Ugradbeni i potrošni materijal za intervencijsku neuroradiologiju

Klinički bolnički centar Split

Klinički bolnički centar Split provodi postupak povremene zajedničke javne nabave iz članka 189. i 190. stavka 2. ZJN 2016 s ciljem sklapanja okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim subjektom za zdravstvene ustanove u RH. Predmet Okvirnog sporazuma je utvrđivanje uvjeta za sklapanje pojedinačnih Ugovora o javnoj nabavi materijala za Ugradbeni i potrošni materijal za intervencijsku neuroradiologiju za zudravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj između Isporučitelja i zdravstvenih ustanova/Korisnika. Naručitelj će, nakon što Odluke o odabiru postanu izvršne, s odabranim ponuditeljima sklopiti Okvirne sporazume na temelju kojih će se sklapati pojedinačni ugovori/narudžbenice. Temeljem članka 307. stavka 4. i članaka 312. stavka 5. Zakona, rok za sklapanje Okvirnog sporazuma računa se od dana pribavljanja suglasnosti Upravnog vijeća KBC Split i nadležnog Ministarstva. Okvirni sporazum sklapa se na razdoblje od dvije (2) godine od dana potpisivanja i tijekom navedenog razdoblja predviđa se sklapanje pojedinačnih (korisničkih) ugovora o javnoj nabavi.

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-02-02. Nabava je objavljena 2025-12-31.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2025-12-31 Obavijest o javnoj nabavi
2026-01-16 Obavijest o javnoj nabavi
2026-01-23 Obavijest o javnoj nabavi
2026-01-27 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-29 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2025-12-31)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Ugradbeni i potrošni materijal za intervencijsku neuroradiologiju
Referentni broj: 3.3.68.
Kratki opis:
Klinički bolnički centar Split provodi postupak povremene zajedničke javne nabave iz članka 189. i 190. stavka 2. ZJN 2016 s ciljem sklapanja okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim subjektom za zdravstvene ustanove u RH. Predmet Okvirnog sporazuma je utvrđivanje uvjeta za sklapanje pojedinačnih Ugovora o javnoj nabavi materijala za Ugradbeni i potrošni materijal za intervencijsku neuroradiologiju za zudravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj između Isporučitelja i zdravstvenih ustanova/Korisnika. Naručitelj će, nakon što Odluke o odabiru postanu izvršne, s odabranim ponuditeljima sklopiti Okvirne sporazume na temelju kojih će se sklapati pojedinačni ugovori/narudžbenice. Temeljem članka 307. stavka 4. i članaka 312. stavka 5. Zakona, rok za sklapanje Okvirnog sporazuma računa se od dana pribavljanja suglasnosti Upravnog vijeća KBC Split i nadležnog Ministarstva. Okvirni sporazum sklapa se na razdoblje od dvije (2) godine od dana potpisivanja i tijekom navedenog razdoblja predviđa se sklapanje pojedinačnih (korisničkih) ugovora o javnoj nabavi.
Prikaži više
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 37211876.8 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 19
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 19

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-1
Naslov: Grupa 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 315454.2 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: Grupa 1
Dodatni proizvodi/usluge: Medicinski potrošni materijal 📦
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Mjesto isporuke robe jesu zdravstvene ustanove na području Republike Hrvatske
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-03-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-2
Naslov: Grupa 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6209253.61 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-3
Naslov: Grupa 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 483 293 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 3
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-4
Naslov: Grupa 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 385 514 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 4
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-5
Naslov: Grupa 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 861 685 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 5
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-6
Naslov: Grupa 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1318717.46 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 6
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-7
Naslov: Grupa 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 499 028 EUR 💰
Opis nabave: Grupa7
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

8️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-8
Naslov: Grupa 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1595078.54 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 8
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008

9️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-9
Naslov: Grupa 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8034891.93 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 9
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-10
Naslov: Grupa 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 144 055 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-11
Naslov: Grupa 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 994 965 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 11
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-12
Naslov: Grupa 12
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 145479.78 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 12
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-13
Naslov: Grupa 13
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 179626.48 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 13
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-14
Naslov: Grupa 14
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 205 390 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 14
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-15
Naslov: Grupa 15
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 61068.2 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 15
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-16
Naslov: Grupa 16
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 53176.6 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 16
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-17
Naslov: Grupa 17
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 252 400 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 17
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-18
Naslov: Grupa 18
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 321 600 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 18
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 3.3.68.-19
Naslov: Grupa 19
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 151 200 EUR 💰
Opis nabave: Grupa 19
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0019

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-02 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-02 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Javno otvaranje ponuda održat će se 02.02.2026. u 09:00 sati u Službi za nabavu Kliničkog bolničkog centra Split, Spinčićeva 1, 21000 Split, Upravna zgrada, I. kat., soba broj 6.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ponude otvaraju najmanje dva člana stručnog povjerenstva javnog naručitelja. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Ovlašteni predstavnici predaju svoje ovlasti neposredno prije javnog otvaranja ponuda.
Prikaži više
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2026-02-02 09:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Javno otvaranje ponuda održat će se 02.02.2026. u 09:00 sati u Službi za nabavu Kliničkog bolničkog centra Split, Spinčićeva 1, 21000 Split, Upravna zgrada, I. kat., soba broj 6.
Dodatne informacije:
Ponude otvaraju najmanje dva člana stručnog povjerenstva javnog naručitelja. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. Ovlašteni predstavnici predaju svoje ovlasti neposredno prije javnog otvaranja ponuda.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Tražene depozite i jamstva:
Gospodarski subjekt obvezan je dati jamstvo za ozbiljnost ponude koje može biti u obliku zadužnice ili bjanko zadužnice na predviđeni iznos odnosno do predviđenog iznosa solemnizirane kod javnog bilježnika ili u obliku novčanog pologa. Ukoliko ponuditelj nudi više od jedne grupe predmeta nabave, može dostaviti jednu zadužnicu ili bjanko zadužnicu za sve grupe za koje podnosi ponudu te koja u tom slučaju mora biti izdana na predviđeni iznos odnosno do predviđenog iznosa a koji pokriva zbroj pojedinačnih iznosa jamstva za ozbiljnost ponude za sve grupe za koje podnosi ponude. Također, u slučaju uplate novčanog pologa, uplaćuje jedinstveni iznos koji čini zbroj pojedinačnih iznosa jamstva za ozbiljnost ponude za sve grupe za koje podnosi ponude. Jamstvo za ozbiljnost ponude koje ponuditelj dostavlja u izvorniku u obliku zadužnice ili bjanko zadužnice solemnizirane kod javnog bilježnika, ponuditelj obilježava nazivom i navodi u ponudi kao dio ponude. Ako je ponuda izrađena od više dijelova ponuditelj mora u ponudi navesti od koliko se dijelova ponuda sastoji. Dio ponude koji se dostavlja sredstvima komunikacije koja nisu elektronička je zadužnica ili bjanko zadužnica solemnizirana kod javnog bilježnika (u svrhu jamstva za ozbiljnost ponude), koja mora biti dostavljena u izvorniku, u roku za dostavu ponuda, u papirnatom obliku, u zatvorenoj omotnici na kojoj mora biti naznačeno kako slijedi: - na prednjoj strani omotnice: Klinički bolnički centar Split Spinčićeva 1, 21 000 Split Ured protokola, Upravna zgrada, I. kat, soba br.1 Ugradbeni i potrošni materijal za intervencijsku neuroradiologiju za zdravstvene ustanove u RH za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj Red.br grupa/e _____ Evidencijski broj nabave: 3.3.68./2025. „Dio/dijelovi ponude koji se dostavljaju odvojeno“ ››NE OTVARAJ‹‹ - na poleđini ili u gornjem lijevom kutu omotnice: Naziv i adresa ponuditelja / zajednice gospodarskih subjekata (kod zajednice gospodarskih subjekata obvezna je naznaka da se radi o zajednici i navođenje svih članova zajednice) Uredovno vrijeme Ureda protokola KBC Split za rad sa strankama je radnim danom (ponedjeljak-petak) od 08:00-14:00 sati. Ponuditelj sam snosi rizik eventualnog gubitka, odnosno nedostavljanja odvojenog dijela/dijelova ponude u papirnatom obliku. Ako ponuditelj na ime jamstva za ozbiljnost ponude uplati novčani polog, obvezan je u ponudi dostaviti dokaz o uplati.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Nema predujma niti primjene valutne klauzule. Ponuditelj je obvezan ispostaviti e-Račune, a naručitelj je obvezan zaprimati e-Račune sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18). Plaćanje najkasnije u roku od 60 dana od izvršene isporuke, sukladno odredbama Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13, 71/15 i 78/15, 114/22). Način plaćanja bit će utvrđen u zaključenom Okvirnom sporazumu. Ukoliko ponuditelj daje dio ugovora o javnoj nabavi sklopljenog na temelju Okvirnog sporazuma u podugovor tada će naručitelj za onaj dio isporuke koju izvrši podugovaratelj neposredno platiti podugovaratelju. Plaćanje će biti izvršeno uplatom ugovorene cijene na račun Isporučitelja.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 6
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku javne nabave
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku nabave

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar split
Nacionalni registracijski broj: 51401063283
Poštanska adresa: Spinčićeva 1
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kristina Dragin Jelić
E-pošta: office@kbsplit.hr 📧
Telefon: +385 21556232 📞
URL: https://www.kbsplit.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/70270 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/70270 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 002-001798 (2025-12-31)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-01-16)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 37211876.8 EUR 💰
Opis
315454.2 EUR 💰
6209253.61 EUR 💰
4 483 293 EUR 💰
3 385 514 EUR 💰
5 853 585 EUR 💰
1318717.46 EUR 💰
499 028 EUR 💰
1595078.54 EUR 💰
8034891.93 EUR 💰
1 144 055 EUR 💰
2 994 965 EUR 💰
145479.78 EUR 💰
179626.48 EUR 💰
205 390 EUR 💰
61068.2 EUR 💰
53176.6 EUR 💰
252 400 EUR 💰
321 600 EUR 💰
92 700 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj izuzima stavku 36 u grupi 5. Naručitelj izuzima stavku 2 u grupi 19.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-01-18 📅
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj mijenja dio u točki 5.2.1.5. Ovom izmjenom, zainteresirani gospodarskim subjekti nisu obvezni unositi brojeve stranica u troškovnik. Ukoliko isti podaci budu uneseni u dostavljeni troškovnik, Naručitelj će iste smatrati popratnim bilješkama.
Prikaži više
Druge dodatne informacije
Ažurirane informacije
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4f817ee7-8301-41dc-8584-c9d0ae46798a-01
Izvor: OJS 2026/S 013-039186 (2026-01-16)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-01-23)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 37211876.8 EUR 💰
Opis
315454.2 EUR 💰
6209253.61 EUR 💰
4 483 293 EUR 💰
3 385 514 EUR 💰
5 853 585 EUR 💰
1318717.46 EUR 💰
499 028 EUR 💰
1595078.54 EUR 💰
8034891.93 EUR 💰
1 144 055 EUR 💰
2 994 965 EUR 💰
145479.78 EUR 💰
179626.48 EUR 💰
205 390 EUR 💰
61068.2 EUR 💰
53176.6 EUR 💰
252 400 EUR 💰
321 600 EUR 💰
92 700 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Sukladno odgovorima na upite zainteresiranih gospodarskih subjekata, Naručitelj mijenja troškovnik za grupu 6 u dijelu koji se odnosi na stavku 6. i grupu 11 u dijelu koji se odnosi na stavku 1.,sukladno upitima zainteresiranih gospodarskih subjekata.
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-01-25 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj mijenja troškovnik za grupu 6 u dijelu koji se odnosi na stavku 6 i grupu 11 u dijelu koji se odnosi na stavku 1.
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4f817ee7-8301-41dc-8584-c9d0ae46798a-01
Izvor: OJS 2026/S 018-057501 (2026-01-23)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-01-27)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 37211876.8 EUR 💰
Opis
315454.2 EUR 💰
6209253.61 EUR 💰
4 483 293 EUR 💰
3 385 514 EUR 💰
5 853 585 EUR 💰
1318717.46 EUR 💰
499 028 EUR 💰
1595078.54 EUR 💰
8034891.93 EUR 💰
1 144 055 EUR 💰
2 994 965 EUR 💰
145479.78 EUR 💰
179626.48 EUR 💰
205 390 EUR 💰
61068.2 EUR 💰
53176.6 EUR 💰
252 400 EUR 💰
321 600 EUR 💰
92 700 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-06 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-06 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Javno otvaranje ponuda održat će se 06.02.2026. u 09:00 sati u Službi za nabavu Kliničkog bolničkog centra Split, Spinčićeva 1, 21000 Split, Upravna zgrada, I. kat., soba broj 6.
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-02-06 09:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Javno otvaranje ponuda održat će se 06.02.2026. u 09:00 sati u Službi za nabavu Kliničkog bolničkog centra Split, Spinčićeva 1, 21000 Split, Upravna zgrada, I. kat., soba broj 6.

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Ispravak troškovnika za grupu 5 predmeta nabave. Izuzima se stavka 38. iz grupe 5 predmeta nabave.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-01-29 📅
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj produžuje dok za dostavu ponuda do 06.02.2026. godine do 09:00h.
Druge dodatne informacije
Ispravak troškovnika za grupu 5 predmeta nabave. Izuzima se stavka 38. grupe 5 predmeta nabave.
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4f817ee7-8301-41dc-8584-c9d0ae46798a-01
Izvor: OJS 2026/S 020-064728 (2026-01-27)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 37211876.8 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 36 230 244 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 315454.2 EUR 💰
6209253.61 EUR 💰
4 483 293 EUR 💰
3 385 514 EUR 💰
5 853 585 EUR 💰
1318717.46 EUR 💰
499 028 EUR 💰
1595078.54 EUR 💰
8034891.93 EUR 💰
1 144 055 EUR 💰
2 994 965 EUR 💰
145479.78 EUR 💰
179626.48 EUR 💰
205 390 EUR 💰
61068.2 EUR 💰
53176.6 EUR 💰
252 400 EUR 💰
321 600 EUR 💰
92 700 EUR 💰

Postupak
Uvjeti natječaja
Primjenjuju se mjere instrumenta za međunarodnu javnu nabavu

Dodjela ugovora

1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: 27/2026 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-15 📅
Naslov: Grupa 1
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 5
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 5
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 4
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 358 387 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 358387.2 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: 26-031-000024
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MARK MEDICAL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 70612360737
Poštanska adresa: Budmanijeva 5
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dora Gamilec
E-pošta: jn-hr@mark-medical.com 📧
Telefon: +385 991627274 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 6 208 249 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 6 208 249 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 41/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 04492664153
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko

3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 5 842 215 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5 842 215 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 9/JN/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDIC d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 36228944903
Poštanska adresa: Trg Dražena Petrovića 3
Kontaktna točka: Iva kranjec
E-pošta: medic@medic.hr 📧
Telefon: +385 14800111 📞
URL: https://www.medic.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo

4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 3 989 070 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3 989 070 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 242/25
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0004
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PHOENIX Farmacija d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 36755252122
Poštanska adresa: Ježdovečka ulica 143
Poštanski broj: 10250
Mjesto: Lučko, Ježdovec
Kontaktna točka: Kristina Katulić
E-pošta: javna.nabava@phoenix-farmacija.hr 📧
Telefon: +385 13652454 📞
URL: https://phoenix-farmacija.hr 🌏

5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 5 730 315 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5 730 315 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: P-5/26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0005
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BOSTON MEDICAL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 70178549912
Poštanska adresa: Ulica Aleksandra Hondla 2
Kontaktna točka: Nina LičinaHR
E-pošta: nina@bostonmedical.hr 📧
Telefon: +385 14002100 📞

6️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

8️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008

9️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 8 327 240 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 8327239.5 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 2025/S 0F2-0015112-9
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0009
Naziv i adresa izvođača
Naziv: SONIMED d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 76981693625
Poštanska adresa: Rozganska 8
Kontaktna točka: Dubravko Jukić
E-pošta: sonimed@sonimed.hr 📧
Telefon: +385 013012209 📞

1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 1 143 335 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1 143 335 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 01-2026 /JN KBC ST
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0010
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BORMIAMED d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 33544249837
Poštanska adresa: Radnička cesta 55
Kontaktna točka: Jelena Tomić
E-pošta: tendershr@bormiamed.com 📧
Telefon: +385 1 3315 408 📞
URL: https://bormiamed.com 🌏

1️⃣1️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 4 124 993 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 124 993 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 001/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0011
Naziv i adresa izvođača
Naziv: INSPIREMED d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 07778002979
Poštanska adresa: Ulica Mirka Bogovića 63
Poštanski broj: 10290
Mjesto: Zaprešić
Kontaktna točka: Ana Grubišić Barčanec
E-pošta: info@inspiremed.hr 📧
Telefon: +385 12016620 📞

1️⃣2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 247 950 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 247 950 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 001A/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 205 390 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 205 390 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: 6/2026-IČ-14
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0014
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MARKOMED d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 23340771306
Poštanska adresa: Trg braće Radić 3
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Mateja Španić Ometlić
E-pošta: info@markomed.com 📧
Telefon: +385 021355112 📞
URL: https://www.markomed.com 🌏

1️⃣5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0015
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4

1️⃣6️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0016
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 53 100 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 53 100 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: GRUPA 16
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0016
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Pharmater d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 53548747974
Poštanska adresa: ULICA KNEZA BORNE 24
Mjesto: Grad zagreb
Kontaktna točka: Bojan terzin
E-pošta: bojan.terzin@pharmater.hr 📧
Telefon: +385 914899099 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro

1️⃣7️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0019

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine
Izvor: OJS 2026/S 145-527562 (2026-07-29)