Laboratorijska oprema za Institucionalne istraživačke projekte, financirani iz izvora 581-Mehanizam za oporavak i otpornost-NPOO, Projekti HRZZ , BEE-GURADS, HORIZONCL6, za projekt koji se financira iz Programa Konkurentnost i kohezija, PK.3.4.17.0012 i za potrebe Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek
Sveučilište u Osijeku, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek
Laboratorijska oprema. Zahtjevi opisa i tehničke specifikacije predmeta nabave, njena vrsta, kvaliteta, minimalne karakteristike, opis i tehničke specifikacije i količina predmeta nabave opisane su u Troškovnicima u koloni "Traženi predmet nabave opis i tehničke specifikacije" . Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku. Ponuditelj treba na za to predviđenom mjestu Troškovnika-„Ponuđeni predmet nabave opis i tehničke specifikacije“, prema odgovarajućim stavkama, navesti karakteristike i tehničke specifikacije nuđenog proizvoda te podatke o tipu/nazivu proizvoda koji nudi i naziv proizvođača. Sva roba koja će se isporučiti mora biti nova, nekorištena, u tvorničkom pakiranju sa svom poratnom dokumentacijom koja je prati (npr. jamstveni listovi, deklaracija o proizvodu i sl.) te u svemu odgovarati traženim, odnosno ponuđenim tehničkim specifikacijama.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-04-08. Nabava je objavljena 2026-03-06.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
- • Ansar-analitika d.o.o.
- • BC Hebe Adria d.o.o.
- • BPC Instruments AB
- • Digicyte digitalne tehnologije d.o.o.
- • ECHO Instruments d.o.o.
- • Jasika d.o.o.
- • KEFO d.o.o.
- • Labena d.o.o.
- • Lach-Ner d.o.o.
- • MEGRA D.O.O. BEOGRAD
- • ReaX LAB d.o.o.
- • RU - VE d.o.o.
- • SOLVER-ING j.d.o.o.
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-06 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-04-01 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-04-07 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-06-11 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-06-30 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-02 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-16 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Laboratorijska oprema za Institucionalne istraživačke projekte, financirani iz izvora 581-Mehanizam za oporavak i otpornost-NPOO, Projekti HRZZ , BEE-GURADS, HORIZONCL6, za projekt koji se financira iz Programa Konkurentnost i kohezija, PK.3.4.17.0012 i za potrebe Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek
Referentni broj:
0320
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala) 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379879.91 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 18
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 18
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-1
Naslov: Zamrzivači i hladnjaci
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 600 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek Vladimira Preloga 1, 31000 Osijek
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Osječko-baranjska županija 🏙️
Trajanje: 3 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-05-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 70
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 30
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-2
Naslov: Kamera za mikroskop
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 000 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-3
Naslov: Spektrofotometrijski čitač mikrotitarskih pločica
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 24 000 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Postizanje temperature
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-4
Naslov: Autoloader
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 13 280 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): jamstveni rok
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-5
Naslov: Semi-motorizirani svjetlosni fazni mikroskop
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17222.51 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Ergonomska integracija akvizicije slika s kamerom
Semi-apokromatski objektivi
Prošireno vidno polje na mikroskopu
veličina senzora digitalne kamere i Rezolucija
Napredna računalna dekonvolucija
Automatska korekcija optičkih aberacija
Softver
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-6
Naslov: Set za određivanje pF krivulje i komplet opreme za obradu uzoraka
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 52183.2 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): jasno očitanje za niske, srednje i visoke tlakove
istovremena obrada minimalno 10 uzoraka tla pri niskim , srednjim i visokim tlakovima
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-7
Naslov: Oprema za mjerenje bioplinskog potencijala s analizatorom sastava bioplina (CH4 i CO2)
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 42 500 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Isporuka devet ili više fermentacijskih posuda
Dodatna mogućnost nadogradnje kapaciteta
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-8
Naslov: Laboratorijski sustav za automatsko mjerenje volumena i protoka plina u anaerobnim diskontinuiranim ("batch") biološko-kemijskim procesima
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 30 500 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): mogućnost provedbe alkoholne fermentacije (proizvodnja bioetanola) te drugih analiza (stabilnost digestata, biorazgradivost digestata i sl.)
Mogućnost nadogradnje sustava za provedbu dodatnih analiza iz područja aerobne razgradnje (npr. biorazgradivost materijala, određivanje biološke potrošnje kisika i dr.)
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-9
Naslov: Komora za meso
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 040 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-10
Naslov: Laboratorijska oprema za obradu i pripremu uzoraka mesa
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 480 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Sustava za derivatizaciju uzoraka ima mogućnost miješanja uzoraka
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-11
Naslov: Klima komore
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 39 600 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Komora 1. :Mogućnost kontrole intenziteta svjetla po policama/razinama
Komora 2.: Mogućnost kontrole intenziteta svjetla po policama/razinama
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-12
Naslov: Razna laboratorijska oprema
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 60236.2 EUR 💰
Dodatne informacije:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-13
Naslov: Pipete
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 18 013 EUR 💰
Dodatne informacije:
Cijena (težina): 50
Kriterij kvalitete (težina): 50
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-14
Naslov: Posude za homogenizator
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 600 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Jmstveni rok
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-15
Naslov: Centrifuga sa hlađenjem
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 700 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Isporučujemo i Angle rotor za "SPIN COLUMNS KITS", 24 mjesta; potrebno zbog protokola rada
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-16
Naslov: opremu za ispitivanja hranidbe koza
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 20 775 EUR 💰
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Komplet bežičnog sustava za mjerenje proizvodnje plinova proizvedenih tijekom anaerobne ili aerobne digestije: mogućnost nadogradnje do 50 modula u bilo kojem trenutku.
Komplet bežičnog sustava za mjerenje proizvodnje plinova proizvedenih tijekom anaerobne ili aerobne digestijeu: u kompletu i punjive baterije, stanica za punjenje minimalno deset baterija i dodatne priključke potrebne za rad
Komplet bežičnog sustava za mjerenje proizvodnje plinova proizvedenih tijekom anaerobne ili aerobne digestije: uz navedeno dolazi i vodena kupelj temperaturnog raspona minimalno +5°C - 100°C i brzine okretaja minimalno 20 – 250 rpm
In vitro inkubator za utvrđivanje probavljivosti uzoraka: visoka ponovljivost rezultata, više od 100 uzoraka istovremeno
In vitro inkubator za utvrđivanje probavljivosti uzoraka: sadrži filter vrećice za smanjenje rukovanja i odvojenu filtraciju filter vrećice dizajnirane da odvaga uzorka bude minimalno 0,25 g
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-17
Naslov: Klima uređaj s inverterom za kulturu biljnog tkiva
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 400 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
0320-18
Naslov: Uređaj za određivanje površine lista
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21 750 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0018
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-04-08 11:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-04-08 11:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): na adresi Javnog naručitelja, Vladimira Preloga 1, Osijek- soba br. 046/prizemlje.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 150 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-04-08 11:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Tražene depozite i jamstva:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
+ još 5
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Sveučilište u Osijeku, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek
Nacionalni registracijski broj:
98816779821
Poštanska adresa: Ulica Vladimira Preloga 1
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Aleksandra Bosnić-Jukić
E-pošta: aleksandra.bosnic@fazos.hr 📧
Telefon: +385 554852 📞
URL: https://www.fazos.unios.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Obrazovanje
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/76588 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/76588 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Identifikator fondova EU-a: Izvor 581
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 048-164332 (2026-03-06)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379879.91 EUR 💰
Opis
3 600 EUR 💰
4 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
13 280 EUR 💰
17222.51 EUR 💰
52183.2 EUR 💰
42 500 EUR 💰
30 500 EUR 💰
3 040 EUR 💰
20 480 EUR 💰
39 600 EUR 💰
60236.2 EUR 💰
18 013 EUR 💰
1 600 EUR 💰
4 700 EUR 💰
20 775 EUR 💰
2 400 EUR 💰
21 750 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-04-20 11:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-04-20 11:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-04-20 11:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-04-03 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 5268b655-6424-4a6c-bdd4-f74bc6765036-01
Izvor: OJS 2026/S 066-233652 (2026-04-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379879.91 EUR 💰
Opis
3 600 EUR 💰
4 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
13 280 EUR 💰
17222.51 EUR 💰
52183.2 EUR 💰
42 500 EUR 💰
30 500 EUR 💰
3 040 EUR 💰
20 480 EUR 💰
39 600 EUR 💰
60236.2 EUR 💰
18 013 EUR 💰
1 600 EUR 💰
4 700 EUR 💰
20 775 EUR 💰
2 400 EUR 💰
21 750 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Izmjena troškovnika u grupama 11 i 12.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-04-09 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 93163c9c-6292-4ad5-842b-1d1b37a50ff3-01
Izvor: OJS 2026/S 069-241300 (2026-04-07)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379879.91 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 42 429 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Instrument Europske unije za oporavak (EURI) (2021/2027)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 600 EUR 💰
4 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
13 280 EUR 💰
17222.51 EUR 💰
52183.2 EUR 💰
42 500 EUR 💰
30 500 EUR 💰
3 040 EUR 💰
20 480 EUR 💰
39 600 EUR 💰
60236.2 EUR 💰
18 013 EUR 💰
1 600 EUR 💰
4 700 EUR 💰
20 775 EUR 💰
2 400 EUR 💰
21 750 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Nisu zaprimljene ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
KLASA: 430-02/26-01/02 URBROJ: 2158-94-12-26-21 za grupu 7
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-08 📅
Naslov: Oprema za mjerenje bioplinskog potencijala s analizatorom sastava bioplina (CH4 i CO2)
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 42 429 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
26-010-0289
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0007
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ECHO Instruments d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
5451108000
Poštanska adresa: Zeče 25
Poštanski broj: 3210
Mjesto: Slovenske Konjice
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Kontaktna točka: Tine Žlebnik
E-pošta: tine@echo.si 📧
Telefon: +386 37592380 📞
URL: https://echoinstruments.eu/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0018
Izvor: OJS 2026/S 112-403058 (2026-06-11)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379879.91 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 302101.18 EUR 💰
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 600 EUR 💰
4 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
13 280 EUR 💰
17222.51 EUR 💰
52183.2 EUR 💰
42 500 EUR 💰
30 500 EUR 💰
3 040 EUR 💰
20 480 EUR 💰
39 600 EUR 💰
60236.2 EUR 💰
18 013 EUR 💰
1 600 EUR 💰
4 700 EUR 💰
20 775 EUR 💰
2 400 EUR 💰
21 750 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
430-02/26-01/02 2158-94-12-26-16 za grupu 2
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-12 📅
Naslov: Kamera za mikroskop
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2 340 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
2004_FAZOS_GR2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Ansar-analitika d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
12100614190
Poštanska adresa: Zagrebačka cesta 164a
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Krešo Mesarek
E-pošta: ansar@ansar-analitika.hr 📧
Telefon: 385 17980857 📞
URL: https://ansar-analitika.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 23 600 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TA4/2026-63
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: JASIKA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
62815184072
Poštanska adresa: Dolenica 55
Poštanski broj: 10250
Kontaktna točka: Natali Sipina Matoš, Voditeljica odjela tendera
E-pošta: tenderi@jasika.hr 📧
Telefon: +385 912254474 📞
URL: https://jasika.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17 200 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
PO-260417-2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0005
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Digicyte digitalne tehnologije d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
81391694106
Poštanska adresa: Vukomerec 49A
Kontaktna točka: Nedjeljko Vinicki
E-pošta: nvinicki@digicyte.ai 📧
Telefon: +385 98460578 📞
URL: https://www.digicyte.ai/ 🌏
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 52 175 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
05-6052
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0006
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Megra d.o.o. beograd
Nacionalni registracijski broj:
SR100124484
Poštanska adresa: Jovana Popovića 23
Poštanski broj: 11010
Mjesto: Beograd
Regija: Београдска област 🏙️
Država: Srbija 🇷🇸
Kontaktna točka: Katarina Antić
E-pošta: office@megra.rs 📧
Telefon: +381 11 3970 509 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 42 429 EUR 💰
2532.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
26-03934
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0009
Naziv i adresa izvođača
Naziv: RU - VE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
88470929840
Poštanska adresa: Prosinačka ulica 14
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Hrvoje Runje
E-pošta: info@ru-ve.hr 📧
Telefon: +385 13335250 📞
URL: https://ru-ve.hr/ 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 12 982 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
144/10-RL
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0010
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ReaX LAB d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
99245324565
Poštanska adresa: Avenija Dubrovnik 15
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Marijana Trećak Zovko
E-pošta: tenderi@reaxlab.hr 📧
Telefon: +385 991915494 📞
URL: https://reaxlab.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 36280.68 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
26-03465 i 26-03466
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0011
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 54 719 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
2946
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0012
Naziv i adresa izvođača
Naziv: KEFO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
09371680761
Poštanska adresa: Ulica Nikole Tesle 10
Poštanski broj: 44000
Mjesto: Sisak
Regija: Sisačko-moslavačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana Franić
E-pošta: info@kefo.hr 📧
Telefon: +385 44544915 📞
URL: http://www.kefo.hr 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17 795 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
2947
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0013
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 5
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 5
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 5
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 630 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
2004_FAZOS_GR15
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0015
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 20 760 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
ANKOM RFS_FAZOS
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0016
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Lach-Ner d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
51013201054
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 271/IV
Kontaktna točka: Đurđica Čanadi Knežević
E-pošta: knezevic@lach-ner.com 📧
Telefon: +385 16147357 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2 988 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Fazos 1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0017
Naziv i adresa izvođača
Naziv: SOLVER-ING j.d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
34475649058
Poštanska adresa: 31326
Poštanski broj: 31326
Mjesto: Darda
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Kontaktna točka: Mario Novak
E-pošta: info@solvermax.hr 📧
Telefon: 0958665493 0958665493 📞
URL: https://www.solvermax.hr 🌏
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 11 670 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
144/18-RL
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0018
Izvor: OJS 2026/S 125-454665 (2026-06-30)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379879.91 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 315351.18 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 600 EUR 💰
4 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
13 280 EUR 💰
17222.51 EUR 💰
52183.2 EUR 💰
42 500 EUR 💰
30 500 EUR 💰
3 040 EUR 💰
20 480 EUR 💰
39 600 EUR 💰
60236.2 EUR 💰
18 013 EUR 💰
1 600 EUR 💰
4 700 EUR 💰
20 775 EUR 💰
2 400 EUR 💰
21 750 EUR 💰
Dodjela ugovora
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2 340 EUR 💰
23 600 EUR 💰
13 250 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
01-2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0004
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BC Hebe Adria d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
67023797661
Poštanska adresa: Vidovečka 15
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Robert Stojan
E-pošta: robert.stojan@hebe.hr 📧
Telefon: +38512001767 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17 200 EUR 💰
52 175 EUR 💰
42 429 EUR 💰
2532.5 EUR 💰
12 982 EUR 💰
36280.68 EUR 💰
54 719 EUR 💰
17 795 EUR 💰
4 630 EUR 💰
20 760 EUR 💰
2 988 EUR 💰
11 670 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 126-459053 (2026-07-02)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379879.91 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 347011.18 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 600 EUR 💰
4 000 EUR 💰
24 000 EUR 💰
13 280 EUR 💰
17222.51 EUR 💰
52183.2 EUR 💰
42 500 EUR 💰
30 500 EUR 💰
3 040 EUR 💰
20 480 EUR 💰
39 600 EUR 💰
60236.2 EUR 💰
18 013 EUR 💰
1 600 EUR 💰
4 700 EUR 💰
20 775 EUR 💰
2 400 EUR 💰
21 750 EUR 💰
Dodjela ugovora
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2 340 EUR 💰
23 600 EUR 💰
13 250 EUR 💰
17 200 EUR 💰
52 175 EUR 💰
42 429 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 30 250 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
0320 group 8 - BPC Instruments 105717
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0008
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BPC Instruments AB
Nacionalni registracijski broj:
556687-2460
Poštanska adresa: Mobilvägen 10
Poštanski broj: 22362
Mjesto: Lund
Regija: Skåne län 🏙️
Država: Švedska 🇸🇪
Kontaktna točka: Celine Hedemo
E-pošta: fulfilment@bpcinstruments.com 📧
Telefon: +46 4663950 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2532.5 EUR 💰
12 982 EUR 💰
36280.68 EUR 💰
54 719 EUR 💰
17 795 EUR 💰
1 410 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
L-14
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0014
Naziv i adresa izvođača
Naziv: LABENA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
09146496654
Poštanska adresa: Cebini 43, Buzin
Poštanski broj: 10010
Kontaktna točka: Ivan Vitas
E-pošta: ivan.vitas@labena.hr 📧
Telefon: +385 016550601 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 630 EUR 💰
20 760 EUR 💰
2 988 EUR 💰
11 670 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 136-495496 (2026-07-16)
- Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala) (5 nove nabave)
- Aparati za provjeru i ispitivanje
- Geološki i geofizički instrumenti
- Instrumenti za provjeru fizičkih značajki (2)
- Mjerni instrumenti (1)
- Naprave za registriranje vremena i slično; parkirne ure
- Navigacijski i meteorološki instrumenti
- Oprema za upravljanje industrijskim procesima i oprema za daljinsko upravljanje (1)
- Optički instrumenti (1)
- Razni instrumenti za mjerenje ili ispitivanje