Jednogodišnja nabava lijekova - dijetetski pripravci
Klinički bolnički centar Zagreb
Jednogodišnja nabava lijekova - dijetetski pripravci
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-05-19. Nabava je objavljena 2026-04-08.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-08 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-05-06 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-14 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-04-08)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Jednogodišnja nabava lijekova - dijetetski pripravci
Referentni broj:
Kratki opis: Jednogodišnja nabava lijekova - dijetetski pripravci
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Farmaceutski proizvodi 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 144 500 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 14
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 14
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8 421 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Cilj strateške nabave: Smanjenje utjecaja na okoliš
Aspekti se odnose na: Kriterij za odabir ponude
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Prilagodba klimatskim promjenama
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Ljekarna Rebro, Kišpatićeva 12, Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-06-22 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Implementirani sustav upravljanja okolišem
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 143 347 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 612 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 44 425 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 40 139 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 105 008 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 169 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 691 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 234 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 890 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 788 196 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 12
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 82 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 13
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 338 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 14
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 948 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-05-19 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-05-19 12:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-05-19 12:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Pakšec
E-pošta: ivana.paksec@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 1236839 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/80314 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/80314 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 070-247198 (2026-04-08)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Jednogodišnja nabava lijekova - dijetetski pripravci
Referentni broj:
1.2.A.3
Kratki opis: Jednogodišnja nabava lijekova - dijetetski pripravci
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Farmaceutski proizvodi 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 144 500 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 14
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 14
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-1
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8 421 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Cilj strateške nabave: Smanjenje utjecaja na okoliš
Aspekti se odnose na: Kriterij za odabir ponude
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Prilagodba klimatskim promjenama
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Ljekarna Rebro, Kišpatićeva 12, Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-06-22 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Implementirani sustav upravljanja okolišem
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-2
Naslov: Grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 143 347 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-3
Naslov: Grupa predmeta nabave 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 612 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-4
Naslov: Grupa predmeta nabave 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 44 425 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-5
Naslov: Grupa predmeta nabave 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 40 139 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-6
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 105 008 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-7
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 169 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-8
Naslov: Grupa predmeta nabave 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 691 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-9
Naslov: Grupa predmeta nabave 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 234 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-10
Naslov: Grupa predmeta nabave 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 890 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-11
Naslov: Grupa predmeta nabave 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 788 196 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-12
Naslov: Grupa predmeta nabave 12
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 82 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-13
Naslov: Grupa predmeta nabave 13
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 338 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.2.A.3-14
Naslov: Grupa predmeta nabave 14
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 948 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0014
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-05-19 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-05-19 12:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-05-19 12:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Nema predujma niti primjene valutne klauzule.
Ponuditelj je dužan ispostaviti e-Račune, a Naručitelj je obvezan zaprimati e-Račune sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18).
Plaćanje najkasnije u roku od najviše 60 dana od izvršene isporuke, sukladno odredbama Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13, 71/15, 78/15, 114/22).
Ukoliko ponuditelj daje dio ugovora o javnoj nabavi u podugovor tada će naručitelj za onaj dio robe koji isporuči podugovaratelj neposredno platiti podugovaratelju.
Plaćanje će biti izvršeno uplatom ugovorene cijene na račun Isporučitelja.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
46377257342
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Pakšec
E-pošta: ivana.paksec@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 1236839 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/80314 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/80314 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 070-247198 (2026-04-08)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-05-06)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 144 500 EUR 💰
Opis
8 421 EUR 💰
143 347 EUR 💰
612 EUR 💰
44 425 EUR 💰
40 139 EUR 💰
105 008 EUR 💰
169 EUR 💰
5 691 EUR 💰
234 EUR 💰
6 890 EUR 💰
788 196 EUR 💰
82 EUR 💰
338 EUR 💰
948 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-05-08 📅
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: a1eabfcf-ad6e-465a-b52c-ebdd1c7693af-01
Izvor: OJS 2026/S 089-316452 (2026-05-06)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 144 500 EUR 💰
Opis
8 421 EUR 💰
143 347 EUR 💰
612 EUR 💰
44 425 EUR 💰
40 139 EUR 💰
105 008 EUR 💰
169 EUR 💰
5 691 EUR 💰
234 EUR 💰
6 890 EUR 💰
788 196 EUR 💰
82 EUR 💰
338 EUR 💰
948 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Mijenja se obrazac pod nazivom "Izjave O PO" i u dokumentaciji o nabavi Dio II Upute za ponuditelje točka 4.7. "Uvjeti i zahtjevi koji moraju biti ispunjeni sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima"
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-05-08 📅
Druge dodatne informacije
Sukladno zahtjevu gospodraskog subjekta za izmjenom mijenja se obrazac pod nazivom "Izjave O PO" i u dokumentaciji o nabavi Dio II Upute za ponuditelje točka 4.7. "Uvjeti i zahtjevi koji moraju biti ispunjeni sukladno posebnim propisima ili stručnim pravilima".
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: a1eabfcf-ad6e-465a-b52c-ebdd1c7693af-01
Izvor: OJS 2026/S 089-316452 (2026-05-06)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 144 500 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 1018612.95 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8 421 EUR 💰
143 347 EUR 💰
612 EUR 💰
44 425 EUR 💰
40 139 EUR 💰
105 008 EUR 💰
169 EUR 💰
5 691 EUR 💰
234 EUR 💰
6 890 EUR 💰
788 196 EUR 💰
82 EUR 💰
338 EUR 💰
948 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-28 📅
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 8420.79 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: OKTAL PHARMA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Utinjska ulica 40
Poštanski broj: 10020
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Sonja Lončar
E-pošta: tenderi@oktal-pharma.hr 📧
Telefon: +385 16596824 📞
URL: https://www.oktal-pharma.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 140591.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHOENIX Farmacija d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ježdovečka ulica 143
Poštanski broj: 10250
Mjesto: Lučko, Ježdovec
Kontaktna točka: Kristina Katulić
E-pošta: javna.nabava@phoenix-farmacija.hr 📧
Telefon: +385 13652454 📞
URL: https://phoenix-farmacija.hr 🌏
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 550.6 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDIKA, d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Capraška ulica 1
Poštanski broj: 10000
Kontaktna točka: Ana Marinović
E-pošta: javna.nabava@medika.hr 📧
Telefon: +385 2412651 📞
URL: https://www.medika.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 28983.99 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 39380.84 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
6️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe:
7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5418.75 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 233.33 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5852.38 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
1️⃣1️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 788195.25 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PROXIMUM d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: VODNIKOVA ULICA 5
Mjesto: Grad zagreb
Kontaktna točka: Damir Nevjestić
E-pošta: damir.nevjestic@proximum.hr 📧
Telefon: 01 6463176 📞
URL: https://www.proximum.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
1️⃣2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 78.16 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
1️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 907.36 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Izvor: OJS 2026/S 157-566361 (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 144 500 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 1018612.95 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8 421 EUR 💰
143 347 EUR 💰
612 EUR 💰
44 425 EUR 💰
40 139 EUR 💰
105 008 EUR 💰
169 EUR 💰
5 691 EUR 💰
234 EUR 💰
6 890 EUR 💰
788 196 EUR 💰
82 EUR 💰
338 EUR 💰
948 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
2.1.1.-26/1262-1 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-28 📅
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 8420.79 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
2026/138_1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: OKTAL PHARMA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
30750621355
Poštanska adresa: Utinjska ulica 40
Poštanski broj: 10020
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Sonja Lončar
E-pošta: tenderi@oktal-pharma.hr 📧
Telefon: +385 16596824 📞
URL: https://www.oktal-pharma.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 140591.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
57/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHOENIX Farmacija d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
36755252122
Poštanska adresa: Ježdovečka ulica 143
Poštanski broj: 10250
Mjesto: Lučko, Ježdovec
Kontaktna točka: Kristina Katulić
E-pošta: javna.nabava@phoenix-farmacija.hr 📧
Telefon: +385 13652454 📞
URL: https://phoenix-farmacija.hr 🌏
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 550.6 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
10-26-257/3
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDIKA, d.d.
Nacionalni registracijski broj:
94818858923
Poštanska adresa: Capraška ulica 1
Poštanski broj: 10000
Kontaktna točka: Ana Marinović
E-pošta: javna.nabava@medika.hr 📧
Telefon: +385 2412651 📞
URL: https://www.medika.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 28983.99 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0004
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 39380.84 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
10-26-257/5
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0005
6️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5418.75 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
2026/138_3
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0008
9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 233.33 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
2026/138_4
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5852.38 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 788195.25 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
1-2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0011
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PROXIMUM d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
89457968641
Poštanska adresa: VODNIKOVA ULICA 5
Mjesto: Grad zagreb
Kontaktna točka: Damir Nevjestić
E-pošta: damir.nevjestic@proximum.hr 📧
Telefon: 01 6463176 📞
URL: https://www.proximum.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
1️⃣2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0012
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 78.16 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
10-26-257/12
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0014
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 907.36 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
10-26-257/14
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0014
Izvor: OJS 2026/S 157-566361 (2026-08-14)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu (>20 nove nabave)
- Farmaceutski proizvodi (11)
- Farmaceutski proizvodi
- Lijekovi za bolesti kože i mišićno-koštanog sustava
- Lijekovi za dišni sustav
- Lijekovi za genitourinarni sustav i hormoni
- Lijekovi za krv, krvotvorne organe i kardiovaskularni sustav
- Lijekovi za probavni trakt i metabolizam
- Lijekovi za živčani sustav i osjetilne organe
- Opća protuupalna sredstva za sustavno liječenje, cjepiva, antineoplastična sredstva i imunomodulatori
- Razni lijekovi (8)