TESTOVI I POTROŠNI MATERIJAL ZA TRANSFUZIOLOGIJU
Klinički bolnički centar Osijek
Predmet nabave su dijagnostički testovi, reagensi i potrošni materijal koji se koriste za potrebe rada Kliničkog zavoda za transfuzijsku medicinu KBC-a Osijek za jednogodišnje vremensko razdoblje.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-04-20. Nabava je objavljena 2026-03-18.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-18 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-10 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-03-18)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Testovi i potrošni materijal za transfuziologiju
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Laboratorijski reagensi 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 146 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 9
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 9
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: 1. grupa: Imunohematološki reagensi za rad u epruveti i na automatiziranom sustavu kao Ortho ili jednakovrijedno
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 300 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: dijagnostički testovi, reagensi i potrošni materijal za transfuziologiju
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Bolnička ljekarna, Klinički bolnički centar Osijek, J. Huttlera 4, 31000 Osijek
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-06-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke robe
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: 2. grupa: Imunohematološki reagensi za testiranje u epruveti
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 52 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: 3. grupa: Imunohematološki reagensi za rad na automatiziranim sustavima BioRad ili jednakovrijedno
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 285 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: 4. grupa: Potrošni materijal za inaktivaciju patogena
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: 5. grupa: Testovi za određivanje rezidualnih leukocita u krvi, plazmi i trombocitima za rad na automatskom brojaču (kao Adam ili jednakovrijedan)
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 98 000 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-06-03 📅
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: 6. grupa: Imunohematološki reagensi za rad na automatiziranom sustavu kao Grifols ili jednakovrijedno
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 335 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: 7. grupa: Sustav za sigurno uzimanje uzoraka iz segmenta krvne linije
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: 8. grupa: Testovi za hematološki brojač stanica Sysmex ili jednakovrijedno
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 41 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: 9. grupa: Potrošni materijal za prikupljanje i proizvodnju krvnih pripravaka
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 24 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-04-20 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-04-20 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Služba za poslove nabave KBC-a Osijek, J. Huttlera 4, 31000 Osijek
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-04-20 13:00:00.0000000 📅
Mjesto: Služba za poslove nabave KBC-a Osijek, J. Huttlera 4, 31000 Osijek
Dodatne informacije:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Certifikati instituta za kontrolu kvalitete
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Osijek
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Josipa Huttlera 4
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Boris Flegar, dipl. oec.
E-pošta: javna.nabava@kbco.hr 📧
Telefon: +385 31511111 📞
URL: https://www.kbco.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/78053 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/78053 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 056-194774 (2026-03-18)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Testovi i potrošni materijal za transfuziologiju
Referentni broj:
VV-26/2
Kratki opis:
Predmet nabave su dijagnostički testovi, reagensi i potrošni materijal koji se koriste za potrebe rada Kliničkog zavoda za transfuzijsku medicinu KBC-a Osijek za jednogodišnje vremensko razdoblje.
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Laboratorijski reagensi 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 146 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 9
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 9
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
VV-26/2-1
Naslov: 1. grupa: Imunohematološki reagensi za rad u epruveti i na automatiziranom sustavu kao Ortho ili jednakovrijedno
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 300 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: dijagnostički testovi, reagensi i potrošni materijal za transfuziologiju
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Bolnička ljekarna, Klinički bolnički centar Osijek, J. Huttlera 4, 31000 Osijek
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-06-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke robe
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
VV-26/2-2
Naslov: 2. grupa: Imunohematološki reagensi za testiranje u epruveti
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 52 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
VV-26/2-3
Naslov: 3. grupa: Imunohematološki reagensi za rad na automatiziranim sustavima BioRad ili jednakovrijedno
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 285 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
VV-26/2-4
Naslov: 4. grupa: Potrošni materijal za inaktivaciju patogena
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
VV-26/2-5
Naslov: 5. grupa: Testovi za određivanje rezidualnih leukocita u krvi, plazmi i trombocitima za rad na automatskom brojaču (kao Adam ili jednakovrijedan)
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 98 000 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-06-03 📅
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
VV-26/2-6
Naslov: 6. grupa: Imunohematološki reagensi za rad na automatiziranom sustavu kao Grifols ili jednakovrijedno
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 335 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
VV-26/2-7
Naslov: 7. grupa: Sustav za sigurno uzimanje uzoraka iz segmenta krvne linije
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
VV-26/2-8
Naslov: 8. grupa: Testovi za hematološki brojač stanica Sysmex ili jednakovrijedno
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 41 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
VV-26/2-9
Naslov: 9. grupa: Potrošni materijal za prikupljanje i proizvodnju krvnih pripravaka
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 24 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-04-20 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-04-20 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Služba za poslove nabave KBC-a Osijek, J. Huttlera 4, 31000 Osijek
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ponude otvaraju najmanje dva člana Stručnog povjerenstva za javnu nabavu. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Ovlašteni predstavnici predaju svoje ovlasti neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi Stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-04-20 13:00:00.0000000 📅
Mjesto: Služba za poslove nabave KBC-a Osijek, J. Huttlera 4, 31000 Osijek
Dodatne informacije:
Ponude otvaraju najmanje dva člana Stručnog povjerenstva za javnu nabavu. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Ovlašteni predstavnici predaju svoje ovlasti neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi Stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Prikaži više
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Certifikati instituta za kontrolu kvalitete
Tražene depozite i jamstva:
Gospodarski subjekt je obvezan u ponudi priložiti jamstvo za ozbiljnost ponude za slučaj:
- odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
- nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016.,
- neprihvaćanja ispravka računske greške,
- odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, ili
- nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi.
Kao jamstvo za ozbiljnost ponude gospodarski subjekt može dostaviti ili bankarsku garanciju poslovne banke ili zadužnicu ili bjanko zadužnicu u naznačenom iznosu.
Dokaz o uplati jamstva gospodarski subjekt može priložiti u ponudi.
U slučaju da kao sredstvo jamstva za ozbiljnost ponude gospodarski subjekt daje zadužnicu ili bjanko zadužnicu, ista mora biti solemnizirana kod javnog bilježnika i sastavljena sukladno Pravilniku o obliku i sadržaju bjanko zadužnice („Narodne novine“ broj 115/12, 82/17 i 154/22) odnosno Pravilniku o obliku i sadržaju zadužnice („Narodne novine“ broj 115/12, 82/17 i 154/22).
Rok trajanja jamstva za ozbiljnost ponude mora biti sukladan roku valjanosti ponude. Ako istekne rok valjanosti ponude, Naručitelj će tražiti od gospodarskog subjekta produženje roka valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude sukladno tom produženom roku. U tu svrhu naručitelj gospodarskom subjektu daje primjeren rok. Naručitelj ima pravo od odabranog ponuditelja tražiti produženje roka valjanosti bankovnog jamstva za ozbiljnost ponude i roka valjanosti ponude do trenutka predaje bankovnog jamstva za uredno ispunjenje ugovora.
U slučaju zajednice gospodarskih subjekata, jamstvo za ozbiljnost ponude:
a) mora glasiti na sve članove zajednice, a ne samo na jednog člana te jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata ili
b) svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja jamstvo za svoj dio jamstva kumulativno do ukupno traženog iznosa.
U slučaju da zajednica gospodarskih subjekata dostavlja zadužnicu ili bjanko zadužnicu, u sadržaj istih nije moguće navesti članove zajednice GS, niti da se radi o zajednici GS. U tom slučaju će jamstvo za ozbiljnost ponude dostaviti jedan član zajednice za sve ili svaki član zajednice može dostaviti jamstvo za svoj dio garancije u formi zadužnice ili bjanko zadužnice.
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u izvorniku, koji ne smije biti ni na koji način oštećen (bušenjem, klamanjem, i slično).
Dio ponude koji se dostavlja sredstvima koja nisu elektronička, dostavlja se u roku za dostavu ponuda.
Naručitelj je obvezan vratiti ponuditeljima jamstvo za ozbiljnost ponude u roku od deset dana od dana dostave jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi, a presliku bankovnog jamstva pohraniti sukladno članku 217. ZJN 2016. U slučaju uplate novčanog pologa u stranoj valuti, Naručitelj će koristiti srednji tečaj HNB-a za izračun iznosa u EUR na dan slanja Dokumentacije o nabavi predmetnog postupka na objavu u EOJN.
Prikaži više
Odabrani ponuditelj je dužan ispostaviti e-Račune sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18). Naručitelj će uredno isporučenu robu platiti na temelju ispostavljenog računa za isporučenu robu, sukladno ugovornim jediničnim cijenama iz ponude i potpisanog okvirnog sporazuma, u roku od 60 (šezdeset) dana od dana zaprimanja računa u KBC-u Osijek na račun (IBAN) Isporučitelja
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Osijek
Nacionalni registracijski broj:
89819375646
Poštanska adresa: Ulica Josipa Huttlera 4
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Boris Flegar, dipl. oec.
E-pošta: javna.nabava@kbco.hr 📧
Telefon: +385 31511111 📞
URL: https://www.kbco.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/78053 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/78053 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 056-194774 (2026-03-18)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-10)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 146 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 1 091 736 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 300 000 EUR 💰
52 000 EUR 💰
285 000 EUR 💰
7 000 EUR 💰
98 000 EUR 💰
335 000 EUR 💰
4 000 EUR 💰
41 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-07 📅
Naslov: 1. grupa: Imunohematološki reagensi za rad u epruveti i na automatiziranom sustavu kao Ortho ili jednakovrijedno
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 299 955 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 299954.63 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDIVA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Svetonedeljska cesta 62
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Boris Gašparac
E-pošta: mediva@mediva.hr 📧
Telefon: +385 16191579 📞
URL: https://www.mediva.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 51 994 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 51994.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: JASIKA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Dolenica 55
Poštanski broj: 10250
Mjesto: Grad Zagreb
Kontaktna točka: Natali Sipina Matoš, Voditeljica odjela tendera
E-pošta: tenderi@jasika.hr 📧
Telefon: +385 912254474 📞
URL: https://jasika.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 284 995 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 284994.71 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
4️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 97 996 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 97995.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHARM-LAB d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Franje Petračića 4
Poštanski broj: 10000
Kontaktna točka: Ratko Štimac
E-pošta: info@pharmlab.hr 📧
Telefon: +385 953307789 📞
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 333 096 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 333095.54 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 3 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3 600 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 20 100 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 20 100 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MES d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Savska Cesta 1
Kontaktna točka: Vana Žunić
E-pošta: mes@meshr.hr 📧
Telefon: +385 13666428 📞
URL: https://meshr.hr/ 🌏
9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Izvor: OJS 2026/S 153-556150 (2026-08-10)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 146 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 1 091 736 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 300 000 EUR 💰
52 000 EUR 💰
285 000 EUR 💰
7 000 EUR 💰
98 000 EUR 💰
335 000 EUR 💰
4 000 EUR 💰
41 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
VV-26/2- grupa 1 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-07 📅
Naslov: 1. grupa: Imunohematološki reagensi za rad u epruveti i na automatiziranom sustavu kao Ortho ili jednakovrijedno
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 299 955 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 299954.63 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
260420-1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDIVA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
50711859834
Poštanska adresa: Svetonedeljska cesta 62
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Boris Gašparac
E-pošta: mediva@mediva.hr 📧
Telefon: +385 16191579 📞
URL: https://www.mediva.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 51 994 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 51994.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TM4/2026-65
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: JASIKA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
62815184072
Poštanska adresa: Dolenica 55
Poštanski broj: 10250
Mjesto: Grad Zagreb
Kontaktna točka: Natali Sipina Matoš, Voditeljica odjela tendera
E-pošta: tenderi@jasika.hr 📧
Telefon: +385 912254474 📞
URL: https://jasika.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 284 995 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 284994.71 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
260420-3
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
4️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 97 996 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 97995.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
PharmL_gr5_20042026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0005
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHARM-LAB d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
08482108861
Poštanska adresa: Ulica Franje Petračića 4
Poštanski broj: 10000
Kontaktna točka: Ratko Štimac
E-pošta: info@pharmlab.hr 📧
Telefon: +385 953307789 📞
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 333 096 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 333095.54 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TM4/2026-66
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0006
7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 3 600 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3 600 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
514/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0007
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
04492664153
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 20 100 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 20 100 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
20042026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0008
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MES d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
07701805862
Poštanska adresa: Savska Cesta 1
Kontaktna točka: Vana Žunić
E-pošta: mes@meshr.hr 📧
Telefon: +385 13666428 📞
URL: https://meshr.hr/ 🌏
9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
Izvor: OJS 2026/S 153-556150 (2026-08-10)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu (>20 nove nabave)