Nabava kemikalija i specijalnih laboratorijskih reagensa
Klinički bolnički centar Zagreb
Nabava kemikalija i specijalnih laboratorijskih reagensa
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-03-06. Nabava je objavljena 2026-01-27.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
- • BioGnost d.o.o.
- • Biovit d.o.o.
- • Medical Intertrade d.o.o.
- • PHOENIX Farmacija d.o.o.
- • Tehmed d. o. o.
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-01-27 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-14 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2026-01-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava kemikalija i specijalnih laboratorijskih reagensa
Referentni broj:
Kratki opis: Nabava kemikalija i specijalnih laboratorijskih reagensa
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Bazne anorganske i organske kemikalije 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 493 400 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 19
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 19
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 145 400 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Ljekarna Rebro, Kišpatićeva 12
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-04-20 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 34 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 74 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 37 660 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 77 700 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 22 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 900 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 19 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 400 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 12
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 16 600 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 13
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 14
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 18 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 15
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 400 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 16
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 800 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 17
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 700 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 5A
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 6A
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 16 840 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-03-06 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-03-06 12:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-03-06 12:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Pakšec
E-pošta: ivana.paksec@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368839 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/71994 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/71994 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 020-066279 (2026-01-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava kemikalija i specijalnih laboratorijskih reagensa
Referentni broj:
1.1.2.A.25
Kratki opis: Nabava kemikalija i specijalnih laboratorijskih reagensa
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Bazne anorganske i organske kemikalije 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 493 400 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 19
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 19
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-1
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 145 400 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Ljekarna Rebro, Kišpatićeva 12
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-04-20 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-2
Naslov: Grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 34 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-3
Naslov: Grupa predmeta nabave 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-4
Naslov: Grupa predmeta nabave 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-5
Naslov: Grupa predmeta nabave 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 74 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-6
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 37 660 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-7
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 77 700 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-8
Naslov: Grupa predmeta nabave 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 22 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-9
Naslov: Grupa predmeta nabave 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 900 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-10
Naslov: Grupa predmeta nabave 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 19 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-11
Naslov: Grupa predmeta nabave 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 400 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-12
Naslov: Grupa predmeta nabave 12
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 16 600 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-13
Naslov: Grupa predmeta nabave 13
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 200 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-14
Naslov: Grupa predmeta nabave 14
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 18 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-15
Naslov: Grupa predmeta nabave 15
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 400 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-16
Naslov: Grupa predmeta nabave 16
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 800 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-17
Naslov: Grupa predmeta nabave 17
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 700 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-18
Naslov: Grupa predmeta nabave 5A
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.25-19
Naslov: Grupa predmeta nabave 6A
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 16 840 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0019
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-03-06 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-03-06 12:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-03-06 12:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Nema predujma niti primjene valutne klauzule.
Ponuditelj je obvezan ispostaviti e-Račune, a naručitelj je obvezan zaprimati e-Račune sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18).
Plaćanje najkasnije u roku od 60 dana od izvršene isporuke odnosno potpisivanja primopredajnog zapisnika, sukladno odredbama Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13, 71/15 i 78/15, 114/22).
Način plaćanja bit će utvrđen u zaključenom Ugovoru.
Ukoliko ponuditelj daje dio ugovora o javnoj nabavi u podugovor tada će naručitelj za onaj dio sustava koji isporuči podugovaratelj neposredno platiti podugovaratelju.
Plaćanje će biti izvršeno uplatom ugovorene cijene na račun Isporučitelja.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
46377257342
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Pakšec
E-pošta: ivana.paksec@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368839 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/71994 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/71994 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 020-066279 (2026-01-27)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 493 400 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 226348.87 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 145 400 EUR 💰
34 000 EUR 💰
2 000 EUR 💰
2 200 EUR 💰
74 000 EUR 💰
37 660 EUR 💰
77 700 EUR 💰
22 000 EUR 💰
2 900 EUR 💰
19 200 EUR 💰
4 400 EUR 💰
16 600 EUR 💰
7 200 EUR 💰
18 000 EUR 💰
2 400 EUR 💰
4 800 EUR 💰
1 700 EUR 💰
16 840 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-15 📅
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 117312.55 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BIOVIT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Varaždinska ulica - odvojak II, 15
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Alen Videc
E-pošta: info@biovit.hr 📧
Telefon: +385 42260001 📞
URL: http://www.biovit.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
2️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1684.58 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2 200 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: TEHMED d. o. o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Tartinijeva ulica - Via Giuseppe Tartini 15
Poštanski broj: 52100
Mjesto: Pula - Pola
Regija: Istarska županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana franić
E-pošta: tehmed@tehmed.hr 📧
Telefon: +385 52211633 📞
URL: https://tehmed.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 61 550 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17481.35 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 12522.25 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHOENIX Farmacija d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ježdovečka ulica 143
Poštanski broj: 10250
Mjesto: Lučko, Ježdovec
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kristina Katulić
E-pošta: javna.nabava@phoenix-farmacija.hr 📧
Telefon: +385 13652454 📞
URL: https://phoenix-farmacija.hr 🌏
1️⃣1️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2061.06 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
1️⃣2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 7137.08 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
1️⃣4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣6️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Nisu zaprimljene ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 400 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BioGnost d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Međugorska ulica 59
Poštanski broj: 10040
Mjesto: Grad Zagreb
Kontaktna točka: Sanja Matić
E-pošta: biognost@biognost.hr 📧
Telefon: +385 1 2409997 📞
URL: https://www.biognost.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
1️⃣9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Izvor: OJS 2026/S 157-568485 (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 493 400 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 226348.87 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 145 400 EUR 💰
34 000 EUR 💰
2 000 EUR 💰
2 200 EUR 💰
74 000 EUR 💰
37 660 EUR 💰
77 700 EUR 💰
22 000 EUR 💰
2 900 EUR 💰
19 200 EUR 💰
4 400 EUR 💰
16 600 EUR 💰
7 200 EUR 💰
18 000 EUR 💰
2 400 EUR 💰
4 800 EUR 💰
1 700 EUR 💰
16 840 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
2.1.1.-26/1277-1 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-15 📅
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 117312.55 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
BIOVIT-KBC ZG GR. 1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BIOVIT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
73275412890
Poštanska adresa: Varaždinska ulica - odvojak II, 15
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Alen Videc
E-pošta: info@biovit.hr 📧
Telefon: +385 42260001 📞
URL: http://www.biovit.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
2️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1684.58 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
BIOVIT-KBC ZG GR. 3
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2 200 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
05-03/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0004
Naziv i adresa izvođača
Naziv: TEHMED d. o. o.
Nacionalni registracijski broj:
22605851933
Poštanska adresa: Tartinijeva ulica - Via Giuseppe Tartini 15
Poštanski broj: 52100
Mjesto: Pula - Pola
Regija: Istarska županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana franić
E-pošta: tehmed@tehmed.hr 📧
Telefon: +385 52211633 📞
URL: https://tehmed.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 61 550 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
191/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0005
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
04492664153
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17481.35 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
BIOVIT-KBC ZG GR. 8
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0008
9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 12522.25 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
17/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0010
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHOENIX Farmacija d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
36755252122
Poštanska adresa: Ježdovečka ulica 143
Poštanski broj: 10250
Mjesto: Lučko, Ježdovec
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kristina Katulić
E-pošta: javna.nabava@phoenix-farmacija.hr 📧
Telefon: +385 13652454 📞
URL: https://phoenix-farmacija.hr 🌏
1️⃣1️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2061.06 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0013
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 7137.08 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Nisu zaprimljene ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0018
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 400 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
26-2026/2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0018
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BioGnost d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
05273195306
Poštanska adresa: Međugorska ulica 59
Poštanski broj: 10040
Mjesto: Grad Zagreb
Kontaktna točka: Sanja Matić
E-pošta: biognost@biognost.hr 📧
Telefon: +385 1 2409997 📞
URL: https://www.biognost.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
1️⃣9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0019
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Izvor: OJS 2026/S 157-568485 (2026-08-14)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕