REKONSTRUKCIJA/IZGRADNJA SREDNJOTLAČNO/NISKOTLAČNOG PLINSKOG DISTRIBUCIJSKOG SUSTAVA
Grad Zagreb
REKONSTRUKCIJA/IZGRADNJA SREDNJOTLAČNO/NISKOTLAČNOG PLINSKOG DISTRIBUCIJSKOG SUSTAVA CPV oznaka i naziv: 45231220-3
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2025-02-28. Nabava je objavljena 2025-01-28.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
- • AGROPLAN d.o.o.
- • Bolčević-Gradnja d.o.o.
- • FLOW-MONT D.O.O.
- • Georad d.o.o.
- • MONTMONTAŽA d.d.
- • Montmontaža-Zavartek d.o.o.
- • MULTIGRAD d.o.o.
- • Temporium gradnja d.o.o.
- • TERRA PLIN d.o.o.
- • Vodotehnika d.d.
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2025-01-28 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-02-25 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-02-28 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-15 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2025-01-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Rekonstrukcija/izgradnja srednjotlačno/niskotlačnog plinskog distribucijskog sustava
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na plinovodu 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 500 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje:
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zagrebačka županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-03-03 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-02-28 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-02-28 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s jednim operatorom ✅
Maksimalan broj sudionika: 10
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2025-02-28 10:30:00.0000000 📅
Mjesto:
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta: Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Ekonomska i financijska sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir:
Uvjeti za sudjelovanje
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu ✅
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu ✅
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/35170 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/35170 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 021-063632 (2025-01-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Rekonstrukcija/izgradnja srednjotlačno/niskotlačnog plinskog distribucijskog sustava
Referentni broj:
2024-1650
Kratki opis:
REKONSTRUKCIJA/IZGRADNJA SREDNJOTLAČNO/NISKOTLAČNOG PLINSKOG DISTRIBUCIJSKOG SUSTAVA
CPV oznaka i naziv: 45231220-3
Vrsta ugovora: Radovi
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na plinovodu 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 500 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
2024-1650
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje:
Pri izradi tehničkih specifikacija nisu uzeti u obzir kriteriji dostupnosti za osobe s invaliditetom.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Grad Zagreb i Zagrebačka županija
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zagrebačka županija 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-03-03 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-02-28 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-02-28 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️ Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s jednim operatorom ✅
Maksimalan broj sudionika: 10
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2025-02-28 10:30:00.0000000 📅
Mjesto:
Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta: Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Ekonomska i financijska sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir:
Osiguranja za pokriće odgovornosti iz djelatnosti: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnička i stručna sposobnost
Popis radova: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Obrazovne i stručne kvalifikacije: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Alati, postrojenje ili tehnička oprema: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Norme za osiguranje kvalitete: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je dužan dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u iznosu od 190.000,00 € (stodevedesettisućaeura).
U slučaju zajednice gospodarskih subjekata jamstvo:
- ili mora glasiti na sve članove zajednice, a ne samo na jednog člana zajednice gospodarskih subjekata (svi članovi zajednice gospodarskih subjekata su nalogodavci na bankarskoj garanciji)
- ili jedan član ili više članova zajednice može/mogu biti nalogodavac, a jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata (moraju biti navedeni svi preostali članovi zajednice)
- ili svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja zasebno jamstvo za svoj dio garancije (zbroj svih iznosa garancija mora odgovarati iznosu jamstva navedenom u dokumentaciji o nabavi).
Jamstvo za ozbiljnost ponude je jamstvo za slučaj odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi, neprihvaćanja ispravka računske greške ili odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma.
Jamstvo za ozbiljnost ponude treba biti izdano u korist: Grad Zagreb, Zagreb, Trg Stjepana Radića 1, OIB: 61817894937.
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u obliku bankarske garancije na poziv ili uplatom novčanog pologa u korist računa naručitelja. Jamstvo mora biti bezuvjetno i s rokom valjanosti sukladnim roku valjanosti ponude. Gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
Napomena:
U tekstu bankarske garancije OBAVEZNO JE taksativno navesti SVIH prethodno naznačenih 4 SLUČAJEVA za koja se izdaje jamstvo:
1. odustajanje ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
2. nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi,
3. neprihvaćanja ispravka računske greške,
4. odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma.
Jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke dostave ponude, u papirnatom obliku, u zatvorenoj omotnici na kojoj su navedeni podaci o ponuditelju, s dodatkom: „Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, soba 105, Predmet nabave REKONSTRUKCIJA/IZGRADNJA SREDNJOTLAČNO/NISKOTLAČNOG PLINSKOG DISTRIBUCIJSKOG SUSTAVA, evidencijski broj nabave: 2024-1650 - Dio ponude koji se dostavlja odvojeno, NE OTVARAJ“.
Jamstvo za ozbiljnost ponude mora biti dostavljeno prije isteka roka za dostavu ponuda te se u tom slučaju ponuda smatra zaprimljenom u trenutku zaprimanja ponude elektroničkim sredstvima komunikacije.
Umjesto jamstva za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije, ponuditelj može dati novčani polog u traženom iznosu.
Potvrdu o uplati novčanog pologa ponuditelji dostavljaju u sklopu e-ponude
Prikaži više
Naručitelj prihvaća e-račun.
Ponuditelj je obvezan prema naručitelju poslati isključivo eRačun.
Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 8
Kriv za pogrešno prikazivanje, uskraćene informacije, nemogućnost dostavljanja traženih dokumenata i dobivanje povjerljivih informacija za taj postupak
Plaćanje doprinosa za socijalno osiguranje
Plaćanje poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku javne nabave
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku nabave
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu ✅
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu ✅
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/35170 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/35170 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave u pisanom obliku. Žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH.
Žalba se izjavljuje u roku od 10 dana, i to od dana:
-objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
- objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
-objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
- primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 021-063632 (2025-01-28)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-02-25)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 500 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-03-11 08:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-03-11 08:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-03-11 08:30:00.0000000 📅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Profesionalno osiguranje od rizika odštete
Reference na određene radove
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Alati, biljke ili tehnička oprema
Certifikati neovisnih tijela o standardima osiguranja kvalitete
Osnova za isključenje:
Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-02-27 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 09c1c641-19a2-4771-9d0c-10cc3147c928-01
Izvor: OJS 2025/S 041-130047 (2025-02-25)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 500 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-03-11 08:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-03-11 08:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-03-11 08:30:00.0000000 📅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Profesionalno osiguranje od rizika odštete
Reference na određene radove
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Alati, biljke ili tehnička oprema
Certifikati neovisnih tijela o standardima osiguranja kvalitete
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 8
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata ili prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku javne nabave
Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Novi rok za dostavu i otvaranje ponuda je: 11. ožujka 2025. u 08,30 sati.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-02-27 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj je objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima novi troškovnik.
Druge dodatne informacije
Naručitelj je uvidio potrebu usklađenja troškovnika predmeta nabave te je sukladno čl. 200. st. 6. i čl. 240. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016, 114/2022) putem internetskih stranica Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima novi troškovnik.
Upućuju se svi zainteresirani gospodarski subjekti da s navedenih internetskih stranica preuzmu novi troškovnik.
Slijedom zakonskih odredbi iz članka 240. st.1. točka 2. i st. 2. Zakona o javnoj nabavi, naručitelj je produljio rok za dostavu i otvaranje ponuda Ispravkom - Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama u Elektroničkom oglasniku javne nabave RH.
Ispravak - Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama bit će objavljen tek nakon njegove objave u „Tenders Electronic Daily-u“ (TED) – dodatku Službenom listu Europske unije, odnosno poslije 48 sati nakon primitka potvrde primitka o obavijesti ako se naručitelja nije izvijestilo o objavi.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 09c1c641-19a2-4771-9d0c-10cc3147c928-01
Izvor: OJS 2025/S 041-130047 (2025-02-25)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-02-28)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 500 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-03-02 📅
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 392440ad-65fb-4353-85c6-4cf1ad3e8e3b-01
Izvor: OJS 2025/S 044-141613 (2025-02-28)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 500 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Naručitelj je objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima novi troškovnik.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-03-02 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj je uvidio potrebu usklađenja troškovnika predmeta nabave te je sukladno čl. 200. st. 6. i čl. 240. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016, 114/2022) putem internetskih stranica Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima novi troškovnik.
Upućuju se svi zainteresirani gospodarski subjekti koji su već preuzeli navedeno da s navedenih internetskih stranica preuzmu novi troškovnik.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 392440ad-65fb-4353-85c6-4cf1ad3e8e3b-01
Izvor: OJS 2025/S 044-141613 (2025-02-28)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-15)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 500 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 775098.22 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-01 📅
Naslov: Rekonstrukcija/izgradnja srednjotlačno/niskotlačnog plinskog distribucijskog sustava
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 104712.27 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: GEORAD d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Kornatska ulica 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Josip Sičaja
E-pošta: nabava@georad.hr 📧
Telefon: +385 12499920 📞
URL: http://www.georad.hr 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: VODOTEHNIKA d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Koturaška Cesta 49
Kontaktna točka: Tomislav Krizmanić
E-pošta: vodotehnika@vodotehnika.hr 📧
Telefon: +385 16165916 📞
URL: https://vodotehnika.hr/ 🌏
Naziv: Flow-mont d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: 10360
Poštanski broj: 10360
Mjesto: Sesvete
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Tomislav kinder
E-pošta: flowmont1@gmail.com 📧
Telefon: +38512048880 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Naziv: TERRA PLIN d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Zagrebačka cesta 188
Kontaktna točka: Emilija Kraljević
E-pošta: terra.plin0104@gmail.com 📧
Telefon: +3851 6113967 📞
Naziv: BOLČEVIĆ-GRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Dugoselska cesta 56
Poštanski broj: 10361
Mjesto: Grad Zagreb/SESVETSKI KRALJEVEC
Kontaktna točka: Darko bolčević
E-pošta: info@bolcevic-gradnja.hr 📧
Telefon: +385 12048275 📞
URL: https://www.bolcevic-gradnja.hr 🌏
Naziv: TEMPORIUM GRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ljutomerska ulica 33a
Kontaktna točka: Robert Hruškar
E-pošta: temporium@temporium-gradnja.hr 📧
Telefon: +385 12958250 📞
Naziv: MONTMONTAŽA-ZAVARTEK d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Rakitnica 6
Kontaktna točka: Filip Strsoglavec
E-pošta: filip.strsoglavec@montmontaza.hr 📧
Telefon: +385 916650628 📞
Naziv: MONTMONTAŽA d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanski broj: 10040
Kontaktna točka: Ozren Eterović
E-pošta: info@montmontaza.hr 📧
Telefon: +385 16168710 📞
URL: https://montmontaza.hr/ 🌏
Naziv: AGROPLAN d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ugljanska ulica 14/2
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Marko Udovičić
E-pošta: agroplan@agroplan.hr 📧
Telefon: +385 913666574 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Naziv: MULTIGRAD d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Lukavečka 7
Poštanski broj: 10410
Mjesto: Velika Gorica
Kontaktna točka: Josip petrović
E-pošta: j.petrovic@multigrad.hr 📧
Telefon: +385 15520234 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 439920.84 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 109315.17 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 121149.94 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine ✅
Izvor: OJS 2026/S 135-491814 (2026-07-15)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 500 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 775098.22 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
N-109/26 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-01 📅
Naslov: Rekonstrukcija/izgradnja srednjotlačno/niskotlačnog plinskog distribucijskog sustava
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 104712.27 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: GEORAD d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
49756748234
Poštanska adresa: Kornatska ulica 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Josip Sičaja
E-pošta: nabava@georad.hr 📧
Telefon: +385 12499920 📞
URL: http://www.georad.hr 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: VODOTEHNIKA d.d.
Nacionalni registracijski broj:
17631431320
Poštanska adresa: Koturaška Cesta 49
Kontaktna točka: Tomislav Krizmanić
E-pošta: vodotehnika@vodotehnika.hr 📧
Telefon: +385 16165916 📞
URL: https://vodotehnika.hr/ 🌏
Naziv: Flow-mont d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
92610520711
Poštanska adresa: 10360
Poštanski broj: 10360
Mjesto: Sesvete
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Tomislav kinder
E-pošta: flowmont1@gmail.com 📧
Telefon: +38512048880 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Naziv: TERRA PLIN d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
67127777349
Poštanska adresa: Zagrebačka cesta 188
Kontaktna točka: Emilija Kraljević
E-pošta: terra.plin0104@gmail.com 📧
Telefon: +3851 6113967 📞
Naziv: BOLČEVIĆ-GRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
52098670500
Poštanska adresa: Dugoselska cesta 56
Poštanski broj: 10361
Mjesto: Grad Zagreb/SESVETSKI KRALJEVEC
Kontaktna točka: Darko bolčević
E-pošta: info@bolcevic-gradnja.hr 📧
Telefon: +385 12048275 📞
URL: https://www.bolcevic-gradnja.hr 🌏
Naziv: TEMPORIUM GRADNJA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
62850482681
Poštanska adresa: Ljutomerska ulica 33a
Kontaktna točka: Robert Hruškar
E-pošta: temporium@temporium-gradnja.hr 📧
Telefon: +385 12958250 📞
Naziv: MONTMONTAŽA-ZAVARTEK d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
16288103231
Poštanska adresa: Rakitnica 6
Kontaktna točka: Filip Strsoglavec
E-pošta: filip.strsoglavec@montmontaza.hr 📧
Telefon: +385 916650628 📞
Naziv: MONTMONTAŽA d.d.
Nacionalni registracijski broj:
48696032271
Poštanski broj: 10040
Kontaktna točka: Ozren Eterović
E-pošta: info@montmontaza.hr 📧
Telefon: +385 16168710 📞
URL: https://montmontaza.hr/ 🌏
Naziv: AGROPLAN d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
13652531417
Poštanska adresa: Ugljanska ulica 14/2
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Marko Udovičić
E-pošta: agroplan@agroplan.hr 📧
Telefon: +385 913666574 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Naziv: MULTIGRAD d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
33615517007
Poštanska adresa: Lukavečka 7
Poštanski broj: 10410
Mjesto: Velika Gorica
Kontaktna točka: Josip petrović
E-pošta: j.petrovic@multigrad.hr 📧
Telefon: +385 15520234 📞
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 439920.84 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0002
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 109315.17 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0003
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 121149.94 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0004
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine ✅
Izvor: OJS 2026/S 135-491814 (2026-07-15)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕