Godišnje održavanje Check Point i Darktrace sigurnosne opreme

Hrvatske šume d.o.o.

Godišnje održavanje Check Point i Darktrace sigurnosne opreme

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-07-27. Nabava je objavljena 2026-06-24.

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-06-24 Obavijest o javnoj nabavi
Obavijest o javnoj nabavi (2026-06-24)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Godišnje održavanje Check Point i Darktrace sigurnosne opreme
Referentni broj: DIR-2026-135
Kratki opis: Godišnje održavanje Check Point i Darktrace sigurnosne opreme
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Održavanje opreme za informacijsku tehnologiju 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 590 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: DIR-2026-135-1
Naslov: Održavanje Check Point opreme
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 350 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: Opisano u dokumentu "Tehničke specifikacije"
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Bjelovar i Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-07-25 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok otklanjanja kvara
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: DIR-2026-135-2
Naslov: Održavanje Darktrace opreme
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 240 000 EUR 💰
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Zagreb i Bjelovar
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-07-27 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-07-27 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): H Š d.o.o., Zagreb, Ulica kneza Branimira 1
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2026-07-27 09:00:00.0000000 📅
Mjesto: H Š d.o.o., Zagreb, Ulica kneza Branimira 1
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene usluge
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Alati, biljke ili tehnička oprema
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelji su obvezni dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku zadužnice ili bjanko zadužnice potpisane od ovlaštene osobe za zastupanje i ovjerene kod javnog bilježnika ili u obliku u obliku bankarske garancije plative "na prvi poziv" i "bez prigovora". U bankarskoj garanciji mora biti navedeno sljedeće: • da su korisnik garancije Hrvatske šume d.o.o., • da se garant obvezuje bezuvjetno, neopozivo i na prvi pisani poziv korisnika garancije, bez prigovora Trajanje jamstva za ozbiljnost ponude jednak je roku valjanosti ponude. Ponuditelj može dostaviti i zbirno jamstvo za obje grupe. Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke ponude, u zatvorenoj omotnici na adresu Naručitelja u Urudžbeni zapisnik Direkcije H Š d.o.o., Zagreb, Ulica kneza Branimira 1. Na omotnici mora biti naznačeno: - naziv i adresa naručitelja - naziv i adresa ponuditelja - evidencijski broj nabave - naziv predmeta nabave - naznaka „dio ponude koji se dostavlja odvojeno“ - naznaka „ne otvaraj“ Krajnji rok za dostavu jamstva odgovara roku za dostavu ponuda. U slučaju zajednice gospodarskih subjekata, jamstvo za ozbiljnost ponude može glasiti na sve članove zajednice, te u tom slučaju jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata (dužnik može biti bilo koji član zajednice, dok ostali članovi zajednice moraju biti navedeni kao jamci platci), ili svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja jamstvo proporcionalno izvršenju svog dijela ugovora, do ukupne visine propisanog jamstva pojedine grupe predmeta nabave.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Plaćanje se vrši u roku od 60 dana. Stavka 1 troškovnika plaća se odjednom, dok se stavka 2 plaća u 12 mjesečnih rata.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Isključivo nacionalne osnove za isključenje
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
+ još 7
Korupcija
Kršenje obveza utvrđenih na temelju isključivo nacionalnih osnova za isključenje
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Neisplata plaće
Sudjelovanje u zabranjenom sporazumu u smislu propisa o zaštiti tržišnog natjecanja
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HRVATSKE ŠUME d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 69693144506
Poštanska adresa: Ulica Kneza Branimira 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Borna Petek
E-pošta: borna.petek@hrsume.hr 📧
Telefon: +385 14804178 📞
URL: https://hrsume.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Gospodarski i financijski poslovi
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88284 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88284 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje u roku od: - petnaest dana od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - deset dana od dana: a) otvaranja ponuda ako naručitelj nije valjano odgovorio na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi, kao i na postupak otvaranja ponuda b) primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda ili razloge poništenja. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj prethodnoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN-a žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH. Napomena: Sukladno članku 403.a žalitelj je u svim postupcima nabave prije izjavljivanja žalbe na sadržaj poziva na nadmetanje, dokumentaciju o nabavi, sadržaj ispravka poziva na nadmetanje odnosno sadržaj izmjene dokumentacije o nabavi, obvezan upozoriti naručitelja na konkretnu nezakonitost putem EOJN RH najkasnije tijekom desetog dana od dana objave poziva na nadmetanje, objave obavijesti o ispravku odnosno objave izmjene dokumentacije o nabavi. Žalba žalitelja koji izjavi žalbu prije nego što istekne rok od tri dana od kada je naručitelj upozoren na konkretnu nezakonitost, biti će odbačena.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 120-438912 (2026-06-24)