Nabava usluge razvoja i implementacije digitalne platforme za praćenje realizacije ciljeva CPV oznaka i naziv: 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška Dodatni CPV oznaka i naziv: 72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja Nabava je povezana s projektom i/ili programom koji se financira iz fondova Europske unije • Broj ili uputa na projekt: Program Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027. • EU Program: Europski socijalni fond plus (ESF+) • Opis projekta: USPOSTAVA JEDINSTVENOG E-SUSTAVA ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA I PRIVREMENOG UZDRŽAVANJA TE UNAPRJEĐENJE KVALITETE USLUGA AGENCIJE ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA. Broj poziva: SF.1.4.02.06
Rok
Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-02-03.
Nabava je objavljena 2025-12-29.
Dobavljači
Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Obavijest o javnoj nabavi (2025-12-29) Predmet Opseg nabave
Naslov: Nabava usluge razvoja i implementacije digitalne platforme za praćenje realizacije ciljeva
Referentni broj: 52/2025-JN
Kratki opis:
Nabava usluge razvoja i implementacije digitalne platforme za praćenje realizacije ciljeva
CPV oznaka i naziv: 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Dodatni CPV oznaka i naziv:
72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja
Nabava je povezana s projektom i/ili programom koji se financira iz fondova Europske unije
• Broj ili uputa na projekt: Program Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027.
• EU Program: Europski socijalni fond plus (ESF+)
• Opis projekta: USPOSTAVA JEDINSTVENOG E-SUSTAVA ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA I PRIVREMENOG UZDRŽAVANJA TE UNAPRJEĐENJE KVALITETE USLUGA AGENCIJE ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA. Broj poziva: SF.1.4.02.06
Nabava usluge razvoja i implementacije digitalne platforme za praćenje realizacije ciljeva
CPV oznaka i naziv: 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Dodatni CPV oznaka i naziv:
72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja
Nabava je povezana s projektom i/ili programom koji se financira iz fondova Europske unije
• Broj ili uputa na projekt: Program Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027.
• EU Program: Europski socijalni fond plus (ESF+)
• Opis projekta: USPOSTAVA JEDINSTVENOG E-SUSTAVA ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA I PRIVREMENOG UZDRŽAVANJA TE UNAPRJEĐENJE KVALITETE USLUGA AGENCIJE ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA. Broj poziva: SF.1.4.02.06
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 221 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: 52/2025-JN
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Dodatni proizvodi/usluge: Usluge programiranja i usluge savjetovanja📦
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Frankopanska 11, Zagreb, prostorije Naručitelja
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb
🏙️
Trajanje: 12 mjeseci Trajanje
Datum početka: 2026-03-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 55
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo stručnjaka
Kriterij kvalitete (težina): 45
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Postupak Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-03 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-03 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Otvaranje ponuda se vrši elektroničkim putem na EOJN, dok se fizički dijelovi ponuda otvaraju na sljedećoj lokaciji: Grad Zagreb, FRANKOPANSKA 11, PROSTORIJE NARUČITELJA
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2026-02-03 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Otvaranje ponuda se vrši elektroničkim putem na EOJN, dok se fizički dijelovi ponuda otvaraju na sljedećoj lokaciji: Grad Zagreb, FRANKOPANSKA 11, PROSTORIJE NARUČITELJA
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Prosječni godišnji promet
Reference na određene usluge
Tražene depozite i jamstva:
Jamstvo za ozbiljnost ponude daje se u iznosu od u iznosu od 6.000,00 eura.
Ponuditelj je obvezan uz ponudu dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije koja mora biti plativa na prvi poziv, bez prava prigovora (protesta), bezuvjetna i neopoziva ili solemnizirane obične ili bjanko zadužnice ovjerene kod javnog bilježnika, popunjene u skladu s Pravilnikom o obliku i sadržaju bjanko zadužnice (Narodne novine, broj 115/2012, 82/2017, 154/2022) i Pravilniku o obliku i sadržaju zadužnice (Narodne novine, broj 115/2012, 82/2017, 154/2022), bez uvećanja, sa zakonskim zateznim kamatama po stopi određenoj sukladno odredbi članka 29. stavka 2. Zakona o obveznim odnosima (Narodne novine, broj 35/2005, 41/2008 i 125/2011, 78/15, 29/18, 126/21, 114/22, 156/22), s važenjem koje odgovara isteku roka valjanosti ponude.
Umjesto dostavljanja bankarske garancije, zadužnice ili bjanko zadužnice ponuditelj ima mogućnost dati novčani polog u traženom iznosu. Ukoliko gospodarski subjekt daje novčani polog, u ponudi mora dostaviti dokaz o uplati u korist IBAN-a broj HR1210010051863000160.
U pozivu na broj obavezno je navesti 9725 – 44508 – OIB ponuditelja _. Model je HR64, evidencijski broj nabave i da se radi o jamstvu za ozbiljnost ponude.
Jamstvo za ozbiljnost ponude mora biti dostavljeno u izvorniku, uloženo u plastični (PVC) fascikl.
Jamstvo za ozbiljnost ponude ne smije biti ni na koji način oštećeno (bušenjem, klamanjem i sl). Na ovakav način je omogućeno naknadno vraćanje garancije ponuditeljima.
Jamstvo za ozbiljnost ponude se ne dostavlja u sklopu elektroničke ponude već se dostavlja u izvorniku na adresu Naručitelja (poštom, neposredna dostava, kurirska služba i sl.):
AGENCIJA ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA, Frankopanska 11, 10000 Zagreb, uz naznaku predmeta nabave i uz oznaku – NE OTVARATI – DIJELOVI PONUDE KOJI SE DOSTAVLJAJU ODVOJENO OD PONUDE.
Ako gospodarski subjekt uplaćuje novčani polog, scan potvrde o uplati novčanog pologa predaje se u sklopu elektroničke ponude u pdf-u u elektroničkoj ponudi.
Ako ponuditelj dostavlja ponudu elektroničnim sredstvima komunikacije, a njezin dio sredstvima komunikacije koja nisu elektronička, taj dio se upisuje u upisnik o zaprimanju dijelova ponuda koji je dodatak upisniku o zaprimanju ponuda. U ovom slučaju, dijelovi ponude koji se dostavljaju sredstvima komunikacije koja nisu elektronička moraju biti dostavljeni prije isteka roka za dostavu ponuda te se u tom slučaju ponuda smatra dostavljenom u trenutku dostave ponude elektroničkim sredstvima komunikacije.
Ponuditelj samostalno određuje način dostave dijela/dijelova ponude koji se dostavljaju u papirnatom obliku i sam snosi rizik eventualnog gubitka odnosno nepravovremene dostave ponude.
Trajanje jamstva ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude. Ako istekne rok valjanosti ponude ili jamstva za ozbiljnost ponude, Naručitelj će od ponuditelja tražiti produženje roka. U tu će se svrhu ponuditelju dati primjereni rok.
Naručitelj može polagati pravo na iznos jamstva za ozbiljnost ponude u slučaju:
a) odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
b) nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016,
c) neprihvaćanja ispravka računske greške,
d) odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi i nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o nabavi.
Svi navedeni slučajevi moraju biti navedeni u bankarskoj garanciji.
U slučaju da ponudu predaje ili ugovor izvršava zajednica gospodarskih subjekata, sva jamstva u nastavku (u slučaju da se daju kao bankarske garancije, a ne novčani polog) mogu biti dostavljena Naručitelju:
A. Kao jedinstveno jamstvo na puni traženi iznos i u kojem slučaju jamstvo pribavlja samo jedan član zajednice gospodarskih subjekata koji je naveden kao nalogodavac, ali isto mora biti dano u ime cijele zajednice gospodarskih subjekata odnosno jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata i moraju biti navedeni članovi zajednice gospodarskih subjekata, ili
B. Kao jedinstveno jamstvo na puni traženi iznos i u kojem slučaju jamstvo mora glasiti na sve članove zajednice gospodarskih subjekata (svi članovi zajednice gospodarskih subjekata su nalogodavci na bankarskoj garanciji), ili
C. Kao više jamstava odnosno svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja zasebno jamstvo za svoj dio ugovora, ali isto mora biti dano u ime cijele zajednice gospodarskih subjekata odnosno jamstvo mora sadržavati navod o tome da je Izvođač zajednica gospodarskih subjekata i moraju biti navedeni članovi zajednice gospodarskih subjekata, a zbroj svih jamstava mora biti jednak traženom iznosu jamstva.
U slučaju da ponudu predaje ili ugovor izvršava zajednica gospodarskih subjekata, jamstvo u obliku zadužnice ili bjanko zadužnice potvrđene od strane javnog bilježnika dostavlja se na način da:
A. je jedan od članova naveden kao dužnik, a ostali članovi kao jamci platci, te potpisi svih članova zajednice moraju ovjereni kod javnog bilježnika ili
B. svaki član zajednice dostavlja zasebnu zadužnicu ili bjanko zadužnicu za svoj dio ugovora.
U slučaju da novčani polog uplaćuje zajednica ponuditelja, uplatu može izvršiti ili jedan član zajednice za cijelu zajednicu ponuditelja ili svaki član zajednice ponuditelja kumulativno do gore navedenog iznosa.
Rok valjanosti jamstva za ozbiljnost ponude mora biti najmanje do isteka roka valjanosti ponude, a gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
U slučaju da ponuditelj uplaćuje novčani polog, dostavlja dokaz o uplati koji se prilaže / uvezuje u ponudu. Na temelju dostavljenog dokaza o plaćanju pologa, Naručitelj provjerava izvršenje uplate na računu naručitelja.
Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, naručitelj je sukladno članku 216. stavku 2. ZJN 2016 obvezan prije odabira zatražiti produženje roka valjanosti ponude i jamstva od ponudit...
Jamstvo za ozbiljnost ponude daje se u iznosu od u iznosu od 6.000,00 eura.
Ponuditelj je obvezan uz ponudu dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije koja mora biti plativa na prvi poziv, bez prava prigovora (protesta), bezuvjetna i neopoziva ili solemnizirane obične ili bjanko zadužnice ovjerene kod javnog bilježnika, popunjene u skladu s Pravilnikom o obliku i sadržaju bjanko zadužnice (Narodne novine, broj 115/2012, 82/2017, 154/2022) i Pravilniku o obliku i sadržaju zadužnice (Narodne novine, broj 115/2012, 82/2017, 154/2022), bez uvećanja, sa zakonskim zateznim kamatama po stopi određenoj sukladno odredbi članka 29. stavka 2. Zakona o obveznim odnosima (Narodne novine, broj 35/2005, 41/2008 i 125/2011, 78/15, 29/18, 126/21, 114/22, 156/22), s važenjem koje odgovara isteku roka valjanosti ponude.
Umjesto dostavljanja bankarske garancije, zadužnice ili bjanko zadužnice ponuditelj ima mogućnost dati novčani polog u traženom iznosu. Ukoliko gospodarski subjekt daje novčani polog, u ponudi mora dostaviti dokaz o uplati u korist IBAN-a broj HR1210010051863000160.
U pozivu na broj obavezno je navesti 9725 – 44508 – OIB ponuditelja _. Model je HR64, evidencijski broj nabave i da se radi o jamstvu za ozbiljnost ponude.
Jamstvo za ozbiljnost ponude mora biti dostavljeno u izvorniku, uloženo u plastični (PVC) fascikl.
Jamstvo za ozbiljnost ponude ne smije biti ni na koji način oštećeno (bušenjem, klamanjem i sl). Na ovakav način je omogućeno naknadno vraćanje garancije ponuditeljima.
Jamstvo za ozbiljnost ponude se ne dostavlja u sklopu elektroničke ponude već se dostavlja u izvorniku na adresu Naručitelja (poštom, neposredna dostava, kurirska služba i sl.):
AGENCIJA ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA, Frankopanska 11, 10000 Zagreb, uz naznaku predmeta nabave i uz oznaku – NE OTVARATI – DIJELOVI PONUDE KOJI SE DOSTAVLJAJU ODVOJENO OD PONUDE.
Ako gospodarski subjekt uplaćuje novčani polog, scan potvrde o uplati novčanog pologa predaje se u sklopu elektroničke ponude u pdf-u u elektroničkoj ponudi.
Ako ponuditelj dostavlja ponudu elektroničnim sredstvima komunikacije, a njezin dio sredstvima komunikacije koja nisu elektronička, taj dio se upisuje u upisnik o zaprimanju dijelova ponuda koji je dodatak upisniku o zaprimanju ponuda. U ovom slučaju, dijelovi ponude koji se dostavljaju sredstvima komunikacije koja nisu elektronička moraju biti dostavljeni prije isteka roka za dostavu ponuda te se u tom slučaju ponuda smatra dostavljenom u trenutku dostave ponude elektroničkim sredstvima komunikacije.
Ponuditelj samostalno određuje način dostave dijela/dijelova ponude koji se dostavljaju u papirnatom obliku i sam snosi rizik eventualnog gubitka odnosno nepravovremene dostave ponude.
Trajanje jamstva ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude. Ako istekne rok valjanosti ponude ili jamstva za ozbiljnost ponude, Naručitelj će od ponuditelja tražiti produženje roka. U tu će se svrhu ponuditelju dati primjereni rok.
Naručitelj može polagati pravo na iznos jamstva za ozbiljnost ponude u slučaju:
a) odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
b) nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016,
c) neprihvaćanja ispravka računske greške,
d) odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi i nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o nabavi.
Svi navedeni slučajevi moraju biti navedeni u bankarskoj garanciji.
U slučaju da ponudu predaje ili ugovor izvršava zajednica gospodarskih subjekata, sva jamstva u nastavku (u slučaju da se daju kao bankarske garancije, a ne novčani polog) mogu biti dostavljena Naručitelju:
A. Kao jedinstveno jamstvo na puni traženi iznos i u kojem slučaju jamstvo pribavlja samo jedan član zajednice gospodarskih subjekata koji je naveden kao nalogodavac, ali isto mora biti dano u ime cijele zajednice gospodarskih subjekata odnosno jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata i moraju biti navedeni članovi zajednice gospodarskih subjekata, ili
B. Kao jedinstveno jamstvo na puni traženi iznos i u kojem slučaju jamstvo mora glasiti na sve članove zajednice gospodarskih subjekata (svi članovi zajednice gospodarskih subjekata su nalogodavci na bankarskoj garanciji), ili
C. Kao više jamstava odnosno svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja zasebno jamstvo za svoj dio ugovora, ali isto mora biti dano u ime cijele zajednice gospodarskih subjekata odnosno jamstvo mora sadržavati navod o tome da je Izvođač zajednica gospodarskih subjekata i moraju biti navedeni članovi zajednice gospodarskih subjekata, a zbroj svih jamstava mora biti jednak traženom iznosu jamstva.
U slučaju da ponudu predaje ili ugovor izvršava zajednica gospodarskih subjekata, jamstvo u obliku zadužnice ili bjanko zadužnice potvrđene od strane javnog bilježnika dostavlja se na način da:
A. je jedan od članova naveden kao dužnik, a ostali članovi kao jamci platci, te potpisi svih članova zajednice moraju ovjereni kod javnog bilježnika ili
B. svaki član zajednice dostavlja zasebnu zadužnicu ili bjanko zadužnicu za svoj dio ugovora.
U slučaju da novčani polog uplaćuje zajednica ponuditelja, uplatu može izvršiti ili jedan član zajednice za cijelu zajednicu ponuditelja ili svaki član zajednice ponuditelja kumulativno do gore navedenog iznosa.
Rok valjanosti jamstva za ozbiljnost ponude mora biti najmanje do isteka roka valjanosti ponude, a gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
U slučaju da ponuditelj uplaćuje novčani polog, dostavlja dokaz o uplati koji se prilaže / uvezuje u ponudu. Na temelju dostavljenog dokaza o plaćanju pologa, Naručitelj provjerava izvršenje uplate na računu naručitelja.
Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, naručitelj je sukladno članku 216. stavku 2. ZJN 2016 obvezan prije odabira zatražiti produženje roka valjanosti ponude i jamstva od ponudit...
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Plaćanje će se izvršiti na temelju valjanog računa koji sadrži sve potrebne zakonske elemente i podatke u skladu s ugovorom kao i oznaku ugovora, na račun ugovaratelja u roku od 30 dana od dana primitka ispravnog računa. Odabrani ponuditelj može ispostaviti račun samo za dogovorene i isporučene faze, sukladno odobrenom izvještaju. Račun se ispostavlja elektronički, sukladno propisima koji uređuju elektroničko izdavanje i zaprimanje računa u javnoj nabavi. Ukoliko ugovaratelj određeni dio predmeta nabave ustupi svom podugovaratelju, uz svoj račun obvezno prilaže valjani račun podugovaratelja kojeg je prethodno potvrdio. Priloženi račun naručitelj neposredno plaća podugovaratelju. Naručitelj će neposredno plaćati podugovaratelju za dio ugovora koji je isti izvršio, osim ako ugovaratelj dokaže da su obveze prema podugovaratelju za taj dio ugovora već podmirene. Ugovaratelj mora svom računu ili situaciji priložiti račune ili situacije svojih podugovaratelja koje je prethodno potvrdio.
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju
Plaćanje će se izvršiti na temelju valjanog računa koji sadrži sve potrebne zakonske elemente i podatke u skladu s ugovorom kao i oznaku ugovora, na račun ugovaratelja u roku od 30 dana od dana primitka ispravnog računa. Odabrani ponuditelj može ispostaviti račun samo za dogovorene i isporučene faze, sukladno odobrenom izvještaju. Račun se ispostavlja elektronički, sukladno propisima koji uređuju elektroničko izdavanje i zaprimanje računa u javnoj nabavi. Ukoliko ugovaratelj određeni dio predmeta nabave ustupi svom podugovaratelju, uz svoj račun obvezno prilaže valjani račun podugovaratelja kojeg je prethodno potvrdio. Priloženi račun naručitelj neposredno plaća podugovaratelju. Naručitelj će neposredno plaćati podugovaratelju za dio ugovora koji je isti izvršio, osim ako ugovaratelj dokaže da su obveze prema podugovaratelju za taj dio ugovora već podmirene. Ugovaratelj mora svom računu ili situaciji priložiti račune ili situacije svojih podugovaratelja koje je prethodno potvrdio.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj Naziv i adrese
Naziv: Agencija za osiguranje radničkih tražbina
Nacionalni registracijski broj: 04323472109
Poštanska adresa: Frankopanska ulica 11
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb
🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Franciska Palić
E-pošta: franciska.palic@aort.hr📧
Telefon: +385 4820135📞
URL: https://www.aort.hr🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.aort.hr🌏 Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Socijalna skrb
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/69896🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/69896🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Identifikator fondova EU-a: Program Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027.
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
USPOSTAVA JEDINSTVENOG E-SUSTAVA ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA I PRIVREMENOG UZDRŽAVANJA TE UNAPRJEĐENJE KVALITETE USLUGA AGENCIJE ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA. Broj poziva: SF.1.4.02.06
Program financijskih sredstava EU-a: Europski socijalni fond plus (ESF+) (2021/2027)
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb
🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr📧
Telefon: +385 14559 930📞
URL: https://www.dkom.hr/🌏 Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite Isto kao: Naziv i adrese Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 252-870985 (2025-12-29)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-01-30) Predmet Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 221 000 EUR 💰
Postupak Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-13 11:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-13 11:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-02-13 11:00:00.0000000 📅
Izmjene Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000 Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj je produljio rok za dostavu ponude, sukladno izmjeni projektnog zadatka- tehničke specifikacije.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-01 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj je sukladno zaprimljenim pitanjima i prijedlozima izmijenio Projektni zadatak - tehničke specifikacije
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Broj odjeljka: BUYER Nova vrijednost
Tekst:
Podaci o naručitelju - Naručitelj je u Općim podacima o postupku nabave dodao Podatke o gospodarskim subjektima s kojima je naručitelj u sukobu interesa
Druge dodatne informacije
Naručitelj je sukladno zaprimljenim pitanjima i primjedbama potencijalnih ponuditelja odlučio izmijeniti dijelove projektnog zadatka odnosno tehničke specifikacije te samim time i produljiti rok za podnošenje ponuda.
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 66047edb-269b-4603-8f45-75e8e8bbd806-01
Izvor: OJS 2026/S 023-077686 (2026-01-30)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-16) Predmet Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 221 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 87 500 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Europski socijalni fond plus (ESF+) (2021/2027)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a:
USPOSTAVA JEDINSTVENOG E-SUSTAVA ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA I PRIVREMENOG UZDRŽAVANJA TE UNAPRJEĐENJE KVALITETE USLUGA AGENCIJE ZA OSIGURANJE RADNIČKIH TRAŽBINA. Broj poziva: SF.1.4.02.06
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Broj ugovora: 1/2026
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-06 📅
Naslov: Nabava usluge razvoja i implementacije digitalne platforme za praćenje realizacije ciljeva
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 87 500 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: AORP-1 Informacije o podizvođenju
Vrijednost podugovaranja poznata ✅
Postotak podugovaranja poznat ✅
Opis: 90% svake stavke troškovnika
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0000
Vrijednost bez PDV-a koja će vjerojatno biti podugovorena trećim stranama: 78 750 EUR 💰
Udio (%): 90
Kratki opis dijela ugovora koji se daje u podizvođenje: 90% svake stavke troškovnika
Ugovor će se vjerojatno povjeriti podizvođaču ✅ Naziv i adresa izvođača
Naziv: INSA Investment Software AG
Nacionalni registracijski broj: CHE-102.233.231
Poštanska adresa: Bahnhofstrasse 34
Poštanski broj: CH 8304
Mjesto: Wallisellen
Regija: Zürich
🏙️
Država: Švicarska 🇨🇭
Kontaktna točka: Bernardin Katić
E-pošta: bernard@insa-software.com📧
Telefon: +41 794077565📞
URL: https://insa-software.com/🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Izvor: OJS 2026/S 136-496731 (2026-07-16)