IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA
Grad Zagreb
Predmet nabave je izvedba i sanacija kanalskih priključaka na cjelokupnom distributivnom području Naručitelja, sukladno troškovniku radova u prilogu, a moraju se izvoditi u skladu s Općim i tehničkim uvjetima za opskrbu vodom i uslugama odvodnje otpadnih voda, kao i tehničkom normom za izvedbu priključka. Uslužno područje Vodoopskrbe i odvodnje. CPV oznaka i naziv: 45231300-8
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-06-01. Nabava je objavljena 2026-04-30.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
- • AMB Gradnja d.o.o.
- • Bolčević-Gradnja d.o.o.
- • BUBANJ - NISKOGRADNJA d.o.o.
- • GABRIJEL KOP NISKOGRADNJA d.o.o.
- • Gut d.o.o.
- • HIDRO GRAD d.o.o.
- • KINDER GRADNJA D.O.O.
- • KOLEKTOR-ZAGREB d.o.o.
- • MAGBA GRADNJA, d.o.o.
- • NERING d.o.o.
- • SKEN - MONT d.o.o.
- • Šušković-građenje d.o.o.
- • TEMEX d.o.o.
- • Tigra d.o.o.
- • ZG MARINE d.o.o.
- • Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima › Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-30 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-09-03 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-04-30)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Izgradnja i sanacija kanalskih priključaka
Referentni broj:
Kratki opis:
Vrsta ugovora: Radovi
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 9 126 900 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 3
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 3
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Grada Zagreba, Stupnika, Klinča Sela
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 396 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Obrazloženje:
Mjesto izvršenja: Zagrebačka županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-07-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Grada Svete Nedelje, Samobora, Žumberka
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 501 400 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Jastrebarsko
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 229 500 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 3 - IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Jastrebarsko
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-06-01 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-06-01 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-06-01 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene radove
Tehničari ili tehnička tijela za obavljanje posla
Alati, biljke ili tehnička oprema
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu ✅
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu ✅
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/82866 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/82866 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 086-307889 (2026-04-30)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Izgradnja i sanacija kanalskih priključaka
Referentni broj:
2026-744
Kratki opis:
Predmet nabave je izvedba i sanacija kanalskih priključaka na cjelokupnom distributivnom području Naručitelja, sukladno troškovniku radova u prilogu, a moraju se izvoditi u skladu s Općim i tehničkim uvjetima za opskrbu vodom i uslugama odvodnje otpadnih voda, kao i tehničkom normom za izvedbu priključka. Uslužno područje Vodoopskrbe i odvodnje.
CPV oznaka i naziv: 45231300-8
Prikaži više
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 9 126 900 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 3
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 3
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
2026-744-1
Naslov: IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Grada Zagreba, Stupnika, Klinča Sela
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 396 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Grupa 1 – IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Grada Zagreba, Stupnika, Klinča Sela
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje:
Pri izradi tehničkih specifikacija nisu uzeti u obzir kriteriji dostupnosti za osobe s invaliditetom.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Uslužno područje 11 (obuhvaća Grad Zagreb, gradove Jastrebarsko, Samobor i Svetu Nedelju te općine Stupnik, Klinča Sela i Žumberak u Zagrebačkoj županiji)
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zagrebačka županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-07-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
2026-744-2
Naslov: IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Grada Svete Nedelje, Samobora, Žumberka
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 501 400 EUR 💰
Opis nabave:
Grupa 2 - IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Grada Svete Nedelje, Samobora, Žumberka
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
2026-744-3
Naslov: IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Jastrebarsko
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 229 500 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 3 - IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Jastrebarsko
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-06-01 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-06-01 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️ Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-06-01 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene radove
Tehničari ili tehnička tijela za obavljanje posla
Alati, biljke ili tehnička oprema
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je dužan dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude za svaku grupu predmeta nabave za koju podnosi ponudu, i to za:
GRUPU 1 - u iznosu od 150.000,00 € (stopedesettisućaeura),
GRUPU 2 - u iznosu od 70.000,00 € (sedamdesettisućaeura),
GRUPU 3 - u iznosu od 5.000,00 € (pettisućaeura).
U slučaju zajednice gospodarskih subjekata jamstvo:
- ili mora glasiti na sve članove zajednice, a ne samo na jednog člana zajednice gospodarskih subjekata (svi članovi zajednice gospodarskih subjekata su nalogodavci na bankarskoj garanciji)
- ili jedan član ili više članova zajednice može/mogu biti nalogodavac, a jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata (moraju biti navedeni svi preostali članovi zajednice)
- ili svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja zasebno jamstvo za svoj dio garancije (zbroj svih iznosa garancija mora odgovarati iznosu jamstva navedenom u dokumentaciji o nabavi).
Jamstvo za ozbiljnost ponude je jamstvo za slučaj odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi, neprihvaćanja ispravka računske greške, odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma.
Jamstvo za ozbiljnost ponude treba biti izdano u korist: Grad Zagreb, Zagreb, Trg Stjepana Radića 1, OIB: 61817894937.
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u obliku bankarske garancije na poziv ili uplatom novčanog pologa u korist računa naručitelja. Jamstvo mora biti bezuvjetno i s rokom valjanosti sukladnim roku valjanosti ponude. Gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
Napomena:
U tekstu bankarske garancije OBAVEZNO JE taksativno navesti SVIH prethodno naznačenih 4 SLUČAJEVA za koja se izdaje jamstvo:
1. odustajanje ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
2. nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi,
3. neprihvaćanja ispravka računske greške,
4. odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma,
Jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke dostave ponude, u papirnatom obliku, u zatvorenoj omotnici na kojoj su navedeni podaci o ponuditelju, s dodatkom: „Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, soba 105, Predmet nabave IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA, grupa___, evidencijski broj nabave: 2026-744 - Dio ponude koji se dostavlja odvojeno, NE OTVARAJ“
Jamstvo za ozbiljnost ponude mora biti dostavljeno prije isteka roka za dostavu ponuda te se u tom slučaju ponuda smatra zaprimljenom u trenutku zaprimanja ponude elektroničkim sredstvima komunikacije.
Umjesto jamstva za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije, ponuditelj može dati novčani polog u traženom iznosu u korist računa, kako slijedi:
Primatelj uplate: Grad Zagreb
IBAN: HR3423600001813300007
Model: HR68
Poziv na broj: 9016-OIB uplatioca-01
Opis plaćanja pristojbe: obavezno navesti evidencijski broj postupka, grupa__
Ukoliko gospodarski subjekt nema poslovni nastan u RH, odnosno nema dodijeljen OIB, može dati novčani polog u traženom iznosu u korist računa, kako slijedi:
Primatelj uplate: Grad Zagreb
IBAN: HR3423600001813300007
SWIFT CODE: ZABAHR2X
Model: HR68
Poziv na broj: 9016-61817894937-01
Opis plaćanja pristojbe: obavezno navesti evidencijski broj postupka, grupa___
Potvrdu o uplati novčanog pologa ponuditelji dostavljaju u sklopu e-ponude
Prikaži više
Naručitelj prihvaća e-račun.
Ponuditelj je obvezan prema naručitelju poslati isključivo eRačun.
Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 9
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata ili prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku javne nabave
Teški poslovni prekršaj
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Teški profesionalni propust
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku nabave
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu ✅
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu ✅
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/82866 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/82866 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave u pisanom obliku. Žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH.
Žalba se izjavljuje u roku od 10 dana, i to od dana:
-objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
- objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
-objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
- primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 086-307889 (2026-04-30)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-09-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 9 126 900 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 9 642 069 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 396 000 EUR 💰
2 501 400 EUR 💰
229 500 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-18 📅
Naslov: IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Grada Zagreba, Stupnika, Klinča Sela
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 6 984 557 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 6984557.36 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: GUT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Sisačka cesta 37
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vlatka Kaurić
E-pošta: vlatka@gut.hr 📧
Telefon: 01 6370-222 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Naziv: Amb gradnja d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Prilaz baruna Filipovića 15
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Marija Beljo
E-pošta: ambgradnja@inet.hr 📧
Telefon: +385 13772487 📞
URL: https://www.ambgradnja.hr 🌏
Naziv: BOLČEVIĆ-GRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Dugoselska cesta 56
Poštanski broj: 10361
Mjesto: Grad Zagreb/SESVETSKI KRALJEVEC
Kontaktna točka: Darko bolčević
E-pošta: info@bolcevic-gradnja.hr 📧
Telefon: +385 12048275 📞
URL: https://www.bolcevic-gradnja.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: BUBANJ - NISKOGRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Kruge 7
Kontaktna točka: Sanela Pintar
E-pošta: info@bubanj.hr 📧
Telefon: +3851 6190605 📞
Naziv: NERING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Livadarski put 24
Poštanski broj: 10360
Mjesto: Sesvete
Kontaktna točka: Julijan nevistić
E-pošta: nering@nering.hr 📧
Telefon: +385 12450319 📞
Naziv: KINDER GRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Selska cesta 57
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana kiš
E-pošta: kinder@kinder.hr 📧
Telefon: +385 012048880 📞
Naziv: KOLEKTOR-ZAGREB d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Jačkovina 84
Kontaktna točka: Robert Vratarić
E-pošta: r.vrataric@gmail.com 📧
Telefon: +385 0992320120 📞
Naziv: TEMEX d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Labinska ulica 6
Poštanski broj: 10110
Kontaktna točka: Dragutin Švelić
E-pošta: temex@temex.hr 📧
Telefon: +385 13010040 📞
Naziv: TIGRA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ivanićgradska 22
Kontaktna točka: Dario Šarac
E-pošta: tigra@tigra-zg.hr 📧
Telefon: 01 2399144 📞
Naziv: ZG MARINE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Medarska 69
Kontaktna točka: Renata Župetić
E-pošta: renata.zupetic@zgmarine.hr 📧
Telefon: +385 014004054 📞
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 2 657 512 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2657512.06 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: HIDRO GRAD d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Gustava Krkleca 6, Rakitje
Poštanski broj: 10437
Mjesto: Bestovje, Sveta Nedelja
Kontaktna točka: Hrvoje Žužul
E-pošta: hrvojezuzul@gmail.com 📧
Telefon: 914222256 📞
Naziv: MAGBA GRADNJA, d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ferki 4
Poštanski broj: 10257
Mjesto: Brezovica
Kontaktna točka: Stjepan Busak
E-pošta: magba.gradnja@gmail.com 📧
Telefon: +385 6606-567 📞
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Naziv: GABRIJEL KOP NISKOGRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Cerina 15
Poštanski broj: 10430
Mjesto: Samobor
Kontaktna točka: Gabrijel Reščić
E-pošta: gabrijelkop@gmail.com 📧
Telefon: +385 917618089 📞
Naziv: ŠUŠKOVIĆ-GRAĐENJE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ročići 20
Kontaktna točka: Ivan Šušković, mag.ing.aedif., direktor
E-pošta: info@suskovic-gradjenje.hr 📧
Telefon: +385 12981006 📞
Naziv: SKEN - MONT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Ljudevita Gaja 62
Kontaktna točka: Krunoslav Skendrović
E-pošta: info@skenmont.hr 📧
Telefon: +385 13326949 📞
URL: https://skenmont.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine ✅
Izvor: OJS 2026/S 171-610955 (2026-09-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 9 126 900 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 9 642 069 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 396 000 EUR 💰
2 501 400 EUR 💰
229 500 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
848/2026 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-18 📅
Naslov: IZGRADNJA I SANACIJA KANALSKIH PRIKLJUČAKA na području Grada Zagreba, Stupnika, Klinča Sela
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 6 984 557 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 6984557.36 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
115-A/2026
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: GUT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
95017105221
Poštanska adresa: Sisačka cesta 37
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vlatka Kaurić
E-pošta: vlatka@gut.hr 📧
Telefon: 01 6370-222 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Naziv: Amb gradnja d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
85272651470
Poštanska adresa: Prilaz baruna Filipovića 15
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Marija Beljo
E-pošta: ambgradnja@inet.hr 📧
Telefon: +385 13772487 📞
URL: https://www.ambgradnja.hr 🌏
Naziv: BOLČEVIĆ-GRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
52098670500
Poštanska adresa: Dugoselska cesta 56
Poštanski broj: 10361
Mjesto: Grad Zagreb/SESVETSKI KRALJEVEC
Kontaktna točka: Darko bolčević
E-pošta: info@bolcevic-gradnja.hr 📧
Telefon: +385 12048275 📞
URL: https://www.bolcevic-gradnja.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: BUBANJ - NISKOGRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
29539944583
Poštanska adresa: Kruge 7
Kontaktna točka: Sanela Pintar
E-pošta: info@bubanj.hr 📧
Telefon: +3851 6190605 📞
Naziv: NERING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
85965934616
Poštanska adresa: Livadarski put 24
Poštanski broj: 10360
Mjesto: Sesvete
Kontaktna točka: Julijan nevistić
E-pošta: nering@nering.hr 📧
Telefon: +385 12450319 📞
Naziv: KINDER GRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
71001411174
Poštanska adresa: Selska cesta 57
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana kiš
E-pošta: kinder@kinder.hr 📧
Telefon: +385 012048880 📞
Naziv: KOLEKTOR-ZAGREB d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
73209542242
Poštanska adresa: Jačkovina 84
Kontaktna točka: Robert Vratarić
E-pošta: r.vrataric@gmail.com 📧
Telefon: +385 0992320120 📞
Naziv: TEMEX d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
89610149986
Poštanska adresa: Labinska ulica 6
Poštanski broj: 10110
Kontaktna točka: Dragutin Švelić
E-pošta: temex@temex.hr 📧
Telefon: +385 13010040 📞
Naziv: TIGRA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
29830060230
Poštanska adresa: Ivanićgradska 22
Kontaktna točka: Dario Šarac
E-pošta: tigra@tigra-zg.hr 📧
Telefon: 01 2399144 📞
Naziv: ZG MARINE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
98182061008
Poštanska adresa: Medarska 69
Kontaktna točka: Renata Župetić
E-pošta: renata.zupetic@zgmarine.hr 📧
Telefon: +385 014004054 📞
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 2 657 512 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2657512.06 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
01-06/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: HIDRO GRAD d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
49528301725
Poštanska adresa: Gustava Krkleca 6, Rakitje
Poštanski broj: 10437
Mjesto: Bestovje, Sveta Nedelja
Kontaktna točka: Hrvoje Žužul
E-pošta: hrvojezuzul@gmail.com 📧
Telefon: 914222256 📞
Naziv: MAGBA GRADNJA, d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
49280496152
Poštanska adresa: Ferki 4
Poštanski broj: 10257
Mjesto: Brezovica
Kontaktna točka: Stjepan Busak
E-pošta: magba.gradnja@gmail.com 📧
Telefon: +385 6606-567 📞
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Naziv: GABRIJEL KOP NISKOGRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
87394130615
Poštanska adresa: Cerina 15
Poštanski broj: 10430
Mjesto: Samobor
Kontaktna točka: Gabrijel Reščić
E-pošta: gabrijelkop@gmail.com 📧
Telefon: +385 917618089 📞
Naziv: ŠUŠKOVIĆ-GRAĐENJE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
52480497296
Poštanska adresa: Ročići 20
Kontaktna točka: Ivan Šušković, mag.ing.aedif., direktor
E-pošta: info@suskovic-gradjenje.hr 📧
Telefon: +385 12981006 📞
Naziv: SKEN - MONT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
29785127309
Poštanska adresa: Ulica Ljudevita Gaja 62
Kontaktna točka: Krunoslav Skendrović
E-pošta: info@skenmont.hr 📧
Telefon: +385 13326949 📞
URL: https://skenmont.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine ✅
Izvor: OJS 2026/S 171-610955 (2026-09-03)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Građevinski radovi (14 nove nabave)
- Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje (14)