Nabava opreme i namještaja za opremanje OŠ J.Dobrile

Grad Rovinj - Rovigno

Nabava namještaja, opreme i informatičke opreme za potrebe opremanja Osnovne škole Jurja Dobrile u Rovinju ulica Stanka Pauletića 8

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-07-21. Nabava je objavljena 2026-06-19.

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-06-19 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-02 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-10 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-14 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-23 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-27 Obavijest o javnoj nabavi
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-19)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava opreme i namještaja za opremanje OŠ J.Dobrile
Referentni broj: 2026-02-I-RO-001-O
Kratki opis:
Nabava namještaja, opreme i informatičke opreme za potrebe opremanja Osnovne škole Jurja Dobrile u Rovinju ulica Stanka Pauletića 8
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Školski namještaj 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 573764.14 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 2026-02-I-RO-001-O-1
Naslov: Namještaj i školska oprema oš jurja dobrile rovinj-rovigno
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 483764.14 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave:
Predmet ove grupe postupka nabave je nabava namještaja i školske opreme se realizira u sklopu Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost za Projekt Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Jurja Dobrile, Rovinj – Rovigno, NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0022 (u daljnjem tekstu: „Projekt“) potpisan između Ministarstva znanosti i obrazovanja (NT1), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (PT1) i Grada Rovinja-Rovigno kao nositelja projekta.
Prikaži više
Dodatni proizvodi/usluge: Cilj strateške nabave: Smanjenje utjecaja na okoliš
Aspekti se odnose na: Kriterij za odabir ponude, Tehničke specifikacije
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Ublažavanje klimatskih promjena
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Osnovna škola Jurja Dobrile, ulica Stanka Pauletića 8
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Istarska županija 🏙️
Trajanje: 90 dana
Trajanje
Datum početka: 2026-09-07 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Produženo jamstvo za otklanjanje nedostataka
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 2026-02-I-RO-001-O-2
Naslov: Nabava informatičke opreme za potrebe opremanja OŠ Jurja Dobrile Rovinj
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 90 000 EUR 💰
Opis nabave:
Predmet ove grupe postupka nabave je nabava informatičke opreme se realizira u sklopu Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost za Projekt Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Jurja Dobrile, Rovinj – Rovigno, NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0022 (u daljnjem tekstu: „Projekt“) potpisan između Ministarstva znanosti i obrazovanja (NT1), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (PT1) i Grada Rovinja-Rovigno kao nositelja projekta.
Prikaži više
Dodatni proizvodi/usluge: Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-21 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-21 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Rovinj-Rovigno
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2026-07-21 12:00:00.0000000 📅
Mjesto: Grad Rovinj-Rovigno
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
EED popis: Računala
Mobilni telefoni i tableti
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe
EED primjenjivo

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je dužan dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude. Jamstvo za ozbiljnost ponude je jamstvo za slučaj odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažurnih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016, neprihvaćanja ispravka računske greške, dostavljanja neistinitih podataka, nedostavljanja dokaza o ispunjenju posebnih uvjeta za izvršenje ugovora i nedostavljanju dokaza o ispunjenju uvjeta i zahtjeva koje je potrebno ispuniti sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima, ako su traženi u dokumentaciji o nabavi, odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi. Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u obliku zadužnice ili bjanko zadužnice koja mora biti potvrđena kod javnog bilježnika i popunjena u skladu s Pravilnikom, s rokom trajanja jamstva ne kraćim od roka valjanosti ponude. Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u izvorniku Naručitelj će neuspjelim ponuditeljima vratiti jamstvo za ozbiljnost ponude neposredno nakon završetka postupka javne nabave, a odabranom ponuditelju nakon dostave jamstva za uredno ispunjenje ugovora. U slučaju zajednice gospodarskih subjekata jamstvo za ozbiljnost ponude može dostaviti jedan od članova zajednice.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
za grupu 1 - Isporučitelj će sukcesivno izdavati e-Račun za u potpunosti isporučenu i montiranu opremu unutar pojedinih funkcionalnih cjelina troškovnika i to zasebno za cjeline: Razredna nastava, Predmetna nastava te Ostali prostori. Uz e-Račun potrebno je dostaviti specifikaciju izvršene isporuke s priloženim Zapisnikom primopredaji robe pojedine cjeline, a uz zadnji izdani e-Račun i Zapisnik o konačnoj primopredaji. za grupu 2 - e-Račun se ispostavlja jednokratno, tek nakon cjelokupne i u potpunosti izvršene isporuke i montaže cjelokupnog predmeta nabave iz te Grupe. Plaćanje se vrši u roku od 30 dana od zaprimanja valjanog e računa. eRačun se ispostavlja u roku od 8 dana od uspješno izvršene isporuke opreme. Danom primitka računa smatra se dan zaprimanja e-Računa na poslužitelju Naručitelja. Plaćanje se vrši isključivo u valuti Euro.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad rovinj - rovigno
Nacionalni registracijski broj: 25677819890
Poštanska adresa: Matteottijev trg - Piazza Matteotti 2
Poštanski broj: 52210
Mjesto: Rovinj - Rovigno
Regija: Istarska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dean Cvitić
E-pošta: dean.cvitic@rovinj-rovigno.hr 📧
Telefon: +385 52805251 📞
URL: https://www.rovinj-rovigno.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/87962 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/87962 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Identifikator fondova EU-a: NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0022
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Projektom ''Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Jurja Dobrile, Rovinj-Rovigno'' osiguravaju se infrastrukturni i materijalni kapaciteti za prelazak Osnovne škole Jurja Dobrile u jednu smjenu i omogućava se provođenje cjelodnevne škole. Navedeno će se postići dogradnjom i rekonstrukcijom, osuvremenjivanjem kuhinjskih sklopova i blagovanja te uređenjem postojeće kuhinje matične zgrade osnovne škole. Nakon provedbe projekta, u školskoj godini 2026./2027., Osnovna škola Jurja Dobrile predviđena je za upis ukupno 584 učenika u 29 razrednih odjela u jednoj smjeni. Ciljne skupine koje će biti obuhvaćene projektom su obitelji s djecom u dobi za osnovnu školu na području grada Rovinja.
Prikaži više
Program financijskih sredstava EU-a: Instrument Europske unije za oporavak (EURI) (2021/2027)
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Dodatne informacije
Razlozi za odbijanje ponuda Naručitelj obvezan je odbiti ponudu za koju, na temelju rezultata pregleda i ocjene ponuda i provjere uvjeta iz ove Dokumentacije o nabavi, utvrdi da je nepravilna, neprikladna ili neprihvatljiva te na temelju kriterija za odabir ponude odabire ponudu ponuditelja koji je podnio ekonomski najpovoljniju ponudu. Nepravilna ponuda je svaka ponuda koja: - nije sukladna dokumentaciji o nabavi, ili - je primljena izvan roka za dostavu ponuda, ili - postoje dokazi o tajnom sporazumu ili korupciji, ili - nije rezultat tržišnog natjecanja, ili - je Naručitelj utvrdio da je izuzetno niska, ili - ponuda Ponuditelja koji nije prihvatio ispravak računske pogreške. - ponuda Ponuditelja koji nije zadovoljio tehničke specifikacije Neprikladna ponuda je svaka ponuda koja: - nije relevantna za ugovor o javnoj nabavi jer bez značajnih izmjena ne može zadovoljiti potrebe i zahtjeve Naručitelja propisane dokumentacijom o nabavi Neprihvatljiva ponuda je svaka ponuda: - ponuda čija cijena prelazi planirana, odnosno osigurana novčana sredstva Naručitelja za nabavu ili - ponuda Ponuditelja koji ne ispunjava kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta. Naručitelj može odbiti ponudu ponuditelja koji je podnio ekonomski najpovoljniju ponudu ako utvrdi da ta ponuda nije u skladu s primjenjivim obvezama u području prava okoliša, socijalnog i radnog prava, uključujući kolektivne ugovore, a osobito obvezu isplate ugovorene plaće, ili odredbama međunarodnog prava okoliša, socijalnog i radnog prava navedenim u Prilogu XI. Zakona o javnoj nabavi, osim u slučaju izuzetno niske ponude iz tog razloga kada je obvezan odbiti ponudu.
Prikaži više
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi petnaest (15) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije te u roku od deset (10) dana od dana: (a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda (b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.“. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 118-425677 (2026-06-19)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-02)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 573764.14 EUR 💰
Opis
483764.14 EUR 💰
90 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - U troškovniku za Grupu 1 u stavkama 12 u učionici Hrvatski 1 i u učionici Hrvatski 2 stavak 11 izmijenjena je jedinica mjere zamijenjene su količine odnosno dužni metar potrebnih lajsni i to U učionici Hrvatski 3 st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6 m U učionici Povijest st 14 promijenjena je količina sa 10 na 6 m U učionici Vjeronauk st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6 m U učionici Engleski 1 st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6 m U učionici Talijanski st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6m U učionici Engleski 2 st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6 m, te je u učionici Kemija/ fizika dodana stavka 2 Zidna lajsna za zaštitu od udaraca namještaja u količini od 6 metara U učionici Spremište st 1 promijenjena je količina sa 227 na 1 U učionici Spremište st 2 promijenjena je količina sa 1100 na 1 u troškovniku za Grupu2 mijenjaju se opisi za stavke: „Prijenosno računalo“, „Tablet“ i „Slušalice“.
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-04 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Promjena ostalih uvjeta nabave - Izmjena jamstva: U dokumentaciji o nabavi mijenja se visina jamstva za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku te novi iznos jamstva iznosi 3 % od ukupne vrijednosti ugovora (bez PDV-a).
Druge dodatne informacije
za GRUPU 1 NAMJEŠTAJ I OPREMA Naručitelju je omaškom u troškovniku u stavkama 12 u učionici Hrvatski 1 i u učionici Hrvatski 2 stavak 11 ostala jedinica mjere komad te je ista u 1 .izmjenama troškovnika promijenjena u metre dužne . Dodatnom analizom svih stavki Zidna lajsna za zaštitu od udaraca namještaja zamijenjene su količine odnosno dužni metar potrebnih lajsni i to : U učionici Hrvatski 3 st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6 m U učionici Povijest st 14 promijenjena je količina sa 10 na 6 m U učionici Vjeronauk st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6 m U učionici Engleski 1 st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6 m U učionici Talijanski st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6m U učionici Engleski 2 st 11 promijenjena je količina sa 10 na 6 m, te je u učionici Kemija/ fizika dodana nova stavka pod rednim brojem 2 Zidna lajsna za zaštitu od udaraca namještaja u količini od 6 metara Također Naručitelj je troškovniku izmijenio opis stavke Zidna lajsna za zaštitu od udaraca namještaja koja sada glasi Izrada od polistirena visoke gustoće (HDPS), visoke otpornosti na udarce, habanje i vlagu. Karakteristike: debljina do 27 mm, širina 10–13 cm, tvornički mat/polumat finiš (min. 4 boje po izboru investitora). Montaža: na aluminijski držač, mehaničko pričvršćivanje vijcima i tiplama na pripremljeni zid. Spojevi i završeci s pripadajućim elementima/čepovima u boji lajsne. Uključen kompletan rad, sav spojni i završni materijal te transport. Obračun se vrši po metru duljine stvarno izvršene montaže, na temelju izmjere na licu mjesta. Naručitelj je priložio skicu zidnih lajsni na predviđenim zidovima i pozicijama po učionicama, iste se ne ugrađuju na zidove s prozorima, a visina i dužina ugradnje ovisit će o ostalom namještaju odabranog ponuditelja. temeljem upita gospodarskog subjekta. Dodatne izmjene u troškovniku NAMJEŠTAJ I OPREMA u kojima je uočena greška u troškovniku: U učionici Spremište st. 1 promijenjena je količina sa 227 na 1 U učionici Spremište st. 2 promijenjena je količina sa 1100 na 1 Predmetne izmjene u tekstualnom opisu unutar troškovnika i tehničkih specifikacija jasno su označene crvenom bojom Ponuditelji su dužni ponuditi količine sukladno izmijenjenom troškovniku. Izmjena jamstva za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku: U dokumentaciji o nabavi mijenja se visina jamstva za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku te novi iznos jamstva iznosi 3 % od ukupne vrijednosti ugovora (bez PDV-a). za GRUPU 2 INFORMATIČKA OPREMA Izmjena tehničkih specifikacija i troškovnika: U troškovniku i pripadajućim tehničkim specifikacijama za Grupu 2 mijenjaju se opisi za stavke: „Prijenosno računalo“, „Tablet“ i „Slušalice“. Predmetne izmjene u tekstualnom opisu unutar troškovnika i tehničkih specifikacija jasno su označene crvenom bojom, dok je dio opisa brisan. Izmjena jamstva za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku: U dokumentaciji o nabavi mijenja se visina jamstva za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku te novi iznos jamstva iznosi 3 % od ukupne vrijednosti ugovora (bez PDV-a). Obrazloženje izmjena troškovnika za grupu 2 INFORMATIČKA OPREMA : Sve gore navedene izmjene i dopune tehničkih specifikacija te pripadajućih troškovnika izvršene su s ciljem poticanja tržišnog natjecanja i omogućavanja predaje ponuda širem krugu gospodarskih subjekata, a sve u potpunom skladu s temeljnim načelima javne nabave.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: c5bba214-6adf-4f8b-a2ac-ae57cfc6dca1-01
Izvor: OJS 2026/S 127-464074 (2026-07-02)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-10)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 573764.14 EUR 💰
Opis
483764.14 EUR 💰
90 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - U troškovniku za Grupu 1 izmijenjen je opis u slijedećim stavkama PREDMETNA NASTAVAKAVA - KABINET INFORMATIKA stavak. 5 PREDMETNA NASTAVAKAVA - HRVATSKI 1 stavak.6 PREDMETNA NASTAVAKAVA - POVIJEST stavak.4 RAZREDNA NASTAVAKAVA - KABINET 1. RAZREDI stavak.7 RAZREDNA NASTAVAKAVA - KABINET 2. RAZREDI stavak.7 RAZREDNA NASTAVAKAVA - UČIONICA POSEBAN RAZREDNI ODJEL 1 stavak.3 RAZREDNA NASTAVAKAVA - UČIONICA POSEBAN RAZREDNI ODJEL 2 stavak.3 RAZREDNA NASTAVAKAVA- KABINETI PRODUŽENI BORAVAK stavak.6 RAZREDNA NASTAVAKAVA- KABINET 3. RAZREDI stavak.7 RAZREDNA NASTAVAKAVA - KABINET 4. RAZREDI stavak.7 RAZREDNA NASTAVAKAVA- KABINET IZBORNI PREDMETI MR stavak.3 OSTAVALI PROSTORI - KNJIŽNIČNI PROSTAVAKOR I KNJIŽNICA stavak 7
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-12 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj je temeljem primjedbu gospodarskog subjekta a uzimajući u obzir načelo tržišnog natjecanja u troškovniku izmijenio opis stavki Visoki školski ormar s četiri vratna krila i Visoki školski ormar s dvoja vratna krila . Predmetne izmjene u tekstualnom opisu unutar troškovnika i tehničkih specifikacija jasno su označene crvenom bojom. Ostale odredbe dokumentacije o nabavi ostaju nepromijenjene.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: f8434dea-c40b-419a-8dc5-a63b7a4a7715-01
Izvor: OJS 2026/S 132-480836 (2026-07-10)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 573764.14 EUR 💰
Opis
483764.14 EUR 💰
90 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-24 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-24 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-07-24 12:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Rok za dostavu ponude mijenja se na 24.07.2026. u 12:00h sukladno članku 240. st. 2. najmanje 10 dana od dana slanja ispravka poziva
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-16 📅
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - u troškovniku za Grupu2 mijenjaju se opisi za stavke: „Prijenosno računalo“
Druge dodatne informacije
Sve navedene izmjene i dopune tehničkih specifikacija te pripadajućih troškovnika izvršene su s ciljem poticanja tržišnog natjecanja i omogućavanja predaje ponuda širem krugu gospodarskih subjekata, a sve u potpunom skladu s temeljnim načelima javne nabave o odredbama Zakona o javnoj nabavi .
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: d695d4dd-3f3a-4976-99f1-1ebc666a037f-01
Izvor: OJS 2026/S 134-489534 (2026-07-14)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-23)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 573764.14 EUR 💰
Opis
483764.14 EUR 💰
90 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-12 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-12 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-08-12 10:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Rok za dostavu ponuda za obje grupe predmeta nabave produljuje se za 20 dana, odnosno do 12.08.2026. do 10:00 sati, kako bi se uskladile i precizirale tehničke specifikacije u troškovniku za grupu 1 - NAMJEŠTAJ I ŠKOLSKA OPREMA OŠ JURJA DOBRILE ROVINJ-ROVIGNO, a koji će biti objavljen kao dopuna Dokumentacije o nabavi sredinom sljedećeg tjedna.
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-25 📅
Druge dodatne informacije
Radi uočene potrebe za dodatnim usklađivanjem i preciziranjem tehničkih specifikacija u troškovniku nabave za grupu 1 - NAMJEŠTAJ I ŠKOLSKA OPREMA OŠ JURJA DOBRILE ROVINJ-ROVIGNO, a u svrhu osiguravanja načela jednakog tretmana te pravovremene i točne izrade ponuda od strane svih zainteresiranih gospodarskih subjekata, Naručitelj produžuje rok za dostavu i otvaranje ponuda za obje grupe predmeta nabave. S obzirom na to da sustav EOJN RH tehnički ne podržava definiranje različitih rokova za dostavu ponuda po pojedinačnim grupama unutar istog postupka nabave, rok se produljuje jedinstveno za cijeli postupak, odnosno za obje grupe predmeta nabave. Izmijenjeni troškovnik za grupu 1 objavit će se kao dopuna Dokumentacije o nabavi sredinom sljedećeg tjedna.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: f34d9592-a083-4f1a-92f7-2c97a91fa0e6-01
Izvor: OJS 2026/S 141-513506 (2026-07-23)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-27)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 573764.14 EUR 💰
Opis
483764.14 EUR 💰
90 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj je izmijenio opis stavki troškovnika i tehničkih specifikacija.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-29 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj je pregledom stavki troškovnika a uzimajući u obzir načelo tržišnog natjecanja izmijenio opis više stavki. Predmetne izmjene u tekstualnom opisu unutar troškovnika i tehničkih specifikacija jasno su označene crvenom bojom. S obzirom na količinu izmjena Naručitelj je s obzirom na načelo jednakog tretmana omogućio duži rok za dostavu ponuda od propisanih minimalno 10 dana od dana objave izmjena (do 12. kolovoza 2026.). Ostale odredbe dokumentacije o nabavi ostaju nepromijenjene.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: ed372a02-2fa8-4726-9d99-13a92383e96d-01
Izvor: OJS 2026/S 144-525899 (2026-07-27)