Nabava posebnog HW za potrebe DGU

Državna geodetska uprava

Nabava posebnog hardvera za potrebe DGU

Rok

Deadline 2026-09-04

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-08-04 Obavijest o javnoj nabavi
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-04)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava posebnog HW za potrebe DGU
Referentni broj: 25/26 EV-V
Kratki opis: Nabava posebnog hardvera za potrebe DGU
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Računarska oprema i potrepštine 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 360 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 11
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 11

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-1
Naslov: Produljenje jamstva Dell poslužitelja
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: Produljenje jamstva Dell poslužitelja sukladno tehničkim specifikacijama
Dodatne informacije:
Ukoliko se tehničke specifikacije formuliraju sukladno članku 209. Zakona o javnoj nabavi, svaka takva uputa/zahtjev je popraćena izrazom „ili jednakovrijedno“ te su ponuditelji slobodni nuditi jednakovrijedna rješenja. Ukoliko se tehničke specifikacije formuliraju u obliku izvedbenih ili funkcionalnih zahtjeva, koji mogu uključivati karakteristike koje se odnose na zaštitu okoliša (pod uvjetom da su parametri dovoljno precizni kako bi ponuditelji mogli odrediti predmet nabave, a naručitelji dodijeliti ugovor), naručitelj neće odbiti ponudu za radove, robu ili usluge koji odgovaraju nacionalnoj normi kojom se prihvaća europska norma, europskom tehničkom odobrenju, zajedničkoj tehničkoj specifikaciji, međunarodnoj normi ili tehničkom referentnom sustavu koji je utvrdilo europsko normizacijsko tijelo, ako se te specifikacije odnose na izvedbene ili funkcionalne zahtjeve koje je naručitelj propisao. U tom slučaju ponuditelj mora u ponudi na zadovoljavajući način naručitelju, bilo kojim prikladnim sredstvom što uključuje i sredstva dokazivanja iz članka 213. Zakona o javnoj nabavi, dokazati da radovi, roba ili usluge koji odgovaraju normi udovoljavaju izvedbenim ili funkcionalnim zahtjevima naručitelja. Ukoliko se tehničke specifikacije formuliraju upućivanjem na tehničke specifikacije i uz uvažavanje sljedećeg redoslijeda prioriteta, na nacionalne norme kojima su prihvaćene europske norme, europska tehnička odobrenja, zajedničke tehničke specifikacije, međunarodne norme, druge tehničke referentne sustave koje su utvrdila europska normizacijska tijela, ili ako bilo koji od prethodnih ne postoji, na nacionalne norme, nacionalna tehnička odobrenja ili nacionalne tehničke specifikacije koje se odnose na projektiranje, izračun i izvođenje radova te uporabu robe, svako upućivanje je popraćeno izrazom »ili jednakovrijedno« U tom slučaju, naručitelj neće odbiti ponudu zbog toga što ponuđeni radovi, roba ili usluge nisu u skladu s tehničkim specifikacijama na koje je uputio, ako ponuditelj u ponudi na zadovoljavajući način naručitelju dokaže, bilo kojim prikladnim sredstvom što uključuje i sredstva dokazivanja iz članka 213. Zakona o javnoj nabavi, da rješenja koja predlaže na jednakovrijedan način zadovoljavaju zahtjeve definirane tehničkim specifikacijama. Kriteriji za ocjenu jednakovrijednosti predmeta nabave Ukoliko u troškovniku ili tehničkim specifikacijama postoji dodatak "ili jednakovrijedno" i ako gospodarski subjekt nudi jednakovrijedan rad, robu ili uslugu mora na za to predviđenim mjestima troškovnika ili tehničke specifikacije, prema odgovarajućim stavkama, navesti podatke o proizvođaču i tipu jednakovrijednog robe koji nudi te ako se to traži, i ostale podatke koji se odnose na taj rad, robu ili uslugu. Ovisno o radu, robi ili usluzi, kao dokument jednakovrijednosti, gospodarski subjekt mora dostaviti dokazno sredstvo o sukladnosti ponuđenog proizvoda sa zahtjevima ili kriterijima utvrđenima u troškovniku ili tehničkim specifikacijama (izvješće o testiranju od tijela za ocjenu sukladnosti ili potvrdu koju izdaje takvo tijelo, odnosno, tehničku dokumentaciju proizvođača), odnosno, ponuditelj je dužan u ponudi na zadovoljavajući način naručitelju dokazati, bilo kojim prikladnim sredstvom, što uključuje i sredstva dokazivanja iz članka 213. Zakona o javnoj nabavi, da rad, roba ili usluga koju nudi na jednakovrijedan način zadovoljavaju zahtjeve definirane tehničkim specifikacijama. Naručitelj neće odbiti ponudu zbog toga što ponuđeni radovi, roba ili usluge nisu u skladu s tehničkim specifikacijama na koje je uputio, ako ponuditelj u ponudi na zadovoljavajući način naručitelju dokaže, bilo kojim prikladnim sredstvom, da roba koju nudi na jednakovrijedan način zadovoljavaju zahtjeve definirane tehničkim specifikacijama.
Prikaži više
Cilj strateške nabave: Smanjenje utjecaja na okoliš
Aspekti se odnose na: Kriterij za odabir ponude, Tehničke specifikacije
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Ublažavanje klimatskih promjena
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Državna geodetska uprava, Središnji ured, Gruška 20, Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 45 dana
Trajanje
Datum početka: 2026-09-30 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstvo
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-2
Naslov: Produljenje jamstva Lenovo poslužitelja
Opis nabave: Produljenje jamstva Lenovo poslužitelja sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-3
Naslov: Produljenje jamstva HPE poslužitelja
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 000 EUR 💰
Opis nabave: Produljenje jamstva HPE poslužitelja sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-4
Naslov: Produljenje jamstva HPE MSA storage sustava
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 28 000 EUR 💰
Opis nabave: Produljenje jamstva HPE MSA storage sustava sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-5
Naslov: Višenamjenski tintni pisač
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 750 EUR 💰
Opis nabave: Višenamjenski tintni pisač sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-6
Naslov: Synology Network Interface card E10G30-T2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 700 EUR 💰
Opis nabave: Synology Network Interface card E10G30-T2 sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-7
Naslov: Dell PowerEdge R740 – 64 GB RAM modul
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 35 000 EUR 💰
Opis nabave: Dell PowerEdge R740 – 64 GB RAM modul sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

8️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-8
Naslov: Dell PowerEdge 750xs - 64GB RAM
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 31 200 EUR 💰
Opis nabave: Dell PowerEdge 750xs - 64GB RAM sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008

9️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-9
Naslov: Prijenosno računalo
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 EUR 💰
Opis nabave: Prijenosno računalo sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-11
Naslov: Ormari za preklopnike
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 12 000 EUR 💰
Opis nabave: Ormari za preklopnike sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011

1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 25/26 EV-V-12
Naslov: Uređaj za besprekidno napajanje
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 16 000 EUR 💰
Opis nabave: Uređaj za besprekidno napajanje sukladno tehničkim specifikacijama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-04 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-04 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Gruška 20, Zagreb
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva Naručitelja i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva Naručitelja neposredno prije javnog otvaranja ponuda.
Prikaži više
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-09-04 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: Gruška 20, Zagreb
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva Naručitelja i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva Naručitelja neposredno prije javnog otvaranja ponuda.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Ostali ekonomski ili financijski zahtjevi
Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Plaćanje će se vršiti po svakoj, izvršenoj isporuci robe, i to temeljem ispostavljenog računa Isporučitelja, u zakonskom roku odnosno u skladu sa propisima o izvršenju proračuna Republike Hrvatske. Uz račun mora biti priložena Otpremnica koja će sadržavati popis isporučene opreme sa pripadajućim serijskim brojevima i podatkom o duljini proizvođačkog jamstva za isporučenu robu i Zapisnik o primopredaji robe potpisan od predstavnika Naručitelja i odabranog ponuditelja. Izvršitelj je obvezan poslati Naručitelju isključivo e-račun sukladno odredbama Zakona o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18) te odredbama Pravilnika o tehničkim elementima, izdavanju i razmjeni elektroničkog računa i pratećih isprava u javnoj nabavi (NN 32/19). Na e-računu se obvezno naznačuje broj ugovora Naručitelja
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
<p>Ugovorne strane sklapaju ugovor o javnoj nabavi u pisanom obliku u roku 30 dana od dana izvršnosti odluke o odabiru.</p> <p>Ugovor o javnoj nabavi mora biti sklopljen u skladu s uvjetima određenima u Dokumentaciji o nabavi i odabranom ponudom.</p> <p>Sva roba koja je predmet ovoga postupka javne nabave treba se isporučiti u skladu s uvjetima određenima u Dokumentaciji o nabavi i odabranom ponudom te sukladno važećoj zakonskoj regulativi, pravilima struke i ostalim zakonima i propisima koji se odnose na predmet ovoga postupka javne nabave.</p> <p>Na pitanja koja se tiču pravila, uvjeta, načina i postupka javne nabave, a koja nisu regulirana ovom Dokumentacijom o nabavi primjenjivat će se ZJN 2016, te drugi propisi koji se izravno odnose na postupak javne nabave.</p> <p>Na odgovornost ugovornih strana za ispunjenje obveza iz ugovora o javnoj nabavi, uz odredbe ovoga Zakona, na odgovarajući način primjenjuju se odredbe zakona kojim se uređuju obvezni odnosi.</p>
Prikaži više
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Državna geodetska uprava
Nacionalni registracijski broj: 84891127540
Poštanska adresa: GRUŠKA 20
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ana Cigula
E-pošta: nabava@dgu.hr 📧
Telefon: +385 16165404 📞
URL: https://dgu.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/93043 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/93043 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od: - petnaest dana od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - deset dana od dana: a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH. Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 149-540582 (2026-08-04)