Oprema i namještaj za opremanje objekta Bauerova 1
Ministarstvo unutarnjih poslova
Nabava opreme i namještaja za opremanje objekta Bauerova 1
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2025-09-15. Nabava je objavljena 2025-08-11.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što?- • Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje › Namještaj
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2025-08-11 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-09-08 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-09-19 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-09-25 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-03 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2025-08-11)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Oprema i namještaj za opremanje objekta Bauerova 1
Referentni broj:
Kratki opis: Nabava opreme i namještaja za opremanje objekta Bauerova 1
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Namještaj 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje: Nije primjenjivo u ovom postupku nabave.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: MUP, Vukovarska 33
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 3 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-10-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 80
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstvo za isporučenu robu i sve njene dijelove
Kriterij kvalitete (težina): 20
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-09-15 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-09-15 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): MUP, Ilica 335, Sektor za nabavu, objekt 1, soba 218.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2025-09-15 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: MUP, Ilica 335, Sektor za nabavu, objekt 1, soba 218.
Dodatne informacije:
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo unutarnjih poslova
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: ULICA GRADA VUKOVARA 33
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Borna Haim
E-pošta: bhaim@mup.hr 📧
Telefon: +385 13788867 📞
URL: https://mup.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Javni red i sigurnost
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/54664 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/54664 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Dodatne informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 154-531663 (2025-08-11)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Oprema i namještaj za opremanje objekta Bauerova 1
Referentni broj:
640/25
Kratki opis: Nabava opreme i namještaja za opremanje objekta Bauerova 1
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Namještaj 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
640/25
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje: Nije primjenjivo u ovom postupku nabave.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: MUP, Vukovarska 33
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 3 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-10-15 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 80
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstvo za isporučenu robu i sve njene dijelove
Kriterij kvalitete (težina): 20
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-09-15 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-09-15 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): MUP, Ilica 335, Sektor za nabavu, objekt 1, soba 218.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ponude otvaraju članovi stručnog povjerenstva naručitelja. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati članovi stručnog povjerenstva naručitelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva naručitelja i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje (obrazac u prilogu dokumentacije o nabavi) predati članovima stručnog povjerenstva naručitelja neposredno prije otvaranja ponuda, a koje je potpisano od strane odgovorne osobe ponuditelja. Ukoliko je osoba koje je nazočna javnom otvaranju ponuda ujedno i ovlaštena osoba ponuditelja za zastupanje upisana u sudski ili obrtni registar, tada ista naručitelju mora dati na uvid Rješenje o registraciji ili obrtnicu.
Prikaži više
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2025-09-15 10:00:00.0000000 📅
Mjesto: MUP, Ilica 335, Sektor za nabavu, objekt 1, soba 218.
Dodatne informacije:
Ponude otvaraju članovi stručnog povjerenstva naručitelja. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati članovi stručnog povjerenstva naručitelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva naručitelja i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje (obrazac u prilogu dokumentacije o nabavi) predati članovima stručnog povjerenstva naručitelja neposredno prije otvaranja ponuda, a koje je potpisano od strane odgovorne osobe ponuditelja. Ukoliko je osoba koje je nazočna javnom otvaranju ponuda ujedno i ovlaštena osoba ponuditelja za zastupanje upisana u sudski ili obrtni registar, tada ista naručitelju mora dati na uvid Rješenje o registraciji ili obrtnicu.
Prikaži više
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je obvezan uz ponudu predati bankovno jamstvo za ozbiljnost ponude u iznosu 8.220,00 eura. U slučaju zajednice ponuditelja jamstvo banke za ozbiljnost ponude može dostaviti samo jedan od članova zajednice ponuditelja u kojem su navedeni podaci o svim članovima zajednice ponuditelja. Jamstvo banke za ozbiljnost ponude mora sadržavati naziv naručitelja, evidencijski broj nabave naručitelja i naziv nadmetanja. Jamstvo banke mora važiti do isteka roka valjanosti ponude i mora sadržavati obvezu da će banka na prvi poziv i bez prigovora isplatiti iznos jamstva u slučaju:
a. odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti
b. nedostavljanja ažurnih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi
c. neprihvaćanja ispravka računske greške
d. odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma i ugovora o javnoj nabavi
e. nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi.
Način dostave jamstva:
Jamstvo banke za ozbiljnost ponude, koje u ovom trenutku nije moguće slati i primati kao elektronički dokument, ponuditelj dostavlja naručitelju u roku za dostavu ponuda u zatvorenoj poštanskoj omotnici.
Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, javni naručitelj obvezan je prije odabira zatražiti od ponuditelja produženje roka valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude.
Prikaži više
Rok plaćanja je do trideset (30) dana od dana elektroničkog računa, temeljem uredno izvršene usluge.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo unutarnjih poslova
Nacionalni registracijski broj:
36162371878
Poštanska adresa: ULICA GRADA VUKOVARA 33
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Borna Haim
E-pošta: bhaim@mup.hr 📧
Telefon: +385 13788867 📞
URL: https://mup.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Javni red i sigurnost
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/54664 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/54664 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Dodatne informacije
Sve prekogranične razmjene računa idu preko mreže PEPPOL (Pan European Public Procurement Online). Fina Access Point je certificirana PEPPOL pristupna točka koja komunicira s ostalim PEPPOL pristupnim točkama i omogućava interoperabilnu prekograničnu razmjenu računa, sukladno EU normi za e-račun (EN-16931). Kako bi poslao e-račun prema obvezniku javne nabave u Hrvatskoj, inozemni izdavatelj e-računa treba potražiti informacijskog posrednika koji ima izgrađenu i objavljenu pristupnu točku unutar PEPPOLA-a (https://peppol.eu/who-is-who/peppol-certified-aps/) koji mu može pružiti uslugu slanja e-računa putem PEPPOL mreže. Prilikom slanja e-računa prema obvezniku javne nabave u Hrvatskoj, inozemni dobavljač treba koristiti podatak 9934:OIB obveznika javne nabave.
Prikaži više
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje određenog ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava. Pravo na žalbu ima i središnje tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave i nadležno državno odvjetništvo.
Sukladno članku 405. i 406. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16, 114/22) i Pravilniku o elektroničkoj žalbi u javnoj nabavi (NN 101/17), žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državnoj komisije za kontrolu postupaka javne nabave i EOJN RH u pisanom obliku u roku 10 (deset) dana od dana:
A. objave poziva na nadmetanje u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi;
B. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka;
C. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije;
D. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dodatne dokumentacije o nabavi i na postupak otvaranja ponuda i konačnih ponuda
E. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, uključujući kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta, ili razloge poništenja.
Ako tijekom roka za žalbu sustav e-Žalba na poslužitelju EOJN RH postane nedostupan, rok za žalbu iz članaka 406. do 414. Zakona produžuje se za onoliko dana koliko je sustav e-Žalba bio nedostupan. Ako je sustav e-Žalba bio nedostupan samo zadnjeg dana roka za žalbu, rok za žalbu produžuje se do isteka prvog sljedećeg radnog dana.
Žalba mora sadržavati najmanje podatke navedene u članku 420. Zakona o javnoj nabavi.
U slučaju izjavljivanja žalbe na dokumentaciju o nabavi ili izmjenu dokumentacije o nabavi, naručitelj će, sukladno članku 419. Zakona o javnoj nabavi, objaviti informaciju da je izjavljena žalba i da se zaustavlja postupak javne nabave.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave, nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 154-531663 (2025-08-11)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-09-08)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-09-25 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-09-25 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-09-25 10:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-10 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 807564be-719a-456b-b63a-14389a4a0b8e-01
Izvor: OJS 2025/S 173-590224 (2025-09-08)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-09-25 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-09-25 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-09-25 10:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj nema sve elemente za odgovor za zaprimljena pitanja zainteresiranih GS stoga se produžuje rok za dostavu ponuda.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-10 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj nema sve elemente za odgovor na zaprimljena pitanja zainteresiranih GS stoga se produžuje rok za dostavu ponuda.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 807564be-719a-456b-b63a-14389a4a0b8e-01
Izvor: OJS 2025/S 173-590224 (2025-09-08)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-09-19)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-10-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-10-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-10-06 10:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-21 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: dabdbfd4-1960-44f6-bde0-b25bb56b9275-01
Izvor: OJS 2025/S 182-620589 (2025-09-19)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-10-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-10-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-10-06 10:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj nema sve elemente za odgovor na zaprimljena pitanja zainteresiranih GS stoga se produžuje rok za dostavu ponuda.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-21 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj nema sve elemente za odgovor na zaprimljena pitanja zainteresiranih GS stoga se produžuje rok za dostavu ponuda.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: dabdbfd4-1960-44f6-bde0-b25bb56b9275-01
Izvor: OJS 2025/S 182-620589 (2025-09-19)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-09-25)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Opis
Trajanje: 60 dana
Trajanje
Datum početka: 2025-11-10 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-27 📅
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja pojedine stavke troškovnika.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Isto kao: Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Nova vrijednost
Ostali podaci o rokovima - Naručitelj mijenja rok isporuke robe.
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 8cfbad95-38f1-4b6e-b685-5ba4fca145c5-01
Izvor: OJS 2025/S 186-634373 (2025-09-25)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Opis
Trajanje: 60 dana
Trajanje
Datum početka: 2025-11-10 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Ostali podaci o rokovima - Naručitelj u dokumentaciji o nabavi mijenja prijedlog Ugovora, članak 2., rok isporuke.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-27 📅
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Naručitelj mijenja pojedine stavke troškovnika.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Isto kao: Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Nova vrijednost
Ostali podaci o rokovima - Naručitelj mijenja rok isporuke robe.
Druge dodatne informacije
Naručitelj mijenja pojedine stavke troškovnika.
Naručitelj u dokumentaciji o nabavi mijenja prijedlog Ugovora, članak 2., rok isporuke.
Naručitelj mijenja rok isporuke robe.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 8cfbad95-38f1-4b6e-b685-5ba4fca145c5-01
Izvor: OJS 2025/S 186-634373 (2025-09-25)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 118954.65 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-03-06 📅
Naslov: Oprema i namještaj za opremanje objekta Bauerova 1
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 4
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 118954.65 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PRIMAT-LOGISTIKA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Hrvatski Leskovac,Zastavnice 11
Poštanski broj: 10251
Mjesto: Hrvatski leskovac
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Matej Dujmović
E-pošta: info@primatlogistika.hr 📧
Telefon: +385 5551255 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Izvor: OJS 2026/S 127-463860 (2026-07-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 274 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 118954.65 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
KLASA: NK-406-09/25-04/136 URBROJ: 511-01-168-26-23
Datum sklapanja ugovora: 2026-03-06 📅
Naslov: Oprema i namještaj za opremanje objekta Bauerova 1
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 4
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 118954.65 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
76212
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PRIMAT-LOGISTIKA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
64645054565
Poštanska adresa: Hrvatski Leskovac,Zastavnice 11
Poštanski broj: 10251
Mjesto: Hrvatski leskovac
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Matej Dujmović
E-pošta: info@primatlogistika.hr 📧
Telefon: +385 5551255 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Izvor: OJS 2026/S 127-463860 (2026-07-03)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕