Nabava opreme za Regionalni centar kompetentnosti

Tehnička škola Sisak

Nabava opreme za Regionalni centar kompetentnosti

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-08-28. Nabava je objavljena 2026-07-28.

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-07-28 Obavijest o javnoj nabavi
2026-08-14 Obavijest o javnoj nabavi
2026-08-18 Obavijest o javnoj nabavi
2026-08-28 Obavijest o javnoj nabavi
2026-09-01 Obavijest o javnoj nabavi
2026-09-03 Obavijest o javnoj nabavi
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava opreme za Regionalni centar kompetentnosti
Referentni broj: 1/26JN
Kratki opis: Nabava opreme za Regionalni centar kompetentnosti
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Namještaj 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 802342.2 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 7
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 7

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1/26JN-1
Naslov: Namještaj
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 214 423 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave:
Oprema za potrebe Regionalnog centra kompetentnosti na adresi Sisak, Lađarska ulica 28
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Lađarska ulica 28, Sisak
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Sisačko-moslavačka županija 🏙️
Trajanje: 6 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-09-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok - produljeno jamstvo
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1/26JN-2
Naslov: Oprema za portirnu i recepciju
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 27 980 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1/26JN-3
Naslov: Oprema za hotelske sobe s blagavaonom i spremištem
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 101237.2 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1/26JN-4
Naslov: Oprema za konferencijsku dvoranu
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 135 230 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1/26JN-5
Naslov: Oprema za restoran
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 105 219 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1/26JN-6
Naslov: Oprema za kuhinju
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 193 837 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1/26JN-7
Naslov: Oprema za praonicu rublja
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 24 416 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-28 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-28 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Sisak
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javno otvaranje ponuda obavit će članovi Stručnog povjerenstva za javnu nabavu. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja koji svoje pisano ovlaštenje moraju predati prije otvaranja ponuda.
Prikaži više
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2026-08-28 12:00:00.0000000 📅
Mjesto: SISAK
Dodatne informacije:
Javno otvaranje ponuda obavit će članovi Stručnog povjerenstva za javnu nabavu. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja koji svoje pisano ovlaštenje moraju predati prije otvaranja ponuda.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je dužan u svojoj ponudi priložiti jamstvo za ozbiljnost ponude. Jamstvo je potrebno dostaviti u obliku bankovne garancije. Jamstvo u obliku bankovne garancije na poziv se izdaje sukladno odredbama Zakona o obveznim odnosima (NN 35/05, 41/08, 125/11, 78/15, 29/18, 126/21, 114/22, 156/22,155/23 ). Jamstvo u obliku bankovne garancije mora glasiti na Naručitelja, te mora biti „na poziv“ i s rokom valjanosti, koji ne smije biti kraći od roka valjanosti ponude. U slučaju zajednice ponuditelja, bilo koji gospodarski subjekt može biti nalogodavac, a jamstvo mora glasiti na sve članove zajednice ponuditelja. Jedan član zajednice ponuditelja može biti nalogodavac, a jamstvo mora glasiti na sve članove zajednice (mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata i u njemu moraju biti navedeni članovi zajednice). Svaki član zajednice ponuditelja (ili drugi gospodarski subjekt kao nalogodavac za pojedinog člana zajednice) može dostaviti zasebno jamstvo za svoj dio garancije (zbroj svih garancija mora odgovarati iznosu jamstva navedenom u dokumentaciji o nabavi). NAPOMENA: U tekstu bankarske garancije OBAVEZNO JE taksativno navesti SVIH naznačenih 7 SLUČAJEVA za koja se izdaje jamstvo: 1. odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, 2. nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi, 3. neprihvaćanja ispravka računske greške, 4. dostavljanja neistinitih podataka, 5. nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora i nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima, 6. odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, 7. nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi. Jamstvo za ozbiljnost ponude mora biti izdano u korist TEHNIČKA ŠKOLA SISAK, Marijana Cvetkovića 2, 44 000 Sisak, Republika Hrvatska, OIB: 11624056245. Trajanje jamstva za ozbiljnost ponude ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude. Ukoliko se, iz bilo kojeg razloga, pomiče rok za dostavu ponuda potrebno je sukladno tome uskladiti i važenje bankarske garancije, jer rok valjanosti bankarske garancije ne smije biti kraći od roka valjanosti ponude. Bankarska garancija obvezno se dostavlja u izvorniku, u roku za dostavu ponuda, kao sastavni dio ponude u papirnatom obliku. Umjesto traženog jamstva za ozbiljnost ponude, ponuditelj može uplatiti novčani polog u navedenom iznosu. Ponuditelj mora uplatiti traženi iznos najkasnije do trenutka otvaranja ponuda na račun HR5623400091800003001, model 68, poziv na broj 7307 – 11624056245. Ukoliko ponuditelj uplati novčani polog mora u ponudi dostaviti odgovarajući dokaz da je uplatio polog u određenom iznosu. Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, naručitelj će tražiti od ponuditelja da u roku ne kraćem od pet dana dostavi produženje roka valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude sukladno tom produženom roku. Naručitelj će vratiti jamstvo za ozbiljnost ponude dostavljeno u fizičkom obliku u roku od deset dana od dana izvršnosti odluke o poništenju ili potpisivanja ugovora o javnoj nabavi odnosno dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora o javnoj nabavi. Jamstvo ne smije biti ni na koji način oštećeno (bušenjem, klamanjem i sl.), a što se ne odnosi na uvezivanje od strane javnog bilježnika ili ovlaštenog sudskog tumača. Presliku jamstva (dokaza o uplati) potrebno je skenirati i priložiti uz elektroničku ponudu. Jamstvo za ozbiljnost ponude mora biti dostavljeno prije isteka roka za dostavu ponuda te se u tom slučaju ponuda smatra zaprimljenom u trenutku zaprimanja ponude elektroničkim sredstvima komunikacije. Jamstvo za ozbiljnost ponude će se naplatiti u slučaju: 1. odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, 2. nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi, 3. neprihvaćanja ispravka računske greške 4. dostavljanja neistinitih podataka 5. nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora i nedostavljanja dokaza o ispunjavanju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima 6. odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, 7. nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju: Navedeno u Prilogu I.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: <p>Navedeno u Prilogu I. </p>
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 10
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata ili prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Teški poslovni prekršaj
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Teški profesionalni propust
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Tehnička škola Sisak
Nacionalni registracijski broj: 11624056245
Poštanska adresa: Ulica Marijana Cvetkovića 2
Poštanski broj: 44000
Mjesto: Sisak
Regija: Sisačko-moslavačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Lončarić Trtanj
E-pošta: tehnicka.sisak@ss-tehnicka-sk.skole.hr 📧
Telefon: +38544537219 📞
URL: http://www.ss-tehnicka-sk.skole.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Obrazovanje
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/92249 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/92249 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od: - petnaest dana od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - deset dana od dana: a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH. Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 144-524577 (2026-07-28)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 802342.2 EUR 💰
Opis
214 423 EUR 💰
27 980 EUR 💰
101237.2 EUR 💰
135 230 EUR 💰
105 219 EUR 💰
193 837 EUR 💰
24 416 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst: Ostalo - Ispravak IBAN za uplatu novčanog pologa.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-16 📅
Druge dodatne informacije
Ispravak IBAN za uplatu novčanog pologa.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 43251a42-17f9-4edf-a6ab-3fac4df6e2f6-01
Izvor: OJS 2026/S 157-569214 (2026-08-14)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-18)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 802342.2 EUR 💰
Opis
214 423 EUR 💰
27 980 EUR 💰
101237.2 EUR 💰
135 230 EUR 💰
105 219 EUR 💰
193 837 EUR 💰
24 416 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-31 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-31 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-08-31 13:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst: Rok za dostavu - Mijenja se rok za dostavu ponuda na 31.08.2026. u 13.00 sati.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-20 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Mijenjaju se odredbe o jamstvu za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku i roku odaziva. Ispravlja se prijedlog ugovora - sve izmjene i ispravci su označeni crvenom bojom.
Druge dodatne informacije
Mijenja se rok za dostavu ponuda na 31.08.2026. u 13.00 sati. Mijenjaju se odredbe o jamstvu za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku i roku odaziva. Ispravlja se prijedlog ugovora - sve izmjene i ispravci su označeni crvenom bojom.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 43251a42-17f9-4edf-a6ab-3fac4df6e2f6-01
Izvor: OJS 2026/S 159-573971 (2026-08-18)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 802342.2 EUR 💰
Opis
214 423 EUR 💰
27 980 EUR 💰
101237.2 EUR 💰
135 230 EUR 💰
105 219 EUR 💰
193 837 EUR 💰
24 416 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-09 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-09 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-09-09 13:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst: Rok za dostavu - Mijenja se rok za dostavu ponuda na 09.09.2026. u 13,00 sati.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-30 📅
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Mijenja se troškovnik za grupu 6.
Promjena ostalih uvjeta nabave - Mijenjaju se tehničke specifikacije za sve grupe.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Isto kao: Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Nova vrijednost
Ostalo - Dopunjuju se podaci o sukobu interesa.
Druge dodatne informacije
Mijenja se rok za dostavu ponuda na 09.09.2026. u 13,00 sati. Mijenja se troškovnik za grupu 6. Mijenjaju se tehničke specifikacije za sve grupe. Dopunjuju se podaci o sukobu interesa.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 43251a42-17f9-4edf-a6ab-3fac4df6e2f6-01
Izvor: OJS 2026/S 167-599484 (2026-08-28)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-09-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 802342.2 EUR 💰
Opis
214 423 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-09-02 📅
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 27 980 EUR 💰
101237.2 EUR 💰
135 230 EUR 💰
105 219 EUR 💰
193 837 EUR 💰
24 416 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-14 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-14 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-09-14 13:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst: Rok za dostavu - Mijenja se rok za dostavu ponuda na 14.09.2026. godine.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-09-03 📅
Nova vrijednost
Tekst: Promjena ostalih uvjeta nabave - Mijenjaju se tehničke specifikacije za G1.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Isto kao: Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Nova vrijednost
Ostalo - Mijenja se Obrazac 2. - Izjava o nepostojanju razloga iz čl. 251. ZJN 2016.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Mijenjaju se tehničke specifikacije za grupu 6. - stavke 4.6., 4.9. i 4.12.
Izmjena troškovnika - Mijenja se troškovnik za G6 - stavke 4.6., 4.9. i 4.12.
Druge dodatne informacije
Mijenja se rok za dostavu ponuda na 14.09.2026. godine. Mijenjaju se tehničke specifikacije za G1. Mijenja se Obrazac 2. - Izjava o nepostojanju razloga iz čl. 251. ZJN 2016. Mijenjaju se tehničke specifikacije za grupu 6. - stavke 4.6., 4.9. i 4.12. Mijenja se troškovnik za G6 - stavke 4.6., 4.9. i 4.12.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 43251a42-17f9-4edf-a6ab-3fac4df6e2f6-01
Izvor: OJS 2026/S 169-605796 (2026-09-01)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-09-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 802342.2 EUR 💰
Opis
214 423 EUR 💰
27 980 EUR 💰
101237.2 EUR 💰
135 230 EUR 💰
105 219 EUR 💰
193 837 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-09-07 📅
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 24 416 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-15 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-15 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-09-15 13:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Izmjene tehničkih specifikacija za Grupu 6. u u stavkama 4.3.1 (razmak minimalno 65 mm) i stavka 8.3.1. Ledomat -Uređaj koji je usklađen sa svim primjenjivim propisima, direktivama i normama Europske unije.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-09-05 📅
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst: Rok za dostavu - Izmjena roka za dostavu ponuda.
Druge dodatne informacije
Izmjene tehničkih specifikacija za Grupu 6. u stavkama 4.3.1 (razmak minimalno 65 mm) i stavka 8.3.1. Ledomat -Uređaj koji je usklađen sa svim primjenjivim propisima, direktivama i normama Europske unije. Izmjena roka za dostavu ponuda.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 43251a42-17f9-4edf-a6ab-3fac4df6e2f6-01
Izvor: OJS 2026/S 171-612541 (2026-09-03)