Medicinski potrošni materijal za jednokratnu upotrebu (koji nije obuhvaćen ZN) - A - 12 dio

Opća bolnica Zadar

Medicinski potrošni materijal za jednokratnu upotrebu (koji nije obuhvaćen ZN) - A - 12. dio, za potrebe Opće bolnice Zadar. Opis se nalazi u specifikaciji predmeta nabave - Troškovniku.

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-05-11. Nabava je objavljena 2026-04-03.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-04-03 Obavijest o javnoj nabavi
2026-04-30 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-17 Obavijest o sklopljenim ugovorima
2026-07-29 Obavijest o sklopljenim ugovorima
2026-08-12 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2026-04-03)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Medicinski potrošni materijal za jednokratnu upotrebu (koji nije obuhvaćen ZN) - A - 12 dio
Referentni broj: NVV-07-26/A/12
Kratki opis:
Medicinski potrošni materijal za jednokratnu upotrebu (koji nije obuhvaćen ZN) - A - 12. dio, za potrebe Opće bolnice Zadar. Opis se nalazi u specifikaciji predmeta nabave - Troškovniku.
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Medicinski potrošni materijal 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 307 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 25
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 25

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-1
Naslov: Grupa 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 15 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave:
Medicinski potrošni materijal za jednokratnu upotrebu (koji nije obuhvaćen ZN) - A - 12. dio, za potrebe Opće bolnice Zadar. Opis se nalazi u specifikaciji predmeta nabave - Troškovniku
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Opća bolnica Zadar
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zadarska županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-05-13 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-2
Naslov: Grupa 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 14 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-3
Naslov: Grupa 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-4
Naslov: Grupa 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 500 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-5
Naslov: Grupa 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-6
Naslov: Grupa 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-7
Naslov: Grupa 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

8️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-8
Naslov: Grupa 8
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008

9️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-9
Naslov: Grupa 9
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-10
Naslov: Grupa 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 84 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-11
Naslov: Grupa 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 500 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-12
Naslov: Grupa 12
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-13
Naslov: Grupa 13
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-14
Naslov: Grupa 14
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-15
Naslov: Grupa 15
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 43 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-16
Naslov: Grupa 16
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 27 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-17
Naslov: Grupa 17
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-18
Naslov: Grupa 18
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-19
Naslov: Grupa 19
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-20
Naslov: Grupa 20
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-21
Naslov: Grupa 21
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 500 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-22
Naslov: Grupa 22
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-23
Naslov: Grupa 23
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 500 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-24
Naslov: Grupa 24
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: NVV-07-26/A/12-25
Naslov: Grupa 25
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17 500 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0025

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-05-11 08:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-05-11 08:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
engleski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-05-11 08:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Plaćanje će se obaviti na žiro račun isporučitelja u roku od 60 dana od dana primitka računa.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Opća bolnica zadar
Nacionalni registracijski broj: 11854878552
Poštanska adresa: Ulica Bože Peričića 5
Poštanski broj: 23000
Mjesto: Zadar
Regija: Zadarska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Nino Funčić
E-pošta: nino.funcic@bolnica-zadar.hr 📧
Telefon: +385 23505491 📞
URL: https://www.bolnica-zadar.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/80019 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/80019 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 068-237141 (2026-04-03)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-04-30)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 307 000 EUR 💰
Opis
15 000 EUR 💰
14 000 EUR 💰
4 000 EUR 💰
500 EUR 💰
1 000 EUR 💰
7 000 EUR 💰
3 000 EUR 💰
84 000 EUR 💰
2 500 EUR 💰
43 000 EUR 💰
27 000 EUR 💰
11 000 EUR 💰
17 000 EUR 💰
3 500 EUR 💰
1 500 EUR 💰
17 500 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Grupa 2 stavka 1 Epruvete cilindrične sa čepom na navoj 16x100 Mijenja se i glasi - Epruvete cilindrične sa čepom na navoj 16x100, PVC Grupa 2 stavka 2 Nastavak za mikropipetu, univerzalni Mijenja se i glasi - Nastavak za mikropipetu, univerzalni, 1-200μl
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-05-02 📅
Druge dodatne informacije
Ažurirane informacije
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 40b95025-bfc1-4aa5-b9ee-5327cb79c299-01
Izvor: OJS 2026/S 086-307103 (2026-04-30)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 307 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 48372.05 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 15 000 EUR 💰
14 000 EUR 💰
4 000 EUR 💰
500 EUR 💰
1 000 EUR 💰
7 000 EUR 💰
3 000 EUR 💰
84 000 EUR 💰
2 500 EUR 💰
43 000 EUR 💰
27 000 EUR 💰
11 000 EUR 💰
17 000 EUR 💰
3 500 EUR 💰
1 500 EUR 💰
17 500 EUR 💰

Dodjela ugovora

1️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: 04-80-370/26 za grupu 12
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-19 📅
Naslov: Grupa 12

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0

5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

6️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

8️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008

9️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2040.75 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: 01-05-2026-OBZ
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0012
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHARMACOL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 90058444277
Poštanska adresa: Šestinski dol 62
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Drnić
E-pošta: office-zg@pharmacol.hr 📧
Telefon: +385 14852947 📞
URL: https://pharmacol.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro

1️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3 984 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 176/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0014
Naziv i adresa izvođača
Naziv: SALUS-MED d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 94676387335
Poštanska adresa: Lovinčićeva 1E
Kontaktna točka: Dinko Klepac
E-pošta: dinko.klepac@salusmed.hr 📧
Telefon: +385 03094950 📞

1️⃣5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0019
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 16607.3 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0024
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 25 740 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 01-05-2025-OBZ
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0025
Izvor: OJS 2026/S 138-504667 (2026-07-17)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 307 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 245043.61 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 15 000 EUR 💰
14 000 EUR 💰
4 000 EUR 💰
500 EUR 💰
1 000 EUR 💰
7 000 EUR 💰
3 000 EUR 💰
84 000 EUR 💰
2 500 EUR 💰
43 000 EUR 💰
27 000 EUR 💰
11 000 EUR 💰
17 000 EUR 💰
3 500 EUR 💰
1 500 EUR 💰
17 500 EUR 💰

Dodjela ugovora
Broj ugovora: 04-80-431/26 za grupu 2
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-21 📅
Naslov: Grupa 2
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 920 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 2026/S F02-0003785, G2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: P.T.D. d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 50515147203
Poštanska adresa: Vojvodići 47
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Tin Pešec,MBA
E-pošta: ptd@zg.t-com.hr 📧
Telefon: +385 13385291 📞
URL: https://www.ptd.com.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 700 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 33/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0005
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ICEBERG INTERNATIONAL TRADING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 52267874404
Poštanska adresa: Maksimirska cesta 50a
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Goran Miletić
E-pošta: gmiletic@iit.hr 📧
Telefon: +385 12330949 📞
URL: http://www.iit.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 6167.85 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 615/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0006
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 04492664153
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3227.38 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 20/2026-AŽ-9
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0009
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHARMAMED-MADO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 75221285697
Poštanska adresa: Zatišje 8
Kontaktna točka: Tihana Vukadin Blažičko
E-pošta: info@pharmamed.com 📧
Telefon: +385 3776116 📞
URL: https://www.pharmamed.com/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 92 800 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 0003785-10
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0010
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICINA-PROMET d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 89990147407
Poštanska adresa: I. Resnički gaj 2
Kontaktna točka: Srđan prostran
E-pošta: info@medicina-promet.hr 📧
Telefon: +385 12302102 📞
URL: https://www.medicina-promet.hr 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2040.75 EUR 💰
3 324 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0013
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3 984 EUR 💰
43530.6 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: OLY_07052026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0015
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Olympus Czech Group, s.r.o., član koncerna, Podružnica Zagreb
Nacionalni registracijski broj: 40715487779
Poštanska adresa: Slavonska avenija 1b
Kontaktna točka: Maša Kulić Futivić
E-pošta: iva.kraljevic@olympus.com 📧
Telefon: +385 914899009 📞
URL: https://www.olympus.hr/ 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 22 300 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 0003785-16
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0016
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 7759.4 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 1/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0017
Naziv i adresa izvođača
Naziv: IRIS FARMACIJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 83450404975
Poštanska adresa: Bednjanska 12
Kontaktna točka: Anita Avramović
E-pošta: razpisi@iris.si 📧
Telefon: +386 12006688 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 495 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 06-05/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0018
Naziv i adresa izvođača
Naziv: TEHMED d. o. o.
Nacionalni registracijski broj: 22605851933
Poštanska adresa: Tartinijeva ulica - Via Giuseppe Tartini 15
Poštanski broj: 52100
Mjesto: Pula - Pola
Regija: Istarska županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana franić
E-pošta: tehmed@tehmed.hr 📧
Telefon: +385 52211633 📞
URL: https://tehmed.hr 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 16607.3 EUR 💰
5326.33 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 10-26-232
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0020
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDIKA, d.d.
Nacionalni registracijski broj: 94818858923
Poštanska adresa: Capraška ulica 1
Kontaktna točka: Ana Marinović
E-pošta: javna.nabava@medika.hr 📧
Telefon: +385 2412651 📞
URL: https://www.medika.hr/ 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3 495 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 7700-2026-83
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0021
Naziv i adresa izvođača
Naziv: INEL - MEDICINSKA TEHNIKA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 56895477602
Poštanska adresa: Orehovečki Brijeg 2
Kontaktna točka: Danijela Sever
E-pošta: info@inel-mt.hr 📧
Telefon: +385 16175150 📞
URL: https://www.inel-mt.hr 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2 626 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: NVV-07-26/A/12
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0022
Naziv i adresa izvođača
Naziv: EMA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 27803075496
Poštanska adresa: Vlaška ulica 106
Kontaktna točka: Marko Lekić
E-pošta: ema5@zg.t-com.hr 📧
Telefon: +385 14640950 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 25 740 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 146-531898 (2026-07-29)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-12)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 307 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 261560.71 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 15 000 EUR 💰
14 000 EUR 💰
4 000 EUR 💰
500 EUR 💰
1 000 EUR 💰
7 000 EUR 💰
3 000 EUR 💰
84 000 EUR 💰
2 500 EUR 💰
43 000 EUR 💰
27 000 EUR 💰
11 000 EUR 💰
17 000 EUR 💰
3 500 EUR 💰
1 500 EUR 💰
17 500 EUR 💰

Dodjela ugovora
Broj ugovora: 04-80-430/26 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-30 📅
Naslov: Grupa 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 14343.6 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: Tik Zagreb 05/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: TIK ZAGREB d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 51271701229
Poštanska adresa: Ulica Sv. Benedikta I. odvojak 1
Poštanski broj: 10255
Mjesto: Stupnik
Kontaktna točka: Katarina Schramayer
E-pošta: prodaja@tik.hr 📧
Telefon: +385 1 6588448 📞
URL: https://www.tik.hr/ 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 920 EUR 💰
2173.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 19/2026-MP-3
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0003
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 700 EUR 💰
6167.85 EUR 💰
3227.38 EUR 💰
92 800 EUR 💰
2040.75 EUR 💰
3 324 EUR 💰
3 984 EUR 💰
43530.6 EUR 💰
22 300 EUR 💰
7759.4 EUR 💰
495 EUR 💰
16607.3 EUR 💰
5326.33 EUR 💰
3 495 EUR 💰
2 626 EUR 💰
25 740 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 156-563755 (2026-08-12)