Nabava radiokemijskog mikrobiološkog zaštitnog kabineta s laminarnim protokom zraka za potrebe Zavoda za nuklearnu medicinu Klinike za onkologiju i nuklearnu medicinu KBC Sestre milosrdnice
Klinički bolnički centar Sestre milosrdnice
Nabava radiokemijskog mikrobiološkog zaštitnog kabineta s laminarnim protokom zraka za potrebe Zavoda za nuklearnu medicinu Klinike za onkologiju i nuklearnu medicinu KBC Sestre milosrdnice
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2026-01-15. Nabava je objavljena 2025-12-08.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2025-12-08 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-09-01 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2025-12-08)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava radiokemijskog mikrobiološkog zaštitnog kabineta s laminarnim protokom zraka za potrebe Zavoda za nuklearnu medicinu Klinike za onkologiju i nuklearnu medicinu KBC Sestre milosrdnice
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Medicinske naprave 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 116 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: KBC Sestre milosrdnice, Vinogradska cesta 29, Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 10 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-01-19 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 20
Kriterij kvalitete (naziv): Iznošenje kante za otpad kroz prednja vrata kabineta
Kriterij kvalitete (težina): 30
Kriterij kvalitete (naziv): Izvlačni nosač za tipkovnicu postavljen centralno ispod radne plohe
Kriterij kvalitete (težina): 10
Kriterij kvalitete (naziv): Preventivno održavanje nakon isteka jamstvenog roka
Sigurnosno klizno olovno staklo montirano u okvir s mehanizmom za klizanje, s unutarnje strane poklopca kabineta
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-01-15 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-01-15 10:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-01-15 10:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Tehničari ili tehnička tijela za kontrolu kvalitete
Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Certifikati instituta za kontrolu kvalitete
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Sestre milosrdnice
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Vinogradska Cesta 29
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Goran Kuljić, univ.spec.oec.
E-pošta: nabava@kbcsm.hr 📧
Telefon: +385 13787294 📞
URL: https://kbcsm.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/65876 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/65876 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 238-818919 (2025-12-08)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava radiokemijskog mikrobiološkog zaštitnog kabineta s laminarnim protokom zraka za potrebe Zavoda za nuklearnu medicinu Klinike za onkologiju i nuklearnu medicinu KBC Sestre milosrdnice
Referentni broj:
51-8/2025
Kratki opis:
Nabava radiokemijskog mikrobiološkog zaštitnog kabineta s laminarnim protokom zraka za potrebe Zavoda za nuklearnu medicinu Klinike za onkologiju i nuklearnu medicinu KBC Sestre milosrdnice
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Medicinske naprave 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 116 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
51-8/2025
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: KBC Sestre milosrdnice, Vinogradska cesta 29, Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 10 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2026-01-19 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 20
Kriterij kvalitete (naziv): Iznošenje kante za otpad kroz prednja vrata kabineta
Kriterij kvalitete (težina): 30
Kriterij kvalitete (naziv): Izvlačni nosač za tipkovnicu postavljen centralno ispod radne plohe
Kriterij kvalitete (težina): 10
Kriterij kvalitete (naziv): Preventivno održavanje nakon isteka jamstvenog roka
Sigurnosno klizno olovno staklo montirano u okvir s mehanizmom za klizanje, s unutarnje strane poklopca kabineta
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-01-15 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-01-15 10:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-01-15 10:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Tehničari ili tehnička tijela za kontrolu kvalitete
Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Certifikati instituta za kontrolu kvalitete
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Plaćanje će se izvršavati u roku od 60 dana od datuma izdavanja računa.
Predujam i traženje sredstava osiguranja plaćanja isključeni su.
Nema avansnog plaćanja.
Od 01. prosinca 2018. godine naručitelj će zaprimati i obrađivati te izvršiti plaćanje e-računa.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Sestre milosrdnice
Nacionalni registracijski broj:
84924656517
Poštanska adresa: Vinogradska Cesta 29
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Goran Kuljić, univ.spec.oec.
E-pošta: nabava@kbcsm.hr 📧
Telefon: +385 13787294 📞
URL: https://kbcsm.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/65876 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/65876 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave, u pisanom obliku ili elektroničkim putem preko EOJN.
Istodobno s dostavljanjem žalbe Državnoj komisiji, žalitelj je obvezan primjerak žalbe dostaviti i naručitelju na dokaziv način.
Žalba se izjavljuje u roku deset dana od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
5. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 238-818919 (2025-12-08)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-09-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 116 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 139 980 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-01 📅
Naslov: Nabava radiokemijskog mikrobiološkog zaštitnog kabineta s laminarnim protokom zraka za potrebe Zavoda za nuklearnu medicinu Klinike za onkologiju i nuklearnu medicinu KBC Sestre milosrdnice
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 139 980 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BIOVIT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Varaždinska ulica - odvojak II, 15
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Alen Videc
E-pošta: info@biovit.hr 📧
Telefon: +385 42260001 📞
URL: http://www.biovit.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Izvor: OJS 2026/S 169-603112 (2026-09-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 116 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 139 980 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
N-280/2025
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-01 📅
Naslov: Nabava radiokemijskog mikrobiološkog zaštitnog kabineta s laminarnim protokom zraka za potrebe Zavoda za nuklearnu medicinu Klinike za onkologiju i nuklearnu medicinu KBC Sestre milosrdnice
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 139 980 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Biovit kabinet SM 26
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BIOVIT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
73275412890
Poštanska adresa: Varaždinska ulica - odvojak II, 15
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Alen Videc
E-pošta: info@biovit.hr 📧
Telefon: +385 42260001 📞
URL: http://www.biovit.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Izvor: OJS 2026/S 169-603112 (2026-09-01)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu (>20 nove nabave)
- Medicinske naprave (13)
- Anestezija i reanimacija
- Funkcionalna potpora
- Medicinski potrošni materijal (9)
- Operacijska tehnika (2)
- Oprema za snimanje namijenjena uporabi u medicini, zubarstvu i veterini
- Razne medicinske naprave i proizvodi (1)
- Sustavi za snimanje i uređaji za pretrage
- Uređaji za radioterapiju, mehanoterapiju, elektroterapiju i fizikalnu terapiju
- Zubarski i supspecijalistički instrumenti i naprave