PREHRAMBENI PROIZVODI

Klinički bolnički centar Rijeka

Prehrambeni proizvodi

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-02-19. Nabava je objavljena 2026-01-14.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2026-01-14 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-29 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2026-01-14)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Prehrambeni proizvodi
Referentni broj: OP 309/25
Kratki opis: Prehrambeni proizvodi
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Razni prehrambeni proizvodi 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1609180.33 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 16
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 16

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-1
Naslov: Konzervirane i ostale namirnice
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 36119.93 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: Konzervirane i ostale namirnice
Cilj strateške nabave: Smanjenje utjecaja na okoliš
Aspekti se odnose na: Posebni uvjeti za izvršenje ugovora
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Ostalo
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: KBC Rijeka, lokalitet Sušak
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Primorsko-goranska županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-06-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Kriterij kvalitete (naziv): Odaziv na reklamaciju
Kriterij kvalitete
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-2
Naslov: Čajevi, sokovi, začini i ostale namirnice
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 170 521 EUR 💰
Opis nabave: Čajevi, sokovi, začini i ostale namirnice
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-3
Naslov: Ulja i margarini
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 48 480 EUR 💰
Opis nabave: Ulja i margarini
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-4
Naslov: Tjestenina
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 15 546 EUR 💰
Opis nabave: Tjestenina
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-5
Naslov: Zamrznuti proizvodi od tijesta
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 915 EUR 💰
Opis nabave: Zamrznuti proizvodi od tijesta
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-6
Naslov: Zamrznuto povrće
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 59 560 EUR 💰
Opis nabave: Zamrznuto povrće
Dodatne informacije:
Obaveza ustupanja na korištenje rashladne škrinje sukladno priloženim dokumentima te prijedlogu ugovora.
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-7
Naslov: Zamrznuta riba
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 51 765 EUR 💰
Opis nabave: Zamrznuta riba
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

8️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-8
Naslov: Svježe i biološki konzervirano povrće i voće
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 262220.65 EUR 💰
Opis nabave: Svježe i biološki konzervirano povrće i voće
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008

9️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-9
Naslov: Mlijeko i mliječni proizvodi
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 263697.7 EUR 💰
Opis nabave: Mlijeko i mliječni proizvodi
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-10
Naslov: Pekarski proizvodi
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 201969.7 EUR 💰
Opis nabave: Pekarski proizvodi
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-11
Naslov: Svježe meso – junetina i svinjetina
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 194 450 EUR 💰
Opis nabave: Svježe meso – junetina i svinjetina
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-12
Naslov: Svježe meso i prerađevine – piletina i puretina
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 243 775 EUR 💰
Opis nabave: Svježe meso i prerađevine – piletina i puretina
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-13
Naslov: Mesne prerađevine
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 25 054 EUR 💰
Opis nabave: Mesne prerađevine
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-14
Naslov: Konzumna jaja
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 19 600 EUR 💰
Opis nabave: Konzumna jaja
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-15
Naslov: Bezglutenski proizvodi
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8881.35 EUR 💰
Opis nabave: Bezglutenski proizvodi
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: OP 309/25-16
Naslov: Sladoledi
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 625 EUR 💰
Opis nabave: Sladoledi
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0016

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-19 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-19 09:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2026-02-19 09:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tražene depozite i jamstva:
Jamstvo za ozbiljnost ponude - sukladno čl. 214. ZJN, od ponuditelja se zahtijeva dostava jamstva za ozbiljnost ponude. Ponuditelj je u sklopu svoje ponude dužan dostaviti jamstvo na iznos od: ­ za grupu 1 u iznosu od 1.000,00 EUR bez PDV-a ­ za grupu 2 u iznosu od 5.100,00 EUR bez PDV-a ­ za grupu 3 u iznosu od 1.400,00 EUR bez PDV-a ­ za grupu 6 u iznosu od 1.700,00 EUR bez PDV-a ­ za grupu 7 u iznosu od 1.500,00 EUR bez PDV-a ­ za grupu 8 u iznosu od 7.800,00 EUR bez PDV-a ­ za grupu 9 u iznosu od 7.900,00 EUR bez PDV-a ­ za grupu 10 u iznosu od 6.000,00 EUR bez PDV-a ­ za grupu 11 u iznosu od 5.800,00 EUR bez PDV-a ­ za grupu 12 u iznosu od 7.300,00 EUR bez PDV-a Ponuditelj je u sklopu svoje ponude dužan dostaviti bankovno jamstvo ili novčani polog. Trajanje jamstva za ozbiljnost ponude ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude. Jamstvo banke mora biti plativo na prvi poziv, bez prava prigovora (protesta) i bezuvjetno. Ako se ponuditelj usuglasi sa zahtjevom Naručitelja za produženje valjanosti ponude, jamstvo za ozbiljnost ponude mora se produžiti sukladno produženju roka valjanosti ponude. U tu će se svrhu ponuditelju dati primjereni rok. Naručitelj može polagati pravo na iznos jamstva za ozbiljnost ponude u slučaju: a. odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, b. nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno čl. 263. ZJN, c. neprihvaćanja ispravka računske greške, d. odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili e. nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi. Naručitelj će ponuditeljima čija ponuda nije odabrana vratiti jamstvo za ozbiljnost ponude neposredno nakon završetka postupka javne nabave. Jamstvo za ozbiljnost ponude ponuditelja čija je ponuda odabrana kao ekonomski najpovoljnija biti će vraćeno u roku od deset (10) dana od dana potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, odnosno dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora o javnoj nabavi, a presliku jamstva će pohraniti. U slučaju podnošenja zajedničke ponude jamstvo za ozbiljnost ponude treba sadržavati jasan i nedvosmislen navod o tome tko je ponuditelj. U jamstvu za ozbiljnost ponude trebaju se nalaziti podaci o svim članovima zajednice ponuditelja bez obzira na to koji od članova zajednice ponuditelja dostavlja jamstvo u sklopu ponude. Original bankarske garancije se dostavlja odvojeno u papirnatom obliku. Sukladno čl. 214. st. 4. ZJN ponuditelj može dati novčani polog u traženom iznosu kojeg je potrebno uplatiti na IBAN Naručitelja: HR1210010051863000160 (Hrvatska narodna banka, Trg hrvatskih velikana 3, 10 000 Zagreb), model i poziv na broj: 64 9725-26379-OIB DOBAVLJAČA, SWIFT: NBHRHR2X Prilikom uplate novčanog pologa na IBAN Naručitelja potrebno je u svrhu (opis) plaćanja navesti „OP 309/25 – grupa/e _____ (navesti broj grupe za koju je uplaćen polog)“. Uplata se potvrđuje kopijom uplate, odnosno bilo kojim dokumentom na kojem je razvidno da je uplaćen iznos na IBAN Naručitelja. U slučaju da ponuditelji uplate novčani polog u stranoj valuti, preračunavati će se protuvrijednost te valute u eurima prema važećem srednjem tečaju Hrvatske narodne banke na dan početka ovog postupka javne nabave, odnosno na dan slanja poziva za nadmetanje u EOJN RH. Naručitelj će izvršiti povrat novčanog pologa ponuditeljima nakon potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, odnosno dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora o javnoj nabavi.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Nema predujma niti primjene valutne klauzule. Ponuditelj je dužan ispostaviti e-Račune, a Naručitelj je obvezan zaprimati e-Račune sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18). Javni Naručitelj će plaćanje izvršiti u roku od 30 dana od dana zaprimanja računa u elektroničkom obliku temeljem Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13, 71/15, 78/15, 114/22) i temeljem Zakona o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18). Plaćanje se vrši na IBAN odabranog ponuditelja ili podugovaratelja. Ugovorne strane sporazumno utvrđuju da Isporučitelj neće moći svoje potraživanje prema Naručitelju prenijeti na drugoga bez prethodne pisane suglasnosti Naručitelja.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Rijeka
Nacionalni registracijski broj: 40237608715
Poštanska adresa: Krešimirova 42
Poštanski broj: 51000
Mjesto: Rijeka
Regija: Primorsko-goranska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Maja Manojlović, dipl. oec.
E-pošta: maja.manojlovic@kbc-rijeka.hr 📧
Telefon: +385 51658819 📞
URL: https://kbc-rijeka.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/70777 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/70777 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 011-032340 (2026-01-14)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1609180.33 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 1302386.2 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 36119.93 EUR 💰
170 521 EUR 💰
48 480 EUR 💰
15 546 EUR 💰
6 915 EUR 💰
59 560 EUR 💰
51 765 EUR 💰
262220.65 EUR 💰
263697.7 EUR 💰
201969.7 EUR 💰
194 450 EUR 💰
243 775 EUR 💰
25 054 EUR 💰
19 600 EUR 💰
8881.35 EUR 💰
625 EUR 💰

Dodjela ugovora

1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: OP 309/25 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-08 📅
Naslov: Konzervirane i ostale namirnice
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 30 710 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: KBC Rijeka - grupa 1 (2.26)
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PERT d.o.o. Ilok, Podružnica Rijeka
Nacionalni registracijski broj: 42255248046
Poštanska adresa: Tina Ujevića 11A
Poštanski broj: 51000
Mjesto: Rijeka
Regija: Primorsko-goranska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Mladen Tadić
E-pošta: info@pert.hr 📧
Telefon: +385 51569000 📞
URL: https://pert.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 163077.3 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: KBC Rijeka - grupa 2 (2.26.)
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002

3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 46 060 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 002/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ZVIJEZDA plus d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 63603498763
Poštanska adresa: Ulica Marijana Čavića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Dragan Miličević
E-pošta: dragan.milicevc@zvijezda.hr 📧
Telefon: +385 2382565 📞

4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 15 504 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 02/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0004
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PODRAVKA d.d.
Nacionalni registracijski broj: 18928523252
Poštanska adresa: Ulica Ante Starčevića 32
Poštanski broj: 48000
Mjesto: Koprivnica
Regija: Koprivničko-križevačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Hrvoje tomac
E-pošta: hrvoje.tomac@podravka.hr 📧
Telefon: +385 051 227 888 📞
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko

5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5 633 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: KBC Rijeka - grupa 5 (2.26.)
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0005

6️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 5
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 5
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 49 370 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: KBC Rijeka - grupa 6 (2.26.)
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0006

7️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 49 395 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 18022026-ZMH- Zamrzuta riba
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0007
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ZMH HORVAT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 49086457698
Poštanska adresa: Bistrička cesta 4/a
Poštanski broj: 49282
Mjesto: Konjščina
Regija: Krapinsko-zagorska županija 🏙️
Kontaktna točka: Toplovec Martina
E-pošta: martina@zmhhorvat.hr 📧
Telefon: +385 49426203 📞

8️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 238500.05 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: FRUTIS OP 309/25
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0008
Naziv i adresa izvođača
Naziv: FRUTIS , trgovački obrt vl. BRANKO MIOČ, JUŠIĆI, JUŠIĆI 69 C
Nacionalni registracijski broj: 98248161043
Poštanska adresa: JUŠIĆI 69 C
Poštanski broj: 51213
Mjesto: Matulji
Kontaktna točka: Branko mioč
E-pošta: frutis.mioc@gmail.com 📧
Telefon: +385 51277700 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro

9️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 246533.85 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 2026/S F02-0000164/9
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0009
Naziv i adresa izvođača
Naziv: VINDIJA d.o.o. Varaždin
Nacionalni registracijski broj: 44138062462
Poštanska adresa: Međimurska ulica 6
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Vlatkica Horvat
E-pošta: vlatkica.horvat@vindija.hr 📧
Telefon: +385 042399358 📞
URL: https://www.vindija.hr/ 🌏

1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 166 753 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 26/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0010
Naziv i adresa izvođača
Naziv: RADNIK OPATIJA d. d.
Nacionalni registracijski broj: 13980940042
Poštanska adresa: Cesta 43. istarske divizije 1/12
Poštanski broj: 51415
Mjesto: Lovran
Kontaktna točka: Iva Mihalić
E-pošta: komercijala@radnik-opatija.hr 📧
Telefon: +38551 718-890 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Malo

1️⃣1️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Nisu zaprimljene ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 243 325 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 2026/S F02-0000164/12
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 23 050 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: KBC Rijeka - grupa 13 (2.26.)
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 23 850 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 111226KBC-RI
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0014
Naziv i adresa izvođača
Naziv: OREGON d. o. o.
Nacionalni registracijski broj: 17999753418
Poštanska adresa: Marinići 176
Poštanski broj: 51216
Mjesto: Viškovo
Kontaktna točka: Loris Vranješ
E-pošta: info@oregon.hr 📧
Telefon: +385 955186292 📞
URL: https://oregon.hr/ 🌏

1️⃣5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0016
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 625 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 15D/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0016
Naziv i adresa izvođača
Naziv: LEDO plus d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 07179054100
Poštanska adresa: Ulica Julija Knifera 10
Kontaktna točka: Adrijana Biuklić
E-pošta: adrijana.biuklic@ledo.hr 📧
Telefon: +385 912385950 📞
URL: https://www.ledo.hr/ 🌏
Izvor: OJS 2026/S 145-527783 (2026-07-29)