step.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo

5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 6032.8 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 13/2026-Gr.5
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0005
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PAUL HARTMANN d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 04277465297
Poštanska adresa: Karlovačka cesta 4 f
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Katarina Baslin Repec
E-pošta: katarina.baslinrepec@hartmann.info 📧
Telefon: +385 14812844 📞

6️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 52 270 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: P10-2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0006

7️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 16 435 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 686/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0007
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 04492664153
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏

8️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5400.75 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 13/2026-Gr.8
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0008

9️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1 300 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 28/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0009
Naziv i adresa izvođača
Naziv: LENTISMED d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 28266513679
Poštanska adresa: Slavonska avenija 26
Kontaktna točka: Robert Franjkovic
E-pošta: lentismed@lentismed.com 📧
Telefon: +385 15584259 📞
URL: http://lentismed.com 🌏

1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 6475.09 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: SM 016-10-JN/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 418 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 2405-11
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0011
Naziv i adresa izvođača
Naziv: LOHMANN & RAUSCHER d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 65605433360
Poštanska adresa: Jakuševečka ulica 1e
Poštanski broj: 10010
Kontaktna točka: Anja Zergollern
E-pošta: anja.zergollern@hr.lrmed.com 📧
Telefon: +385 12021933 📞
URL: https://lohmann-rauscher.com 🌏

1️⃣2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 42515.9 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 37/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0012
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICLINE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 00747792357
Poštanska adresa: Vinogradska 217
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Kontaktna točka: Lidija Lešnjaković
E-pošta: javna.nabava@medicline.hr 📧
Telefon: +385 959997777 📞
URL: https://medicline.hr 🌏

1️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 8693.79 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 29/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1

1️⃣5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0015
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 14471.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 2026/154_2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0015
Izvor: OJS 2026/S 161-580792 (2026-08-20)