OPREMANJE ZGRADE USTANOVE ZAGREB FILM, NOVA VES 18
Grad Zagreb
Predmet nabave su razne vrste namještaja i opreme, uključujući njihovu isporuku, unošenje, postavljanje i instalaciju te završne obrtničke radove (za grupe predmeta nabave gdje je isto primjenjivo), kao i obuku krajnjeg korisnika za rad s opremom (za grupe predmeta nabave gdje je isto primjenjivo), a za potrebe opremanja prostora zgrade Ustanove Zagreb film na Novoj Vesi 18, Zagreb, u skladu s detaljnim opisom i tehničkim specifikacijama navedenim u troškovnicima grupa predmeta u prilogu Dokumentacije o nabavi. Završni obrtnički radovi u Grupi 1. predmeta nabave izvode se u skladu s Izvedbenim projektom opremanja (Z.O.P. ZF-NV-PO) iz siječnja 2025. godine, u prilogu Dokumentacije o nabavi. CPV oznaka i naziv: 39100000-3
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-01-16. Nabava je objavljena 2025-12-11.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što?- • Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje › Namještaj
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2025-12-11 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-12-31 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-01-13 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-01-22 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-01-29 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-02-05 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-02-12 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-10 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-22 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Predmet
Opseg nabave
Naslov: OPREMANJE ZGRADE USTANOVE ZAGREB FILM, NOVA VES 18
Referentni broj:
008-036-2-2025-EVV
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Namještaj 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 7
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 7
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
008-036-2-2025-EVV-1
Naslov: Namještaj po mjeri i završni obrtnički radovi
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 106 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: Namještaj po mjeri i završni obrtnički radovi
Cilj strateške nabave: Smanjenje utjecaja na okoliš
Aspekti se odnose na: Tehničke specifikacije
Pristup smanjenju utjecaja na okoliš: Ublažavanje klimatskih promjena
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Zgrada Naručitelja na adresi: Nova Ves 18, 10000 Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 6 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-01-26 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
008-036-2-2025-EVV-2
Naslov: Alati
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8 000 EUR 💰
Opis nabave: Alati
Trajanje: 5 mjeseci
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
008-036-2-2025-EVV-3
Naslov: Kuhinjska oprema
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 5 000 EUR 💰
Opis nabave: Kuhinjska oprema
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
008-036-2-2025-EVV-4
Naslov: Audiovizualna oprema
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 173 000 EUR 💰
Opis nabave: Audiovizualna oprema
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
008-036-2-2025-EVV-5
Naslov: Prevoditeljska oprema
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 EUR 💰
Opis nabave: Prevoditeljska oprema
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
008-036-2-2025-EVV-6
Naslov: Oprema za snimanje
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 92 000 EUR 💰
Opis nabave: Oprema za snimanje
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
008-036-2-2025-EVV-7
Naslov: IT oprema
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 6 000 EUR 💰
Opis nabave: IT oprema
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Zgrada Naručitelja na adresi: Vlaška ulica 70, 10000 Zagreb
Trajanje: 2 mjeseci
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-01-16 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-01-16 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): GRAD ZAGREB, Gradski ured za financije i javnu nabavu, 10000 Zagreb, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, soba 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-01-16 09:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene isporuke
Tražene depozite i jamstva:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
+ još 8
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu ✅
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu ✅
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/66285 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/66285 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 241-829099 (2025-12-11)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Opis
106 000 EUR 💰
8 000 EUR 💰
5 000 EUR 💰
173 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
92 000 EUR 💰
6 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-01-02 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 2f7a2d55-3ada-4dbd-b715-20b0b39a4aec-01
Izvor: OJS 2026/S 002-001852 (2025-12-31)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Opis
106 000 EUR 💰
8 000 EUR 💰
5 000 EUR 💰
173 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
92 000 EUR 💰
6 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-01-27 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-01-27 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-01-27 10:30:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-01-15 📅
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja troškovnike za grupe: 1., 4. i 6.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Isto kao: Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Nova vrijednost
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 2f7a2d55-3ada-4dbd-b715-20b0b39a4aec-01
Izvor: OJS 2026/S 010-027706 (2026-01-13)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Opis
106 000 EUR 💰
8 000 EUR 💰
5 000 EUR 💰
173 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
92 000 EUR 💰
6 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-04 13:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-04 13:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-02-04 13:30:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-01-24 📅
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja troškovnik za grupu 1.
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 2f7a2d55-3ada-4dbd-b715-20b0b39a4aec-01
Izvor: OJS 2026/S 017-054393 (2026-01-22)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Opis
106 000 EUR 💰
Trajanje
Datum početka: 2026-02-26 📅
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 8 000 EUR 💰
5 000 EUR 💰
173 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
92 000 EUR 💰
6 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-09 08:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-09 08:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-02-09 08:30:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-01-31 📅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja troškovnik za grupu 6.
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 2f7a2d55-3ada-4dbd-b715-20b0b39a4aec-01
Izvor: OJS 2026/S 022-075506 (2026-01-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Opis
106 000 EUR 💰
8 000 EUR 💰
5 000 EUR 💰
173 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
92 000 EUR 💰
6 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-16 14:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-16 14:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-02-16 14:30:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-07 📅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja troškovnik za grupu 6.
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 2f7a2d55-3ada-4dbd-b715-20b0b39a4aec-01
Izvor: OJS 2026/S 027-093096 (2026-02-05)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Opis
106 000 EUR 💰
8 000 EUR 💰
5 000 EUR 💰
173 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
92 000 EUR 💰
6 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst: Ostalo - Naručitelj mijenja podatke o sukobu interesa
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-14 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 2f7a2d55-3ada-4dbd-b715-20b0b39a4aec-01
Izvor: OJS 2026/S 032-108028 (2026-02-12)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 169175.12 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 106 000 EUR 💰
8 000 EUR 💰
5 000 EUR 💰
173 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
92 000 EUR 💰
6 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
678/2026 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-07 📅
Naslov: Namještaj po mjeri i završni obrtnički radovi
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 169175.12 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
00373
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PRIMAT - RD d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
03868412563
Poštanska adresa: Zastavnice 11/1
Poštanski broj: 10257
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Josip Baković
E-pošta: info@primat-rd.hr 📧
Telefon: +385 16593444 📞
URL: https://www.primat-rd.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
2️⃣
Informacije o nedodjeljivanju
Nisu primljene nikakve ponude ili zahtjevi za sudjelovanje ili su svi odbijeni
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Nisu zaprimljene ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Razlog zbog kojeg nije odabran pobjednik: Sve ponude, zahtjevi za sudjelovanje ili projekti su povučeni ili nisu prihvatljivi
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine ✅
Izvor: OJS 2026/S 132-482835 (2026-07-10)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 233135.12 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 106 000 EUR 💰
8 000 EUR 💰
5 000 EUR 💰
173 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
92 000 EUR 💰
6 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 169175.12 EUR 💰
63 960 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
EV 6/2026
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0006
Naziv i adresa izvođača
Naziv: EURO-V.A.L. d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
57964358389
Poštanska adresa: Mirna ulica 11
Poštanski broj: 10040
Kontaktna točka: Mirjana Šimić
E-pošta: info@euroval.hr 📧
Telefon: +385 12988004 📞
Izvor: OJS 2026/S 140-509651 (2026-07-22)