Stručni nadzor nad izgradnjom sustava javnog navodnjavanja Lukač
Virovitičko-podravska županija
Predmet nabave je pružanje usluge stručnog nadzora za potrebe izvođenja radova izgradnje sustava javnog navodnjavanja Lukač. Predmetno područje sustava javnog navodnjavanja Lukač administrativno se nalazi u Virovitičko-podravskoj županiji, na području Općine Lukač, u katastarskim općinama k.o. Turanovac i k.o. Gornje Bazje. Planirani zahvat zauzima 447 ha, a omeđen je sa zapadne strane kanalom Ođenica, sa istočne strane državnom cestom D5 (dionica Bazje-Terezino Polje), s južne strane Županijskim odvodnim kanalom, sa sjevera rijekom Dravom, odnosno granicom između Republike Hrvatske i Republike Mađarske. Detaljan opis predmeta nabave sadržan je u dokumentu - Opis usluge (Prilog 2) Dokumentacije o nabavi.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-01-28. Nabava je objavljena 2025-12-19.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2025-12-19 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-01-23 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-03 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Stručni nadzor nad izgradnjom sustava javnog navodnjavanja Lukač
Referentni broj:
31/25 VV
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Nadzor građevinskih radova 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 252 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
31/25 VV
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja: Virovitičko-podravska županija 🏙️
Trajanje: 30 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-04-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 70
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka
Kriterij kvalitete (težina): 30
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-01-28 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-01-28 13:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-01-28 13:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene usluge
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
+ još 5
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Virovitičko-podravska županija
Nacionalni registracijski broj:
93362201007
Poštanska adresa: Trg Ljudevita Patačića 1
Poštanski broj: 33000
Mjesto: Virovitica
Regija: Virovitičko-podravska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marko Bošnjak
E-pošta: marko.bosnjak@vpz.hr 📧
Telefon: +385 033743124 📞
URL: https://www.vpz.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.vpz.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/67099 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/67099 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Identifikator fondova EU-a: Provedba Intervencije 74.01. ''Potpora za sustave javnog navodnjavanja'' iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023.-2027.
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 247-858326 (2025-12-19)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 252 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-11 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-11 13:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-02-11 13:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Rok za dostavu - Odgovori na pitanja gospodarskih subjekata.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-01-25 📅
Druge dodatne informacije
Priprema odgovora na pitanja gospodarskih subjekata.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: cd6167a4-f2e0-4fc2-b53e-77dd5812883f-01
Izvor: OJS 2026/S 018-060460 (2026-01-23)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 252 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 42 840 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Europski fond za jamstva u poljoprivredi (nakon prijenosa između EFJP-a i EPFRR-a) (2014/2020)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
406-01/25-03/20
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-30 📅
Naslov: Stručni nadzor nad izgradnjom sustava javnog navodnjavanja Lukač
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 9
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 9
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 9
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 42 840 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
8/2026.
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: VAL-ING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
30899765615
Poštanska adresa: Tina Ujevića 5
Poštanski broj: 31550
Mjesto: Valpovo
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Blaženka Škojo
E-pošta: val-ing@net.hr 📧
Telefon: +385 919152706 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Izvor: OJS 2026/S 127-460767 (2026-07-03)