Potrošni materijal za hemodijalizu
Opća bolnica Dr. Josip Benčević Slavonski Brod
Predmet nabave je Potrošni materijal za hemodijalizu, sukladno tehničkim specifikacijama, navedenim u Troškovniku i prema ovoj dokumentacijom o nabavi. Predmet nabave se isporučuje sukcesivno, prema zahtjevu za isporuku Naručitelja i dostavlja na mjesta isporuke u roku koji ne može biti duži od 5 kalendarskih dana od dana slanja zahtjeva za isporuku (sukladno ponudi ponuditelja). U krajnjem roku izvršenja moraju biti izvršene sve ugovorne obveze Ugovaratelja. Roba se smatra isporučenom a Ugovorna obveza izvršena trenutkom predaje robe i uređene popratne dokumentacije nabave Naručitelju. Početak isporuke je određen Ugovorom o javnoj nabavi. Ugovor se zaključuje na period od 12 mjeseci. Naručitelj ima sklopljene Ugovore za nabavu predmetne robe u trajanju do 14.4.2026. godine. Njihovim istekom započinje isporuka po Ugovorima koji će se sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave. Količina predmeta nabave je okvirna, utvrđena Troškovnikom, po procijenjenim količinama te će se nabavljati sukcesivno, prema dinamici utvrđenoj zahtjevima za isporuku Naručitelja. Naručitelj će kupovati robu prema svojim stvarnim potrebama te nije obvezan kupiti cjelokupnu okvirnu količinu navedenu u Troškovniku. Stvarno nabavljena količina predmeta nabave, na temelju sklopljenog Ugovora, može biti veća ili manja od okvirne količine, sukladno Naručiteljevim potrebama i osiguranim financijskim sredstvima. Ugovorenom vrijednošću nabave Grupe 1. i Grupa 5. predmeta nabave, glede kojih Ugovaratelji ustupaju Naručitelju na korištenje bez naknade uređaje za hemodijalizu, obuhvaćeni su, među ostalim i slijedeći troškovinavedeni u tablicama troškovnika navedenih grupa. Po sklapanju Ugovora, Ugovaratelj je obvezan pisanim putem izvijestiti Naručitelja o datumu isporuke uređaja, najmanje 3 dana prije dana isporuke. Naručitelj i Ugovaratelj sklapaju Ugovor o ustupanju na korištenje bez naknade za svaki uređaj koji se predaje na korištenje.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-03-27. Nabava je objavljena 2026-02-24.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-02-24 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-03-05 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-06-26 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-03 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-30 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Potrošni materijal za hemodijalizu
Referentni broj:
24/26.
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Potrošni materijal za renalnu dijalizu 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 528920.37 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 10
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 10
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-1
Naslov: Grupa 1.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 128534.97 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja: Brodsko-posavska županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-04-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke robe
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-2
Naslov: Grupa 2.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 40 915 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-3
Naslov: Grupa 3.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 61 800 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-4
Naslov: Grupa 4.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 283 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-5
Naslov: Grupa 5.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 232 072 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-6
Naslov: Grupa 6.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3802.4 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-7
Naslov: Grupa 7.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 411.4 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-8
Naslov: Grupa 8.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1261.6 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-9
Naslov: Grupa 9.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 51 260 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
24/26.-10
Naslov: Grupa 10.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 580 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-03-27 08:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-03-27 08:30:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-03-27 08:30:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
+ još 5
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Opća bolnica Dr. Josip Benčević Slavonski Brod
Nacionalni registracijski broj:
91554844265
Poštanska adresa: Ulica dr. Andrije Štampara 42
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski Brod
Regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ravnatelj izv. prof. dr.sc. prim. Josip Samardžić, dr.med.
E-pošta: opca-bolnica-sb@sb.t-com.hr 📧
Telefon: +385 35201201 📞
URL: http://www.bolnicasb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/75300 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/75300 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Dodatne informacije
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 040-137240 (2026-02-24)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 528920.37 EUR 💰
Opis
128534.97 EUR 💰
40 915 EUR 💰
61 800 EUR 💰
3 283 EUR 💰
232 072 EUR 💰
3802.4 EUR 💰
411.4 EUR 💰
1261.6 EUR 💰
51 260 EUR 💰
5 580 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Broj odjeljka:
PROCEDURE
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-03-07 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4191df8f-13b2-4388-b2b8-d72e3318940b-01
Izvor: OJS 2026/S 047-161034 (2026-03-05)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 528920.37 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 252245.17 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 128534.97 EUR 💰
40 915 EUR 💰
61 800 EUR 💰
3 283 EUR 💰
232 072 EUR 💰
3802.4 EUR 💰
411.4 EUR 💰
1261.6 EUR 💰
51 260 EUR 💰
5 580 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
643/26 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-16 📅
Naslov: Grupa 1.
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 142330.17 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
32-JN-2026/1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDI-LAB d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
77804145433
Poštanska adresa: Ulica Aleksandra Hondla 2/9
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Livija Radić
E-pošta: javnanabava@medilab.hr 📧
Telefon: +385 12356751 📞
URL: http://medilab.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 47 515 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
32-JN-2026/2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 62 400 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
32-JN-2026/3
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
Izvor: OJS 2026/S 122-441982 (2026-06-26)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 528920.37 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 263345.57 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 128534.97 EUR 💰
40 915 EUR 💰
61 800 EUR 💰
3 283 EUR 💰
232 072 EUR 💰
3802.4 EUR 💰
411.4 EUR 💰
1261.6 EUR 💰
51 260 EUR 💰
5 580 EUR 💰
Dodjela ugovora
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 142330.17 EUR 💰
47 515 EUR 💰
62 400 EUR 💰
3802.4 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
10-26-139/6
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0006
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDIKA, d.d.
Nacionalni registracijski broj:
94818858923
Poštanska adresa: Capraška ulica 1
Kontaktna točka: Ana Marinović
E-pošta: javna.nabava@medika.hr 📧
Telefon: +385 2412651 📞
URL: https://www.medika.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 411.4 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
07-2026-SB
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0007
Naziv i adresa izvođača
Naziv: KIRKOMERC d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
82100281174
Poštanska adresa: Zagrebačka cesta 145
Kontaktna točka: Tajana Bartol
E-pošta: kirkomerc@kirkomerc.hr 📧
Telefon: +385 13866151 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1261.6 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
08-2026-SB
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0008
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5 625 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
10-26-139/10
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0010
Izvor: OJS 2026/S 127-462731 (2026-07-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 528920.37 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 266164.02 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 128534.97 EUR 💰
40 915 EUR 💰
61 800 EUR 💰
3 283 EUR 💰
232 072 EUR 💰
3802.4 EUR 💰
411.4 EUR 💰
1261.6 EUR 💰
51 260 EUR 💰
5 580 EUR 💰
Dodjela ugovora
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 142330.17 EUR 💰
47 515 EUR 💰
62 400 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2818.45 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
22/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0004
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHOENIX Farmacija d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
36755252122
Poštanska adresa: Ježdovečka ulica 143
Poštanski broj: 10250
Mjesto: Lučko, Ježdovec
Kontaktna točka: Kristina Katulić
E-pošta: javna.nabava@phoenix-farmacija.hr 📧
Telefon: +385 13652454 📞
URL: https://phoenix-farmacija.hr 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3802.4 EUR 💰
411.4 EUR 💰
1261.6 EUR 💰
5 625 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 146-530689 (2026-07-30)