Opremanje OŠ Mahično
Grad Karlovac
_Nabava obuhvaća opremanje dogradnje školske zgrade i školske dvorane OŠ Mahično sukladno troškovnicima podijeljenima u 3 grupe. Grupa 1: Namještaj i sitni inventar Nabava obuhvaća opremanje dogradnje školske zgrade i školske dvorane OŠ Mahično sukladno Troškovniku 1: Namještaj i sitni inventar i specifikacijama navedenima u njemu. Grupa 2: Informatička oprema Nabava obuhvaća opremanje dogradnje školske zgrade OŠ Mahično sukladno Troškovniku 2: Informatička oprema i specifikacijama navedenima u njemu. Grupa 3: Sportska oprema Nabava obuhvaća opremanje školske dvorane OŠ Mahično sukladno Troškovniku 3: Oprema sportske dvorane i specifikacijama navedenima u njemu. Nabava je vezana uz projekt: „Dogradnja školske zgrade za potrebe jednosmjenskog rada i cjelodnevne škole i izgradnja školske sportske dvorane Osnovne škole Mahično“ Kod projekta: NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0012. Projekt se financira iz Mehanizma za oporavak i otpornost (Nacionalni plan oporavka i otpornosti 2021. – 2026.). „Financira Europska unija – NextGenerationEU“.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-03-20. Nabava je objavljena 2026-02-11.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što?- • Građevinski okovi › Predmeti za unutarnje opremanje
- • Namještaj › Razni namještaj i oprema
- • Proizvodi za sport i oprema › Oprema za dvorane za tjelovježbu
- • Računalna oprema › Razna računalna oprema
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-02-11 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-02-23 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-03-09 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-29 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-06 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Opremanje OŠ Mahično
Referentni broj:
153/26
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Predmeti za unutarnje opremanje 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 295 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 3
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 3
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
153/26-1
Naslov: Namještaj i sitni inventar
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 115 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Karlovac
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Karlovačka županija 🏙️
Trajanje: 2 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-05-14 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Duljina trajanja jamstvenog roka
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
153/26-2
Naslov: Informatička oprema
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 45 900 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
153/26-3
Naslov: Sportska oprema
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 133 500 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-03-20 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-03-20 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Prostorije naručitelja
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja): STRUČNO POVJERENSTVO NARUČITELJA
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 60 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-03-20 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: PROSTORIJE NARUČITELJA
Dodatne informacije: STRUČNO POVJERENSTVO NARUČITELJA
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Tražene depozite i jamstva:
Uvjeti izvršenja ugovora:
Osnova za isključenje:
+ još 5
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad karlovac
Nacionalni registracijski broj:
25654647153
Poštanska adresa: Ivana Banjavčića 9
Poštanski broj: 47000
Mjesto: Karlovac
Regija: Karlovačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Irena Grčić
E-pošta: tihana.ostrogonac@karlovac.hr 📧
Telefon: +385 047628206 📞
URL: https://www.karlovac.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/73821 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/73821 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Identifikator fondova EU-a: NPOO – Mehanizam za oporavak i otpornost
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 031-104994 (2026-02-11)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 295 000 EUR 💰
Opis
115 000 EUR 💰
45 900 EUR 💰
133 500 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Izmjena troškovnika
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-25 📅
Druge dodatne informacije
Izmjena troškovnika
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: d9e5ccad-37ee-4ba0-905b-04a308839d3a-01
Izvor: OJS 2026/S 039-131857 (2026-02-23)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 295 000 EUR 💰
Opis
115 000 EUR 💰
45 900 EUR 💰
133 500 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - IZMJENA TROŠKOVNIKA
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-03-11 📅
Druge dodatne informacije
IZMJENA TROŠKOVNIKA
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 43fb3efa-b377-42fb-8c28-ae8dcb427fd8-01
Izvor: OJS 2026/S 049-168055 (2026-03-09)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 295 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 199906.3 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Instrument Europske unije za oporavak (EURI) (2021/2027)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 115 000 EUR 💰
45 900 EUR 💰
133 500 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
152/26-1 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-30 📅
Naslov: Namještaj i sitni inventar
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 7
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 7
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 7
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 54818.4 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
1903-2026-G1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MODEL-EDUCA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
75261823939
Poštanska adresa: Zagrebačka cesta 126
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vlatka Šlibar
E-pošta: info@model-educa.hr 📧
Telefon: +385 013665688 📞
URL: https://model-educa.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 6
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 6
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 6
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 24 850 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
26_03_20_MAH_GR2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: TEHNOMODELI d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
10698571703
Poštanska adresa: Gruška ulica 2
Kontaktna točka: Dubravko Petković
E-pošta: nabava@tehnomodeli.hr 📧
Telefon: +385 15805808 📞
URL: https://tehnomodeli.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 120237.9 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
2026-39
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: SINEL SPORT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
49480055222
Poštanska adresa: Argentinska ulica 4
Kontaktna točka: Tomaž žolgar
E-pošta: tomaz@sinel-sport.com 📧
Telefon: +386 40642801 📞
Izvor: OJS 2026/S 145-529613 (2026-07-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 295 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 199906.3 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 115 000 EUR 💰
45 900 EUR 💰
133 500 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
1 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-08 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 54818.40 EUR 💰
24 850 EUR 💰
120237.90 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 151-548827 (2026-08-06)