REZERVNI DIJELOVI ZA VOZILA MARKE MERCEDES
Grad Zagreb
REZERVNI DIJELOVI ZA VOZILA MARKE MERCEDES po grupama Grupa 1 – Dijelovi motora Grupa 2 – Pogonski dijelovi i osovine Grupa 3 – Dijelovi kočnog sustava Grupa 4 – Dijelovi upravljačkog sustava Grupa 5 – Dijelovi karoserije i šasije Grupa 6 – Stakla i ogledala Grupa 7 – Dijelovi sustava grijanja, hlađenja i ventilacije Grupa 8 – Dijelovi interijera Grupa 9 – Dijelovi električnih sustava Grupa 10 – Redovni potrošni materijali CPV oznaka i naziv: CPV : 34300000 CPV je isti za sve grupe predmeta nabave. Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2025-09-12. Nabava je objavljena 2025-08-12.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
- • Auto Market Bus d.o.o.
- • CIAK Truck d.o.o.
- • MB Auto prodajno servisni centar d.o.o.
- • MB-ZAGREB d.o.o.
- • Star Import d.o.o.
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2025-08-12 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-09-03 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-09-10 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-09-22 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-09-24 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-09-30 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-05-19 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-06-03 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-03 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-06 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Rezervni dijelovi za vozila marke mercedes
Referentni broj:
026-35-2025-EVV
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Dijelovi i pribor za vozila i njihove motore 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 10
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 10
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-1
Naslov: Dijelovi motora
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 400 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Obrazloženje:
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zagrebačka županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-11-19 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 80
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 20
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-2
Naslov: Pogonski dijelovi i osovine
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 600 000 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-3
Naslov: Dijelovi kočnog sustava
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 500 000 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-4
Naslov: Dijelovi upravljačkog sustava
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 300 000 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-5
Naslov: Dijelovi karoserije i šasije
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-6
Naslov: Stakla i ogledala
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-7
Naslov: Dijelovi sustava grijanja, hlađenja i ventilacije
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-8
Naslov: Dijelovi interijera
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 200 000 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-9
Naslov: Dijelovi električnih sustava
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-35-2025-EVV-10
Naslov: Redovni potrošni materijali
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-09-12 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-09-12 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, 10000 Zagreb, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 3
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2025-09-12 09:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Tehničari ili tehnička tijela za kontrolu kvalitete
Tražene depozite i jamstva:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
+ još 8
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu ✅
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu ✅
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/54716 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/54716 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 155-533256 (2025-08-12)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Opis
1 400 000 EUR 💰
600 000 EUR 💰
500 000 EUR 💰
300 000 EUR 💰
400 000 EUR 💰
200 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-09-15 14:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-09-15 14:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-09-15 14:30:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-05 📅
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja troškovnik za grupu 1
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4adcde00-bac6-4cfa-b547-5e8d1ff4e2bb-01
Izvor: OJS 2025/S 170-579543 (2025-09-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Opis
1 400 000 EUR 💰
600 000 EUR 💰
500 000 EUR 💰
300 000 EUR 💰
400 000 EUR 💰
200 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-09-24 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-09-24 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-09-24 10:30:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-12 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4adcde00-bac6-4cfa-b547-5e8d1ff4e2bb-01
Izvor: OJS 2025/S 175-597703 (2025-09-10)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Opis
1 400 000 EUR 💰
600 000 EUR 💰
500 000 EUR 💰
300 000 EUR 💰
400 000 EUR 💰
200 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-10-09 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-10-09 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-10-09 10:30:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-24 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4adcde00-bac6-4cfa-b547-5e8d1ff4e2bb-01
Izvor: OJS 2025/S 183-622987 (2025-09-22)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Opis
1 400 000 EUR 💰
600 000 EUR 💰
500 000 EUR 💰
300 000 EUR 💰
400 000 EUR 💰
200 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja troškovnike za grupe 1. i 2.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-26 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4adcde00-bac6-4cfa-b547-5e8d1ff4e2bb-01
Izvor: OJS 2025/S 185-629798 (2025-09-24)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Opis
1 400 000 EUR 💰
600 000 EUR 💰
500 000 EUR 💰
300 000 EUR 💰
400 000 EUR 💰
200 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-10-15 12:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-10-15 12:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-10-15 12:30:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-10-02 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Isto kao: Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Nova vrijednost
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4adcde00-bac6-4cfa-b547-5e8d1ff4e2bb-01
Izvor: OJS 2025/S 189-643986 (2025-09-30)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 6 759 476 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 400 000 EUR 💰
600 000 EUR 💰
500 000 EUR 💰
300 000 EUR 💰
400 000 EUR 💰
200 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
449/2026 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-05-13 📅
Naslov: Dijelovi motora
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 4 010 392 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4010391.55 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
MB -1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MB-Zagreb d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
05029616439
Poštanska adresa: Ivanjorečka cesta 35
Poštanski broj: 10373
Mjesto: Ivanja Reka
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Miroslav Bubanić
E-pošta: miroslav.bubanic@mb-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 916147777 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3922829.38 EUR 💰
Mjesto na ljestvici pobjednika: 2
Identifikacijska oznaka ponude:
SI 001/2025
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Star Import d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
78312279901
Poštanska adresa: Kovinska 5
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Marija Gojšić
E-pošta: marija.gojsic@starimport.hr 📧
Telefon: +385 914356752 📞
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 1 086 203 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1086202.88 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
SI 005/2025
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0005
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 784011.29 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
MB-5
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 255 241 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 255240.84 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
SI 006/2025
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0006
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 197697.25 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
MB-6
7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 245 563 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 245562.58 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
SI 008/2025
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0008
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 188528.33 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
MB-8
9️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 1 034 231 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1034231.45 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
SI 009/2025
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0009
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 784228.14 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
MB-9
1️⃣0️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 127 846 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 127846.16 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
SI 010/2025
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0010
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 91269.30 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
MB-10
Izvor: OJS 2026/S 096-344908 (2026-05-19)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 8 211 167 EUR (framework approximate) 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 400 000 EUR 💰
600 000 EUR 💰
500 000 EUR 💰
300 000 EUR 💰
400 000 EUR 💰
200 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 4 010 392 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4010391.55 EUR 💰
3922829.38 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 743 879 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 743878.53 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
MB-2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 652565.49 EUR 💰
Mjesto na ljestvici pobjednika: 3
Identifikacijska oznaka ponude:
SI 002/2025
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 646089.90 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
026-35-2025-EVV / 02
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MB AUTO PRODAJNO SERVISNI CENTAR d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
68993879966
Poštanska adresa: Koledovčina 8
Kontaktna točka: Mladen Šeremet
E-pošta: mladen.seremet@mbauto.hr 📧
Telefon: +385 12481000 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 201 876 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 201875.55 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
MB-3
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 183047.78 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
SI 003/2025
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 123983.84 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
026-35-2025 / 03
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 44 312 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 43129.76 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
MB-4
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0004
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 44312.38 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
CT-030-25/4
Naziv i adresa izvođača
Naziv: CIAK TRUCK d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
78969071801
Poštanska adresa: Jelkovečka ulica 5
Poštanski broj: 10360
Mjesto: Sesvete
Kontaktna točka: Anita Čerti
E-pošta: natjecaji@ciak-truck.hr 📧
Telefon: +385 914567201 📞
URL: https://ciak-truck.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 38120.95 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
026-35-2025-EVV / 04
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 1 086 203 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1086202.88 EUR 💰
784011.29 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 255 241 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 255240.84 EUR 💰
197697.25 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 461 624 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 461624.19 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
SI 007/2025
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0007
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 349196.88 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
MB-7
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 321763.11 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
20251510
Naziv i adresa izvođača
Naziv: AUTO MARKET BUS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
19849957757
Poštanska adresa: Horvaćanska cesta 43
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Boris Aleksandrov
E-pošta: info@automarketbus.hr 📧
Telefon: 0992585863 16061450 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 245 563 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 245562.58 EUR 💰
188528.33 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 1 034 231 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1034231.45 EUR 💰
784228.14 EUR 💰
Ponovno procijenjena vrijednost okvirnog sporazuma: 127 846 EUR 💰
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 127846.16 EUR 💰
91269.30 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 106-382852 (2026-06-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 20519.18 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 400 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
12-26/NOS-30-A-ZET/25 za grupu 1 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-15 📅
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 20519.18 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine ✅
Izvor: OJS 2026/S 127-463553 (2026-07-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 17706.98 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 600 000 EUR 💰
300 000 EUR 💰
200 000 EUR 💰
500 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
4-26/NOS-30-E-ZET/25 za grupu 5 CON-0001
Naslov: Dijelovi karoserije i šasije
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 736.86 EUR 💰
1779.29 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0002
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2962.16 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0003
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 8405.76 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0004
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 3822.91 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0005
Izvor: OJS 2026/S 128-466557 (2026-07-06)
- Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu (20 nove nabave)