Dovršetak izgradnje osnovne lučke infrastrukture luke Slavonski Brod
Lučka uprava Slavonski Brod
Radovi obuhvaćaju građenje lučke infrastrukture: prometnica sa pješačkim i biciklističkim stazama, parkirališta, infrastrukturnih koridora, oborinske odvodnje, sanitarno-fekalne odvodnje, vodoopskrbe i vatroobrane, elektropskrbe, plinoopskrbe te kolosijeka.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2023-09-06. Nabava je objavljena 2023-08-04.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2023-08-04 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2023-09-01 | Dodatni podaci |
| 2023-09-05 | Dodatni podaci |
| 2023-09-08 | Dodatni podaci |
| 2024-08-25 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-07 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2023-08-04)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi na luci
Referentni broj: EVV-23/01
Kratki opis:
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Radovi
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Građevinski radovi na luci 📦
Dodatna CPV oznaka: Građevinski radovi na luci 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Lučka uprava Slavonski Brod
Poštanska adresa: Šetalište braće Radić 19a
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski Brod
Kontakt
Internetska adresa: http://www.lucka-uprava-brod.hr 🌏
E-pošta: vjekoslav.jankovic@lusb.hr 📧
Telefon: +385 404430 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0033729 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-08-04 📅
Rok za dostavu: 2023-09-06 📅
Datum objave: 2023-08-09 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 152-483759
Izdanje SL-S: 152
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 6685913.92 EUR 💰
Kratki opis: Opis u skladu sa DON
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6685913.92 EUR 💰
Trajanje: 15 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Radovi će se izvoditi u lučkom području luke Slavonski Brod.
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Izvršenje ugovora
Uvjeti izvršenja ugovora: u skladu sa DON
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 2023-12-29 📅
Datum otvaranja ponuda: 2023-09-06 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: Slavonski Brod
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično dodatno iskustvo stručnjaka P1 i P2 (P)
Kriterij kvalitete (težina): 20%, bodovi 20
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstvo za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku (duljina jamstvenog roka) (J)
Kriterij kvalitete (težina): 10%, bodovi 10
Kriterij troška (naziv): cijena ponude (C)
Kriterij troška (težina): 70%,bodovi 70
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 14562482156
Kontakt
Internetska adresa: www.lucka-uprava-brod.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0033729 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2023/S 152-483759 (2023-08-04)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi na luci
Referentni broj: EVV-23/01
Kratki opis:
Radovi obuhvaćaju građenje lučke infrastrukture: prometnica sa pješačkim i biciklističkim stazama, parkirališta, infrastrukturnih koridora, oborinske odvodnje, sanitarno-fekalne odvodnje, vodoopskrbe i vatroobrane, elektropskrbe, plinoopskrbe te kolosijeka.
Prikaži više
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Radovi
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Građevinski radovi na luci 📦
Dodatna CPV oznaka: Građevinski radovi na luci 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Lučka uprava Slavonski Brod
Poštanska adresa: Šetalište braće Radić 19a
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski Brod
Kontakt
Internetska adresa: http://www.lucka-uprava-brod.hr 🌏
E-pošta: vjekoslav.jankovic@lusb.hr 📧
Telefon: +385 404430 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0033729 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-08-04 📅
Rok za dostavu: 2023-09-06 📅
Datum objave: 2023-08-09 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 152-483759
Izdanje SL-S: 152
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 6685913.92 EUR 💰
Kratki opis: Opis u skladu sa DON
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6685913.92 EUR 💰
Trajanje: 15 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Radovi će se izvoditi u lučkom području luke Slavonski Brod.
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Izvršenje ugovora
Uvjeti izvršenja ugovora: u skladu sa DON
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 2023-12-29 📅
Datum otvaranja ponuda: 2023-09-06 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: Slavonski Brod
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično dodatno iskustvo stručnjaka P1 i P2 (P)
Kriterij kvalitete (težina): 20%, bodovi 20
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstvo za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku (duljina jamstvenog roka) (J)
Kriterij kvalitete (težina): 10%, bodovi 10
Kriterij troška (naziv): cijena ponude (C)
Kriterij troška (težina): 70%,bodovi 70
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 14562482156
Kontakt
Internetska adresa: www.lucka-uprava-brod.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F2-0033729 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2023/S 152-483759 (2023-08-04)
Dodatni podaci (2023-09-01)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-09-01 📅
Rok za dostavu: 2023-09-12 📅
Datum objave: 2023-09-06 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 171-538333
Odnosi se na obavijest: 2023/S 152-483759
Izdanje SL-S: 171
Izvor: OJS 2023/S 171-538333 (2023-09-01)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-09-01 📅
Rok za dostavu: 2023-09-12 📅
Datum objave: 2023-09-06 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 171-538333
Odnosi se na obavijest: 2023/S 152-483759
Izdanje SL-S: 171
Izvor: OJS 2023/S 171-538333 (2023-09-01)
Dodatni podaci (2023-09-05)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-09-05 📅
Rok za dostavu: 2023-09-15 📅
Datum objave: 2023-09-08 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 173-542148
Izdanje SL-S: 173
Izvor: OJS 2023/S 173-542148 (2023-09-05)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-09-05 📅
Rok za dostavu: 2023-09-15 📅
Datum objave: 2023-09-08 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 173-542148
Izdanje SL-S: 173
Izvor: OJS 2023/S 173-542148 (2023-09-05)
Dodatni podaci (2023-09-08)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-09-08 📅
Rok za dostavu: 2023-09-18 📅
Datum objave: 2023-09-13 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 176-553317
Izdanje SL-S: 176
Izvor: OJS 2023/S 176-553317 (2023-09-08)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-09-08 📅
Rok za dostavu: 2023-09-18 📅
Datum objave: 2023-09-13 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 176-553317
Izdanje SL-S: 176
Izvor: OJS 2023/S 176-553317 (2023-09-08)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2024-08-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Dovršetak izgradnje osnovne lučke infrastrukture luke Slavonski Brod
Referentni broj:
Vrsta ugovora: Radovi
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na luci 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6685913.92 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 7534427.34 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Opis nabave: Opis u skladu sa DON
Dodatni proizvodi/usluge: Građevinski radovi na luci 📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Opis kriterija kvalitete:Specifično dodatno iskustvo stručnjaka P1 i P2 (P); Ponder (iznos ili opis):20%, bodovi 20
Opis kriterija kvalitete:Jamstvo za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku (duljina jamstvenog roka) (J); Ponder (iznos ili opis):10%, bodovi 10
Kriterij troška (naziv): Opis:cijena ponude (C); Ponder (iznos ili opis):70%,bodovi 70
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2024-07-23 📅
Naslov: 6685913.92
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Brodska posavina d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Šetalište braće Radić 22
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski Brod
Regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: vjekoslav.jankovic@lusb.hr 📧
Telefon: +385 35449963 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro, malo ili srednje poduzeće
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Lučka uprava Slavonski Brod
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Šetalište braće Radić 19a
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski Brod
Regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: vjekoslav.jankovic@lusb.hr 📧
Telefon: +385 404430 📞
URL: http://www.lucka-uprava-brod.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
URL: http://www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2024/S 166-514305 (2024-08-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Dovršetak izgradnje osnovne lučke infrastrukture luke Slavonski Brod
Referentni broj:
EVV-23/01
Vrsta ugovora: Radovi
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na luci 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6685913.92 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 7534427.34 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
1
Opis nabave: Opis u skladu sa DON
Dodatni proizvodi/usluge: Građevinski radovi na luci 📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Opis kriterija kvalitete:Specifično dodatno iskustvo stručnjaka P1 i P2 (P); Ponder (iznos ili opis):20%, bodovi 20
Opis kriterija kvalitete:Jamstvo za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku (duljina jamstvenog roka) (J); Ponder (iznos ili opis):10%, bodovi 10
Kriterij troška (naziv): Opis:cijena ponude (C); Ponder (iznos ili opis):70%,bodovi 70
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
715727_404739
Datum sklapanja ugovora: 2024-07-23 📅
Naslov: 6685913.92
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
EVV-23/01
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Brodska posavina d.d.
Nacionalni registracijski broj:
10430829428
Poštanska adresa: Šetalište braće Radić 22
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski Brod
Regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: vjekoslav.jankovic@lusb.hr 📧
Telefon: +385 35449963 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro, malo ili srednje poduzeće
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Lučka uprava Slavonski Brod
Nacionalni registracijski broj:
14562482156
Poštanska adresa: Šetalište braće Radić 19a
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski Brod
Regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: vjekoslav.jankovic@lusb.hr 📧
Telefon: +385 404430 📞
URL: http://www.lucka-uprava-brod.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
URL: http://www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2024/S 166-514305 (2024-08-25)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-07)
Predmet
Opseg nabave
Kratki opis:
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 7614427.34 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Slavonski Brod
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Brodsko-posavska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-04-16 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 7614427.34 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BRODSKA POSAVINA d. d.
Poštanska adresa: Šetalište Braće Radić 22
Kontaktna točka: Ružica Daskijević
E-pošta: priprema@brodska-posavina.hr 📧
URL: https://www.brodska-posavina.hr 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Poštanska adresa: Šetalište Braće Radić 19
Kontaktna točka: Marijana Drobnjak
E-pošta: info@lusb.hr 📧
Telefon: +385 35404430 📞
URL: https://lucka-uprava-brod.hr 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Lučka uprava Slavonski Brod
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Šetalište Braće Radić 19
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski Brod
Regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marijana Drobnjak
E-pošta: info@lusb.hr 📧
Telefon: +385 35404430 📞
URL: https://lucka-uprava-brod.hr 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Izmjene
Druge dodatne informacije
dodatne skretnice
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst: Na temelju zahtjeva Naručitelja
Izvor: OJS 2026/S 152-550810 (2026-08-07)
Predmet
Opseg nabave
Kratki opis:
Opis predmeta nabave:
Radovi obuhvaćaju građenje lučke infrastrukture: prometnica sa pješačkim i
biciklističkim stazama, parkirališta, infrastrukturnih koridora, oborinske odvodnje,
sanitarno-fekalne odvodnje, vodoopskrbe i vatroobrane, elektropskrbe, plinoopskrbe te
kolosijeka.
Prikaži više
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
EVV-23/01
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Slavonski Brod
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Brodsko-posavska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
1
Datum sklapanja ugovora: 2026-04-16 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 7614427.34 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ponuda 1
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BRODSKA POSAVINA d. d.
Poštanska adresa: Šetalište Braće Radić 22
Kontaktna točka: Ružica Daskijević
E-pošta: priprema@brodska-posavina.hr 📧
URL: https://www.brodska-posavina.hr 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Poštanska adresa: Šetalište Braće Radić 19
Kontaktna točka: Marijana Drobnjak
E-pošta: info@lusb.hr 📧
Telefon: +385 35404430 📞
URL: https://lucka-uprava-brod.hr 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Lučka uprava Slavonski Brod
Nacionalni registracijski broj:
14562482156
Poštanska adresa: Šetalište Braće Radić 19
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski Brod
Regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marijana Drobnjak
E-pošta: info@lusb.hr 📧
Telefon: +385 35404430 📞
URL: https://lucka-uprava-brod.hr 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Izmjene
Druge dodatne informacije
dodatne skretnice
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst: Na temelju zahtjeva Naručitelja
Izvor: OJS 2026/S 152-550810 (2026-08-07)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Građevinski radovi (14 nove nabave)