Predmet ovog postupka je nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda, , sukladno, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Predmet nabave su navedena pogonska goriva za motorna vozila sukladno okvirnim količinama određenim u Troškovniku. Ponuditelj je dužan ponuditi i isporučiti predmetnu robu na način da ista odgovara svemu navedenom u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku. Gospodarski subjekt dužan je ponuditi predmet nabave na način utvrđen ovom Dokumentacijom o nabavi, a kvalitete goriva koja odgovara kvaliteti tekućih naftnih goriva i drugim važećim propisima koji su na snazi u vrijeme isporuke Naručitelju, te isto treba biti sukladno svim zahtjevima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji o nabavi, važećim zakonima, pravilnicima te pravilima struke.
Rok
Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-08-31.
Nabava je objavljena 2026-07-28.
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-28) Predmet Opseg nabave
Naslov: Nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda
Referentni broj: OP 2026/318
Kratki opis:
Predmet ovog postupka je nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda, , sukladno, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Predmet nabave su navedena pogonska goriva za motorna vozila sukladno okvirnim količinama određenim u Troškovniku.
Ponuditelj je dužan ponuditi i isporučiti predmetnu robu na način da ista odgovara svemu navedenom u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku.
Gospodarski subjekt dužan je ponuditi predmet nabave na način utvrđen ovom Dokumentacijom o nabavi, a kvalitete goriva koja odgovara kvaliteti tekućih naftnih goriva i drugim važećim propisima koji su na snazi u vrijeme isporuke Naručitelju, te isto treba biti sukladno svim zahtjevima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji o nabavi, važećim zakonima, pravilnicima te pravilima struke.
Predmet ovog postupka je nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda, , sukladno, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Predmet nabave su navedena pogonska goriva za motorna vozila sukladno okvirnim količinama određenim u Troškovniku.
Ponuditelj je dužan ponuditi i isporučiti predmetnu robu na način da ista odgovara svemu navedenom u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku.
Gospodarski subjekt dužan je ponuditi predmet nabave na način utvrđen ovom Dokumentacijom o nabavi, a kvalitete goriva koja odgovara kvaliteti tekućih naftnih goriva i drugim važećim propisima koji su na snazi u vrijeme isporuke Naručitelju, te isto treba biti sukladno svim zahtjevima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji o nabavi, važećim zakonima, pravilnicima te pravilima struke.
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Goriva📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 800 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: OP 2026/318
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Predmet ovog postupka je nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda, sukladno Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Predmet nabave su navedena pogonska goriva za motorna vozila sukladno okvirnim količinama određenim u Troškovniku.
Ponuditelj je dužan ponuditi i isporučiti predmetnu robu na način da ista odgovara svemu navedenom u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku.
Gospodarski subjekt dužan je ponuditi predmet nabave na način utvrđen ovom Dokumentacijom o nabavi, a kvalitete goriva koja odgovara kvaliteti tekućih naftnih goriva i drugim važećim propisima koji su na snazi u vrijeme isporuke Naručitelju, te isto treba biti sukladno svim zahtjevima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji o nabavi, važećim zakonima, pravilnicima te pravilima struke.
Predmet ovog postupka je nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda, sukladno Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Predmet nabave su navedena pogonska goriva za motorna vozila sukladno okvirnim količinama određenim u Troškovniku.
Ponuditelj je dužan ponuditi i isporučiti predmetnu robu na način da ista odgovara svemu navedenom u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku.
Gospodarski subjekt dužan je ponuditi predmet nabave na način utvrđen ovom Dokumentacijom o nabavi, a kvalitete goriva koja odgovara kvaliteti tekućih naftnih goriva i drugim važećim propisima koji su na snazi u vrijeme isporuke Naručitelju, te isto treba biti sukladno svim zahtjevima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji o nabavi, važećim zakonima, pravilnicima te pravilima struke.
Dodatne informacije:
Način sklapanja ugovora na temelju okvirnog sporazuma i drugi uvjeti koji će biti korišteni prilikom sklapanja ugovora na temelju okvirnog sporazuma:
Predviđa se sklapanje okvirnog sporazuma. Okvirni sporazum sklapa se s jednim gospodarskim subjektom. Okvirni sporazum obvezuje stranke na izvršenje okvirnog
sporazuma.
Okvirni sporazum sklapa se na razdoblje do dvije godine.
Na temelju okvirnog sporazuma sklopiti će se ugovori o javnoj nabavi roba.
Pri sklapanju okvirnog sporazuma stranke ne smiju mijenjati bitne uvjete okvirnog sporazuma. U okvirnom sporazumu predviđeni su svi uvjeti za sklapanje ugovora o javnoj nabavi te se ugovori o javnoj nabavi dodjeljuju prema uvjetima utvrđenim u okvirnom sporazumu, te u tom slučaju Naručitelj može u pisanom obliku od gospodarskog subjekta koji je stranka okvirnog sporazuma zatražiti dopunu svoje ponude, ako je to nužno.
Ugovor o javnoj nabavi na temelju okvirnog sporazuma sklopit će se u pisanom obliku.
Način sklapanja ugovora na temelju okvirnog sporazuma i drugi uvjeti koji će biti korišteni prilikom sklapanja ugovora na temelju okvirnog sporazuma:
Predviđa se sklapanje okvirnog sporazuma. Okvirni sporazum sklapa se s jednim gospodarskim subjektom. Okvirni sporazum obvezuje stranke na izvršenje okvirnog
sporazuma.
Okvirni sporazum sklapa se na razdoblje do dvije godine.
Na temelju okvirnog sporazuma sklopiti će se ugovori o javnoj nabavi roba.
Pri sklapanju okvirnog sporazuma stranke ne smiju mijenjati bitne uvjete okvirnog sporazuma. U okvirnom sporazumu predviđeni su svi uvjeti za sklapanje ugovora o javnoj nabavi te se ugovori o javnoj nabavi dodjeljuju prema uvjetima utvrđenim u okvirnom sporazumu, te u tom slučaju Naručitelj može u pisanom obliku od gospodarskog subjekta koji je stranka okvirnog sporazuma zatražiti dopunu svoje ponude, ako je to nužno.
Ugovor o javnoj nabavi na temelju okvirnog sporazuma sklopit će se u pisanom obliku.
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto isporuke robe su benzinske postaje odabranog ponuditelja na teritoriju R Hrvatske.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb
🏙️
Trajanje: 24 mjeseci Trajanje
Datum početka: 2026-09-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Dostupnost benzinskih postaja s radnim vremenom 0-24, 7 dana u tjednu
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Postupak Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-31 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-31 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Zagreb, Ulica grada Vukovara 220
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe, uz uvjet predočenja pisanog dokaza o ovlasti (uključujući i članove uprave/direktore gospodarskog subjekta koji su dužni ponijeti i predočiti presliku izvatka iz sudskog registra i osobnu iskaznicu odnosno drugi odgovarajući identifikacijski dokument). Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja)
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe, uz uvjet predočenja pisanog dokaza o ovlasti (uključujući i članove uprave/direktore gospodarskog subjekta koji su dužni ponijeti i predočiti presliku izvatka iz sudskog registra i osobnu iskaznicu odnosno drugi odgovarajući identifikacijski dokument). Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-08-31 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: Zagreb, Ulica grada Vukovara 220
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe, uz uvjet predočenja pisanog dokaza o ovlasti (uključujući i članove uprave/direktore gospodarskog subjekta koji su dužni ponijeti i predočiti presliku izvatka iz sudskog registra i osobnu iskaznicu odnosno drugi odgovarajući identifikacijski dokument). Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe, uz uvjet predočenja pisanog dokaza o ovlasti (uključujući i članove uprave/direktore gospodarskog subjekta koji su dužni ponijeti i predočiti presliku izvatka iz sudskog registra i osobnu iskaznicu odnosno drugi odgovarajući identifikacijski dokument). Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Mjere za osiguranje kvalitete
Tražene depozite i jamstva:
Oblik jamstva: bjanko zadužnice ili zadužnice u odgovarajućem broju primjeraka u ovisnosti od visine jamstva, ispunjene, potpisane i ovjerene prema važećim zakonskim i podzakonskim propisima (Ovršnom zakonu i Pravilniku o obliku i sadržaju bjanko zadužnice (NN 115/12, 82/17, 154/22), odnosno Pravilniku o obliku i sadržaju zadužnice (NN 115/12, 82/17, 154/22).
Trajanje jamstva za ozbiljnost ponude: najmanje do roka valjanosti ponude.
Zajednica gospodarskih subjekata dostavlja jedno jamstvo ili svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja jamstvo za svoj dio usluge isporuke robe. U slučaju da zajednica gospodarskih subjekata dostavlja jedno jamstvo, kao dužnika treba navesti bilo kojeg člana zajednice, dok ostali članovi zajednice moraju biti navedeni kao jamci platci.
Naručitelj će naplatiti jamstvo za ozbiljnost ponude ukoliko nastupi jedna ili više okolnosti iz članka 214. stavka 1. točke 1. Zakona o javnoj nabavi (NN br. 120/16, 114/22, 48/26).
Oblik jamstva: bjanko zadužnice ili zadužnice u odgovarajućem broju primjeraka u ovisnosti od visine jamstva, ispunjene, potpisane i ovjerene prema važećim zakonskim i podzakonskim propisima (Ovršnom zakonu i Pravilniku o obliku i sadržaju bjanko zadužnice (NN 115/12, 82/17, 154/22), odnosno Pravilniku o obliku i sadržaju zadužnice (NN 115/12, 82/17, 154/22).
Trajanje jamstva za ozbiljnost ponude: najmanje do roka valjanosti ponude.
Zajednica gospodarskih subjekata dostavlja jedno jamstvo ili svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja jamstvo za svoj dio usluge isporuke robe. U slučaju da zajednica gospodarskih subjekata dostavlja jedno jamstvo, kao dužnika treba navesti bilo kojeg člana zajednice, dok ostali članovi zajednice moraju biti navedeni kao jamci platci.
Naručitelj će naplatiti jamstvo za ozbiljnost ponude ukoliko nastupi jedna ili više okolnosti iz članka 214. stavka 1. točke 1. Zakona o javnoj nabavi (NN br. 120/16, 114/22, 48/26).
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Na zaprimanje, obradu i plaćanje računa primjenjuje se Zakon o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi(„Narodne novine“, broj 94/18).
Plaćanje isporučene Robe izvršiti će se na poslovni račun odabranog ponuditelja (odnosno podugovaratelja) na temelju računa Prodavatelja, uz koje se prilaže zapisnik o isporuci Robe.
Računi se ispostavljaju prema napredovanju isporuke Robe, najviše jednom mjesečno za isporučenu Robu.
Ispostavljeni račun Naručitelj će platiti u roku do 30 dana po njegovom primitku, uz uvjet ovjere od osobe ovlaštene za nadzor provedbe ugovora o nabavi od strane Naručitelja
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju
Na zaprimanje, obradu i plaćanje računa primjenjuje se Zakon o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi(„Narodne novine“, broj 94/18).
Plaćanje isporučene Robe izvršiti će se na poslovni račun odabranog ponuditelja (odnosno podugovaratelja) na temelju računa Prodavatelja, uz koje se prilaže zapisnik o isporuci Robe.
Računi se ispostavljaju prema napredovanju isporuke Robe, najviše jednom mjesečno za isporučenu Robu.
Ispostavljeni račun Naručitelj će platiti u roku do 30 dana po njegovom primitku, uz uvjet ovjere od osobe ovlaštene za nadzor provedbe ugovora o nabavi od strane Naručitelja
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
<p>Ponuditelj je obvezan dostaviti Naručitelju u roku od deset (10) dana od dana potpisivanja Okvirnog sporazuma sljedeće:</p>
<p>- dozvolu (rješenje) Hrvatske energetske regulatorne agencije za obavljanje energetske djelatnosti obavljanja trgovine na veliko naftnim derivatima sukladno Zakonu o energiji (Narodne novine, broj 120/12, 14/14, 95/15 ,102/15)</p>
<p> </p>
Ponuditelj je obvezan dostaviti Naručitelju u roku od deset (10) dana od dana potpisivanja Okvirnog sporazuma sljedeće:
- dozvolu (rješenje) Hrvatske energetske regulatorne agencije za obavljanje energetske djelatnosti obavljanja trgovine na veliko naftnim derivatima sukladno Zakonu o energiji (Narodne novine, broj 120/12, 14/14, 95/15 ,102/15)
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Imovinom subjekta upravlja stečajni upravitelj
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
+ još 13
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Nagodba s vjerovnicima
Nesolventnost
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Situacije istovrsne stečaju prema nacionalnim zakonima
Stečaj
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Suspendirane poslovne aktivnosti
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Stečaj
Nesolventnost
Imovinom subjekta upravlja stečajni upravitelj
Nagodba s vjerovnicima
Suspendirane poslovne aktivnosti
Situacije istovrsne stečaju prema nacionalnim zakonima
Javni naručitelj Naziv i adrese
Naziv: Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Nacionalni registracijski broj: 28921383001
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 220
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb
🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Igor Primorac
E-pošta: igor.primorac@voda.hr📧
Telefon: +385 16307333📞
URL: https://voda.hr/hr🌏 Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/92250🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/92250🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb
🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr📧
Telefon: +385 14559 930📞
URL: https://www.dkom.hr/🌏 Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite Isto kao: Naziv i adrese Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od:
- petnaest dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- deset dana od dana:
a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Žalba se izjavljuje u roku od:
- petnaest dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- deset dana od dana:
a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda
b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 144-523297 (2026-07-28)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-07-30) Predmet Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 800 000 EUR 💰
Izmjene Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000 Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja Troškovnik te istodobno objavljuje novi pod nazivom OP 2026-318 TROŠKOVNIK_IZMJENA 30.7.26.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-01 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj mijenja Troškovnik te istodobno objavljuje novi pod nazivom OP 2026-318 TROŠKOVNIK_IZMJENA 30.7.26.
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 77a719cc-d1dd-4fa9-95f4-c3d762e80c28-01
Izvor: OJS 2026/S 146-530991 (2026-07-30)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-07) Predmet Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 800 000 EUR 💰
Izmjene Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000 Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj sukladno zahtjevu, omogućava unos iznosa trošarine (stupac 8 Troškovnika) na pet decimalnih mjesta, te sukladno tome objavljuje novi troškovnik pod nazivom OP 2026-318 TROŠKOVNIK_IZMJENA 07.08.2026.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-09 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj objavljuje ispravljeni Obrazac 2 u sklopu dokumenta OBRASCI OP 2026-318 izmjena 7.8.26.
Druge dodatne informacije
Naručitelj sukladno zahtjevu, omogućava unos iznosa trošarine (stupac 8 Troškovnika) na pet decimalnih mjesta, te sukladno tome objavljuje novi troškovnik pod nazivom OP 2026-318 TROŠKOVNIK_IZMJENA 07.08.2026.
Naručitelj pojašnjava, nastavno na dio uptia zaprimljen od strane zainteresiranog gospodarskog subjekta, koji se odnosi na datum uzimanja cijene za Autoplin UNP i pojašnjenje strukture formule:
Sukladno Uputama za ponuditelje i popratnom dokumentu "Uvjeti promjenjivosti cijene - Gorivo", relevantan datum za utvrđivanje referentne (početne) cijene za sve stavke, uključujući i Autoplin UNP, je 28.07.2026. godine.
Naručitelj objavljuje ispravljeni Obrazac 2 u sklopu dokumenta OBRASCI OP 2026-318 izmjena 7.8.26.
Naručitelj sukladno zahtjevu, omogućava unos iznosa trošarine (stupac 8 Troškovnika) na pet decimalnih mjesta, te sukladno tome objavljuje novi troškovnik pod nazivom OP 2026-318 TROŠKOVNIK_IZMJENA 07.08.2026.
Naručitelj pojašnjava, nastavno na dio uptia zaprimljen od strane zainteresiranog gospodarskog subjekta, koji se odnosi na datum uzimanja cijene za Autoplin UNP i pojašnjenje strukture formule:
Sukladno Uputama za ponuditelje i popratnom dokumentu "Uvjeti promjenjivosti cijene - Gorivo", relevantan datum za utvrđivanje referentne (početne) cijene za sve stavke, uključujući i Autoplin UNP, je 28.07.2026. godine.
Naručitelj objavljuje ispravljeni Obrazac 2 u sklopu dokumenta OBRASCI OP 2026-318 izmjena 7.8.26.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: ce9f3f9c-5bd9-431a-a757-9002cd12501e-01
Izvor: OJS 2026/S 152-552581 (2026-08-07)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-08-27) Predmet Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 800 000 EUR 💰
Postupak Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-07 11:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-07 11:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-09-07 11:00:00.0000000 📅
Izmjene Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000 Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj sukladno zahtjevu, omogućava unos iznosa Cijena (PPB) bez premije (stupac 6 Troškovnika) na četiridecimalna mjesta, te objavljuje novi troškovnik pod nazivom OP 2026-318 TROŠKOVNIK_IZMJENA 27.08.2026.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-29 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Sukladno čl. 240 st. 2 ZJN 2016 Naručitelj mijenja datum otvaranja ponuda (izmjena točke 4.3. Dio II Upute zaponuditelje , Dokumentacije o nabavi).
Novi datum je 07.09.2026. u 11:00 sati.
Druge dodatne informacije
Naručitelj objavljuje novi troškovnik pod nazivom OP 2026-318 TROŠKOVNIK_IZMJENA 27.08.2026.
Sukladno čl. 240 st. 2 ZJN 2016 Naručitelj mijenja datum otvaranja ponuda (izmjena točke 4.3. Dio II Upute zaponuditelje , Dokumentacije o nabavi).
Novi datum je 07.09.2026. u 11:00 sati.
Naručitelj objavljuje novi troškovnik pod nazivom OP 2026-318 TROŠKOVNIK_IZMJENA 27.08.2026.
Sukladno čl. 240 st. 2 ZJN 2016 Naručitelj mijenja datum otvaranja ponuda (izmjena točke 4.3. Dio II Upute zaponuditelje , Dokumentacije o nabavi).
Novi datum je 07.09.2026. u 11:00 sati.
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: d1bece9a-3c1d-4188-8648-6243fce80534-01
Izvor: OJS 2026/S 166-594263 (2026-08-27)