Opremanje i digitalna rješenja u funkciji Etno parka
OPĆINA VELIKO TROJSTVO
Nabavlja se oprema za Etnografski muze. Nabava je podijeljena na dvije grupe. Prvu grupu čine digitalna rješenja u funkciji Etno muzeja. Sastoji se od koncepta i projektiranje, software i multimedije, vizualnog identiteta, digitalne opreme (postava), 3D printera, te informatičke opreme za urede. Drugu grupu čini namještaj. Sastoji se od totema, namještaja za izložbeni prostor, ulazni prostor, prostorije za posluživanje hrane i pića, spremišta, ureda, vanjskog namještaja, te opreme za osobe s invaliditetom.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-04-27. Nabava je objavljena 2026-03-24.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što?- • Kinematografski projektori › Projektori
- • Namještaj › Uredski namještaj
- • Razni namještaj i oprema › Razni namještaj
- • Strojevi za obradu podataka (hardware) › Osobna računala
- • Strojevi za obradu podataka (hardware) › Strojna oprema za mikroračunala
- • Televizijska i audiovizualna oprema › Multimedijska oprema
- • Usluge razvoja interneta › Usluge razvoja korisničkih aplikacija za internet ili intranet
- • Usluge razvoja interneta › Usluge razvoja poslužiteljskih aplikacija za internet ili intranet
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-24 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-04-21 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-06-29 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-03-24)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Opremanje i digitalna rješenja u funkciji Etno parka
Referentni broj:
Kratki opis:
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Multimedijska oprema 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230517.76 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: GRUPA 1 – DIGITALNA RJEŠENJA U FUNKCIJI ETNO MUZEJA
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150603.96 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Cilj strateške nabave: Smanjenje utjecaja na okoliš
Aspekti se odnose na: Kriterij za odabir ponude
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Zaštita i obnova bioraznolikosti i ekosustavâ
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Ulica braće Radića 66, 43 226 Veliko Trojstvo, kč.br. 549 k.o. Veliko Trojstvo
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Bjelovarsko-bilogorska županija 🏙️
Trajanje: 6 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-05-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 70
Kriterij kvalitete (naziv): Epeat certifikat ili jednakovrijedan
Kriterij kvalitete (težina): 5
Kriterij kvalitete (naziv): POGODNOST PISAČA ZA UPOTREBU PAPIRA KOJI SADRŽI 100% RECIKLIRANIH VLAKANA
Kriterij kvalitete (težina): 10
Kriterij kvalitete (naziv): Razred energetske učinkovitosti digitalne opreme
Kriterij kvalitete (težina): 15
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: GRUPA 2 – NAMJEŠTAJ ETNO MUZEJA
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 79913.8 EUR 💰
Opis nabave:
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Udio drva u namještaju u odnosu na volumen materijala od kojih je namještaj izrađen
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-04-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-04-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): OPĆINA VELIKO TROJSTVO, ULICA BRAĆE RADIĆA 28, 43 226 VELIKO TROJSTVO
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-04-27 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: OPĆINA VELIKO TROJSTVO, ULICA BRAĆE RADIĆA 28, 43 226 VELIKO TROJSTVO
Dodatne informacije:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
EED popis: Računala
Televizori – elektronički zasloni, nacionalno pravo
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
EED primjenjivo ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Ostali ekonomski ili financijski zahtjevi
Reference na određene isporuke
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Općina veliko trojstvo
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Braće Radića 28
Poštanski broj: 43226
Mjesto: Veliko Trojstvo
Regija: Bjelovarsko-bilogorska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dražen Juranić
E-pošta: juranic@veliko-trojstvo.hr 📧
Telefon: +38543 885643 📞
URL: https://www.veliko-trojstvo.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/78699 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/78699 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Identifikator fondova EU-a: IP.3.1.03.0001
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Program financijskih sredstava EU-a: Europski fond za regionalni razvoj (EFRR) (2014/2020)
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 060-207474 (2026-03-24)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Opremanje i digitalna rješenja u funkciji Etno parka
Referentni broj:
1-JN-OP-VV-26
Kratki opis:
Nabavlja se oprema za Etnografski muze. Nabava je podijeljena na dvije grupe. Prvu grupu čine digitalna rješenja u funkciji Etno muzeja. Sastoji se od koncepta i projektiranje, software i multimedije, vizualnog identiteta, digitalne opreme (postava), 3D printera, te informatičke opreme za urede. Drugu grupu čini namještaj. Sastoji se od totema, namještaja za izložbeni prostor, ulazni prostor, prostorije za posluživanje hrane i pića, spremišta, ureda, vanjskog namještaja, te opreme za osobe s invaliditetom.
Prikaži više
Proizvodi/usluge: Multimedijska oprema 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230517.76 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1-JN-OP-VV-26-1
Naslov: GRUPA 1 – DIGITALNA RJEŠENJA U FUNKCIJI ETNO MUZEJA
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150603.96 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Prvu grupu čine digitalna rješenja u funkciji Etno muzeja. Sastoji se od koncepta i projektiranja, software i multimedije, vizualnog identiteta, digitalne opreme (postava), 3D printera, te informatičke opreme za urede.
Dodatni proizvodi/usluge:
Aspekti se odnose na: Kriterij za odabir ponude
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Zaštita i obnova bioraznolikosti i ekosustavâ
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Ulica braće Radića 66, 43 226 Veliko Trojstvo, kč.br. 549 k.o. Veliko Trojstvo
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Bjelovarsko-bilogorska županija 🏙️
Trajanje: 6 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-05-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 70
Kriterij kvalitete (naziv): Epeat certifikat ili jednakovrijedan
Kriterij kvalitete (težina): 5
Kriterij kvalitete (naziv): POGODNOST PISAČA ZA UPOTREBU PAPIRA KOJI SADRŽI 100% RECIKLIRANIH VLAKANA
Kriterij kvalitete (težina): 10
Kriterij kvalitete (naziv): Razred energetske učinkovitosti digitalne opreme
Kriterij kvalitete (težina): 15
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1-JN-OP-VV-26-2
Naslov: GRUPA 2 – NAMJEŠTAJ ETNO MUZEJA
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 79913.8 EUR 💰
Opis nabave:
Nabavlja se namještaj za Etno muzej koji se sastoji od totema, namještaja za izložbeni prostor, ulazni prostor, prostora za posluživanje hrane i pića, spremišta i ureda, vanjskog namještaja , te opreme za osobe s invaliditetom.
Dodatni proizvodi/usluge:
Kriteriji za dodjelu
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Udio drva u namještaju u odnosu na volumen materijala od kojih je namještaj izrađen
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-04-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-04-27 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): OPĆINA VELIKO TROJSTVO, ULICA BRAĆE RADIĆA 28, 43 226 VELIKO TROJSTVO
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Sukladno čl. 282. st. 8. ZJN 2016, pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Ovlaštenje mora biti potpisano od strane ovlaštene osobe ponuditelja i ovjereno pečatom, a ukoliko je ovlaštena osoba na otvaranju ponuda, dužna je umjesto ovlaštenja donijeti kopiju rješenja o registraciji/ obrtnicu i kopiju identifikacijskog dokumenta te iste predati prisutnim članovima stručnog povjerenstva.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-04-27 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: OPĆINA VELIKO TROJSTVO, ULICA BRAĆE RADIĆA 28, 43 226 VELIKO TROJSTVO
Dodatne informacije:
Sukladno čl. 282. st. 8. ZJN 2016, pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Ovlaštenje mora biti potpisano od strane ovlaštene osobe ponuditelja i ovjereno pečatom, a ukoliko je ovlaštena osoba na otvaranju ponuda, dužna je umjesto ovlaštenja donijeti kopiju rješenja o registraciji/ obrtnicu i kopiju identifikacijskog dokumenta te iste predati prisutnim članovima stručnog povjerenstva.
Prikaži više
EED popis: Računala
Televizori – elektronički zasloni, nacionalno pravo
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
EED primjenjivo ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Ostali ekonomski ili financijski zahtjevi
Reference na određene isporuke
Tražene depozite i jamstva:
Gospodarski subjekt je obvezan uz ponudu dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku zadužnice ili bjanko zadužnice koja mora biti potvrđena kod javnog bilježnika i popunjena u skladu s Pravilnikom o obliku i sadržaju bjanko zadužnice (Narodne novine, broj 115/12 i 82/17) i Pravilnikom o obliku i sadržaju zadužnice (Narodne novine, broj 115/12 i 82/17).
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke ponude, u papirnatom obliku. Izvornik se dostavlja u zatvorenoj plastičnoj foliji i čini sastavni dio dijela ponude dostavljene u papirnatom obliku.
Jamstvo ne smije biti ni na koji način oštećeno (bušenjem, klamanjem i sl.), a što se ne odnosi na uvezivanje odstrane javnog bilježnika ili ovlaštenog sudskog tumača.
Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, Naručitelj obvezan je prije odabira zatražiti produženje roka valjanosti ponude i jamstva od ponuditelja koji je podnio ekonomski najpovoljniju ponudu u primjernom roku ne kraćem od 5dana.
U slučaju zajednice gospodarskih subjekata, ovo jamstvo može glasiti:
- na sve članove zajednice, a ne samo na jednog člana ili
- može glasiti na jednog člana zajednice, te jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata i moraju biti navedeni svi članovi zajednice ponuditelja
- svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja jamstvo za svoj dio jamstva kumulativno do ukupno traženog iznosa.
Naručitelj je obvezan vratiti ponuditeljima jamstvo za ozbiljnost ponude u roku od deset dana od dana potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, odnosno dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora o javnoj nabavi, a presliku jamstva obvezan je pohraniti.
Prikaži više
Plaćanje isporučene robe izvršit će se u roku od 30 dana na temelju uredno isporučenog e-Računa. Detaljniji opis roka, načina i uvjeta plaćanja nalazi se u prijedlogu ugovora pojedine grupe predmeta nabave.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Općina veliko trojstvo
Nacionalni registracijski broj:
85823514889
Poštanska adresa: Braće Radića 28
Poštanski broj: 43226
Mjesto: Veliko Trojstvo
Regija: Bjelovarsko-bilogorska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dražen Juranić
E-pošta: juranic@veliko-trojstvo.hr 📧
Telefon: +38543 885643 📞
URL: https://www.veliko-trojstvo.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/78699 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/78699 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Identifikator fondova EU-a: IP.3.1.03.0001
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Projekt "Revitalizacija etnografskog muzeja i etno parka kroz uređenje, opremanje i razvoj digitalne i multimedijalne prezentacije kulturne baštine" doprinosi razvoju kulturnih sadržaja i kulturne infrastrukture na području Većeg urbanog područja Bjelovar. Projekt doprinosi rješavanju problema nedostatka kulturno-turističkih sadržaja na turistički nerazvijenom području.
Prikaži više
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobnodostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te napostupak otvaranja ponuda
5. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabiraponuda, ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 060-207474 (2026-03-24)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-04-21)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230517.76 EUR 💰
Opis
150603.96 EUR 💰
79913.8 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-05-05 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-05-05 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-05-05 10:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-04-23 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: fc4ca3f5-d059-4536-9c91-aaa51e0f378f-01
Izvor: OJS 2026/S 079-278457 (2026-04-21)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230517.76 EUR 💰
Opis
150603.96 EUR 💰
79913.8 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-05-05 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-05-05 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-05-05 10:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Zbog neodgovaranja na upite gospodarskih subjekata na vrijeme, produžuje se rok za dostavu ponuda.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-04-23 📅
Druge dodatne informacije
Zbog neodgovaranja na upite gospodarskih subjekata u roku, produžuje se rok za dostavu ponuda.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: fc4ca3f5-d059-4536-9c91-aaa51e0f378f-01
Izvor: OJS 2026/S 079-278457 (2026-04-21)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-06-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230517.76 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 170105.69 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Europski fond za regionalni razvoj (EFRR) (2014/2020)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150603.96 EUR 💰
79913.8 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-26 📅
Naslov: GRUPA 1 – DIGITALNA RJEŠENJA U FUNKCIJI ETNO MUZEJA
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 92420.69 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ANIQ d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Augusta Cesarca 22
Poštanski broj: 44330
Mjesto: Novska
Regija: Sisačko-moslavačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dominik Cvetkovski
E-pošta: info@aniq.tech 📧
Telefon: +385 919213062 📞
URL: https://aniq.tech/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 77 685 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: CON-FORMO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: J.J. Strossmayera 49
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Kontaktna točka: Nenad cvijetić
E-pošta: conformo@conformo.hr 📧
Telefon: +385 31213013 📞
URL: https://www.conformo.hr 🌏
Izvor: OJS 2026/S 123-447030 (2026-06-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 230517.76 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 170105.69 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Europski fond za regionalni razvoj (EFRR) (2014/2020)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Projekt "Revitalizacija etnografskog muzeja i etno parka kroz uređenje, opremanje i razvoj digitalne i multimedijalne prezentacije kulturne baštine" doprinosi razvoju kulturnih sadržaja i kulturne infrastrukture na području Većeg urbanog područja Bjelovar. Projekt doprinosi rješavanju problema nedostatka kulturno-turističkih sadržaja na turistički nerazvijenom području.
Prikaži više
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150603.96 EUR 💰
79913.8 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
KLASA: 612-05/26-01/001; URBROJ: 2103-22-3-26-28 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-26 📅
Naslov: GRUPA 1 – DIGITALNA RJEŠENJA U FUNKCIJI ETNO MUZEJA
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 92420.69 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
01-OVT-ANIQ
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ANIQ d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
19013885451
Poštanska adresa: Augusta Cesarca 22
Poštanski broj: 44330
Mjesto: Novska
Regija: Sisačko-moslavačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dominik Cvetkovski
E-pošta: info@aniq.tech 📧
Telefon: +385 919213062 📞
URL: https://aniq.tech/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 77 685 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
0405-2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: CON-FORMO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
15996784558
Poštanska adresa: J.J. Strossmayera 49
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Kontaktna točka: Nenad cvijetić
E-pošta: conformo@conformo.hr 📧
Telefon: +385 31213013 📞
URL: https://www.conformo.hr 🌏
Izvor: OJS 2026/S 123-447030 (2026-06-29)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕