Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju
Ljekarna Splitsko-dalmatinske županije
Predmet nabave je dogradnja već postojećeg proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta na čest. zem. 5861/338 i čest.zem. 5861/459 K.O. Dugopolje sagrađenog sukladno, po sustavu „ključ u ruke“. Već postojeći farmaceutski objekt koji je izgrađen nalazi se na građevinskoj čestici 5861/459 K.O. Dugopolje, dok će se na čest.zem. 5861/338 K.O. Dugopolje izvoditi radovi izgradnje objekta koji su predmet nabave, a koji objekt će biti funkcionalno i tehnološki spojen sa već postojećim objektom te će činiti jednu funkiconalnu cjelinu. Detaljan opis predmeta nabave te vrsta i opseg radova kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno je utvrđeno projektnom dokumentacijom i troškovnikom koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-08-04. Nabava je objavljena 2026-07-01.
Tko? Što? Gdje?| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-01 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-10 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-17 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-23 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-31 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-06 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-11 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-13 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-19 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-20 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-26 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-28 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-09-01 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-09-03 | Obavijest o javnoj nabavi |
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju
Referentni broj:
MV-2026/79
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na farmaceutskom pogonu 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
MV-2026/79
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: 21204 Dugopolje, čest.zem. 5861/338 K.O. Dugopolje
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Trajanje: 20 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-08-17 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 75
Kriterij kvalitete (naziv): Iskustvo stručnjaka - ovlaštenog voditelja građenja
Kriterij kvalitete (težina): 15
Kriterij kvalitete (naziv): Dodatno trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-04 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-04 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): 21204 Dugopolje, Dugopoljska ulica 3, 3 kat (konferencijska dvorana)
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja): Elvis Marasović i Matko Boban
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Moraju se navesti imena i stručne kvalifikacije osoblja angažiranog za izvršenje ugovora
Datum otvaranja: 2026-08-04 09:00:00.0000000 📅
Mjesto: 21204 Dugopolje, Dugopoljska ulica 3, 3 kat (konferencijska dvorana)
Dodatne informacije: Elvis Marasović i Matko Boban
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Ukupni godišnji promet
Profesionalno osiguranje od rizika odštete
Reference na određene radove
Tehničari ili tehnička tijela za obavljanje posla
Ostali ekonomski ili financijski zahtjevi
Tražene depozite i jamstva:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
+ još 21
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ljekarna splitsko-dalmatinske županije
Nacionalni registracijski broj:
71474870971
Poštanska adresa: Dugopoljska ulica 3
Poštanski broj: 21204
Mjesto: Dugopolje
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Elvis Marasović
E-pošta: elvis.marasovic@ljekarnasdz.hr 📧
Telefon: +385 340718 📞
URL: https://www.ljekarnasdz.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.ljekarnasdz.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/88951 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/88951 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 125-453553 (2026-07-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-12 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 9ca79e68-564f-4102-bf1b-faeb0c2be4e5-01
Izvor: OJS 2026/S 132-483112 (2026-07-10)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Ostalo - detaljniji opis načina plaćanja podizvoditeljima
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-19 📅
Druge dodatne informacije
Detaljniji opis uvjeta plaćanja podugovarateljima
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4202eb58-5ae4-4f59-bdd1-63ff5b152cb7-01
Izvor: OJS 2026/S 137-498352 (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-17 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-17 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-08-17 09:00:00.0000000 📅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Tražene depozite i jamstva:
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-07-25 📅
Nova vrijednost
Tekst: Rok za dostavu - produžen rok
Druge dodatne informacije
Definiranje jamstva za ozbiljnost ponude
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: d11de337-ea02-42d7-a4eb-fe0573c6a730-01
Izvor: OJS 2026/S 141-513259 (2026-07-23)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - izmjena troškovnika ispravka pogrešaka
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-02 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 7327feb9-c34c-4929-95dd-8d0a3db77059-01
Izvor: OJS 2026/S 148-539334 (2026-07-31)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - izmjena 2 troškovnika
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-08 📅
Druge dodatne informacije
izmjena 2 troškovnika s obzirom na odgovor na pitanja potencijalnih Ponuditelja
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: f361d18e-d617-4643-ae08-7138ccc6282a-01
Izvor: OJS 2026/S 151-549810 (2026-08-06)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-24 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-24 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-08-24 09:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-13 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 260585a6-92d8-47a7-a09e-b92a105d10dc-01
Izvor: OJS 2026/S 155-561774 (2026-08-11)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-10-01 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Ostalo - izmjena prijedloga ugovora i planiranog početka radova
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-15 📅
Druge dodatne informacije
Izmjena prijedloga ugovora i planiranog početka radova
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 79b5d945-103a-45d9-8eef-0c5b41cfcf52-01
Izvor: OJS 2026/S 156-564154 (2026-08-13)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-08-31 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-08-31 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-08-31 09:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Rok za dostavu - Produžen rok za dostavu ponude
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-21 📅
Druge dodatne informacije
Produžen rok za dostavu ponuda
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 6cae2f9e-7182-47d9-b143-f3ff592ba660-01
Izvor: OJS 2026/S 160-576972 (2026-08-19)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-22 📅
Druge dodatne informacije
učitan završni izvještaj o geomehaničkim ispitivanjima postojećeg objekta
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 125bebe0-c327-4f27-a300-86fc0e2893e3-01
Izvor: OJS 2026/S 161-580090 (2026-08-20)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-07 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-07 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-09-07 09:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Rok za dostavu - produžen rok
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-28 📅
Druge dodatne informacije
izmjena troškovnika GO s obzirom na odgovore na pitanja ponuditelja
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: f42fc291-4bc2-4b51-8867-b64525781ff8-01
Izvor: OJS 2026/S 165-591061 (2026-08-26)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Ispravljen troškovnik EL radova zbog krivo navedene valute
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-08-30 📅
Druge dodatne informacije
Ispravljen troškovnik EL radova zbog krivo navedene valute
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: b4983793-4f53-4fb9-96e1-3c9dcbededfd-01
Izvor: OJS 2026/S 167-597530 (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - izmjena troškovnika
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-09-03 📅
Druge dodatne informacije
izmjena troškovnika HVAC i GO
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 80dad0b0-f14d-491a-bc56-559e39e5d35e-01
Izvor: OJS 2026/S 169-605063 (2026-09-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-09-11 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-09-11 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-09-11 09:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Rok za dostavu - produžen rok za dostavom ponude
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-09-05 📅
Druge dodatne informacije
produžen rok za dostavom ponude
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 605f4090-bd01-49e0-9c3a-08d1cf6eec15-01
Izvor: OJS 2026/S 171-609451 (2026-09-03)
- Građevinski radovi (14 nove nabave)